0

jak myślicie - czy w przyszłości jesteśmy w stanie grać w środku polu trójką pomocników Torre - Pedri - Gavi ? czy był w historii jakiś zespół, który grał tak ofensywnie ustawionym środkiem? zakładam, że byłoby to możliwe, bo każdy z w/w dzieciaków jest potworem w pressingu

0

@Ziemny zmierzę popołudniu, mogę później napisać na priv?

0

Panowie, chciałem sprzedać używane opony (195/65R15) letnie (po sezonie i zimowe z felgami). Moje pytanko brzmi - opony używałem 4 lata - jakiej kwoty mogę oczekiwać za komplet? 50 zł? 100 zł? 200 zł?

0

@Firestone gdyby udało się zrealizować wszystkie "cele"... Alba/Gaya, Koulibaly/Eric, Araujo/Pique, Dest/Azpi

0

@Ls0811 wczoraj Jarosław Zychowicz dokładnie analizował podejście Rosjan... i wnioski były inne

0

@Kozinho. myślę bardziej o NLAWach, czy innych jednorazówkach

0

@Kozinho. zatem w takiej sytuacji, korzystniejsza dla "zachodu" jest walka do ostatniego żołnierza niż jakakolwiek ugoda i ustanowienie swojego rządu przez Rosjan... przykra sytuacja

0

Tak się zastanawiam... W tej chwili do Ukrainy spływa sporo sprzętu z praktycznie całej Europy. Co się z nim stanie w przypadku, co mam nadzieję szybko nie nastąpi, zwycięstwa i przejęcia Ukrainy przez Rosję? Rosja przejmie ten sprzęt? Szkoda, że pomoc w tej postaci nadchodzi tak późno. Kijów jest już praktycznie odcięty od dostaw.

0

Ok... Vamos Ukraina

1

@karol97 rosyjskie wojsko stacjonuje przy granicach. To kawałek od stolicy. Ponadto Rosjanie chcą zaatakowac Ukrainę więc na 2 fronty nie mają szans.

2

Czy można wyobrazić sobie lepsza okazję do puczu na Białorusi? Jeżeli chcą być wolnym od Lukaszenki krajem... to teraz jest najlepsza ku temu okazja.
Ale to byłoby dobre. Putin kontra reszta świata.

0

@Seba_89_ u mnie okolice Poznania 6,07... do jutro może spadnie :D

0

Vamos Erdogan! Pokaż ruskim, gdzie raki zimują.

0

@MaFCB dokładnie to miałem na myśli. Wyłącznie atak na łączność wojskową + powyższe mogłoby w jakimś stopniu pomóc.

0

@MaFCB i takie są fakty. Jedyna realna szansa to wspólne działanie: anonymouse'ów (jeżeli uda im się zaburzyć komunikację, przekazy wśród Rosjan), Ukrainy wspartej pomocą finansową (na szybkie dozbrojenie)/militarną z UE i WB + włączenie się Erdogana.

2

@Survier wg rankingu globalfirepower armia ukraińska pozycjonowana jest na 22 miejscu na świecie. Polska 24.

0

Komentarz usunięty

3

@Fartlow atak Rosji na Ukrainę to nie 3 WŚ? Jak nas nie dotyczy, to nie wojna?

0

@RobiS tutaj bardziej chodzi o produkcji na użytek własny nie 1, czy 2 sztuki a setki... :) plastik, 2 cm długości...

0

La Ramblo,
potrzebuje pomocy - od wczoraj poszukuje takich "klipsów". Za pomoc w znalezieniu przedmiotu przewidziana nagroda (wirtualny uścisk dłoni przez Mateusza Morawieckiego).

https://zapodaj.net/20f2e75bbdac2.jpg.html
https://zapodaj.net/9e536cee5c9ab.jpg.html

3

De Jong przestań mi Barce prześladować!!

0

@michal26 zakładam, że większość firm odlicza 100% VATu (flota, usługi transportowe)

0

"Tarcza antyinflacyjna"

12.01.2022 kupiłem 37,93l paliwa za 177,93 PLN netto (4,6910 PLN netto/l)

21.01.2022 kupiłem 37,94l paliwa za 179,83 PLN netto (4,7399 PLN netto/l)

01.02.2022 kupiłem 38,93l paliwa za 187,44 PLN netto (4,8148 PLN netto/l)



Rząd obniżył VAT (co dla ostatecznego konsumenta jest de facto oszczędnością) przy okazji podnosząc ceny paliwa przedsiębiorcom (dla nich koszt paliwa to najczęściej wyłącznie kwota netto). Wyższa cena energii i materiałów to wyższe ceny produktów/usług. ILUZJONIŚCI

0

@Jestjakjest doświadczony Paweł Brożek

0

@Hubsao Alvarez > Ferran

6

@doc dla Barcelony za tani. Skusimy się, jak nastrzela kilkanaście brameczek i będzie chodził po +100 mln. Nie wierzę, że puścimy go bez choćby próby sprowadzenia.

1

@AlexDark00 i praktycznie zerowe ryzyko "straty" na transakcji. FDJ poza kilkoma przebłyskami, nie pokazał niczego, wartego tych włożonych w transfer mln. Depay, jak się okazało, to pomyłka, na której też możemy jeszcze zarobić.

4

Super meczyk! I pokazał to, o czym mówię od dawna - nie ma sensu trzymać FDJ, który blokuje miejsce nie gorszym, a młodszym chłopakom. Gavi, Pedri, Nico - to przyszłość pomocy. Za FDJ + Depaya można spokojnie sprowadzić Gaye i Juliana Alvareza.

4

Kaczyński to strategiczny geniusz. Wjechał "polski ład" na którym zdecydowana większość społeczeństwa traci hajs. Co robi społeczeństwo? Uderza w pracodawców, bo przecież "rynek pracownika" i "dlaczego ja mam tracić"/"chce zarabiać tyle ile do tej pory" (w najlepszym przypadku). Co może zrobić pracodawca? ALBO stracić pracownika ALBO podnieść ceny produktów/usług. Wyższe ceny? Zły prywaciorz.

Teraz warto się zastanowić, ile oznacza wsparcie 500+. Od początku wprowadzenia programu rząd robi wszystko, by wartość nabywcza 500 zł zmalała maksymalnie. Polski ład to kolejne w rękach rządu narzędzie proinflacyjne.

2

@BorzyKrzys obejrzane połowę filmu. W mojej opinii to film na ocenę 3/10 i to głównie z uwagi na obsadę filmu. W filmie nie pojawiło się nic, co w jakikolwiek sposób mogłoby zaskoczyć. Mam wrażenie, że scenariusz tej "satyry" został napisany w 5 minut, podczas robienia dwójeczki na toalecie. Wymyśl prostą katastrofę -> pokaż, że wiedza i wykształcenie nie budzi autorytetu -> pokaż, że władza ma gdzieś ludzi i myśli o swoich stanowiskach -> pokaż jak znaczące są wpływy najbogatszych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?