Majkel34
Dołączył/a: luty 2016
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@equwesta no tak likwidacja komunistów to straszna rzecz. Pewnie jesteś z jednoznacznej ideologicznie rodziny.
Likwidacja kolaborantów Sowieckich była obowiązkiem od 1942 roku.
1
6 listopada 1912 r. w Popowcach urodził się Leonard Szczęsny Zub-Zdanowicz ps.""Dor","Ząb", cichociemny, oficer WP i AK , podpułkownik NSZ, szef sztabu Brygady Świętokrzyskiej
https://scontent.fktw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/253527500_10158676869513237_7913756562353126711_n.jpg?_nc_cat=102&_nc_rgb565=1&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=bKFB43kQoWgAX8D1pOK&tn=L_4SNJDyfAAVdHtB&_nc_ht=scontent.fktw5-1.fna&oh=7a6b243a99ca9485da3a62212a0b69ef&oe=61AC3411
2
Leszek Żebrowski o kontrowersjach wokół Marszu Niepodległości:
Komu wadzi oddolny (!) Marsz Niepodległości o wieloletniej już tradycji? Największe tego typu wydarzenie w ciągu ostatnich dziesięcioleci. Wystarczy obejrzeć koligacje rodzinne Rafała ps. "Gorset", "Koturn" i wszystko jasne A swoją drogą - dorosły facet chodzi na wiece w mocno wyszczuplającym gorsecie i nawet na oficjalne spotkania w... traperach. To jakaś mania "wyższości"?
Komuna wyłazi na każdym kroku. Komuniści "zdelegalizowali" to święto już w 1945 roku. Kto podpisał? Sami sowieccy agenci i zdrajcy: Bierut, Żymierski, Radkiewicz... Bezwzględnie tępili wszelkie próby takich obchodów, nakazywali nawet likwidacje. Dziś mamy tylko konsekwencje braku dekomunizacji (a jest coraz więcej przygłupów twierdzących, że "komunizmu nigdy nie było". Był, bardzo krwawy i w wielu dziedzinach mamy ciągłość polityczną. Jak również mamy "naszych" przedstawicieli sowieckiej komuny w PE, czyli w Jewropie.
Zdjęcie ustawy z 1945 roku.
https://scontent.fktw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/254071427_438374230982708_3592351602139196323_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_rgb565=1&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=LbNQgkorVxsAX-CM-wQ&_nc_ht=scontent.fktw5-1.fna&oh=1a5931033082a93fb5ab93244ee08d91&oe=61AC7604
1
Uważajcie jak tańczycie bo życiowy parkiet bywa śliski!
0
https://jbzd.com.pl/obr/2124313/uwielbiam-jak-przybywa-znikad
Co to było :O
6
https://jbzd.com.pl/obr/2124660/rodzice-musza-byc-dumni
Ci ludzie są obrzydliwi.
2
https://m.jbzd.com.pl/obr/2123346/lefo
Tak!
0
Ale ich Live niszczy :O
2
101 lat temu, 3 listopada 1920 r. urodził się Maciej Dawidowski, członek Grup Szturmowych Szarych Szeregów, uczestnik słynnej „akcji pod Arsenałem", bohater "Kamieni na Szaniec".
Podczas "akcji pod Arsenałem", czyli odbijania Jana Bytnara "Rudego" z rąk gestapo, został ciężko postrzelony w brzuch.
Mimo operacji nie udało się go uratować.
Zmarł 30 marca 1943 r., w tym samym dniu, co skatowany przez Niemców "Rudy".
Pośmiertnie odznaczony Srebrnym Krzyżem Orderu Virtuti Militari.
Red is Bad.
23
Nie jestem za aborcją "wpadłam to sem usunem", "moje ciało moja sprawa" ale to już okrucieństwo, oparte na fanatycznych wierzeniach.
https://scontent.fktw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/251770980_4484998451594644_6274196112276092296_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_rgb565=1&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=svc9T5cZiV0AX9EPmR_&_nc_ht=scontent.fktw5-1.fna&oh=343c9dcd8e69428f51f88743114409f5&oe=61A6FE36
1
https://jbzd.com.pl/obr/2120210/tak-dziala-wolny-rynek-pamietajcie-o-tym
Amen.
0
@mesqueunbarca dla wyznawcy islamu jesteś wrogiem. Jesteś niewierny i albo trzeba Cię nawrócić, albo tępić ;)
0
@Kapitan hawk oj każdy kto tam obecnie pracuje powinien stanąć przed sądem.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
https://jbzd.com.pl/obr/2119830/ktory-taki-madry
Jakże trafne.
3
31 października 1888 roku w Trębkach niedaleko Gostynina urodził się Andrzej Małkowski, propagator skautingu, jeden z twórców harcerstwa w Polsce; żołnierz Legionów Polskich i Armii Polskiej we Francji.
Red is Bad.
0
@jordus100 ogromne ilości ludzi - patriotów idzie co roku, nie będąc nacjonalistami nawet.
3
Leszek Żebrowski bardzo mocno o zakazie Marszu Niepodległości :
Zakaz Marszu Niepodległości? Ten, którego tow. Geremek tak pięknie przyuczał po francusku, będzie nam dyktować, czy wolno - nie wolno iść na Marsz niepodległości? Ale na szwancparady pod znakiem Q.R.W.A+ zawsze i wszędzie wolno?
Sowieci pod swoją okupacją (1939-1941) zakazywali. Niemcy od 1939 r. zakazywali i "surowo karali" za jakiekolwiek próby obchodów Święta Niepodległości.
Takie zakazy były w tzw. Polsce Ludowej - komuna zakazała po 1945 r. i brutalnie rozbijała wszelkie próby manifestacji.
Dlatego idziemy w tym roku na Marsz jeszcze bardziej licznie niż dotychczas. Zabierajcie ze sobą rodzinę, przyjaciół, znajomych. Może nas wiele różnić - ale nie stosunek do niepodległości i wolności.
Przejdziemy przez Warszawę godnie i spokojnie, w ten sposób okażemy szczególny szacunek naszym przodkom!
To nasi wrogowie nie przejdą, nie splugawią nam tego Święta!
KTO NIE PÓJDZIE - TEN Z WYBORCZEJ!
1
Naszym politykom brakuje luzu. Po akcji ze śpiącym kaczorem - wyobrażacie sobie kampanię Tuska "Śpiący Jarek"? Co by nie myśleć o Trumpie to kampanie miał wariacko dobre.
A jaka rzeźnia byłaby w TVPis? O Boże :D
0
Jak tam panowie i panie? Polane?
Na chwilę obecną, łyskacz jest potrzebny do oglądania meczów.
0
Nie było Islandii? Popatrz pan!
5
Kpr. Maria Janina Orzechowska - Słowińska ps."Grażyna". Od VI 1943 w NSZ. Uczestniczyła w powstaniu warszawskim ("Chrobry II"). Następnie w Brygadzie Świętokrzyskiej -kompania kpt."Żbika", brała udział w wielu bitwach i potyczkach m.in pod Kurzelowem. Jako ochotniczka skacze w patrolu por."Gnata" do Polski . W 1945 w oddziale NSZ por. Alojzego Sikorskiego "Jaremy". Aresztowana 31 maja 1945 r. skazana na karę śmierci ( zamienioną na 10 lat więzienia). Uwolniona z więzienia UB w Kielcach przez poakowski oddział kpt. Antoniego Hedy "Szarego". Następnie ukrywała się pod przybranym nazwiskiem na Ziemiach Zachodnich.
W 1945r. miała 18 lat, zawsze na pierwszej linii z pistoletem maszynowym wielokrotnie z okrzykiem "hurra" !
Dzielna dziewczyna
Zmarła 30 października 1993 r.
https://scontent.fktw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/249251123_10158662226068237_6174826310927894395_n.jpg?_nc_cat=105&_nc_rgb565=1&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=NdGCB6SQGxoAX_hLbuA&_nc_ht=scontent.fktw5-1.fna&oh=28a629d74db9e2d4a61bb60c5c188f46&oe=61A0D296
1
@Bykunn No dobrze masz!
Donald Tusk blokuje niezbędną reformę sądownictwa!!
1
Opozycja jest powodem wysokiej inflacji.
Danuta Holecka.
0
Kto dziś mimo, że czwartek się bawi? Tyta masakryczna.
6
Zwolnienie Kumana z rana jak śmietana.
0
Jakie piękne wieści z rana.
3
Ja napiszę tak mało oryginalnie.
Koeman out !!
31
Messi powinien dostawać co roku specjalną nagrodę dla najlepszego w historii.
Reszta niech się bije o złotą piłkę.
0
Perez posmarował? Ale co posmarował?