0

@Transu96 mieliśmy "rapera" Depaya, prawdopodobnie mamy Solera. Wiem kto będzie następny...
https://roztanczony.pgenarodowy.pl/upload/editor/image/zenek_WWW-min.png

1

@Ferran sam jesteś andre gomes

1

Tak gra Soler, gdyby ktoś nie wiedział


1

@Janiama Holender może grać na pozycji środkowego obrońcy... Czy Ty oglądasz czasami mecze Barcelony? De Jong jest w 200% bierny w pojedynkach główkowych. Odpuszcza krycie, jak Alves. I Ty chcesz go na ŚO? Polska myśl szkoleniowa.

8

@BART97 trochę sobie poczytałem o naszym Królu... zafascynowany jego ego... Otóż ciężko nawet powiedzieć, że robił jakąkolwiek karierę w polskiej lidze... grał w niej kilkanaście spotkań. To nawet smutne, bo wymagania polskiej ligi to typowe kick and run.

19

@wojopancer nasz forumowy Hajto... ziomek, o którym 99,9% La Rambli słyszało tylko dlatego, że sam wielokrotnie na każdym kroku powtarza, że grał zawodowo. Ja rozumiem gdyby miał jakieś osiągnięcia... a tutaj mowa o zawodniku z polskiej piłki :D




0

@Janas11224 w wielkich górach himalajach słoń powiesił się na ...

0

@sonek gdzie chcą dać? przez dać rozumiemy bezzwrotne dofinansowanie

1

@KrychaFCB a Ferran Torres? :D

7

@PatrychoO wydaje mi się, że to kadr z Harrego Pottera, ale mogę się mylić.

1

Depay ciało obce w tej drużynie. Dest i Ferran strasznie miernie. De Jong za wysoko. Jeżeli Dembuś odejdzie to tracimy atak.
I najbardziej... dziwie się Xaviemu. Ferran kompletnie bez formy. Niech da tego Depaya na lewą, Lukaldo do środka. Albo Dembusia na lewą, Adama na prawą, Lukaldo na szpicę.

2

0

@Piernik wiesz, że to żadny "socjal", a zwykła pożyczka w celu spłaty kredytu? otrzymane pieniądze trzeba zwrócić...
dzięki takim jak ty pis ma się świetnie... powielasz fake news

3

@Zoker ja mam kredyt od 2018 roku i NADAL płacę mniej niż za wynajem kawalerki (mieszkanie obok mojego)... z tym, że ja mam 4-pokojowe mieszkanko :)
i jak kolega wyżej napisał - również nie płacze o "wysokie" stopy, ba, jestem przygotowany na większe,
ponadto biorąc kredyt dostajesz analizę Twojego kredytu przy różnych stopach procentowych + masz wgląd w to, jak wyglądały stopy w ostatnich latach...

0

@GeneralXavi zobacz jeszcze, jakie są warunki dla uzyskania pomocy i ile osób z tego skorzystało/skorzysta. Potem rozszerzaj propagandę PiSu, jak to nie pomaga kredytobiorcom.

Co do Twojego pojęcia o ekonomii - Twoja mama mimo braku pojęcia o stopach procentowych - dobrze podchodziła do tematu.

0

@GeneralXavi ale wiesz, że ta "zapomoga" od Państwa podlega zwrotowi? To nie kolejne 500+, czy inny dodatek.

1

Zainteresowałem się "wsparciem kredytobiorców", o którym wielu z Was tu dzisiaj pisze.
No i wielu z Was zrobiło to, o co PiSowskim politykom chodzi - opowiadacie pierdoły, że kredytobiorcy otrzymują pomoc - dopłaty (w domyśle wielu BEZZWROTNA pomoc). Otóż wsparcie, czy pożyczka z Funduszu są zwrotne. De facto porównanie tego do 500+, czy innego rozdawnictwa jest jak mówienie, że "opłaty" to nie "podatki" - zgodnie z narracją rządzących.

4

Kolega niżej pisał o niejakiej Alishy Lehmann... to dla przeciwwagi postawię na Keyle Alves.
https://www.instagram.com/key.alvees/
Chyba gra w siatkówkę https://www.instagram.com/p/CYtrmkqrt3s/

2

@lucca87 Auba, Ferran, Fati, Raphinha, Dembele i Luuk
na lewym skrzydle może grać: Fati, Ferran, Dembele
na prawym: Raphinha, Dembele
na szpicy: Auba, Ferran, Luuk, Fati
mnóstwo opcji...

0

https://www.instagram.com/p/CbWElIlK6Lw/
na takim powerze to nic ino dawać Bajern Muńsen

i Dembuś jaki szcześliwy... oby został

15

A najpiękniejsze w tym wszystkim jest to, że: Pedri ma 20 lat, Ferran 22, Eric 21, Araujo 23, Dembele (mam wielką nadzieję, że zostanie) 25, Gavi 18, De Jong 25. A jest jeszcze 20 letni Fati, w którym drzemie olbrzymi potencjał. Xavi buduje ten zespół... na lata.
Oby tylko Laporta był wytrwały w budowaniu zrównoważonego zespołu (nie dla olbrzymiego wynagrodzenia Haalanda).

0

1

@Locash czyli w przypadku, odpukać, podobnej sytuacji w PL mam tylko kilka dni na wyprzedanie majątku i wyjazd z kraju? Idiotyzm w czystej postaci.

8

@adi7adi8 byłby głupi gdyby nie brał, zwłaszcza, że sam jest osobą, która "składa się" na w/w.

1

Jakie konsekwencje czekają na ziomeczków, którzy nie wrócili do kraju albo którym udało się uciec z Ukrainy przed zamknięciem granic dla mężczyzn? Chora sytuacja.

5

@Kgorecki2500 w ogóle się chłopu nie dziwie i sam nie chciałbym być w jego sytuacji. Tu nawet nie chodzi o chęć "ginięcia".

3

Riki Pucz - niby niepotrzebny, a każdy chciałby w Rosji.

badum tss

0

@GeneralXavi Bytom, Wolczanka ?

2

Panowie, opony letnie Nexen 4-letnie 195/65 R15, bieżnik 5mm - ile mogę wołać?

0

@MarioVeB! dzięki za cynk

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?