1

@KapiFCB w takim, że:
1. to wychowanek
2. Guardiola rzucił, że to Garcia podpowiedział jakim systemem w obronie zagra przeciwnik (podpatrzył na treningu)...
Podsumowując - kot w worku (wszyscy liczą na transfer w stylu a'la Pique z United).

4

"Mówimy o piłkarzach, którzy oddali życie za Barcelonę"... Co ci piłkarze mają w głowach... ?

0

@Survier chodzi o zaślepionych fanbojów Messiego (porównanie do polityki miało na celu pokazanie umiejętności rzetelnej oceny faktów), którzy nie przyjmują do wiadomości, że to z nim może być coś nie tak, którzy "jeżdżą" po Bartomeu.

6

@BarcaInfo bo 1. sam nie jest "wzorem" do naśladowania, 2. przegrał sprawę z Barceloną (czyt. spór z zarządem), 3. uciekł z klubu, jak szczur, obsrywując przy okazji kibiców (to niesamowite, w jaki sposób działał)

22

@BarcaInfo to niesamowite, że Neymar ma czelność kogokolwiek oceniać. :D

13

A co jeżeli to Messi jest tym "złym" w sporze z Bartomeu? Kilka faktów:

1) Messi chciał "zwycięskiego" projektu wspierając jednocześnie Valverde, za którego czasów graliśmy największy shit od nastu lat

2) Messi zrezygnował z gry w kadrze, którą "kocha"

3) Messi "mógłby" grać w Barcelonie za darmo (miłość), ale swego czasu jego kontrakt był odnawiany co pół roku (hiperbolizuje) i nie sądzę (bo to logiczne), że była to inicjatywa zarządzających

4) Messi miał konflikt z Luisem Enrique

5) Messi już raz chciał opuścić nasz klub - został na prośbę śp. Vilanovy

6) Messi wielokrotnie nie okazaływał należytego szacunku kibicom, czy to po porażkach, czy w okresie podejmowania swojej niedawnej decyzji

7) to Bartomeu sprowadził do klubu: Ter Stegena, Claudio Bravo, Rakiticia, Suareza, Umtitiego (nikt nie mógł przewidzieć, jak "upadnie" jego kariera), Digne (w Evertonie jeden z najlepszych zawodników), Dembele (mimo ciągłych kontuzji nadal jest młody i ma wielki potencjał), Coutinho, Semedo (świetny okres w Benfice), Lengleta, de Jonga, czy (przez wielu tu chcianego) Griezmanna

konkludując... nie wiemy, jak "spór" wygląda wewnątrz, bazujemy na tym, co słyszymy/zauważymy. Widząc jednak te hejty w stronę Bartomeu postanowiłem postawić tezę, że są podstawy ku temu by twierdzić, że to Messi może być problemem... Jeżeli o mnie chodzi - głosy polskich kibiców (często wyborców PiS, czy Konfederacji - wielbicieli Bosaka, wyznawców "eksperta" Mentzena) przyjmuje z ironicznym uśmiechem.

0

@BarcaInfo podsumowując: sprowadzamy Desta, którego obrona nie jest (delikatnie mówiąc) najmocniejszym atutem (miałem nadzieję, że będzie to priorytet na tej pozycji - zwłaszcza przy grze skrzydłami, z 10 i 9) i Garcie, który poza tym, że jest wychowankiem i podpowiedział Guardioli, jak w obronie zagra przeciwnik nic szczególnego nie pokazał (może być Pique, jak również drugim Czyhrynskim)... Kabaret.

2

Wolałbym sprzedać Braithwaite'a i Griezmanna, by w ich miejsce sprowadzić Depaya niż pozbyć się Suareza, który - mimo wszystko - jest w stanie wejść z ławki i zmienić losy spotkania... Przykład - spotkanie z Valencią, gdzie w 30 minut władował 2 bramki.

0

@FafitFCB hymn:

1

@maroon płatnikiem podatku VAT/dochodowego jest nabywca (rodzic) - nie użytkownik... :) w sumie - łapałoby się to pod "100 menzenowską", gdzie pojawił się projekt pozwalający rodzicom na umiarkowane kary cielesne... :D :D :D taka partia

1

@Ascend ja pamiętam, jak swego czasu Pani Ewa - kandydatka partii Korwin - leciała z hasłami typu likwidować podatki, ZUSy itd. itp. Z uwagi, że w tamtym momencie była (może nadal jest - nie wiem) pionkiem, udało mi się z nią chwilę popisać, zadać kilka pytań stricte ekonomicznych (które podważały hasła partii)... Głównie pisała, że "nie wie", że "musi się w tym zakresie jeszcze dokształcić". Także... Pani "redaktor".

24

Porażki:
0-4 z PSG: Alba, Umtiti, Pique, Roberto
0-3 z Romą: Alba, Umtiti, Pique, Semedo
0-4 z Liverpoolem: Alba, Lenglet, Pique, Roberto
2-8 z Bayernem: Alba, Lenglet, Pique, Semedo
3-4 z Betisem: Alba, Lenglet, Pique, Roberto

No ale, jak widać, wystarczy wymienić Semedo i będzie git.

0

@Jacu327 jak naiwnym/zaślepionym trzeba być, by bronić Messiego.

0

@El dominatore Wam się oczy otworzą, kiedy lidze się zamkną.

0

Obstawiam (i liczę na to) maks 10 spotkań z Ronaldem na ławce.
Koeman w wywiadach: Messi, Busquets, Pique, Suarez nie mogą stanowić trzonu zespołu
Koeman jako trener: Messi, Busquets, Pique - (wiele na to wskazuje) podstawowa 11
#nieufajrudemu

0

@10LionelMessi10 brakuje zaangażowania (czyt. nie potrafi przyjąć do świadomości, że bez niego w pressingu dużo tracimy)

3

@Janiama Ty nie miałeś odejść?

3

Nie byłem zwolennikiem Koemana (chciałem Pimiente) i nie jestem (nie będę) zwolennikiem proponowanej taktyki z 2 def. pomocnikami.

Przed sezonem miałem 3 życzenia:

1) budowania nowego kręgosłupa drużyny opartego na Fatim, Puigu, De Jongu (bo sam mówił, że Pique, Busquets, Suarez i Messi, z uwagi na wiek, nie mogą go stanowić)

2) kompletnej rewolucji w obronie - 1. PO, 2. ŚO, 3. LO

3) sprzedaż zawodników wypalonych/tych, którym brakuje zaangażowania/tych, którzy nie pasują do naszego DNA - Rakitić, Vidal, a nawet Suarez, Busquets, Alba czy Messi

i słabo to na ten moment wygląda.

0

@lucca87 Dacia, FIAT, BMW

7

Wystarczy tak sprzedać Griezmanna, Braithwaite'a i Suareza i cyk - mamy siano na Memphisa i Desta.

18

Araújo (21 lat)
De Jong (23), Puig (21)
Trincao (21), Pedri (18), Dembele (23)
Ansu (18)
a jest jeszcze Konrad... (19)

wzmocnić boki obrony, kupić ŚO i ma to przyszłość.
Bartomeu zrobił robotę...

7

@Janiama a Ty nie miałeś odejść?

0

@cat_r37 obyś miał rację. Chyba wszyscy w parze z De Jongiem widzimy i chcemy Puiga. Nie przyjmujemy innego zestawienia. Busquets powinien być 4 albo i 5 zawodnikiem na def.

4

Szkoda strzępić ryja. Znowu Busquets w wyjściowym? Sparing sparingiem, ale jak kolega niżej zauważył to wyraźna sugestia, kto będzie grać obok De Jonga. To ten sam Koeman, który w wywiadach opowiadał, jak to kręgosłup drużyny nie może bazować na 30-kilku latkach (Pique, Busquets, Messi, Suarez)? Rewolucja, jak ch.

5

@macio_944 dwuch slynelo z mondrosci

0

@Bykunn opel? xD abstrahując od nienadążania za trendami w kontekście wizualnym - 2 lata gwarancji + ceny... Szybki rzut - dobrze wyposażona Insignia z 165KM silnikiem - 120-140 tys., Kia Proc'eed z wyposażeniem maksymalnym, 7 letnią gwarancją, 204KM silnikiem - 130 tys.

1

@Bykunn koncern Hyundaia to marki Hyundai (+Genesis) i Kia. Jeżeli patrzysz, jak większość ograniczonych ludzi, wyłącznie na znaczek to rzeczywiście - jak można być fanem w/w. Jeżeli spojrzysz na to, co oferują (stosunek cena - jakość wykonania, obsługa klienta) - nie ma lepszej oferty na rynku.

1

Z uwagi na to, że jestem fanem koncernu Hyundai Motor Company uprzejmie informuje, że właśnie 30 minut temu miała miejsce premiera nowego Hyundaia Tucsona... Pod kątem wizualnym, dla mnie, zmiażdżyli... PIĘKNE AUTO...


2

@matirix20 ręcę o(d)padają

4

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?