0

@GucioH Fati na skrzydle - sam mówił, że tam czuje się lepiej. Poza tym ma warunki - szybkość, drybling. Na 9 może grać Ferran, ale ten musi jednak popracować nad wykończeniem akcji. A za 2-3 lata na prawym skrzydle Yamal.

0

@Emhyr dlatego jest tam napisane "uwzględniając nasz skład", co chyba jednoznacznie wskazuje na to, żeby przy rozważaniach wziąć pod uwagę nasze braki/problemy/możliwości kadrowe.

0

@Azacca na pomocy mamy Pedriego, Gaviego, Kessiego, Busquetsa, teraz dochodzi Pablo, którym Xavi PODOBNO jest zachwycony + Nico, Collado. Na prawym skrzydle Ferrana, a teraz przy jego kontuzji... kogoś z Barcy B?

0

@Emhyr włącz myślenie. xD

0

Wymiana Raphinha = Frenkie De Jong - bralibyście (uwzględniając nasz skład)?

1

@Hubsao 85 mln za przeciętnego De Jonga spoko, 70 mln za Raphinhie dużo

15

@BoreekxD Adam Małysz (brat Mateusza Borka)

0

@Emhyr kiedyś Jan Paweł też był 1

0

@Pogba z monaco

0

Można gdybać (gdyby "jedynie" Ansu był zdrowy, Yamal, Pablo i Chadi okazali się wypałami i udało się sprowadzić Kounde)...
Ansu, Yamal, Ferran
Pedri, Gavi, Pablo
LO, Chadi Riad, Araujo, Kounde
Victor Valdes

0

La Ramblowicze, który operator komórkowy ma obecnie najkorzystniejszą (najtańszą) ofertę? Interesuje mnie nr dla firmy, nielimitowane sms i rozmowy. Internetu nie potrzebuje, mam w innej sieci.
Obecnie mam nr w PLAY, za nielimitowane SMS, rozmowy i Internet płacę 40 zł netto/mies., ale kiedy zapytałem o kolejny nr - z ceny 40 zł podnieśli mi do 95 zł, a z nielimitowanego internetu ograniczyli do 60GB... Oferta życia :D
Dzięki za pomoc

0

@xAdrianx bo Laporta zajęty jest czystkami, o których mówił w marcu 2021. xD "wina Bartomeu"

4

@Sulimo #teampsy

0

@MesQueUnClub96 którego nie mamy + który nadal nie rozwiązuje problemu braku skrzydłowego

1

@hayek dodatkowo na cito potrzebujemy wzmocnień na innych pozycjach - ŚO, PO, skrzydłowy (nawet jeżeli zostanie Dembele)...

0

@marcinK0000 za 50 baniek to mamy dzika Nico Williamsa, który ma potencjał na świetnego skrzydłowego... A tak... zostaniemy z niewyleczonym Ansu i kaleczącym Ferranem.

0

@masq czyli z dala od Raphinhi (agent Deco)

0

@Fenelon przecież to nie Alemany!

0

@Viajero jeżeli nikt nie oczekuje, że za rok będzie wygrana LM to dlaczego nie możemy poczekać do końca kontraktu Lewego? 50 mln można zainwestować np. w Nico Williamsa. Mając wtedy, w przyszłym roku Ansu - Lewy - Nico, z Ferranem do rotacji, możemy wrócić do gry.

0

@Viajero odpowiem inaczej. W 2009 roku Messi miał obok siebie Henry'ego i Eto'o. W 2011 - Pedro i Ville. W 2015 - Suareza i Neymara.
Jeżeli zostanie Dembele - śmiało, można ściągać Lewego.
Messi nie wygrał LM mając przy sobie Suareza - brakowało drugiego skrzydłowego. Tak Lewy, bez wsparcia w ataku (nie mówię o obronie, która przede wszystkim wymaga wzmocnień), nie będzie w stanie konkurować z Realem.

0

@Viajero ŚN - 1. Auba, 2. Ferran, PS - 1. Ferran - tutaj...
Rozumiesz? Chodzi o ławkę. W przypadku transferu Lewego, na ławce będzie Auba. A zmiennik Ferrana? Trincao, Collado, czy Abde? Postrach.

0

@Viajero Ferran, czy Ansu poradzą sobie na ŚN, bo wcześniej tam grali. Na prawym skrzydle chyba tylko Ferran ma doświadczenie.
Bez skrzydłowych z prawdziwego zdarzenia nawet liga europy jest poza zasięgiem.

0

@Viajero na pozycję Lewandowskiego mamy od biedy 3 zawodników - Auba, Ferran, Ansu. Na prawe skrzydło, poza przeciętnym Ferranem, nie ma nikogo.
Potrzebne są 2 konkretne transfery - ŚO i skrzydłowy. Zakładając sprzedaż Lengleta i De Jonga - nie powinno to stanowić problemu.

0

To może być dobre okienko. Zastanawia mnie tylko, dlaczego tak ciśniemy po Lewego nie mając w zasadzie skrzydłowych.

Ansu po tylu kontuzjach jest wielką niewiadomą, a Ferran wygląda mocno przeciętnie. Kto tam będzie grał? Znowu Gavi?

Wzmocnienia wymaga niemal cała defensywa (ŚO, PO, LO) i skrzydła.

W środku pola, nawet po odejściu De Jonga, mamy wystarczająco jakości (Busquets, Pedri, Gavi + Kessi - jeżeli przyjdzie i Pablo Torre, na którego mocno liczę... Nico raczej pójdzie na wypożyczenie).

1

Badajcie temat. Ku przestrodze. Pracuje w dużej firmie zajmującej się handlem roślinami. Pod koniec roku zmieniliśmy dostawcę energii elektrycznej (AXPO Polska Sp. z o.o.). Umowa podpisana, czekamy na faktury. Faktur nie ma, no ale różne firmy mają różne okresy rozliczeniowe - czekamy.

Koniec marca - dostajemy wezwanie do zapłaty. Koleżanka dzwoni, temat wyjaśnia, wysłali faktury elektronicznie na zły adres (ich pracownik popełnił błąd w naszym adresie e-mail... na końcu adresu mamy "com.pl", wpisali ".pl"), tego samego dnia płacimy. Pracujemy dalej i... mamy odcięcie prądu. Pół firmy postawione na nogi, bo kwiaty potrzebują prądu (chłodnia). Okazało się, że wezwanie do zapłaty wysłali już na początku marca, na zły adres mailowy (nie sprawdzili, czy jest zgodny z tym w umowie). Od tej wysyłki liczyli ustawowy termin "14 dni" po którym mogą odciąć prąd.

Wszyscy na telefonach, każdy używa jakich ma kontaktów... udało się "zminimalizować" straty do około 10 tys. PLN.

Od marca bujamy się z AXPO żeby otrzymać zwrot kosztów. Kontaktu praktycznie zero. BOK udaje (albo i nie) idiotów. Pierwszy pracownik: "temat przekażemy do naszego działu prawnego". Drugi pracownik "nie mamy działu prawnego, ale przekażę przełożonym". Po 2 miesiącach walki udało się znaleźć kontakt do kierownika działu obsługi klienta "odpowiemy panu do piątku". A w piątek... cisza.

Czy ktoś z Was wie, jak długo rozwiązanie takiego tematu potrwałoby w sądzie?

1

@MarFan wczoraj tankowałem pb95 za 1,95 eur, czyli 8,94 w przeliczeniu na PLN. Przy 23% stawce VAT Twoje 8,29 wyniosłoby 9,44. Jeszcze 2 miesiące i do Niemca będziemy jeździć po paliwo. Bo taniej.

5

Tankowałem wczoraj paliwo.
1,949 EUR/l w Lichtenau, co w przeliczeniu na złotówki (kurs z 01.06.2022 - 4,5891 PLN/EUR) daje 8,94 PLN...
7,97 PLN/l w Słubicach (8% VAT), co w przeliczeniu na normalną (od 1 sierpnia), 23% VAT, daje 9,08 PLN...
No cóż. Dogoniliśmy zachód. PiS super partia.

0

Pany, szukam auta, mam kilka ofert na oku. Mam VIN, datę rejestracji... gdzie można za free sprawdzić historię pojazdu?

0

Chciałbym pozdrowić Łukasza, który jest fanem Realu Madryt, jak również fanem naszego forum. Niech finał LM wygra lepszy, czyli na pewno nie Real.
Pozdrawiam!
Czy ktoś z Was chciałby dołączyć się do życzeń? Na pewno ten lamus to przeczyta. ;p

0

@Transu96 nie 15znak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?