1

@Ramos9248 Czego innego się spodziewasz? ;)

0

@bartoszekkk Policz z ostatnich 5 lat ile zarobili ze sprzedaży, bo wydaje mi się, że nie ma 600 mln

0

@Oskar00 Nie znasz się na piłce, musisz być za Realem i takie tam

0

@Messibestplayerintheworld Jak daleko jest?

12

0

@kuz Masz rację, a od ilu osób usłyszałeś, przeczytałeś, że wciągnie ligę? Od 0? 1? Jakiegoś trolla z rm.pl?

0

@kuz Bo zasługuje na pochwały póki co

0

@wierbafcb Prędzej Nadal to Ronaldo

0

@Lola120 Nadal, Federer i Djokovic

0

@chudym Lucas Silva z Realu do Marsylii (wypożyczenie)

0

@MarioVeB! Real jest oficjalnie najlepszym klubem XX wieku, to oficjalny tytuł/nagroda nadany przez FIFA, a nie Janusza przed komputerem. Póki co mamy 19 rok XXI wieku i Barcelona nie wygrała na tyle tytułów więcej, żeby być uznawana za klub większy... zresztą tytuły to nie wiem... może 1/3 całokształtu.

ps. Jak reprezentacja Francji może być mistrzem świata, skoro nawet nie są mistrzami Europy?

0

@Reiv111 Patrząc na ostatnie 5 lat jest najlepszym klubem, patrząc na ostatni sezon nie jest

0

@MarioVeB! Zarzucasz co chwila każdemu, że nie potrafi czytać ze zrozumieniem, a sam teraz to pokazujesz.

0

@Avada Kedavra Tylko 8? Według mnie 12

0

@Kubox A za co ten dodatkowy punkt dla Włochów?

1

Włosi 5 punktow w tie breaku z czego 3 po zmaranym serwisie Polaków

0

@cules100pro Regularnie w grudniu... Real w grudniu odpadł z walki o mistrza... jeden raz. Rzeczywiście regularnie. W zeszłym sezonie odpadli w lutym.

0

@El dominatore Którzy to dwóch najlepiej zapowiadających sie graczy młodego pokolenia? Rozumiem, że ta dwójka to odpowiednio TOP1 i TOP2, a nie po prostu czołówka, nie koniecznie na pierwszych dwóch miejscach? To samo dwóch, byłych najlepszych graczy ligi angielskiej? Pewnie jeden to Suarez, który był nim 6 lat temu... w przypadku piłkarza to prehistoria, a drugi?

2

@MrShakira Liczba zwycięstw, Iran przechodzi dalej bo ma 1 wygraną

0

Szkoda. No cóż, nie wiem komu kibicować w finale. Z jednej strony Roger może odskoczyć na 3 szlemy, a z drugiej Djokovic może się zbliżyć na 2. Ale raczej za Federerem w niedziele.

9

@kejdzi Co to za statystykę z kosmosu podałeś? 8 strzałów, z czego 5 celnych. To nawet blisko nie stało 34(30)

0

@cules100pro WIesz o tym, ze shoutbox, czaty itp. są stare jak internet? Z tą różnicą, że La Rambla została podrasowana, a nie wymyślona od zera. Zresztą poczekajmy do końca sierpnia na oceny

0

@FC1899Barca Jedno z głupszych powiedzeń jakie człowiek wymyślił, ale dalej znajdują się osoby co to powtarzają.

0

@AmigoBlancos Własnie nie za szybko, bo to wiadomo było od końca maja, także 2 miesiące. Na podstawie czego oceniasz, że to fiat 126p bez rury wydechowej? Jednego screena, który już jest nieaktualny?

0

@Bernard777 Wygrywaniem?

0

@Triv44 Własnie z wiki korzystałem

4

Nie znam strony gdzie byłaby statystyka podana na szybko ile razy byli w finałach Wielkiego Szlema Federer, Nadal i Djokovic, więc sam policzyłem.
Federer - 30 finałów (20 zwycięstw - 10 porażek)
Nadal - 26 finałów (18 zwycięstw - 8 porażek)
Djokovic - 24 finały (15 zwycięstw - 9 porażek)

edit: Kursy na półfinał: Nadal - 1.77, Federer 2.15

0

@Kamiloza91 Ogólnie do przejścia są 4 rundy. BATE, potem prawdopodobnie Rosenborg i jeszcze 2 rywali

3

No i jest hicior w 1/2 Wimbledonu, Federer - Nadal. Druga para Djokovic - Bautista.
Osobiście trzymam kciuki za Nadala, niech goni Rogera w ilości szlemów

0

@barcelonaLM Tylko nie mam w nicku realowiec także słabo :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?