Mazi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kotlin
17 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Przypominam, że początek dzisiejszego spotkania o godz. 18:45, nie 21:00.
Dawać te junajted, a zaraz potem walec na baja munśen!!!
0
@Kinginiesta tak, pani z którą udało nam się skontaktować uparcie nie chciała przyjąć zgłoszenia "bo ona sprawy nie prowadzi"... i mamy "czekać do poniedziałku" :o
a złodziej może sobie spokojnie działać :>
poprosiliśmy o dane przełożonego, z którym rozmowa wyglądała już trochę inaczej (jutro przesłuchanie)
5
Działanie polskiej policji i prokuratury w skrócie... Koleżanka padła ofiarą phishingu -> strata 80 tys. PLN -> prokuratura "zawiesza dochodzenie" bo policja ma problem ze znalezieniem podejrzanej. W/w trwało 5 miesięcy (!).
Podjęliśmy własne kroki w celu jej znalezienia. Po 3 dniach mamy kontakt do: siostry podejrzanej, siostrzenicy podejrzanej + wymiana 1 wiadomości dzieli nas od otrzymania jej adresu zamieszkania. Dzwonimy na policję - CO ROBIMY - może jakaś ustawka i łapanka złodziejki... (?)
"Czekajcie do poniedziałku, bo osoba która prowadzi sprawę jest na urlopie... my nic nie zrobimy, bo przecież to najpierw prokurator musi odwiesić dochodzenie".
0
@rocky5 opowiadaj co sie stanęło się
0
Czelsioki - 25 mln i Auba i oddamy wam super skrzydłowego/napastnika Ferrana Torresa. Promocja do 24.
0
@Zoker Ćwiąkała już dawno odpłynął... jeszcze kilka miesięcy temu jarał się "kompletnym" zespołem Realu, gdzie od mniej więcej 1,5 roku Real nic szczególnego nie prezentuje. Obraz ich gry zniekształcił wynik - ubiegłoroczna LM. Co nie zmienia faktu, że w meczach Realu GRAŁ w piłkę przez 10-15 minut i tyle wystarczyło... na np. Manchester City.
2
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.
20
Ależ mi się to podoba... mamy taki młody skład... Gavi, Pedri, Balde, Araujo, Kounde, Busquets... Christensen dopiero w tym roku 27 lat. Oni będą stanowić trzon zespołu na lata! Oby tylko Xavi to poukładał i dobrze uzupełnił braki.
0
@Janas11224 warto zwrócić uwagę na styl jazdy mijanego auta. Jakiś czas temu w Poznaniu na dwupasmowej, leciałem 100 lewym pasem (dozwolona 70) i wyprzedzam sznur aut... i nagle z tego sznura - zaraz za mną - wyjechała BMW 3. Od razu ogarnąłem, co się święci i za moment znalazłem miejsce na prawym (policja w celu pomiaru musi kilka sekund jechać tą samą prędkością za autem namierzanym). Kiedy zmienili pas ponownie na mój (inne auto włączało się do ruchu więc nie mogli tego zrobić od razu), jechałem już 75-80. Później odtworzyłem film na kamerze... w aucie siedziało dwóch typków, obaj w "stylowych" okularach przeciwsłonecznych.
19
@Foton oddaj prawo jazdy - jeżeli posiadasz.
0
@tomek8756 jak zawsze - ZALEŻY. Jeżeli otrzymasz mieszkanie po babci, a dalej - od rodziców - to i zarobki 3,5 tys. w wieku 40 lat na rękę będą wystarczające (część dostaniesz z dochodu pasywnego). W przypadku mojej osoby (nie palę, nie piję) do przeżycia i życia na spoko poziomie wystarcza mi 2,5-3 tys. Z tym, że kolejno: 2,2 tys. PLN miesięcznie dochodzi na spłatę kredytu (mieszkanie), a że mieszkanie chcę spłacić przed 38 rż, więc muszę generować kolejne 2-3 tys. W moim przypadku (31 lat, bez dzieci, bez spadku) spoko (bo pozwalające realizować w/w plan) będą zarobki koło 8-8,5 tys. netto.
1
@MateuszGotowka99 myślę, że jednak Ansu. Savić parę razy ratował Atletico, więc + dla Ferrana za wyeliminowanie obrońcy.
1
@Survier czy to Xavi ustawił Raphinie na lewym skrzydle? Nie. To on tam biega.
1
CV.
Chętnie zagram w Barcelonie. 97 kg, 180 cm, nie chce mi się skakać do główek, w niczym nie jestem gorszy od Kessiego, a mogę dać jeszcze więcej fizyczności.
Proszę prześlijcie to Xaviemu.
0
@Adam1986 Real za wzór? Drużyna, która w zeszłym sezonie potrafiła rozegrać kilkanaście dobrych minut w każdym meczu? Real gra kupę od dawna, a my... jeszcze większą kupę. Zero kreacji - wszystko na skrzydła i wrzutka.
0
Pół roku w Barcelonie... Adama czy Raphinha?
0
Pany, szukam jakiegoś budżetowego (do 2000 PLN) odkurzacza piorącego - do tapicerki w aucie i ewentualnie odświeżenia kanapy w chacie. Zastanawiam się nad SE 5100, ale może wy macie coś innego - lepszego/sprawdzonego?
0
@LS i takie tłumaczenie jest usprawiedliwieniem. Zatem luzik.
2
Długo będziecie jeszcze srać tym Messim? Brakuje mi jeszcze z 50 zdjęć przy Maradonie i z 20 aktualizacji ile brakuje mu do jakiegoś jajka...
1
@DaPidejpi https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11137557#comment-11137557 no niestety...
4
@Worny w opinii wielu św. Messi kocha Barcelonę. Taka to była miłość, że w swoim najlepszym okresie co pół roku (hiperbolizuje) wysyłał starego po "wincyj" pieniążków. Niejednokrotnie pokazywał też kompletny brak szacunku kibicom/kolegom z zespołu.
5
Dla wszystkich, którzy krytykują styl... KAWAŁEK HISTORII. Pamiętacie, czym charakteryzowała się Barcelona Luisa Enrique? Bardzo dobra obrona, wspierana przez pomoc, której głównym zadaniem było SZYBKIE dostarczenie piłki do MNS. Ten styl, w 2015 roku, dał nam Ligę Mistrzów.
Myślę, że P. Czesław Michniewicz UDOSKONALIŁ styl Barcy Enrique - dostarczenie piłki do napastnika odbywa się z pominięciem pomocy, a nawet z pominięciem obrony.
Czy możemy stwierdzić, że TIKI-LAGA jest naturalną ewolucją TIKI-TAKI? Myślę, że tak.
#tikilaga #lagabonito
5
@Kondziubarca w młodej Barcelonie mamy pewnego chłopaka, który może zastąpić francuza na prawym skrzydle... historia lubi się powtarzać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Lamine Yamal nowy Messi
3
@tko kibicuje Barcelonie od 2000 roku - czasów Rivaldo, Kluiverta, Overmarsów itd., czasów kiedy Antić wyciągał nas z dolnej części tabeli. Chcę odejścia Xaviego.
1
Czy ktoś z Was wie, ile w poprzednich latach na transfery wydał wielki Inter, czy też wielki Eintracht? Xavi miał tylko 200 mln.
4
@Klimach fan no bo potrzeba nam jeszcze minimum 9 topowych zawodników. 2xLO, 2xPO, 2xDEF, 1xPOMOC, 1xSKRZYDŁA, 1xNAPASTNIK. Xavi musi mieć wybór. Bo kim ma teraz grać? Ma tylko 4 skrzydłowych na 2 miejsca. Ma tylko 6 pomocników na 3 pozycje. Miał tylko 3 LO, 3 PO, 4 ŚO. Dajcie mu czas. Jeszcze minimum 4 lata.
1
Pamiętam, jak mówiłem, że Koemana należy pożegnać już po pół roku współpracy... Lapcio dał mu szansę przegrać awans w LM. Tak i teraz mówię, że należy pożegnać Xaviego. Xavi nie ma wymówek. Lewy, Pedri, Gavi, Kounde, Ter Stegen, Dembele, De Jong. Każdy z nich, mógłby grać w ekipie finalisty LM. Jak można tłumaczyć etap "budowy zespołu", kiedy Xavi opiera pomoc na 34-letnim Busquetsem, wystawia 32-letniego Alonso. Xavi nie jest u nas od wczoraj, przez prawie rok miał szansę na wprowadzenie "czegoś". Dlaczego nie próbuje nietypowych rozwiązań typu Gavi/Kounde na defie? Czy to przypadek, że w jednym momencie sezonu skrzydła (4 zawodników!) praktycznie nie istnieją? Dlaczego nie grał Pablo Torre? Dlaczego nie dał szansy komuś z Barcy B/Juvenilu? Dlaczego Gavi w reprezentacji prezentował się lepiej niż pod wodzą Xaviego?
Z przerażeniem patrzę na to, że naszym punktem "odniesienia" jest Real Madryt... ten Real, który w poprzednim sezonie Ligi Mistrzów dominował nad przeciwnikiem średnio przez 10 minut meczu.
Patrząc na "jaja" Lapcia, z Xavim pogramy jeszcze przez rok. Dogra do końca sezonu, w lidze zostaniemy na drugim miejscu, a w Lidze Europy odpadniemy z jakoś-zorganizowanym zespołem. W okienku kogoś sprzedamy, kogoś kupimy. Ale nie kupimy topowego bocznego obrońcy, który będzie - w październiku 2023 - wytłumaczeniem kolejnego blamażu w Lidze Mistrzów. Tak to widzę i chciałbym się mylić.
0
@pioz123 a kiedy ma być czas na stawianie młodych, jak nie przy okazji takiego wyniku...? Czekamy, aż Pedri padnie?
0
@Cvzx Xavi wystawia na lewym skrzydle beznadziejnego tam Raphinie. Nawet jeżeli na "treningach wypada tam super" to w czasie meczu gra tragicznie. Xavi nie jest dla mnie wyznacznikiem zaje bistości.
2
Myślę, że warto docenić te stopniowe wprowadzanie młodych zawodników do zespołu. 20 minut dla Busquetsa przy stanie 3-0 to czas w którym może poznać futbol na najwyższym ligowym poziomie. Zdecydowanie widać, że Busquets niebawem będzie stanowić o sile zespołu. Pomocnik na lata.
A tak już całkiem nieironicznie to po prostu współczuję Pablo. Jakkolwiek przeciętnie by się nie prezentował na treningach to te 20-30 minut przy 3 bramkowym prowadzeniu po prostu się należy.
Nie tego oczekiwałem od Xaviego... i w skali 1-10 dałbym mu na ten moment 3.