Mazi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kotlin
17 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Transu96 mieliśmy "rapera" Depaya, prawdopodobnie mamy Solera. Wiem kto będzie następny...
https://roztanczony.pgenarodowy.pl/upload/editor/image/zenek_WWW-min.png
1
@Ferran sam jesteś andre gomes
1
Tak gra Soler, gdyby ktoś nie wiedział
1
@Janiama Holender może grać na pozycji środkowego obrońcy... Czy Ty oglądasz czasami mecze Barcelony? De Jong jest w 200% bierny w pojedynkach główkowych. Odpuszcza krycie, jak Alves. I Ty chcesz go na ŚO? Polska myśl szkoleniowa.
8
@BART97 trochę sobie poczytałem o naszym Królu... zafascynowany jego ego... Otóż ciężko nawet powiedzieć, że robił jakąkolwiek karierę w polskiej lidze... grał w niej kilkanaście spotkań. To nawet smutne, bo wymagania polskiej ligi to typowe kick and run.
19
@wojopancer nasz forumowy Hajto... ziomek, o którym 99,9% La Rambli słyszało tylko dlatego, że sam wielokrotnie na każdym kroku powtarza, że grał zawodowo. Ja rozumiem gdyby miał jakieś osiągnięcia... a tutaj mowa o zawodniku z polskiej piłki :D
0
@Janas11224 w wielkich górach himalajach słoń powiesił się na ...
0
@sonek gdzie chcą dać? przez dać rozumiemy bezzwrotne dofinansowanie
1
@KrychaFCB a Ferran Torres? :D
7
@PatrychoO wydaje mi się, że to kadr z Harrego Pottera, ale mogę się mylić.
1
Depay ciało obce w tej drużynie. Dest i Ferran strasznie miernie. De Jong za wysoko. Jeżeli Dembuś odejdzie to tracimy atak.
I najbardziej... dziwie się Xaviemu. Ferran kompletnie bez formy. Niech da tego Depaya na lewą, Lukaldo do środka. Albo Dembusia na lewą, Adama na prawą, Lukaldo na szpicę.
2
@bartekvisca nie mam pojęcia, ale pa to https://www.instagram.com/p/CakeO-tp9Ac/
0
@Piernik wiesz, że to żadny "socjal", a zwykła pożyczka w celu spłaty kredytu? otrzymane pieniądze trzeba zwrócić...
dzięki takim jak ty pis ma się świetnie... powielasz fake news
3
@Zoker ja mam kredyt od 2018 roku i NADAL płacę mniej niż za wynajem kawalerki (mieszkanie obok mojego)... z tym, że ja mam 4-pokojowe mieszkanko :)
i jak kolega wyżej napisał - również nie płacze o "wysokie" stopy, ba, jestem przygotowany na większe,
ponadto biorąc kredyt dostajesz analizę Twojego kredytu przy różnych stopach procentowych + masz wgląd w to, jak wyglądały stopy w ostatnich latach...
0
@GeneralXavi zobacz jeszcze, jakie są warunki dla uzyskania pomocy i ile osób z tego skorzystało/skorzysta. Potem rozszerzaj propagandę PiSu, jak to nie pomaga kredytobiorcom.
Co do Twojego pojęcia o ekonomii - Twoja mama mimo braku pojęcia o stopach procentowych - dobrze podchodziła do tematu.
0
@GeneralXavi ale wiesz, że ta "zapomoga" od Państwa podlega zwrotowi? To nie kolejne 500+, czy inny dodatek.
1
Zainteresowałem się "wsparciem kredytobiorców", o którym wielu z Was tu dzisiaj pisze.
No i wielu z Was zrobiło to, o co PiSowskim politykom chodzi - opowiadacie pierdoły, że kredytobiorcy otrzymują pomoc - dopłaty (w domyśle wielu BEZZWROTNA pomoc). Otóż wsparcie, czy pożyczka z Funduszu są zwrotne. De facto porównanie tego do 500+, czy innego rozdawnictwa jest jak mówienie, że "opłaty" to nie "podatki" - zgodnie z narracją rządzących.
4
Kolega niżej pisał o niejakiej Alishy Lehmann... to dla przeciwwagi postawię na Keyle Alves.
https://www.instagram.com/key.alvees/
Chyba gra w siatkówkę https://www.instagram.com/p/CYtrmkqrt3s/
2
@lucca87 Auba, Ferran, Fati, Raphinha, Dembele i Luuk
na lewym skrzydle może grać: Fati, Ferran, Dembele
na prawym: Raphinha, Dembele
na szpicy: Auba, Ferran, Luuk, Fati
mnóstwo opcji...
0
https://www.instagram.com/p/CbWElIlK6Lw/
na takim powerze to nic ino dawać Bajern Muńsen
i Dembuś jaki szcześliwy... oby został
15
A najpiękniejsze w tym wszystkim jest to, że: Pedri ma 20 lat, Ferran 22, Eric 21, Araujo 23, Dembele (mam wielką nadzieję, że zostanie) 25, Gavi 18, De Jong 25. A jest jeszcze 20 letni Fati, w którym drzemie olbrzymi potencjał. Xavi buduje ten zespół... na lata.
Oby tylko Laporta był wytrwały w budowaniu zrównoważonego zespołu (nie dla olbrzymiego wynagrodzenia Haalanda).
0
@koksik2700
1
@Locash czyli w przypadku, odpukać, podobnej sytuacji w PL mam tylko kilka dni na wyprzedanie majątku i wyjazd z kraju? Idiotyzm w czystej postaci.
8
@adi7adi8 byłby głupi gdyby nie brał, zwłaszcza, że sam jest osobą, która "składa się" na w/w.
1
Jakie konsekwencje czekają na ziomeczków, którzy nie wrócili do kraju albo którym udało się uciec z Ukrainy przed zamknięciem granic dla mężczyzn? Chora sytuacja.
5
@Kgorecki2500 w ogóle się chłopu nie dziwie i sam nie chciałbym być w jego sytuacji. Tu nawet nie chodzi o chęć "ginięcia".
3
Riki Pucz - niby niepotrzebny, a każdy chciałby w Rosji.
badum tss
0
@GeneralXavi Bytom, Wolczanka ?
2
Panowie, opony letnie Nexen 4-letnie 195/65 R15, bieżnik 5mm - ile mogę wołać?
0
@MarioVeB! dzięki za cynk