0

@barpol11 Kroos, James, Navas, Odegaard, Asensio, Kovacic, Vallejo, Morata, Valverde, Ceballos, Odriozola, Vinicius, Courtois, Brahim. To z tych moim zdaniem dobrych transferów odkąd Bartomeu jest prezydentem Barcelony.
Wiadomo, niektórzy już nie grają, ale jak grali to grali dobrze i nie wiadomo dlaczego w sumie zostali sprzedani (Kovacic, Ceballos, James), a raczej wiadomo i chodzi o widzimisię Zidana.

0

@barpol11 Są to dobre transfery, ale nie lepsze od transferów Realu, a przynajmniej nie wszystkie. Cillessen najlepszy rezerwowy bramkarz na świecie... a czym to potwierdzisz? Arthur dobre miał co najwyżej 2 miesiące, ale to i tak naciągany okres. Umtiti to od dłuższego czasu nic nie gra, a Paulinho to mimo, że sympatyczny gość, to za wysokie progi.

0

@barpol11 Co ma znaczyć na tej liście Umtiti, Cillessen, Rakitic, Vidal, Paulinho i Arthur?

0

@Johnnie_Walker Nie wymaga dobrej gry przez rok. W lidze wielokrotnie możesz tracić punkty, przegrać 3-4 mecze, zremisować 10 meczów, co daje nam już 1/3 ligi, a i tak zdobywasz mistrzostwo. W LM? 1 wpadka w fazie pucharowej jeszcze może ujść, więcej to do widzenia.

4

@cyron1 Brawo mistrzu, cóż to za prestiż byłby w LM gdyby grały w niej Barcelona, City, Bayern, Juve, PSG, Zenit, Porto, Genk, Szachtar, Galatasaray, Salzburg, Ajax, Sparta Praga, Kopenhaga, APOEL, Olympiakos, Dinamo Zagrzeb, Young Boys, Crvena, Celtic, Rosenborg, AIK, Maccabi, BATE, Piast Gliwice, Astana, Ludogorets, Slovan, Maribor, Karabach, Cluj. Liga Europy jak w morde strzelił. Wymieniłem mistrzów 32 najlepszych lig Europy. Skakałbyś z radości jakby Barcelona wygrała taką Lige Mistrzów? Bez Chelsea, Tottenhamu, Arsenalu, United, Liverpoolu, Dortmundu, Schalke, Leverkusen, Realu, Atletico, Romy, Napoli, Interu, PSV, Lyonu czy nawet Milanu, Marsylii...

0

@cyron1 Czyli nagle system szkolenia jest cacy bo 11 latkowie wygrali? 11 latkowie...

0

@sebo939 To współczuje, jeśli tak bolą Cie teksty dzieciarni piszącej głupoty, że Messi jest słaby i nie istnieje bez Xaviego i Iniesty. W sumie... to co mają wspólnego ze sobą niezbyt mądre teksty o Messim do... "Z karnego sie nie liczy". To nie jest tak, że jak Ronaldo strzelał karne to pół La Rambli właśnie używało tego sformułowania albo pod koniec sezonu przy statystykach bramkowych Cristiano odejmowali mu gole z karnych? I to nie jeden czy dwóch użytkowników.

3

@Xavyol Ile zobaczyłeś takich komentarzy?

0

@SeeleyBooth Przy wcześniej wycenie, to ja bym kierował się ku 40 mln

1

@sebo939 Powiedziało hala dziecko? A czy ten tekst nie jest domeną fanów Barcelony i teraz zrzucasz durnowatość tego stwierdzenia na dzieci z rm.pl?

0

@SeeleyBooth Zapytam z ciekawości. Na ile wyceniasz Lucasa Vasqueza? Jeśli Cucurelle na 10 mln minimum

0

@student97r Oficjalnie? Duże wzmocnienie, grał w Realu też w przeszłości

0

@gorgota Oczywiście w historii Barcelony zapomniałeś dopisać

0

@michal26 Ja czytałem, że Heynen nie chce awansować, nie wiem ile w tym prawdy.

0

@Fawrf Nie jest godzien, kurna co za tekst...

0

@ksobi Barcelona ma przychód mniejszy niż Real i chyba jeszcze United. Ogólnie są na 2 albo 3 miejscu. Jako jedyni doliczyli sobie wtedy 222 mln za Neymara. Żadne kluby w czołowych ligach oprócz Barcelony nie doliczają pieniędzy ze sprzedaży zawodników do przychodu rocznego. Barcelona przychód ma niecałe 700 mln (670 z hakiem), Real przekroczył 700 mln. Jakby Real i inne kluby z czołówki doliczali kase za sprzedanych piłkarzy to też byliby blisko 1 miliarda.

0

@ksobi Tak, Barcelona roczny zysk ma na poziomie 15-20 mln netto, więc przy przychodzie rzędu 600-700 mln, wydatki są o te 15-20 mln mniejsze. Patrząc teraz na transfer Griezmanna i Neymara do tego ich pensje, gdzie Barcelona przeznacza na pensje prawie 70% budżetu (dokładnie to bodajże 69%), przy 49% Realu nie jest za ciekawie.

0

@ksobi Ja się nie zdziwię jak w ciągu 2,3 czy max 5 lat wyjdą jakieś problemy finansowe i się zacznie. Zbyt duże pensje, zbyt duże wydatki, a za sprzedawanych graczy za mało pieniędzy zasila kasę klubu

0

@MarioVeB! Arthur który miał co najwyżej początek sezonu dobry a potem spadł i niczym się nie wyróżniał?

0

@MarioVeB! Real chciał Dembele, Arthura i De Jonga? O De Jongu jakiś bubel wypuściła gazeta i to by było na tyle.

5

Reprezentacja Polski z brązowym medalem Mistrzostw Świata w Koszykówce 3x3
W meczu o brąz ograli Serbie 18-15

12

@Kettger Czyżby Mr. "Nie dociera", "hurr durr", "łykacie wszystko", "kolejna ofiara upałów"?

0

@cyron1 "W rankingu za pięć ostatnich sezonów na pierwszym miejscu jest Real właśnie za wyniki w LM." Chyba masz jasno napisane. Real w rankingu UEFA z ostatnich 5 sezonów jest daleko z przodu przed wszystkimi. A odwoływanie się do historii to lata 50,60 ubiegłego wieku, a nie 2-3 sezony wstecz.

0

@swiergol2 daj linka

0

@AdrianGajewski2005 2 albo 3 zdjęcia słaba jakość, ale ogólnie to spoko. Ładny zachód;)

1

@PatrykBarca Uważaj bo dlatego, że wybrał Real teraz wrzucane są wszystkie mozliwe statystyki Jovicia, z czołowego młodego napastnika Europy, nagle jest słabeuszem. Jeśli Serbia traci 6 bramek to znaczy, że jest to słaby zespół jako całość. Należy więc poczekać z ocenami samego Jovicia. Poza tym jeśli w LE zdobył 10 bramek i prawie 20 w Bundeslidze to chyba coś tam potrafi.

0

@bixmix A czy to nie La Rambla jest słynna z umniejszania każdego osiągnięcia i rekordu Cristiano?

0

@nitey spalony Kroosa, który w kontekście awansu nie wiele dał, spalone z Bayernem, gdzie wcześniej Bayern przed tymi spalonymi dostał 3 prezenty od sędziego i koniec końców odejmując te bramki ze spalonych i tak w dalszym ciągu awans ma Real

0

@Nano22 Co to znaczy wyrównuje?

0

@MrMischol A jeśli Paragwaj wygra z Kolumbią, co jest możliwe to Argentyna ląduje na 3 miejscu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?