Mazi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kotlin
17 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11151920#comment-11151925 pisałem o Julianie już 3 stycznia. Pod koniec stycznia zgłosiło się po niego City.
1
@Joe_Pesci mówiłem przed sezonem - brać Juliana Alvareza. No ale nie, bo "Lewy" gwarantuje jakość... I mamy Lewego, którego w przyszłym sezonie powinniśmy zastąpić - jeżeli chcemy walczyć o trofea. Także -45 mln za sezon. Super deal.
Raphinha, Lewandowski, Torres - czyli 150 mln za zawodników pokroju (jak to ktoś trafnie wczoraj podsumował) Cuenci, Tello i Sandro.
DZIADY!!!
4
@Solmyr Ferran + Raphinha to ponad 100 mln eurasów wydanych przez Lapcia. To ja już wolę takiego Abde, którego mieliśmy za darmo...
1
Ale wy macie pretensje do Lewego? Przecież od kilku spotkań kopie się po czole... a co nasz trenejro robi? Nic, daje mu 90 minut. PS Nie wierzę też, że nasza młodzież gra gorzej od Kessiego.
0
@ikar34 ja też mam super historię... kiedy po 6 rano 2 nieumundurowanych przez 30 minut waliło w drzwi mieszkania mojej - bojącej się życia i wszystkiego - mamy, bo "mają nakaz"... okazało się, że pomylili adres
oczywiście, jak zadzwonisz na policję, żeby dowiedzieć się, czy rzeczywiście kogoś wysłali to... nie pomogą, nie mają takich informacji
3
Polska policja... część druga
Historia dla przypomnienia: koleżanka padła ofiarą phishingu -> strata 80 tys. -> po 5 miesiącach "dochodzenia" policja zawiesiła postępowanie (długotrwała przeszkoda uniemożliwiająca kontynuuowanie sprawy).
Mając dane podejrzanej podjęliśmy własne dochodzenie - w ciągu 1 TYGODNIA podejrzana sama, na facebooku, podała nam adres zamieszkania + nr telefonu.
Dzień przed otrzymaniem danych rozmowa ("co mamy robić?") na policji - każą czekać aż wróci osoba, która prowadzi sprawę (2 tygodnie na urlopie). Z uwagi na istotność dla nas tematu OSTATECZNIE podali adres e-mail na który mamy wysłać dane, jeżeli uda nam się coś ustalić.
Dane wysłane... cisza. Po tygodniu wysyłamy prośbę o potwierdzenie otrzymania naszej wiadomości... cisza. W końcu dzwonimy do "prowadzącej sprawę" - UPS, MUSIELIŚMY PRZEOCZYĆ, PROSZĘ WYSŁAĆ JESZCZE RAZ NA INNY ADRES. Potwierdzili odbiór. W korespondencji pisaliśmy o chęci współpracy celem szybkiego ujęcia podejrzanej... Zero odpowiedzi. Dzwonimy zapytać na jakim etapie jest temat... Prowadząca, nie zgadniecie, jest na urlopie. Prosimy czekać na info.
Najlepszym podsumowaniem pracy policji jest komentarz policjantki - "ale wie pani, że podejrzana to zapewne tylko słup...". Czyli jak słup... to po co szukać.
1
@skubi99 czasami w życiu są takie chwile, że głupota bijąca z odpowiedzi rozmówcy zadziwia tak bardzo, że człowiek po prostu nie wie co powiedzieć... to jedna z tych chwil
1
@7black4 ziomek, który proponuje znieść podatek od dochodów z nieujawnionych źródeł odpowiedzialny za gospodarkę? xD
0
EDIT: To jednak Garrido ma lepsze predyspozycje na DM'a.
1
@kuz a Ty co, od zwykłego szlaufa oczekujesz samokrytycyzmu? :D
8
@Zoker mój ostatni związek przetrwał 4-5 miesięcy po wspólnym zamieszkaniu. Między nami, la ramblowiczami, już po tygodniu chciałem żeby się wyprowadziła... Chodziłem i sprzątałem po niej. 1) Nie wiedziałem, że kobieta może "zachowywać się" w kwestii utrzymania porządku, jak "stereotypowy" facet. Przez ten cały okres razem ani razu nie posprzątała łazienki, a jej buty leżały rozwalone po całym przedpokoju. 2) Myślałem, że kobiety mają jakąś wrodzoną umiejętność opieki i ogarniania... Moja bohaterka, kiedy jej pies chciał siku, otwierała drzwi od sypialni, żeby ten mógł zlać się w salonie... bo sama musiała pospać jeszcze "pół godzinki"...
Całe szczęście - człowiek z każdej historii wyciąga wnioski. Teraz jestem w stanie zauważyć "więcej" red flagsów.
0
@Katalończyk 99 ciekawe, czy faceci na onlyfansach zarabiają tyle, co "top" szlaufy :D
5
Nie mogę wyjść z podziwu nad ludźmi, którzy "jarają się" Menztenem i jego osobą, dalej partią, którą reprezentuje. Ba, są osoby, które uważają (i polecają) Menztena za wybitnego "doradce podatkowego", czy innego guru finansów. Jeżeli macie taką możliwość - zajrzyjcie na forum księgowych/doradców podatkowych i zobaczcie, jakie "uznanie" ma Sławek w środowisku (dla tych, którym nie chce się szukać - w skrócie "klaun nie doradca").
Ten sam Sławek, który jest liderem partii, wrzucił kilka lat temu propozycję "100 ustaw Menztena" - na wykopach znajdziecie jeszcze "resztki" tego dzieła. O wszystkich kwiatkach nie chce mi się pisać, dlatego skupię się na 2:
1) zniesienie opodatkowania nieujawnionych źródeł przychodów - każda "średnio ogarnięta" osoba jest w stanie wydedukować, jaki wpływ miałoby to na szarą strefę
2) uznanie prawa rodziców do "stosowania umiarkowanych kar cielesnych" - XD
Podsumowując: XD
1
@Szklaner tylko po co Jurek Dudek główkował na bramce?
1
@dAvi_2 zależy, jakie masz pojęcie na temat treningu - jeżeli jesteś w stanie ułożyć sobie plan na wolne ciężary - na pewno korzystniejsza finansowo będzie opcja własnej siłowni (do 2-3 tys. jesteś w stanie kupić bardzo fajny sprzęt - 2 pary sztangielek, obciążenie, ławeczka, drążek, gryfy) + na własnej masz bardzo duży plus tj. możliwość trzymania intensywności treningowej (nie czekasz na obciążenie/wolny sprzęt/wolne maszyny)
ja bez maszyn, publicznych siłowni zrobiłem bardzo fajną formę, a obecnie siedzi 43 w łapie (po redukcji zostanie z 41-42)
0
Komentarz usunięty
1
Ależ upadek kariery Claudio Ranieriego. Od poważnego trenera do śmiesznego ziomeczka, który zapowiada losowanie kulek LM...
0
@Lionel_Messi10 a co ma Messi obecnie wspólnego z Barceloną? będziecie tak spamować każdym byłym zawodnikiem klubu?
0
@JimMorrisonFCB hiperbola, która ma na celu ukazanie, jak postrzegam "pokażcie dowody na JP2"
"czyny" - subiektywnie - bezspornie nie do porównania (chociaż dla ofiar tej mafii... nie wiem)
1
@JimMorrisonFCB a bo już mi się wylewa, gdy czytam o tym, że JP2 nie wiedział... że "walczył"... może dlatego, że jestem świeżo po "Spotlight", gdzie skala pedofilów w tej mafii po prostu mnie przerosła...
0
@JimMorrisonFCB zapytaj swojej kobiety he he he
0
Są już dowody, że Hitler wiedział o Holokauście? Macie dowód? Macie?
1
@ObiwanKenobi a masz dowód, że Hitler wiedział o Holokauście? Masz dowód?
0
@TheNekro94 to ile Ty mierzysz? 160 cm? 82 kg - z czego tu redukować?
Ja daje sobie 2 miesiące na minimum -5 kg/maksimum -10 kg i powinno pójść bezproblemowo.
3
@Pawel13sz a w Szwajcarii to polecam Grindelwald. Przepiękne miejsce.
1
@Nano22 mój kolega, który mieszkał naprzeciw cmentarza też tak miał. Teraz mieszka naprzeciw domu.
0
@Azi nie to jest clou tematu.
1
Z uwagi na różne plany "inwestycyjne" zawarłem z najbliższymi członkami rodziny 2 umowy - pożyczki/darowizny - na większą kwotę złożoną, w perspektywie kilku lat, z około 100 "rat".
Złożyłem PCC od umowy pożyczki (zgodnie z prawem), wysłałem dokumenty... dzisiaj dzwoni do mnie Pani z Urzędu Skarbowego że oni chcą deklarację pod każdą transzę... Podsumowując - zamiast 2 deklaracji, w perspektywie kilku lat, złożę około 100.
Chory kraj.
5
Ferran 55 mln + Lewy 45 mln + Raphinha 58 mln, czyli 158 mln w ataku wydane przez Laportę... a na boisku najbardziej brakowało sprowadzonego (przez Bartomeu) za 17,5 mln Pedriego.
#Bartowróć
0
@BorzyKrzys powiem krótko #piekłomężczyzn .
To normalne, że kobieta "zajmuje się" domem. To kobieta buduje ognisko domowe. Nie mówię, że wszystkie obowiązki należą do kobiety, ale w podstawowych - gotowaniu i utrzymaniu porządku to kobieta powinna wyznaczać wzorce. Ja zapewniam bezpieczeństwo (m.in. finansowe) i wsparcie.
Mówienie, że oczekiwania od kobiet są wygórowane to banał. Facetowi wystarczy seks (chęć i starania), pełny brzuch, względny porządek dookoła i partnerstwo w rozmowach.