Makalu
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2019
Kraków
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@BigShaq Nie widziałeś kosmicznych piłek
0
@l0Messini Kto to Jota Jordi, żeby się nim przejmować?
0
@KSSniper Jeśli Cruyffa liczymy jako napastników to niestety nie ma miejsca dla niego w obu ustawieniach i mam podobne ustawienie, tylko za Xaviego dałbym Scholesa, w 4-4-2 tak samo.
0
@KSSniper Można na temat każdych piłkarzy zadawać takie pytania. W czym X był lepszy od Y? I można się sprzeczać bez końca. Podaj swoją trójkę pomocników i napastników w ustawieniu 4-3-3 oraz pomocników i napastników w 4-4-2, ewentualnie może być 4-3-1-2. Cruyff w napastnikach spowoduje jeszcze większy ból głowy od wyboru. Chyba, że Messiego cofnąć do pomocy?
edit: Muszę spadać, także odpisze po 14.
0
@KSSniper Jedni z najlepszych racja, ale nie najlepsi. Zresztą w 4-3-3, jeden z trójki musi być typowo defensywny, więc pozostała dwójka to Johan i Michel, na ławce pierwszy do wejścia Scholes i za nim Iniesta. Pytanie tylko kto miałby być tym bardziej od zadań obronnych.
0
@Bykunn A to nie tutaj jest szydera z bramek Pelego w meczach towarzyskich i lidze brazylijskiej? Przy bramkach Ronaldo w 3 najlepszych ligach świata do tego co jeszcze ważniejsze w LM? Asysty? Czy ktoś poważny i normalny wlicza mecze towarzyskie do statystyk?
3 MŚ (nie 4) w latach 60-tych, no ładnie. Ale tu się zaczynają i kończą poważne tytuły Pelego.
Cristiano jest czy tam był lepszym piłkarzem od Pelego, różnica tylko jest taka, że Pele ma 3 MŚ z lat 60. Ronaldo też nie jest z niczym, bo ma 6 mistrzostw (Anglia, Hiszpania, Włochy), czyli nie pierdy z Brazylii, mistrzostwo i wicemistrzostwo kontynentu i 5 Lig Mistrzów.
0
@lukaszbarca15 Ronaldo napisałem jako przykład. Więc wiem, że może go być.
0
@lukaszbarca15 1. CR 2. Maradona 3. Pele
0
@Bykunn Tak, bo wszystko indywidualne (statystki, gra w prime), drużynowe (trofea) przemawia za nim.
Trofea drużynowe 1:0, trofea indywidualne 2:0, wpływ na gre zespołu - remis, statystki indywidualne 3:0. Co przemawia za Pele albo Maradoną, że mają być przed Crisem?
1
@lukaszbarca15 Oczywiście, że Cristiano... bo w prime był lepszym piłkarzem (2007-2016), statystyki indywidualne zdecydowanie lepsze, trofea drużynowe, trofea indywidualne... No po prostu wszystko przemawia za Ronaldo.
0
@FCBMati10 Szkoda czasu, ale mimo wszystko piszesz.
0
@Bykunn No nie ma. W 4-3-3 masz w ataku Messiego, Cristiano i jakiegoś środkowego napastnika np. Ronaldo Nazario. W pomocy masz Cruyffa, Scholesa i Platiniego. Na ławce może być Iniesta.
@edit Oczywiście zapomniałem o Maradonie i Pele.
0
@FCBMati10 Nareszcie głos rozsądku. Ciężko dyskutować z zaślepieniem.
0
@lukaszbarca15 Będe wyskakiwał z Zidanem bo nie był słabszym piłkarzem.
M.in. Zidane, Cruyff, Scholes, Platini czy Socrates.
0
@FCBMati10 Oczywiście, że było kilku
1
@Bykunn Ty sobie żartujesz. Najlepsi w historii co najwyżej Barcelony, chociaż czy byli lepsi od takiego Cruyffa? Żaden poważny portal, magazyn czy ekspert nie ma ich nawet w TOP30 piłkarzy. Co z Cruyffem, Zidanem, Platinim, Scholesem, Socratesem?
0
@Janiama Haha wyjdzie, że para stoperów Puyol-Pique... rzeczywiście najlepsi w historii... :')
0
@lukaszbarca15 Z Barcelony powinien być Messi i Cruyff. Tyle.
3
@Janiama Ja wręcz przeciwnie, obstawiam 3-0 dla Polski.
0
Koncert Ariany Grande 9 września w Krakowie odwołany
140
Lubię, jak wchodzę do pracbazowego kibla na poranne posiedzenie. Dwie kabiny zajęte. I tak siedzą po cichutku lokatorzy tych kabin. Wyczekują, kto pierwszy wyjdzie. Że oni niby tu tylko hehe nosa wydmuchać. Wszechobecną ciszę narusza jedynie charakterystyczne tapanie palcy w ekrany telefonów. I tak wyczekują. W ciszy. Wtedy wchodzę ja, niczym komendant na posterunek. Zasiadam na tronie i w pełnej oprawie dźwiękowej robię to, po co tu przyszedłem. Wtem z otaczających mnie kabin zaczynają się wydobywać akompaniujące mi, podobne dźwięki. Okowy ciszy zostały zerwane. Orkiestra w końcu gra w harmonii. Zapach wolności unosi się w całym pomieszczeniu, a kompani w duchu dziękują mi za wybawienie. To ja, Mistrz Ceremonii. Kiblowy dyrygent, wyzwoliciel stłamszonych.
0
@Naturopata Ale jesteś ograniczony jak jedynym wyznacznikiem dla ciebie to suche gole i asysty. Wiedza marna
0
@Yoshi94 Wiem, że od City słabszy, ale środek tabeli? W Hiszpanii TOP5 jak nic
0
@Danny Gaucho TOP2 spokojnie. U-25 Realu wyglądałoby mniej więcej tak:
Łunin - Odriozola, Vallejo, Militao, Mendy - Brahim, Valverde, Asensio/Odegaard - Rodrygo, Jovic, Vinicius. Średnia wieku: 21,09.
1
@michal26 Pod względem artykułów, "życia" ekipy, ilości i jakości newsów, ciekawostek, nowinek, dojazdówek, informacji z treningów, wiadomości na bieżąco o klubie, koszykówce, przejrzystości strony to rm.pl jest daleko na przodzie. Tutaj największy plus to La Rambla... i tyle. Jedna bardzo dobrze zrobiona La Rambla trzyma tą strone.
A ja ide o zakład, że rm.pl ma więcej wyświetleń i użytkowników i co teraz?
0
@messi564 Pięknie odpłynąłeś
1
@IronSanHybrid Pięknie pod przedostatnim postem Dannego użytkownik Wajper wyjaśnił wszystko w kilku wpisach.
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
4
@Grichon 0-1 do przerwy, rzeczywiście wciry
1
@Tasde Na Karima również była duża nagonka 2 lata temu tylko wziął się za siebie. A te dopiski typu "dziwny klub, dziwna mentalność" czy "jacy klub takie coś tam" to pokazuje poziom komentującego. A raczej brak poziomu.