2

@Transu96 z uwagi na wynik procentowy 50 do 50 przedłużamy głosowanie do godziny 20. Jeżeli nadal będzie więcej opcji za "odejść" - odejdzie. Obiecujemy.

0

@D10SLEO z uwagi na to, że jednak nie wszyscy użytkownicy mogli się wypowiedzieć - przedłużamy czas trwania ankiety do godziny 20. Jeżeli do tej godziny więcej głosów będzie za "odejdź" - odejdzie. Obiecujemy.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

@Janiama przestań. śmieszek xD

0

Barcelona kiedyś...



Barcelona dzisiaj...

1

Może i Lewy z Bayernem wygrał Ligę Mistrzów... Co z tego. W życiu są rzeczy ważniejsze. #mesqueunclub


3

@LuisSalvano kolego, pytanie z innej beczki - Ty naprawdę jesteś nauczycielem? Jeżeli tak, to czy można wiedzieć w jakim wieku są Twoi podopieczni?

1

@Crack18 olej temat. Tego kwiatu jest pół światu. Jeżeli Tobie to przeszkadza, a jej nie to jesteście, moim zdaniem, za bardzo różni... Nie ma sensu "szukać" szczęścia na siłę.

3

Moje oczekiwania na sezon 20/21...
(minimum) Rakitić, Umtiti i Vidal - OUT.
Podstawa: de Jong, Puig, Pedri do rotacji Pjanić + Busquets.
Minimum 2500 minut dla Ansu Fatiego.
+ przebudowa całej linii obrony (z Pique na ławce)

Jeżeli uda się w/w - sezon uznaje za udany.

4

@chosenone już na pierwszy rzut oka widać, że fake...

0

@Coutinho007 no co Ty... Koeman ma 57 lat...

0

@Coutinho007 przecież to nie jest transfer do obrony tylko to jest nasz nowy trener

7

Cały czas żyje nadzieją, że trenerem mimo wszystko będzie Pimienta... Tak, jak żyłem nadzieją, że rolnik przy 4-2 wpuści i Ansu i Riquiego.

2

podeślijcie link do mema z kuchenką gazową i Realem Madryt w LM :D dzięki

0

Asystentem zostanie Michael Reiziger, a Abidala zastąpi Rüştü Reçber. Barcelona 8.2. Tak to widzę. Zostaniemy mistrzami świata.


14

Na szybko i chłodno... Wynik z Bayernem w ogóle mnie nie zaskoczył. Ba, rozmawiając w niedzielę (przed spotkaniem) z kibicem Realu stwierdziłem, że 7-1 dla Bayernu jest jak najbardziej możliwe. Jedyna szansa pojawiła się przy 4-2. Wtedy należało wpuścić i Ansu i Puiga i liczyć na mnóstwo szczęścia. Mieliśmy (mam nadzieję) jednak "trenera" bez cojones - trudno.

Za rok wrócimy silniejsi... Ja po Juventusie (2017, 0-3), Romie (2018, 0-3) i Liverpoolu (2019, 0-4) porażkę z Bayernem przyjąłem bez najmniejszego problemu. Taki już jestem silny, o.

1

Zagłosowane... na trenerów. Trener z jajem potrafi ustawic piłkarzy, powiedzieć na konferencji otwarcie z czym problem.

14

Puig nawet jeżeli zostanie wywołany przez trenera to powinien odmówić wejścia na boisko.

1

@Edoss w dwie strony (z centrum) to trasa około 25-30 km, ale polecam szlakiem: zielonym przez las, potem z zielonego na żółty obok Pielgrzyma i Słonecznika, a następnie czerwonym przy Stawach aż do Śnieżki. Ewentualnie zrobić 2 wycieczki. Napisz w poniedziałek to opisze ze szczegółami.

1

Panowie, pytanie - jestem w Karpaczu, w hotelu tv... ale bez TVP2. Wifi działa słabo... Czy ktoś z Was był i szukał lokalu w którym można obejrzeć meczyk???

7

Napoli Napoli Setiena wy...rzuci.
Nie chce go w naszym klubie. Dawać mi tu PIMIENTE!!!

1

@NeroTFP albo że żyje i mieszka na jednej wyspie z Hitlerem, 2Packiem, Elvisem i Jacksonem.

0

@Colon na marginesie - w tym miejscu mógłbym nawiązać do wizji JKM, który zakłada, że podatek dochodowy jest zbędny, a "ludzie zarabiając więcej będą chętnie wspierać fundacje, biedniejszych". Nijak ma się to mojego doświadczenia z XY (dwucyfrowa liczba) przedsiębiorcami, którzy często zarabiając dziesiąt tysięcy miesięcznie, w czasie kryzysu "wcisnęli" pracownikom bajkę o trudnej sytuacji i obcięli pensje (więcej do własnej kieszeni).

0

@Colon z jednej strony - tak, z drugiej - co np. z niepełnosprawnymi, osobami które chciałyby "wyrwać się z biedy", ale najbliższe otoczenie, czy sytuacja rodzinna znacznie im to utrudnia? Osobiście jestem za tym, by wpływy z podatku dochodowego dystrybuować na cele służące wyrównaniu szans.

Poza tym, to, że "Ty zarabiasz X" nie jest wyłącznie Twoją zasługą. Jest mnóstwo czynników determinujących sukces, na które często nie mamy wpływu (ba, Twój sukces kreuje się zanim przyjdziesz na świat).

2

@BarcaInfo uprzejmie poproszę

0

@Klaudix prowadzę kursy księgowości, a ogarniającym absolwentom proponuję współpracę na partnerskich warunkach (coś na styl franczyzy) i pomoc w organizacji, prowadzeniu własnego biura rachunkowego :) jeżeli jesteś ogarnięta - zapraszam

0

Panowie, czy ktoś z Was zajmuje się tworzeniem "komiksów" ala "Andrzej Rysuje"? Miałbym małe zlecenie (pomysł na rysunek mam)...

0

@DonMatteo901 a ja bym ogólnie sobie życzył, żeby powierzchnie "damskie" vs. "męskie" w sklepach były jednakowe. A nie, że wchodzę sobie do sklepu, a tam dział męski na 1/6, damski 5/6. DYSKRYMINACJA. Gdzie to mogę zgłosić?

1

@SHIBA nie udało się :/ może co do 2 zrobię foto? będzie łatwiej i mam nadzieję przez to nie zmarnuje Tobie czasu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?