Makalu
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2019
Kraków
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MarioVeB! To dlaczego nie piszesz takich mądrości pod zachwytami nad de Jongiem, że żaden transfer nic nie gwarantuje? Tylko od razu po rozegraniu 0 minut w barwach Barcelony, po transferze z cienkiej jak sik pajonka ligi holenderskiej jest to ultra mega fantastyczny transfer i na pewno się sprawdzi.
Chyba, że jednak kiedyś napisałeś tak to przepraszam;)
0
@Tomo1989 Z ostatniego sezonu to tylko na mistrzostwo trzeba odpowiedzieć, także na sukces - liczba pojedyncza.
0
@cyron1 Co Ty za bzdety wypisujesz? Militao no name z Porto. 7 razy wybierany najlepszym obrońcą miesiąca w Portugalii (7 miejsce w Europie). Militão może występować zarówno na środku, jak i na prawej stronie obrony. Wyróżnią się szybkością, dobrym ustawianiem na boisku i umiejętnością przewidywania wydarzeń. Na dodatek wyśmienicie radzi sobie w pojedynkach główkowych.
A De Ligt? Póki co to więcej hype'u i jarania się tą śmieszną przemową po mistrzostwie i grą w najprawdziwszej z prawdziwych lig ogórkowych.
A nazywanie de Jonga najlepszym pomocnikiem na świecie to sam sobie wystawiasz świadectwo.
Jeden dobry sezon w słabiutkiej (11 w Europie) lidze holenderskiej, gdzie jedyny ich rywal to PSV, od którego i tak dostają bęcki. W najlepszej jedenastce sezonu 7 graczy Ajaxu, 3 PSV i jeden Odegaard. Sorry, ale mając w składzie samych kozaków (jak na realia ligi) nie trudno o dobrą gre. Już Odegaard się bardziej wyróżniał, ale nie mógł dostać MVP sezonu, bo średni koledzy nie wsparli go dobrą grą.
Z rezerwowym bramkarzem to kolejny mega fail... Dżizys...
Efekty kilka lat? Sezon 2019/2020 to jest jeden sezon.
0
Trzymam kciuki za Nadala w finale. Jeśli uda mu się wygrać, wtedy wygranych szlemów mają: Federer - 20, Nadal - 18, Djokovic - 15
0
@Messibestplayerintheworld De Jong najlepszym transferem bez ani jednej minuty, a Jović nie wiadomo jak sobie poradzi bo to jednosezonowiec? (De Jong póki co również)
0
@Kleps0n To są tak zwane pierdy
1
@Konias4318 Czyżbyś patrzył tylko na suche gole i asysty?
0
@KamQiX De Jonga bez minuty na boisku w Barcelonie też wychwala, kolejne brawo
0
@Barcelismo Ha ha ha. A De Jong to gwiazda? Jeden dobry sezon w słabiutkiej (11 w Europie) lidze holenderskiej, gdzie jedyny ich rywal to PSV, od którego i tak dostają 3-0. W najlepszej jedenastce sezonu 7 graczy Ajaxu, 3 PSV i jeden Odegaard z Vitesse. Sorry, ale mając w składzie samych kozaków (jak na realia ligi) nie trudno o dobrą gre. Już Odegaard się bardziej wyróżniał, ale nie mógł dostać MVP sezonu, bo średni koledzy nie wsparli go dobrą grą.
Jović liga niemiecka (3 albo 4 w Europie), 3 w klasyfikacji bramek, 7 w kanadyjce, ogromny wpływ na gre Eintrachtu gdzie nie masz za rywala tylko jednej ekipy.
Więc tak Jović jest gwiazdą, jeśli tym bardziej jest nią De Jong.