0

No i Xavi ma wymówkę - kartka Raphinhi. Cóż z tego, że taktyka w pierwszej połowie polegała na ustawieniu się 3 zawodników w linii z obrońcami i "może jakoś to będzie". Zero schematów. Mamy 4 pomocników na boisku a wygląda to, jak byśmy grali bez pomocy...

0

No i oby sobie nawet pół roku Raphinha odpoczął od piłeczki. Idiota po prostu. Na takim terenie takie osłabienie...

0

@Pab Xavi to by najchętniej ściągnął pół Europy do nas, bo przecież bez ŚP (jest De Jong, Gundogan, Pedri, Gavi, Oriol + młody Fermin Lopez) i nowego PO (jest Kounde + Roberto) SOBIE NIE PORADZIMY. Jaką on potrzebuje szeroką kadrę? 33 zawodników? Po 3 na każdą pozycję?

0

@Criss18Barca na wschodzie bez zmian.

2

@Yoshi94 daj pan miliona mam horom la ramble

6

Wystarczyło kilkanaście minut w presezonie i Yamal już wyrywa MILF'y. A wy co. Co sobą reprezentujecie?
https://www.geo.tv/assets/uploads/updates/2022-06-18/423126_070434_updates.jpg

0

Znowu Messi? Mam nadzieję, że redakcja z podobnym zaangażowaniem będzie informować nas, co dzieje się u naszych zawodników na wypożyczeniu.

0

@Kinginiesta a potem zdziwieni, że młodzi chcą odejść żeby pograć...

0

@esem91 sporo, jak na klub, który gra 1 skrzydłowym... chyba, że zagramy 3 pomocników (wtedy 2 z 4ki: Gundogan, De Jong, Pedri, Gavi usiadzie na ławce)

2

Mnie tak tylko zastanawia... Chcecie tego Cancelo, który miał konflikt z Guardiolą o "rozegrane minuty". Chciał grać wszystko. To podsumowując: na PO będziemy mieć Cancelo, Kounde, na ŚO: Araujo, Christensen, Inigo, Garcia, Faye, na LO: Balde, Marcosa.
W pomocy: Pedri, Gavi, De Jong, Oriol, Gundogan, Fermin Lopez, Roberto,
Skrzydła: Raphinha, FT, Ansu, Abde
Napad: Lewy, Roque (wiele na to wskazuje)

Problem nadmiaru zawodników mają rozwiązać "kontuzje". Ok, a co jeżeli takich - w najważniejszych momentach sezonu - nie będzie? Załóżmy, że mamy El Clasico i Xavi robi 4 miejsca w pomocy. Kogo sadzamy? Gaviego, który jest mega ambitny i nie sądzę by w nadchodzącym sezonie chciał zagrać np. 50% tego, co w minionym? Oriola, który prawdopodobnie zdaniem Xaviego jest jedynym defensywnym pomocnikiem w składzie? Gundogana? De Jonga?

Wystawiając 4 w pomocy - gramy z 1 skrzydłem. Czyli znowu ktoś grzeje ławę... Raphinha, który już w minionym sezonie rzucał się o to kilkukrotnie? Ansu, którego stary niedawno dymił o minuty?

I ja wiem, że El Clasico to 1 mecz. Ale - każdy zawodnik CHCE GRAĆ w NAJWAŻNIEJSZYCH spotkaniach sezonu. Finały, El Clasico, faza pucharowa LM... po to się gra cały sezon. Trochę kuleje u nas to planowanie kadry...

0

@pride1899 a jak inne statystyki - takie z których powinniśmy rozliczać obrońców - typu: wygrane pojedynki, wygrane pojedynki główkowe, udane próby odbioru, przechwyty, wybicia itd?

0

@Transu96 i dlatego nie miał miejsca w drużynie Guardioli?

1

@hayek przecież grubych nikt nie paruje... sztuka dla sztuki

1

Co wy macie z tym Cancelo? Za mało wam transferów z City? Hype, jak kiedyś tutaj na Bellerina.

0

@CatalanDream przecież to Jordi Alba a nie Riki

0

Dembele kocha Barcelonę i zapewne mógłby w niej grać za darmo, więc to nie o finanse chodzi.

Może ma dosyć presji, która jest w Barcelonie wokół jego osoby - wtedy rozumiem chęć odejścia do PSG.

0

Pragnę tylko przypomnieć, że po odejściu Dembele NADAL mamy w składzie 4 skrzydłowych (w tym 2 sprowadzonych na życzenie Xaviego za łącznie ponad 100 mln eurasów).
FT, Raphinha, Ansu, Abde. Albo odpalić/wypożyczyć albo poświęcić im więcej czasu.

0

@jacobFCB to jest nawet bardzo dobra opcja. Rotacja Raphinha - Alexis + nadzieja w tym, że Yamal dostanie swoje minuty i w przyszłym sezonie/za 2 lata będzie nową gwiazdą.

2

@esem91 Messi też mówił, że może grać za darmo xD

0

DEMBUŚ mówił, że kocha Barcelonę i chce tutaj zdobyć LM. Na pewno nie chodzi o pieniądze. Może ma dosyć presji, która jest tu nieporównywalnie większa niż w PSG.

1

Dembele kocha Barcelonę i mógłby w niej grać za darmo. Ogarnijcie się. Ja mu wierzę. Chyba, że ma dosyć presji, to wtedy też zrozumiem chęć odejścia do PSG.

5

Lamine Yamal musi dorosnąć szybciej niż początkowo tego oczekiwaliśmy... za kobietami już się ogląda, więc nawet w przypadku odejścia Dembusia wszystko jest na dobrej drodze!
https://www.arabnews.com/sites/default/files/styles/n_670_395/public/2023/01/23/3641806-392718635.jpg?itok=ONbCZOj1

1

@ini_barca xD Oriolinho ich zje.

22

@marcin62 "doktor nauk ekonomicznych", który w projekcie własnych 100 ustaw zaproponował zniesienie opodatkowania dochodów z nieujawnionych źródeł przychodu... xD doktor... a nie potrafi oszacować skutków takiego ruchu... xD NO CHYBA, ŻE ŻARTOWAŁ xD

16

@hayek ale, że co z tymi autobusami? Że to wynajęte przez PO?
Kilka lat temu pracowałem w firmie, której dyrektor wynajęła cały autobus dla chętnych na wyjazd do Warszawy (to 300 km od firmy; był jakiś protest - nie pamiętam, czego dotyczył). Całość finansowana ze środków własnych - nie PO. Zakładam, że nie jest to jednostkowy przypadek.

0

Jakie stawiacie cele dla ekipy Xaviego na nadchodzący sezon?
Dla mnie 1 LL i minimum 1/4 LM.

0

@Colon ale te ligi orlikowe szybo się rozwijają... kto by kilka lat temu pomyślał, że ktoś będzie prowadził statystyki takiej nędznej ligi...

0

@takisobiektos przecież Romero Lukaku miał iść do Juve

0

@MesQueUnClub96 ale przecież zaznaczyłem, że dla kumatych...

1

Kunde, Arałcho, Lęglet, Balde
Pedri, Gundogan, De Jong
Dembele, Mbape, Ansu

ależ to będzie chodziło - francuska armia, jak u napolona bonparty
Real miał BBC w napadzie, teraz mamy my (pozdro dla kumatych he he he)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?