Majkel34
Dołączył/a: luty 2016
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Arka Gdynia Kurdej-Szatan.
19
https://scontent.fktw5-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/258739213_4663470233732295_6029953336835668995_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_rgb565=1&ccb=1-5&_nc_sid=dbeb18&_nc_ohc=gFFd9XtEtiYAX9Zd0eu&_nc_oc=AQkAxN2fBv16ZZ_h2_0o3G3YjLat7qy4h3puS9mnmEYtNCHJRzK_oTgfP1CUykwcc9E&_nc_ht=scontent.fktw5-1.fna&oh=5a51924a41fd32cede57c46487641c37&oe=619A4BFC
Basieńka twarzą Play na Białorusi? :D
3
https://jbzd.com.pl/obr/2142488/chopin-hooligan
hahahaha xd
3
18 listopada 1944r W restauracji "Złoty Róg" w Grodzisku Maz. przedstawiciele formacji Podziemia Narodowego, którzy wcześniej podporządkowali się i scalili z Armią Krajową – Narodowa Organizacja Wojskowa (1942) i Narodowe Siły Zbrojne (1944), zdecydowali opuścić szeregi AK i powołać do życia nową organizację – Narodowe Zjednoczenie Wojskowe.
Narodowe Zjednoczenie Wojskowe powstało m.in. w celu przeciwstawieniu się siłom sowieckim, które od lutego 1944 ponownie zaczęły zajmować ziemie polskie. Poważny kryzys na Obszarze Warszawskim, po upadku Powstania Warszawskiego, niemal rozsypka sił Armii Krajowej spowodowały decyzję o kontynuowaniu walki konspiracyjnej, tym razem z kolejnym okupantem – Związkiem Sowieckim i ich lokalnym poplecznikami w postaci tzw. rządu lubelskiego.
na zdjęciu pierwszy Komendant Główny NZW (do maja 44r.) ppłk.Albin Walenty Rak ps."Lesiński" (1898-1960)
https://scontent.fktw5-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/258499406_10158699776033237_6447816159300169891_n.jpg?_nc_cat=109&_nc_rgb565=1&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=P0DVTa1N2QEAX9KRfDq&tn=L_4SNJDyfAAVdHtB&_nc_ht=scontent.fktw5-1.fna&oh=5b18d67fcb6150161ad6f7aab366433a&oe=619AFE08
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
https://jbzd.com.pl/obr/2141456/prosze-panstwa-tak
Tak! Murem za polskim mundurem. Celebryci prezentujący alternatywne fakty i alternatywną rzeczywistość niech się zamkną. Łatwo mówić "przyjmujmy", gdy siedzi się w odgrodzonej willi - i nie nie piszę tego z zazdrości.
0
Mam złe przeczucia co do akcji na granicy. Wydaje mi się, że będziemy mieli do czynienia z czymś jeszcze poważniejszym. Czas się zjednoczyć.
1
Coś pięknego!
1
Dobre ziomki nachodźcy.
0
@MesQueUnClub_87 bo Niemcy i zachód Europy mają dość.
Komentarze pod filmami zazwyczaj są tej treści. Piszą "Enough is enough"
0
@Rick hołota i tyle.
2
Swołocz na granicy nie odpuszcza. Murem za Polskim mundurem.
2
Armatki wodne na granicy. Wreszcie!
0
@draxidox tak!!
1
Polska GRAĆ !!!
0
Zwykła swołocz.
2
15.11.1943r.
Pod wsią Lipa, powiat stalowowolski, oddział 1. Pułku Partyzanckiego Legii Nadwiślańskiej Narodowych Sił Zbrojnych rtm. Leonarda Zub-Zdanowicza ps. „Ząb” ostrzelał i wysadził w powietrze niemiecki pociąg urlopowy przewożący żołnierzy Wehrmachtu.
1
https://jbzd.com.pl/obr/2138474/jaki-kraj-taki-kopciuszek
Ach ci celebryci.
7
https://jbzd.com.pl/obr/2137214/tymczasem-na-granicy
tylko to tu zostawiam.
2
Oj ciężko w tę sobotę. Ciężko jak diabli.
3
Zbudujemy mur na granicy z Białorusią, za który zapłaci Białoruś.
8
Czołem Wielkiej Polsce!
5
Dzisiaj tylko popcorn i czytać La ramblę.
Dymy boże ugułem.
0
@Kusco15 Ty miałeś się nie udzielać z tego co pamiętam? :)
Owszem, z żydowskich nacjonalistów. Zdecydowana większość przywódców RN to byli żydzi.
0
@l0Messini
"Najmądrzejsi zostali wybici podczas wojny. Przez ludzi czuje niechęć do własnego kraju."
Wiesz z jakich środowisk pochodzili najmądrzejsi? :)
4
"Trzeba świat znać i rozumieć, a życie samemu urabiać według własnych wymagań. Świat wtedy nie będzie tak brzydki, a życie na nim tak złe, jak to nam się często zdaje. Jest ono tylko twarde dla zniewieściałych próżniaków i bezlitosne dla nie rozumiejących ducha czasu."
- Roman Dmowski.
3
Leszek Żebrowski o MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI A.D. 2021
Proszę bardzo uważnie przeczytać załączony dokument Informacji Wojskowej (sowieckiego SMIERSZ-a, czyli kontrwywiadu w Polsce Ludowej) z 31 X 1945 r. W SPRAWIE UNIEMOŻLIWIENIA OBCHODÓW ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI! Toż to gotowy wzór dla Trzaskowskiego i jemu podobnych. Gdyby mieli pełnię władzy, jak bolszewicy i sprzedawczyki w 1945 r., urządziliby nas tak samo. Nietrudno przecież znaleźć w jego otoczeniu (a nawet wprost, w koneksjach rodzinnych) bolszewickich, komunistycznych i ubeckich nici. Nie byłoby tego Święta, tylko nieustanne szwanc-parady a przed nimi, na czele ich prezio w gorseciku i na wysokich obcasikach. Robiłby nam fiku - miku!
Bo po co Polakom takie Święto, skoro są inne, bardziej kolorowe?
I zapewne realizowane byłoby polecenie sowieckiego płk. Iwana Kożuszki, szefa Głównego Zarządu Informacji, aby podejmować działania w celu "SZYBKIEJ I MOŻLIWIE SPOKOJNEJ LIKWIDACJI". A likwidować to oni potrafili. Wszystko i wszystkich.
"Ale pan jest wysoooooki!". Czy ego nadal rośnie?
PRZY OKAZJI APEL:
- idźmy w miarę możliwości w grupie (rodzina, przyjaciele, znajomi) a nie indywidualnie;
- pilnie zwracajmy uwagę na otoczenie, na próby prowokacji, takie działania należy zgłaszać Straży Marszu i Policji;
- wypychamy z Marszu osoby pijane, wulgarne, nieobyczajne;
- zwracajmy uwagę, jeśli ktoś ma szklane butelki, czy inne przedmioty, które można rzucić i wywołać panikę.
https://scontent.fktw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/255009798_441179587368839_5743669036998929908_n.jpg?_nc_cat=102&_nc_rgb565=1&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=L2kfNSJ1EB4AX_acGr_&_nc_ht=scontent.fktw5-1.fna&oh=e7813c102480011d23e7c934c3191ec1&oe=61B31A29
3
7 listopada 1867 roku urodziła się Maria Skłodowska-Curie, dwukrotna laureatka Nagrody Nobla.
W latach 1891-1895 studiowała na Sorbonie fizykę i matematykę. Zajęła się pracą naukową i w 1903 r. otrzymała pierwszą nagrodę Nobla wraz z mężem Piotrem Curie i H. Becqurelem w dziedzinie fizyki.
W 1911 r. otrzymała drugi raz nagrodę Nobla w dziedzinie chemii za odkrycie nowych pierwiastków - radu i polonu; ten ostatni miał być nazwany tak na cześć Polski.
Była inicjatorką powstania Instytutu Radowego w Warszawie, któremu przekazała pierwszy gram radu. Maria Skłodowska-Curie zmarła 4 lipca 1934 r. w Szwajcarii na białaczkę będącą skutkiem wystawienia na długotrwałe działanie promieniowania jonizującego
Red is Bad.
1
Ananas na pizzy powinien być nielegalny.
2
Ich nakazy i zakazy mam za nic
Żyje w kręgu tajemnic nie znając granic
Nie gram już o nic świtem błądząc po grani
Choć modlę się do drzew i do burz jak poganin
Ostatni Mohikanin biegnę jak Willie Boy
Składam słów origami ciągnę homilii sto
O tym mówili ci co lasem się karmili
Żyli tu byli pędzili przeminęli w jednej chwili
Rozwiał ich wiatr jak mandalę
Ja czyszczę stale zbrukany talarem talent
I dalej ścianę kolorem walę pierdolę gorzkie żale
Faję z outdoorem palę bo jest honorem talent
Jest darem nieważne chcianym czy niechcianym
Tylko ja i te cztery ściany niech płoną meridiany
Membrany interkosmosu wiem że jest na to sposób
Wśród kolosów rap nabierał rozgłosu
Gural i wszystko !