0

@nitey Tak Polska, Turcja bardzo solidne reprezentacje. Nie nie są równe, nie porównuj przeciętnej Kolumbii i Chile do tamtych czołowych ekip z Europy. Co z Holandią, Portugalia, Anglią, Włochami? To jest przepaść.

1

Komentarz usunięty

2

@nitey Jeszcze 2013, 14, 16

0

@nitey Na Euro gra Hiszpania, Francja, Anglia, Niemcy, Włochy, Holandia, Belgia, Chorwacja, Szwajcaria, Portugalia czy nawet bardzo solidne Dania, Szwecja, Polska, Rosja, Czechy, Walia, Turcja. Tak więc... Nie, nie jest równe Euro. A za nazwanie kogoś gównem chyba jest ban co nie?
edit: CA taki turniej, że mistrzem kontynentu może zostać ktoś z Azji. W Lidze Narodów, gdzie stawką jest przepustka na Euro jest wyższy poziom.

0

@Momalsino W sumie to tylko LM 2017/2018

0

@kamilek20039 Nie od 19, tylko od 22, to raz. Dwa, nie rok w rok.

1

@barcelonaLM Trofeum równe EURO, toś do... walił

0

Dokładnie, co by tu sie działo, gdyby to CR albo Ramos nie wyszli na konferencje.
"To jest kapitan?" w wielu przeróżnych, prześmiewczych odmianach.

0

@cyron1 Jesteś typowym zaślepionym fanboyem Messiego. Strasznie fajnie czyta się takich ludzi.

1

@vebmroku Te komentarze o patrzeniu na czyjeś mordy i ocenianiu ich są tak żałosne, że dziwie się, ze ludzie klikają dodaj komentarz.

2

@Chwytliwy W ogóle średnia w La Lidze 1.07... Przepaść nad resztą

3

@Chwytliwy 4 ligi mistrzów, a nie 5. 5 ma ogólnie wliczając tą z United

0

@wpwelement Wybacz, ale to nie jest prowokowanie innych.

0

Komentarz usunięty
Przez kogo i który punkt regulaminu złamany?

1

Komentarz usunięty

0

@Kajtek77 Tak jak Kajtek pisze, mogą odmówić sprzedaży na raty, a to już jest problem.

0

@michal26 Tak, Paul George w LAC

0

@Adamski69 Oni grają w Clippers, chyba przeciwko Lakersom

0

@Bord Jasne, że jest w stanie powtórzyć. W tym roku prawdopodobnie znowu zacznie marsz

1

Komentarz usunięty

5

Real Madryt negocjuje z Arsenalem transfer Lucasa Vázqueza. Operacja może zostać zamknięta na początku przyszłego tygodnia. The Gunners mają zapłacić za Hiszpana 35 milionów euro. [AS]

4

Komentarz usunięty

0

@BarcaFanFilip I sugerujesz się jednym transferem? Jednym? Który i tak potwierdza to, że Perez bardzo dobrze sprzedaje i Bartomeu może sie uczyć?

0

@Elosek W sumie to nawet nie musi robić z tej społeczności, bo ta społeczność w większej mierze sama z siebie robi żałosne dzieci

0

@Borneo O, de Jong już crackiem. Wiesz, że ta słynna adaptacja to mit? A jeśli wg ciebie nie jest mitem to de Jong już ją przeszedł i na stówę wypali?

0

@MarioVeB! Chwileczkę, to ja mam problem czy ty i teraz próbujesz kota ogonem odwrócić? Ja wrzucam dziecinne obrazki i pod normalnym wpisem innego użytkownika o tym, że cieszy się, że Brazylia awans uzyskała i liczy na Peru (czyt. czornego konia) w drugim meczu, wyjeżdżam z tekstem o Realu?

0

@Mazeri Dlaczegóż? Nie można kibicować Brazylii? I Peru?

5

@MarioVeB! Jesteś kolego niesłychanie bystry. Nie można już od początku turnieju kibicować Brazylii, tylko obowiązkowo wyłącznie Argentynie, bo... Messi, he he he. To jest argument pierwsza klasa. Polecam ochłonąć, jak to lubisz głosić co drugiemu użytkownikowi.

4

Wspaniały poranek. Odpalam flashscore i awans Brazylii. Dziś jeszcze Peru und Copa America udane.

0

@barpol11 Z tej listy jeszcze nikt nie jest nietrafiony, bo tych nietrafionych nie wypisałem, bo miały być tylko dobre. Jeśli ktoś nie grał w podstawowej 11, nie znaczy, że był słaby bądź nietrafiony. Na razie najbliżej do nietrafionego z w/w listy jest Vallejo. No możesz wymienić Coutinho i Dembele. Akurat Gomes i Boateng to była katastrofa transfery, Malcom średni, ani dobry, ani słaby.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?