0

@Medium peklowanie raszpli to nie osiągnięcie

11

Moi drodzy, przechodzę przez piekło. Założyłem konto na Onlyfansach i daleko mi do zarobków przeciętnej Kariny z tego portalu. Jak żyć, pytam. ŻĄDAM, podkreślam - ŻĄDAM, by najlepiej zarabiające onlyfanski dzieliły się ze mną hajsem. Wykonujemy tę samą pracę - one wrzucają nudle, ja też. Gdzie tu sprawiedliwość?

Kontynuując temat - jakoś nie widzę, by feminiary krzyczały na temat nierówności płac np. w modelingu.

To jak to jest...

24

Ja też przechodzę przez piekło. Założyłem konto na Onlyfansach i daleko mi do zarobków przeciętnej Kariny z tego portalu. Jak żyć, pytam. ŻĄDAM, podkreślam - ŻĄDAM, by najlepiej zarabiające onlyfanski dzieliły się ze mną hajsem. Wykonujemy tę samą pracę - one wrzucają nudle, ja też. Gdzie tu sprawiedliwość?

0

@pt9 tak, co tam?

0

@Gaz Xavi by się spłakał... A FDJ niestety, najlepiej wygląda, kiedy gramy na 2 defów... co nie powinno mieć miejsca w naszej Barcelonie.

2

Dzień dobry! Czy jeżeli rozegram dobry sezon na orliku to moja osoba będzie liczyć się w walce o złotą piłkę? Wydaje mi się, że poziom ligi nie powinien mieć znaczenia, prawda?

0

@Emhyr i właśnie dlatego, że jesteśmy Barceloną to powinniśmy stawiać na wychowanków. Valdes, Puyol, Busquets, Xavi, Iniesta nie byli gwiazdami, kiedy wchodzili do 1 składu. Ba - Xavi w okolicach 2003-2004 roku był taką "gwiazdą", że były plotki o wymianie Xavi - Lampard.
Co do Roque - wrócimy do dyskusji za rok. Każdy widzi, co chce widzieć. Ja nie widzę w nim wybitnej techniki, szybkości, strzału... nie mówiąc o dryblingu.

0

@Emhyr nie biorę pod uwagę za ile inne zespoły "chciały go kupić" tylko oceniam jego potencjał i umiejętności - 20 mln to maks, bo w 80% jestem pewny, że on nie wypali. Nie widzę większych szans dla zawodnika, który wyróżnia się głównie tym, że potrafi odnaleźć się w polu karnym (a biorąc pod uwagę umiejętności obrońców w Brazylii to nie jest to wyczyn).
Mam nadzieję, że się mylę, ale... zazwyczaj przeceniam zawodników.
Nie mówię, że mamy mieć po 5 talentów... ale minimum 2/sezon powinniśmy w presezonie przetestować.

0

@Emhyr 5.
W klubie nadal jest szrot pokroju Erica, Ferrana Torresa, czy Kessiego. Już pal licho Roberto, czy Raphinhe. Ponadto zdecydowanie przepłaciliśmy Roque.
Nie słyszymy też o "awansach" z Barcy B do pierwszego zespołu.

0

@Kamiloza91
1. Haaland na napad,
2. ogarnięty sztab w tym trener, który wierzy i korzysta z La Masii (może Guardiola)
3. dyrekcja, która ma PLAN i potrafi działać na rynku transferowym (czyli kupować tanio, sprzedawać drogo)

0

@ArterkHD kupiłem Hyundaia w 2018 roku - po 90 tys. km jedyna naprawa (na gwarancji) to klamka, która przy otwieraniu drzwi została w ręce. Póki co bez rdzy.
Ostatnio zauważyłem, że przy głośnej muzyce, zaczęły drżeć drzwi, ale... oglądając Caroserie i inne kanały motoryzacyjne... myślę, że i tak jest z tym lepiej niż w nowych Mercedesach. xD

3

lubię taką spokojną jazdę po mieście. Człowiek może sobie polać, wypić i bezpiecznie, bez przypału dojechać do celu.

4

@Bykunn nie ważne, czy Polak, czy Ukrainiec - 12 lat powinno być za samo kierowanie po %... a tutaj zabójstwo dziewczyny, która miała przed sobą całe życie

16

Czy to już więcej niż przez cały sezon u Xaviego?

2

@RoberDzik on żartował

0

@okiemtypera_lucaxx95 tyle tylko, że my nie potrzebujemy Felixa...

0

Ależ to Atletico jest bezczelne... Villa za czapkę gruszek, potem Suarez... Sprzedaż Griezmanna za kolosalną kwotę, by go potem wypożyczyć + dymać Barcelonę na głupio skonstruowanej umowie (Griezmann na boisku po 60 minucie) i ostatecznie wykup za 20 (!!!!!!) mln euro...
I TERAZ, KIEDY ICH ZAWODNIK OTWARCIE MÓWI O TYM, ŻE CHCE ODEJŚĆ... Chcą właczyć w wymianę Ferrana Torresa i Kessiego. xD Otóż nie, drogie Atletico. Chcecie sprzedać? Ewentualnie możemy kupić za 10-15 mln euro (gdzie Felixowi do Griezmanna...).

0

@ProMILs dalej:
- wpływają oferty - Barcelona decyduje się na wypożyczenie z opcją wykupu
- Barcelona w szoku - klub, który wypożyczył Oriola nie skorzystał z opcji wykupu

0

@ToWinaSedziego po 1. ustawa mówiła o karach cielesnych - "klapsy" to jego interpretacja na potrzeby wywiadów, po 2. jeżeli badania jasno wskazują, że wasze "dyscyplinarne klapsy" wywołują negatywny wpływ na psychikę dzieci to trzeba być ostro walniętym, by dalej trzymać się tego postulatu


0

@ToWinaSedziego przecież sam Mentzen zaproponował w ustawie możliwość "umiarkowanego" bicia dzieci. Chyba, że żartował.

0

@reloaded to chyba fejk, ale nie jestem pewien.

0

@DonMatteo901 dobrze! potrzebna jest świeża krew w naszej polityce %) a nie, czekaj...
xD

1

Trzymam kciuki za Pablo! Ma mega potencjał! Oby tylko ten rok u Xaviego nie zatrzymal jego rozwoju. Teraz ma szansę udowodnić i sobie i wszystkim, że Xavi trenerem jest... no właśnie - slabym?

1

@Gaz Eric Garcia, Ferran Torres (55 mln), Kessie... dodajmy do tego słabego Alonso (tylko Xavi widzi w nim "najwyższy poziom"), Raphinhe, który ma problem z przejściem pomocnika mianowanego na lewego obrońcę...
+ zakup Vitora Roque - tutaj sami zobaczycie, jak wyrzuciliśmy 40-60 mln euro,
+ super sprzedaż Griezmanna z idiotycznym zapisem o rozegranych minutach, które przez pół sezonu Atletico z uśmiechem na ustach wykorzystywało...
+ pomysł, by dać Koemanowi do rozegrania pół sezonu...

Tak, jak w pierwszej kadencji Laporta leciał "z fartem", tak teraz ewidentnie planu brak. Od razu rzucę argumenty w obronie Lapcia: 1. wina Bartomeu, 2. wina Tebasa.

0

@insp1re tak. Już to widzę, jak Xavi stawia na Torre. Będzie grał zaraz przed Nico, którego Xavi widzi na pozycji defa (dziennikarskie info z poprzedniego roku). xD

1

@Muhitos to są właśnie skutki tych "nieszkodliwych" klapsów...

2

@Mezocyklon87 ooo! kolega jest namacalnym przykładem na to, że "parę klapsów nie wywołuje negatywnych skutków na psychice" xD nikt nie prosił, ale każdy potrzebował

1

@Medium oceniasz zdrowie psychiczne ludzi po zdjęciach he he he. Pan Medium to jednak fachowiec jest. Myślę, że powinieneś dołączyć do grona ekspertów Konfederacji.

2

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?