Mazi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kotlin
17 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Idealna okazja żeby powielić mój post sprzed 2 lat...
Niektórzy są tak zaślepieni "miłością Messiego", że nie potrafią zauważyć prostych faktów...
@masq wrzucił:
Messi wywiad w domu w 2020: "Trudno było mi podjąć decyzję o odejściu z klubu mojego życia, ale czułem, że pewien cykl dobiegł końca. Potrzebowałem zmiany"
Messi w 2021 dla France Football o sytuacji z wakacji 2021: "Muszę przyznać, że w życiu nie sądziłem, że dotrę do szatni innego klubu".
Dorzucę do tego kilka innych:
1) Messi chciał "zwycięskiego" projektu wspierając jednocześnie Valverde, za którego czasów graliśmy największy shit od nastu lat (teraz Koeman pobił jego "osiągnięcie")
2) Messi "mógłby" grać w Barcelonie za darmo (miłość), ale swego czasu jego kontrakt był odnawiany co pół roku (hiperbolizuje) i nie sądzę (bo to logiczne), że była to inicjatywa zarządzających
3) Messi już wcześniej chciał opuścić nasz klub - został na prośbę śp. Vilanovy
4) Messi wielokrotnie nie okazywał należytego szacunku kibicom, czy to po porażkach, czy w okresie podejmowania swojej decyzji (rozwiązanie kontraktu w 2020 roku)
5) wszystkim, którzy co chwilę zarzucają "całe zło" Bartomeu, przypomnę, że to Bartomeu sprowadził do klubu: Ter Stegena, Claudio Bravo, Rakiticia, Suareza, Umtitiego (nikt nie mógł przewidzieć, jak "upadnie" jego kariera), Digne (w Evertonie jeden z najlepszych zawodników), Dembele, Coutinho, Semedo (świetny okres w Benfice), Lengleta, de Jonga, czy (przez wielu tu chcianego) Griezmanna
nikt nie mógł przewidzieć, że Dembele, czy Coutinho okażą się niewypałami
4
@Bezhistorii mamy takie wrażenie z co drugim przeciwnikiem.
1
Macie kunszt naszego trenejro. Przedłużyć z Alonso - bo jest super. Eric na defie... xD zakładam, że większość dzieciaków - defensywnych pomocników - ze szkółki zagrałoby lepiej na tej pozycji.
2
@JarekS taki sam hype był w stosunku do Bellerina jeszcze parę lat temu... teraz nazwisko Cancelo wywołuje taki sam - nieuzasadniony - entuzjazm...
18
Ten mecz NIE POKAZUJE, jak słabą "mamy ławkę" tylko JAK BEZNADZIEJNEGO mamy trenera. Przypominam, że przedłużenie kontraktu z Roberto, czy Alonso to INICJATYWA Xaviego. Postawienie na Garcie na pivocie to DECYZJA Xaviego (co z tego, że na zapleczu mamy 125919 POMOCNIKÓW z potencjałem 10x większym od Garci). Postawienie na 4-4-2 nie jest przedmeczowym pomysłem chłopaków...
Najsmutniejsze jest to, że genialny sezon Ter Stegena + Araujo i Christensena całkowicie przyćmił wszystkie braki naszego zespołu. Przy okazji warto zaznaczyć, że w poprzednim sezonie - w tym "tragicznym", połowicznie prowadzonym przez Koemana, na finiszu mieliśmy 68 bramek strzelonych... przy obecnych 65.
19
Lamine Yamal, w tym roku dopiero 16 lat, a już wyrywa MILFy. A wy siedzicie i co z tym swoim życiem robicie?
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/338594216_1372980496832477_7858439694779761929_n.jpg?stp=dst-jpg_e35&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&_nc_cat=105&_nc_ohc=NMiH9_U3ThoAX_OTf4R&edm=APs17CUBAAAA&ccb=7-5&ig_cache_key=MzA3MDc3MzY2NTY5OTI2NzA0NA%3D%3D.2-ccb7-5&oh=00_AfAyDM4NSGY4CLFW1_zXiiDkpCOxOg_IfQdV6itOXXpUjQ&oe=646FF0A9&_nc_sid=df044f
4
@MesQueUnClub_87 od 12 lat "w tym siedzę", więc tak - dobrze wiem, co się dzieje. Jeżeli nie jesteś w stanie samodzielnie zrozumieć, dlaczego PO licytuje się z PiS na socjal, to tym bardziej nie widzę sensu tłumaczyć Ci większych "zawiłości" i zależności.
26
Tak sobie czytam ten nasz "gorący" temat dot. polityki... i jak widzę komentarze typu "PO to to samo, co PiS" to nie dziwię się, że w naszym kraju jest takie bagno. Powtarzanie tego sloganu tylko podkreśla, jak bardzo nie macie pojęcia o tym, co dzieje się od 2015 roku i jakie konsekwencje niesie za sobą legislacyjny chaos/komplikowanie systemu podatkowego.
0
@koziar pisałem, nic nie odpisał, choć wyświetlił.
0
Podsumowując: Laporta wydał 150 mln na Raphinhe, Lewego i Ferrana. City wydało 21,5 mln na Alvareza. 1,5 roku temu mówiłem, że puścić takiego zawodnika, bez próby walki, to nasza czysta głupota. No, ale liczyło się tu i teraz... więc kolejny sezon "przebudowy" spędzimy z Lewandowskim.
No i kogo my teraz chcemy sprowadzić? Vitora Roque za 2 kwotę dwóch Alvarezów, który, co widać po pierwszej z brzegu kompilacji... ma problem z przyjęciem piłki i podejmowaniem decyzji na boisku.
Do tej pory Lapcio leciał z fartem (mało kto pamięta, że w 2002 roku chciał sprowadzić Beckhama, a Ronaldinho był "rekompensatą" za nieudane negocjacje - rekompensatą załatwioną przez Sandro Rosella)... ostatnio jest zdecydowanie gorzej.
0
Obejrzałem pierwszą z brzegu kompilacje jego "umiejętności" i to, co rzuca się w oczy to... problem z przyjęciem i opanowaniem piłki. Porównując do Juliana Alvareza, którym byłem zachwycony to tutaj nie widzę nic, co wróżyłoby mu wybitną karierę w Europie... 45 mln to grubo przesadzona kwota.
1
@mrboom pewnie SsangYongi albo inne Qorosy chińskie
0
Ja mam tylko nadzieję, że Xavi "zrekompensuje" nam grę Busquetsem i w ostatnich meczach sezonu przetestuje Lamasiaków (mocno chciałbym zobaczyć, jak Garrido poradziłby sobie na pozycji defa) + system, którym docelowo chciałby grać... bo nie wierzę, że mamy grać 4ką pomocników w kolejnym sezonie.
4
W tym konflikcie wierzę Kucharskiemu.
Lewandowscy są sztuczni, jak piersi Pameli Anderson.
2
@Emhyr zły Bartomeu! Po co on dawał takie umowy Ansu, Ferranowi, Ericowi i Kessiemu... a nie... czekaj.
1
@Aragorn33 nie wierzę, że wdałeś się w dyskusję z wyborcami konfederacji... Ludźmi, dla których bożyszczem finansów jest Menzen. XD Ten sam, który w swojej "100 ustaw" proponował likwidację podatku od dochodów z nieujawnionych źródeł przychodów, co jest - dla każdego człowieka mającego podstawowe pojęcie o finansach - idiotyzmem.
Konfederacja nigdy nie podawała konkretnych liczb - co, jakie przyniesie konsekwencje.
0
@Emhyr zawsze możesz odkupić TT i pokazać Muskowi, jak to powinno działać.
4
@Poro6niec i w najsłabszej La Lidze od lat.
3
Przydałyby się szczegółowe statystyki... ile minut rozegrali, ile bramek, ile asyst... Sprawdziłem Suareza (transfermarkt) i w debiutanckim sezonie:
- 2177 minut rozegranych - 16 bramek, 16 asyst (udział w bramce co 68 minut)
Przy 2312 minutach Lewego - 19 bramek i 6 asyst (udział w bramce co 92 minuty).
Zlatan:
- 2030 minut rozegranych - 16 bramek, 9 asyst (udział w bramce co 81 minut)
1
@KlonaZepan a co mają zarobki do "sprawiedliwości w tenisie"? xD
10
@KrwawiaceoczyVEB oczywiście. Bo to Bartomeu sprowadził Raphinhe, Ferrana i dziadka Lewandowskiego za ponad 150 mln eurasów.
1
Dzień dobry!
Przypomnę, że nasze "El Tridente: Ferran - Lewy - Raphinha" Lapcio wydał 158 mln euro.
Przypomnę również, iż zdecydowana większość la bamby przedkładała puchary nad styl gry, więc teraz... macie co chcieliście i jeszcze narzekacie?
1
@Emhyr sprzedać. Araujo, Christensen, Inigo, Kounde + Riad z 2 zespołu. W sezonie 6 pucharów nasza obrona bazowała na 3ce Puyol, Pique i Marquez. Wystarczyło.
0
Eric i Alonso out, przyjdzie Inigo Martinez + Chadi Riad awans do 1 zespołu i mamy 4 obrońców, co w zupełności wystarczy... w sezonie 6 pucharów mieliśmy Pique + Puyola + Marqueza
0
Ziomeczki, niedawno tutaj ktoś wrzucał link bramki z (chyba) polskiego piłkarskiego zaplecza (4-10 liga) - piękny, mocny strzał (chyba półwolej) z prawie połowy boiska, bramka stadiony świata. Poratuje ktoś?
2
Anna: Robert, my tylko tańczymy
Też Anna:
0
@Criss18Barca zmiana Konstytucji, która wprowadza moją nieograniczoną władzę - będę królem Polski. Szach mat.
0
Czy tylko ja mam takiego pecha, czy teraz już wszędzie produkowane jest takie gwno (?)... Dwa miesiące temu kupiłem zestaw Tefal Ingenio (garnki i patelnie z odpinaną rączką). W zestawie były 2 rączki. Po tych 2 miesiącach jedna już nie działa. Zareklamowane w czwartek.
Dzisiaj... podłączyłem do ładowarki kupionego miesiąc temu smartwatcha... i nie ładuje. I znowu reklamacja przede mną.
Strasznie mnie to irytuje... ta "bylejakość" jest już wszechobecna, na każdej płaszczyźnie.
6
@JimMorrisonFCB choć paradoksalnie sezon narciarski za nami.
0
@koksik2700 https://www.glamour.pl/media/cache/default_view/uploads/media/default/0006/79/0e52fe9c02beb8a7ebfdfb1348c626fc47541af0.jpg