1

@Mizander Nie ma, odszedł w lipcu tego roku do Interu. Antonio Pintus się nazywa.

1

@FC1899Barca Co to w ogóle za na siłę wpychane, żeby tylko wydłużyć liste statystki typu most free-kick goals, most ccc, most points won, goal cont-s? Takie coś można dopisywać i dopisywać.

1

@daniel32778 Aż się przypomina Iniesta i jego co chwila nominacje w poprzednich latach

0

@Vxb93 Puig? Piłkarz z 3 ligi?

0

@kamilos1214 W zeszłym sezonie dużo meczów zaczynało się o takich dziwnych godzinach

0

@Janiama O Ramosie można powiedzieć niemal to samo, a warto jeszcze dodać ile daje w ofensywie ze swoimi bramkami.

0

@nadachu Oczywiście, jeśli w obronie są na bardzo podobnym poziomie, to wtedy zostaje oceniać co dokładają w ataku. A tam nima porównania, co dały bramki obydwóch.

0

@Trojanek23 Ciężko, żeby fan Barcelony inaczej się wypowiadał o Pique

1

@Janiama Wiele głosów jest na zasadzie, że gra w Barcelonie, coś tam brzdąknie na tweeterze czasem i... hurr durr ;) do pierwszej jedenastki... wszechczasów. He he he.

1

@Janiama Carlos, Marcelo, A.Cole ciężki wybór

0

@Suzu Mniejsza o to. Mimo, że fajne to go nie nadużywaj, bo zbrzydnie.

0

@Transu96 Ja trzymam kciuki żeby wygrał duet Puyol-Pique. To tylko podsumuje tą całą "jedenastkę wszechczasów".

0

@Suzu Spodobał się tekst jednego z użytkowników widzę. Tylko nie wklejaj go za często.

1

@krzychu1526 Na prawdę takie coś i już tekst o złodziejstwie? Nawet taka drobnostka powoduje takie oskarżenia? Rada od wujka Makalu. Wyłącz komputer.

0

@tbas A są ludzie, którzy w to wierzą. To jest piękne ;)

0

@lukaszbarca15 Widzisz... kluczowe słowa "o mało". To teraz ja. To ten sam Messi, który nie trafił karnego w półfinale LM z Chelsea 2012 przez co Barcelona odpadła z Ligi Mistrzów? Powtarzam odpadła, a nie "o mało" odpadła? Oczywiście moje pytanie uważam za absurd, tak samo jak twoje, gdzie na podstawie jednego rzutu karnego jesteś gotów pisać tak absurdalne i żałosne twierdzenia.

2

@format1977 Nie wszystko co związane z Barceloną jest najlepsze w historii. Chyba, że piszesz o historii Barcelony

0

@snoopdegie Udajesz czy na serio?

1

@Maker0 Porównujesz mistrzostwo słabiutkiej 11 w Europie ligi holenderskiej do 3 miejsca w najlepszej lidze Europy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Polecam serie rzutów karnych Kopenhaga - Crvena Zvezda. Wszystko idzie nad bramką. Chyba 5 karnych nad poprzeczką.

1

@Kamiloza91 Ostatni raz w sezonie 2010/2011, a wcześniej w 1994/1995

0

@Bagsik88 Czasem lepiej nie podawać nic, niż coś tak głupiego. Co z tego, że strzelił przeciwko tej top 6 Anglii. Na pewno zbierając statystyki z kilku sezonów można dojść do wniosku, że strzelałby jak na zawołanie. Grając w Anglii nie grałby w Barcelonie. Co innego LM gdzie prestiż czy koncentracja jest na nieporównywalnie wyższym poziomie niż w cotygodniowych meczach z Bournemouth, West Hamem czy innym Norwich.
I jeszcze ten twój komiczny argument z dryblingami, no cholera jasna facepalm jak w morde strzelił...

0

@Bagsik88 Każdy, tylko nie tak fatalny. Proszę się zastanowić.

0

@Mathew86 A żeś podał argument...

0

@plutonio Póki co to Dembele jest bardziej przehajpowanym zawodnikiem

9

W małych punktach przed meczem Polska miała +37, a Słowenia +4. Po pierwszym secie Polska ma +33, a Słowenia +8. Przewaga 25 punktów. Żeby odpaść musielibyśmy przegrać dwa pozostałe łącznie 13 punktami, np 25:18 i 25:19.

0

@TheNekro94 Literówka od żółta kartka

0

@liberos35 Nie musimy wygrywać nawet jednego seta. Możemy przegrać 3-0, ważne tylko żeby nie wysoko typu 25:17, ale np. 25:23

0

@MesQueUnClub96 To już dla nich mecz towarzyski

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?