Makalu
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2019
Kraków
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barcelonaLM A jaka data rejestracji. Ponad dekade temu.
2
@szkutnik91 Stary czemu kłamiesz? Po co Ci to? Teraz jeszcze udajesz, że znalazłeś ten post, a sam dałeś zielonego herba pod tamtym postem jako jeden z pierwszych...
0
@szkutnik91 Czy czasem BarcaInfo nie dodał tego godzine temu, co sam zresztą polajkowałeś i teraz wrzucasz znowu to samo? Suchy, żałosny i miałki tekst o kręceniu?
1
@Momalsino Facet zmienia lige, w klasyfikacji kanadyjskiej zajmuje 3 miejsce, strzela 21 bramek w debiucie (4 miejsce). Rozumiem, że ten nawias informujący o tym, że król strzelców ma 36 lat to jakaś ujma dla Ronaldo? Ten facet co ma 36 lat, siedzi w Serie A od prawie dwóch dekad, rozegrał 37 meczów (3211 minut) przy 30 meczach (2689 minutach) Ronaldo, to 6 pełnych meczów różnicy.
0
To jest historia pewnej wiedźmy i maga.
0
@salandrill2 Jak urlop to 1:00 - 9:00, jak praca to 1:00 - 6:30
0
@damianex10 162 000 zł na kupon. Ja pierdziu.. Nie wejdzie ;)
0
@Rewolucja123 Niektóre akcje very podejrzane
1
Komentarz usunięty
0
@VamosRakieta Wiesz, w normalnej pracy składasz wypowiedzenie i cyk, od miesiąca do trzech i Cie nie ma
0
@mekston Ja uważam, że Nadal dojdzie do finału, a Federera pokona 3-1. Ciekaw jestem kursów w ewentualnym półfinale Federer - Nadal. Trzymam kciuki, żeby Hiszpan wygrał Wimbledon i zbliżył się tylko na 1 szlem do Rogera.
1
@Barca1922 A jakiego rapu słuchasz? Polska czy USA? Jak USA, to East, West, South? Czy co w ucho wpadnie?
2
@Jack Sparrow Średni poziom jest niższy niż na Euro. Topowych zespołów jest aż... 2. Brazylia i Urugwaj. Cała reszta z Chile, Argentyną, Kolumbią czy Peru to dobre zespoły, ale żadna czołówka. Patrząc na Europe gdzie ekip które można podpiąć pod tier1 jest przynajmniej 10, a do miana solidnych kandyduje spokojnie ponad 5, jak nie 10 drużyn.
@edit: A zapraszanie reprezentacji z innych kontynentów jeszcze bardziej pogrąża całe Copa America. Ameryka Południowa ma 12 państw, więc idealnie zrobić turniej na 3 grupy po 4 zespoły, bez wynalazków w postaci Kataru, Japonii etc.
@edit2: Jeszcze można inaczej zorganizować turniej. Z tych 3 grup cztero-zespołowych wychodzą po dwie najlepsze, co daje nam 6 drużyn. W drugiej rundzie tworzą one jedną grupę, gdzie każdy gra z każdym, ale drużyny które spotkały się w pierwszej rundzie nie grają ze sobą, tylko wynik jest "przepisywany", co daje nam tylko 4 mecze w drugiej rundzie. Dla porównania zwycięzca i finalista CA po wyjściu z grupy gra 3 mecze, więc bedzie to tylko jeden mecz wiecej. Druga runda byłaby ostatnią, czyli bez fazy play-off.
6
@Messibestplayerintheworld Oczywiście, że przypadek, a odejście Cristiano jest przyczyną. Zresztą czy VAR w 1/8 w czymś zaszkodził Realowi/pomógł Ajaxowi?
0
@BigShaq Teraz niewiele brakło do LM, więc może w przyszłym sezonie z 4 miejsca ;)
2
@cyron1 Jasne, co Leo mówi jest święte, wszyscy słuchajmy i wychwalajmy Messiego, nie ważne że nie pomyślał i palnął bzdurę i poważne oskarżenie, którego jeśli nie udowodni powinien zostać ukarany. Aa zapomniałem... Argentyna nie dostała karnego w półfinale = korupcja. Przecież to, że dobrze kopie piłkę oznacza również, że w mediach zawsze też ma racje. Załóżmy klapki na gały i róbmy i powtarzajmy wszystko za Messim.
1
@cyron1 Wiesz.. Real prawdopodobnie w tym sezonie wraca do panowania w Europie. City, Live czy Juve mogą im zagrozić.
5
@Wawrzyszewski A jeśli Portugalia zaproszona na CA wygrywa CA z Ronaldo w składzie. Koniec świata.
0
@MarioVeB! Użyję twoich ulubionych słów: Jasnowidz, wróżka? Żeby tylko nie uciekł z reprezentacji.
1
@Nano22 Tak, nieodgwizdany karny dla Argentyny i już korupcja, śmiechu co nie miara.
0
@michal26 Ustawiony, bo Argentyna nie dostała karnego w półfinale... Niech przedstawi dowody, a jak nie przedstawi to niech poniesie konsekwencje absurdalnych oskarżeń
0
@Rewolucja123 Raczej "xd."
0
@krzychu1526 W którym momencie tam Everton faulował? Tam nie było rzutu karnego, ale jak już trzeba wskazać to zdecydowanie przesadził obrońca Peru, także nie masz pojęcia co to jest faul w ofensywie, a "xDD" tylko wszystko podsumowuje.
21
@Chwytliwy A najlepsze są te lajki dla niego, ludzie-zombie nie popatrzą co BarcaInfo dodał, ale już z góry lecą zielone. Ładnie ich zmanipulował i omamił.
9
@bafi To Real ma coś do reprezentacji Argentyny?
0
@Barcelismo W całości?
0
Ma ktoś statystykę ile Barcelona wydaje w koszu na pensje?
0
@kamilek20039 Powiem, Ci ciekawostke, że dla mnie Messi jest najlepszym piłkarzem w historii, a po nim CR. Z tą różnicą, że nie zgadzam się z tym, że jest jakaś przepaść między nimi i wyolbrzmianie Messiego przy niedocenianiu Ronaldo.
0
@Oskar00 Jedyna ostatnia LM z 2018 jest naciągana, głównie przez półfinał z Bayernem.
0
Komentarz usunięty