Mazi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kotlin
17 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@KamilZ już dawno mówiłem, że taka gra Messiego, czyli "wolny elektron", bez obowiązków defensywnych to największy problem Barcelony. Dublowanie pozycji, niszczenie pracy zespołu (jak 1 odpuszcza pressing to nie ma on sensu) - to widzieliśmy dzisiaj i przez kilka ostatnich sezonów.
0
@JimMorrisonFCB to musisz najpierw zdobyć adres Banegi
2
@LuisSalvano
LuisSalvano: nie chcą Neymara, Lautaro, Thiago, Bellerina, a chcieli rewolucji
też LuisSalvano: Bartomeu robi gówniane transfery, bartomeuout
bo tu nie chodzi o to by kupić byle kogo...
3
@masq dokładnie tak. Atak (jeżeli będzie wymiana Memphis - Suarez) i pomoc mamy zapełniony, a nawet przepełniony (Vidal, Alena spokojnie moga i powinni odejść).
Problem w jakości w bokach i środku obrony. Powinniśmy rzucić się na Desta, Gaye i sprawdzonego, bdb młodego ŚO np. Upamecano.
0
@ViscaBarca123 usuń proszę mój "news", bo wstyd... Z góry dziękuję
0
@BarcaInfo dostałem takie info od kumpla z Hiszpanii, ale rzeczywiście nie weryfikowałem, jakie źródło... Usuńcie proszę, bo może mnie wkręcał, a też nie mogę znaleźć... Sory
37
Koeman jest zafascynowany profesjonalizmem i dojrzałością Ilaixa Moriby, którego postawa stawia pod znakiem zapytania zasadność transferu Wijnalduma. W najbliższych dniach trener podejmie decyzję [Oriol Torres].
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MESSIah16 adam małysz
2
@Salwik92 "każdy prawdziwy kibic Barcelony" widzi, że wywiad Messiego jest efektem braku szans na odejście...
12
@Janiama Ty nie miałeś odejść? :D
0
Fati, Messi, Dembele, Memphis... a jeszcze Griezmann, Trincao, Coutinho, Pedri... Gdzie ich Ronald pomieści?
0
@Rewolucja123 ten wymarzony prawie jak mój. Za Grimaldo dałbym Gaya, Dembele na miejscu Trincao i na LS Memphis. Środek Puig - FDJ - Pedri... Mam nadzieję na trenera z jajem i właśnie taki skład.
0
@BarcaInfo mam tylko nadzieję, że otrzyma świetną opiekę fachowców od przygotowania fizycznego... Zdrowy Dembele to ogień w ataku.
15
@insp1re "kwestia godzin", "konferencja"
3
@KuntaKinte w Messim nie pasuje mi jego stosunek do pozostałych zawodników. Ktoś popsuje akcje - wystarczy spojrzeć na zachowanie Messiego. Messi popsuje - nic się nie stało. Ile było takich sytuacji, gdzie Messi za długo próbował sam albo na siłę chciał do Suareza pomijając lepiej ustawionego zawodnika. Messi musi angażować się jak pozostali - to nie ulega wątpliwości. Wolę obejrzeć Messiego grającego co drugi mecz niż spacerującego po boisku...
4
@BarcaInfo jeszcze niech w poniedziałek przekaże Leo, że w nowym sezonie nie będzie już kapitanem... i będzie fajnie.
0
@Explode za niski.
8
@juliacicha 1. Przesłuchałem minutę (tyle wytrzymałem słysząc, że decyzja Messiego jest dobrą dla "tych prawdziwych kibiców" i "dobra dla Barcelony") więc nie ocenię całości.
2. Jak najbardziej na miejscu, jak sama napisałaś - mamy XXI wiek.
0
@geass ja bym na LO spróbował Pedriego mimo wszystko. Pjanića obok De Jonga a Puiga w miejsce Roberto.
Sekstet jest nasz.
5
@normasubiektywna myślałem, że po 20 latach kibicowania Barcelonie, od 15-16 lat oglądania praktycznie każdego meczu (w tym często presezonu), mogę nazywać się kibicem Barcelony. No, ale Pani Julia mnie wyjaśniła. Chciałem odejścia Messiego, więc nie jestem prawdziwym kibicem. Cóż. (mój komentarz: kobiety i ich wiedza o futbolu...) xD
0
@Qexi dlatego tak dobra byłaby sprzedaż Messiego...
1
@InniSzataniCzynni
- "Leo, jak wyjaśnisz 2-8 z Bayernem?"
- "wszystkiemu jest winny Bartomeu"
- "Leo, dlaczego zabrakło zaangażowania?"
- "to wina Bartomeu"
- "Dlaczego inni kwestionują sprawowanie przez Ciebie funkcji kapitana?"
- "Bartomeu".
ViscaŁebki - WINA BARTOMEUUU!
12
Ale słabo... No cóż, liczyłem na prawdziwą "rewolucję", a znowu będzie widok człapiącego Messiego i po słabym sezonie "amigosów" - "wina zarządu".
0
Komentarz usunięty
0
@Pawlak1992 prawdopodobnie każdy obiektywny kibic widzi, że Messi, poza tym, że jest GOAT, jest również problemem dla trenerów. Fenomenalne spotkanie przeplata z mocno przeciętnymi - najczęściej, kiedy przeciwnik mocno (i przez 90 minut) pracuje na boisku. Wtedy "gromadzenie siły na jedną kluczową akcję" nie jest efektywne, a wręcz przeciwnie - wymaga większego zaangażowania pozostałych zawodników.
8
03.09.2020
Telefon z City:
- Leo, słuchaj, nie chcemy Cię w drużynie, nie stać nas na transfer i Twoje wynagrodzenie.
04.09.2020
Leo Messi oświadczenie:
"Nigdy nie chciałem odejść z Barcelony, to wymysł mediów. Nie stawiałem się na treningi, bo źle się czułem".
1
@MesQueUnClub_87 zatem nie powinno Cię dziwić, że teraz duże grono kibiców "wypina dupę" na Messiego. Oczywiście - Ci, którzy obrażają, to po prostu idioci. Pozostali - jak ja - będąc z klubem od 2000 roku - chcieliby po prostu jego odejścia. Szybkiego i na pewno nie "za free", bo jeżeli jest najemnikiem (a taki stosunek pokazuje) to i sprzedaż powinna odbyć się na normalnych, rynkowych warunkach.
9
Śmiesznie wyszło. Messi miał się za wszechmogącego... myślał, że jest ponad klubem, że jego sytuacja wymusi zmiany w zarządzie, a on będzie "spokojnie dogrywał" do końca kontraktu (bazuje na tym, że w "projekcie sportowym" Valverde, czyli amigosi + luzik, nie robił jazd). Okazało się, że nikogo nie stać na jego zatrudnienie, że prawdopodobnie Guardiola miałby problem ze znalezieniem pozycji dla "tak grającego" (człapiącego) Messiego, że normalni kibice kibicują Barcelonie, nie Messiemu. Mam nadzieję, że odejdzie. #messiout
0
Depay vs. Lautaro? Kogo wolicie na 9?