Makalu
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2019
Kraków
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@format1977 To widzę, że nie jestem jedyny, któremu nie podoba się dark mode w messengerze. Ale mimo wszystko go używam, bo biel mi zbrzydła.
0
@format1977 Bliżej do spotify
0
Flashscore właśnie wprowadził tryb ciemny do aplikacji na androida. Piękna sprawa.
0
@MessiGoldenBall Hehe, przy Realu wspominasz sędziego, ale przy tej historycznej remontadzie Barcelony cisza o arbitrze ;)
0
@sebasek99 Tyle odpowiedzi i jedyna normalna.
ps. Kazimierz Wielki, Bolesław Chrobry, Stefan Batory, Władysław Jagiełło, Jan III Sobieski
2
@Messibestplayerintheworld Kilka klas niżej to jest Kamil Grosicki, ale tego nie pojmie ktoś z takim nickiem.
0
@QUNJ Stary jeśli starasz się dołączyć do panteonu forumowych trolli, to muszę przyznać, że reakcje startową masz imponującą.
Bawisz się jak dzieci w podstawówce, zamieniasz litery na cyfry, wszystko po to, żeby napisać przekleństwo i zniżyć sie do poziomu prostaka. Podwójne combo. Pięknie.
Nie, nie, nie. Właśnie wszyscy normalni, bez klapek zrozumieją, przytakną i w sumie na dobrą sprawę oleją temat. Ty jako troll i zaślepieniec tak nie zrobiłeś, więc już sobie laurkę wystawiasz. Znowu pięknie. Idźmy dalej.
Ja wyjeżdżam z trofeum z kadrą? W którym miejscu? Czy to nie ty pierwszy nabazgrałeś "albo ten argument o trofeum reprezentacji,którego Messi nie ma."?
Co oznacza, że jednak zabolał cie bardzo jak kiedyś tam, kilka tygodni temu o tym pisałem. Kurna, wspomniałeś pierwszy cokolwiek w tej dyskusji o kadrze i jeszcze na mnie to zwalasz? Ale siara typie... Siedzi ci w głowie widzę to.
Raz na ruski rok wrzuci cytat o Messim? Czy ty w ogóle myślisz podczas pisania? Przeglądasz cokolwiek La Ramble? Czy po prostu palnąłeś bzdurę jak każde twoje zdanie i dumny i blady siedzisz przed komputerem? Jeszcze kolejny tekst zaczerpnięty od kolegów z gimnazjum o byciu nie lubianym. Co masz jakieś flashbacki z dzieciństwa i znowu zwalasz na innych?
Na prawdę dla ciebie jeden na mniej niż 10 postów dotyczących Ronaldo to jest "komentowanie każdego postu o Ronaldo"? Co ty pleciesz?
Najbardziej polecane komentarze "??? :VVVV" Wygrałeś ha ha ha ;)
Ubogość słownictwa powala.
Dawno nie czytałem takich pokładów pychy, arogancji i obsesji.
Twoja retoryka jest prostacka, kalumnie są prostackie, wnioski są prostackie. Skrajna egzaltacja jest prostacka.
Wiem, ze starasz sie wprowadzić trolling na wyższy level i to doceniam, ale są już tu spece w tej branży. Co za dużo to i świnia nie zje.
0
@cyron1 Musisz mieć nieprawdopodobną rację. Ostatnie 5 sezonów to 7 zwycięstw Barcelony, 4 Realu i 3 remisy. Powód do traumy. Kurcze, prawie jak przegrać 10 meczów z rzędu 5-0, gdy piątka trafiła się dwa razy na dekadę... Typowe visca dziecko z pewnością wie kto co odczuwa, a w szczególności traume.
Nawet nie chce pisać kto przez kogo ma traumę, przez co co chwila o nich pisze rzekomo będąc fanem kogoś innego ;)
0
@QUNJ Pokemon, bo co to za używanie jakiś cyfr w słowach? Tak piszą 13-14 letnie dzieci na fejsbuku. "p13rd0l1sz" Słodki Jezu... Wniosek szybki.
Jak jesteś zaślepionym fanem Barcelony to masz w stu procentach rację. Nie da się tego czytać.
Co do trofeów Messiego z reprezentacją to za pewne wliczasz IO, gdzie grają piłkarze do 23 życia i będziesz starał się to porównać do EURO, czy w jakim innym celu wspominasz tutaj o wartościowym, na który zwracają ludzie uwagę triumfie z kadrą?
A to, że często bronię Ronaldo (nie zawsze) to jest normalna sprawa jak się widzi od groma bzdur i żenujących postów bezpośrednio bądź pośrednio na jego temat.
Broniąc cyrona w sumie kończysz temat. Idźcie sobie przybić piątkę.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
@MessiGoldenBall Jeszcze w wielu indywidualnych oraz drużynowych rekordach i trofeach. Tak z ciekawości. Takie proste zdania, czy prawdziwe czy zmyślone... nie ważne, sprawiają, że niektóre osoby czują się dowartościowani, lepiej?
Wrzucając to chyba co poniektórzy na prawdę muszą innych przekonywać i wmawiać taką bzdurę i pierdołę, kto jest lepszy... potrzebne to komuś do szczęścia? Przecież według 99% tej strony Messi najlepszy ever forever. Może jednak nie do końca skoro codziennie kilka fejkowych wywiadów, o tym kim to Messi nie jest, bo przecież "ohh najlepszy piłkarz musi grać w moim klubie."
0
@LuisSalvano Ronnie Barron, Above The Law (1988)
0
@Kamil92 Po prostu tutaj i ogólnie na większości polskich stron o klubach to fani a nie kibice.
0
@cyron1 Jesteś jeszcze zaskoczony i zdziwiony? Serio? Jeśli twoje komentarze to jest tylko Real i Real to zastanów sie czy rzeczywiście kibicujesz Barcelonie. Nie wiem, czy Barcelona to nudny klub i nic sie nie dzieje, że 3/4 jeśli nie więcej komentarzy dotyczą Madrytu czy po prostu jesteś kryptofanem Realu? Ostatnim zdaniem tylko podsumowałeś swoją osobę w pięknym stylu, mając na uwadze LM 2006, 2009 czy 2011... Porównywać to do jednego 2018... Tak trzymaj, a na pewno nie wpadniesz w paranoje przez Real Madryt, choć to raczej już czas dokonany. Twój ból to jest coś pięknego na tej stronie. Aha, zapomniałeś o iks de.
"Wszystkim dookoła tylko nie umiejętnością" cytat tygodnia. Modrić, Marcelo, CR, Kroos, Casemiro, Ramos czy Carvajal pozdrawiają z Lizbony, Mediolanu, Cardiff i Kijowa.
ps. Makelele? Co sobie ubzdurałeś tym razem?
1
Komentarz usunięty
1
@LuisSalvano Warto się tak zadłużać na Neymara, który miał już tyle kontuzji stopy, że jest bardzo prawdopodobne, że ciągu następnego roku znowu wyleci na ponad 2 miesiące. Płacić najpierw za wypożyczenie, a potem jeszcze za wykup? Niech PSG wydoi jak najwięcej od Barcelony, wszyscy będą szczęśliwi.
Zadłużenie plus piłkarz konflikt i kontuzja.
0
@monsterrize W zapomnienie? Kubo? What?
3
@Janiama Z pierwszej Vieira albo Redondo, z drugiej Alonso.
3
Niewyraźne to zdjęcie
0
@kielon93 Bale 30 lat, Dembele 22...
1
@yzyr To bardziej chodzi o stopera/stoperów
0
@Wilczeq Mój faworyt to Misanthrope
0
@ViscaBarca123 Destroying careers. To co zrobił Rodrigo w finale w zeszłym sezonie z obrońcami Barcelony?
0
@daniel32778 Struś pędziwiatr i tyle.
0
@Allbi W sensie, że cytat z filmu "Chłopaki z Baraków"?
2
@Kris_Barca No, normalnie iks de
0
@SuperPatsonFCB Bardzo dobrze. Niech zlecą z hukiem.
2
Serwery tu nie lepsze niz na rm.pl
0
@Cule92 Gdyż padakę grają dopiero od zeszłego sezonu, ewentualnie dwóch.