1

Meczu nie widziałem, ale oglądałem przedwczorajszy trening... I byłem pod wrażeniem tego, jak dobrze wyprowadzał piłkę. Radził sobie z wysokim pressingiem bez większego problemu. Opanowanie i dokładność podań - klasa światowa. Szkoda, że nie możemy nacieszyć się dłużej jego obecnością w składzie, bo co chwila kontuzje...

0

Ależ forma Mariusza...


Film dla zafascynowanych PiSem użytkowników.

0

Busquets, Samper
Roberto, Iniesta, Coutinho... Alena, Rakitić, Gomes, Rafinha + (skrzydłowi) Arda, Denis

sporo tych pomocników

1

Typowy box to box - bo biega od bramki do bramki? Bo jest młody?

To ja w weekend pójdę na osiedlowego orlika. Znajdę młodszego "box to box" do Barcelony. Poziom Gomesa.

1

Na 50% zostanie.

4

Arda, Rakitić, Denis, Rafinha - szrot, nie jest poziom Barcy.
Gomes nadaje się na DM albo box to box.

xD

0

Mezo

0

Gomes pierwszy do ostrzału. Później Arda i/albo Rafinha.

36

Jak dla mnie te 45 minut meczu towarzyskiego Sampera było lepsze od 2500 Gomesa...

33

Kiedy następny mecz? Dawać mi szybko. xD

4

Nie powiem. Zaimponował mi Samper swoim opanowaniem i zaangażowaniem. Wybierał proste rozwiązania, ale błędów nie zauważyłem.
Mój błąd - źle oceniłem chłopaka. Wygląda na to, że Busquets ma zmiennika!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

Vidal Pique Masche Digne - Douglas, Marlon, Umtiti, Alba
Samper, Iniesta, Rakitić - Busquets, Roberto, Alena
Messi, Paco, Neymar - Denis, Suarez, Arda

nie powiem... Pięknie to wymieszał Valverde. 2 dobre ekipy.

0

i widać różnice w jakości... Takie piłki jakie Weigl posyła w tej kompilacji Samper prawdopodobnie przez całe życie nie próbował

0

Jeśli mają jakość - pełna zgoda. Samper nie ma. A Weigl...

0

Pique/Umtiti zbierze kartki, bądź odpukać - kontuzja i wystawisz Marlona? Czy 33 letniego Masche, po którym niestety widać lata...

nitey... Porównujesz Sampera do Weigla? xD

0

Pytanie pod obiadek...
Neymar czy Dembele + Weigl + około 60 mln na ŚO z prawdziwego zdarzenia

0

Jeśli Neymar przejdzie to albo wyciągniemy Dembele teraz - rzucając około 100 mln albo za sezon, dwa - rzucając 150 albo i więcej.

0

A gdyby tak spróbować:
Semedo, Pique, Umtiti, Alba
Roberto, Weigl
Dembele, Messi, Lemar
Suarez

albo zostać przy:
Busquets
Roberto, Iniesta
Messi, Suarez, Lemar/Dembele

4

Dembele + Lemar + Weigl = 222 mln + sprzedaż Gomesa powinna pokryć tych 3 zawodników

0

Lemar + Dembele i coś z 222 mln powinno zostać. W zamian mamy 22 i 20 latka - jeden lewe skrzydło, drugi prawe. I Messi miałby następcę.

0

Ja bym wziął Lemara, Dembele i Weigla. Sprzedaż Gomesa i 222 mln pokryłoby zakup. I myślę, że nikt nie narzekałby na brak Neymara.

0

To Ty mi powiedz jak Juventus... z Mandžukicem, Higuainem i młodym Dybalą pyknęli w dwumeczu 3-0 Barcelonę. Przecież u nas gra Neymar. Tyle sportowej jakości nie do zastąpienia.

0

Martwi Was odejście Neymara? Jeśli gość "leci na kasę" - niech idzie.
Poradziliśmy sobie bez Ronniego, bez Messiego (z Realem na Bernabeu), ale bez Neymara to będzie upadek klubu, tak?

11

Gorąca prośba - SKOŃCZCIE JUŻ W KOŃCU Z TYM VERRATTIM.
Ile razy można wałkować jego temat. Co Nasser al-Khelaifi ma powiedzieć, żebyście zrozumieli, że on nie jest na sprzedaż? Nie ma klauzuli - nikt go nie zmusi do sprzedaży. Proste, logiczne. Po jaki **** dalej drążyć jego temat?

0

Lemar + Dembele

0

0

Jest jeszcze Arda, który najlepiej prezentuje się właśnie na skrzydle. A 222 mln... Lemar + Dembele... Można kombinowac

0

Tak. A jak odejdzie Ronnie to Barcelona zginie. A bez Messiego nie wygramy żadnego meczu (na pewno nie 4-0 z Realem na Bernabeu).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?