2

@MarioVeB! A to kret wyzywali wszyscy czy jakaś mała grupa nie wiem... nie więcej niż 10% kibiców? Kierujesz się taką garstką, a nie większością, która Ikera szanuje i piszesz o zakłamywaniu faktów? Następny.

0

@FCBMati10 Co mają pożegnania do szacunku kibiców, skoro i tak zostali pożegnani? Pożegnanie jest oznaką szacunku? Ty tak poważnie? Słuszne nie zgodzenie się na podwyżkę przez zarząd również jest oznaką braku szacunku kibiców?! Zarabiał kokosy i jeszcze mało było. Sorry, słusznie postąpili. Kibice tu nie mają nic do powiedzenia

1

@MarioVeB! Tylko nie mów, że wyjedziesz z tekstem, ze nie mają szacunku do Ikera albo Raula bo ze śmiechu się uduszę. Podaj te legendy, gdzie nie mają szacunku.

1

Ciekawa byłaby walka Szpilka - Vitalij Kliczko

0

@Momalsino No hehe, a w ogólnym rozrachunku bez tego spalonego Ronaldo i tak awans miał Real hehe

14

Rura zmiękła jednak

0

@cyron1 Wywierać presje, a robić z siebie klauna wypowiedziami, nie przychodzeniem na trening i ogólnym brakiem szacunku do pracodawcy to chyba inna półka co nie?
ps. Emotke wziąłeś z przedszkola czy ze żłobka?

0

@jakubkuba07 Czy czasem przeczytasz coś przed wrzuceniem?

0

@Tom0VeB Rozumiem, że ":D :) ;D" to już za mało i trzeba zacząć używać jakichś dziwadeł? Jeszcze argument, że x oznacza zamknięte oczy...

0

@damianex10 Zapomniałeś dodać, że im więcej D tym coś jest śmieszniejsze

0

@NGTRX No uśmiechnięta buźka czy kciuk coś oznacza. Rozumiem, że X ma sugerować oczy? Jedyne z czym się XD kojarzy to z kartą pamięci

3

@kkbarca Najczęściej dziecinade i łapanie się co modne wśród przedszkolaków, żeby być cool. Często też, ale nie zawsze brak argumentów w jakiejś dyskusji.

1

Szpilka teraz czas na walke z Ibiszem i koniec kariery, a potem Taniec z gwiazdami

0

@MarioVeB! Nie bardziej od ciebie co już kilka razy pokazałeś. Pytanie jaką ja zakłamałem?

0

@ViscaBarca123 Nie ma bardziej naiwnej statystyki niż patrzenie co ile minut miał udział w bramce jakiś zawodnik.

0

@Nano22 Na pewno bardziej patrząc na twoje śmiechu warte argumenty "najlepiej drybluje"

0

@Nano22 No i w LM króluje Ronaldo w każdej statystyce bramkowej, w asystach i zwycięstwach

0

@Douglasinho Nie masz pojęcia co oznacza pompowanie balonika

0

@cyron1 Czym potwierdzisz ten komentarz? Pewnie tym, że jesteś fanem Barcelony, choć patrząc na ilość komentarzy o Madrycie, człowiek może się nad tym zastanowić.

0

@kamilek20039 Poszedł, za trofeami i marzeniem z dzieciństwa, a że jeszcze do tego ładna pensja, to byłby głupkiem jakby poszedł do Barcelony.

0

@MensculinVeB Prawda, jaka prawda?

1

@ViscaBarca123 Czym tu sie zachwycać? W dodatku trening...

0

@Hosh Wiesz, że jeśli nie ma City na grafice to nie znaczy, że się sprzedają słabo?

1

@robsesh Foden jest po prostu lepszym piłkarzem od Puiga i Aleni. Najlepsze są argumenty, że Valverde dał tylu i tylu piłkarzom pograć ha ha ha. Pierwsza runda CdR ładnie nabija statystyki, ciekawe ile minut mają Ci piłkorze co tak im strasznie Ernest dał szanse. 50? 100? Szał.

0

@Wawrzyszewski Im więcej D tym coś jest śmieszniejsze?

1

@Mario96w Za naszego życia będzie jeszcze kilku Messich

0

@kuz Ostatnie 4 z 5 komentarzy na temat Ronaldo, każdy o czym innym. Tak jojczysz na jego marketing, a sam go nakręcasz.

0

1

@ParlesCuyol5 Wiem, szczególnie na miniaturce to widać

40



Ponad 10 hien zaczyna atakować lwa, który dzielnie sie broni, ale zaczyna przegrywać i nadchodzi pomoc

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?