Mazi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kotlin
17 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Meczu nie widziałem, ale oglądałem przedwczorajszy trening... I byłem pod wrażeniem tego, jak dobrze wyprowadzał piłkę. Radził sobie z wysokim pressingiem bez większego problemu. Opanowanie i dokładność podań - klasa światowa. Szkoda, że nie możemy nacieszyć się dłużej jego obecnością w składzie, bo co chwila kontuzje...
0
Ależ forma Mariusza...
Film dla zafascynowanych PiSem użytkowników.
0
Busquets, Samper
Roberto, Iniesta, Coutinho... Alena, Rakitić, Gomes, Rafinha + (skrzydłowi) Arda, Denis
sporo tych pomocników
1
Typowy box to box - bo biega od bramki do bramki? Bo jest młody?
To ja w weekend pójdę na osiedlowego orlika. Znajdę młodszego "box to box" do Barcelony. Poziom Gomesa.
1
Na 50% zostanie.
4
Arda, Rakitić, Denis, Rafinha - szrot, nie jest poziom Barcy.
Gomes nadaje się na DM albo box to box.
xD
0
Mezo
0
Gomes pierwszy do ostrzału. Później Arda i/albo Rafinha.
34
W sumie bardziej pasuje tutaj zdjęcie starego Neymara! Ale też bawi.
https://video-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t42.1790-2/20208058_1364990100275943_8616371073484587008_n.mp4?efg=eyJ2ZW5jb2RlX3RhZyI6InN2ZV9zZCJ9&oh=ec6018e7cd24c4b469d908dc7ee8db30&oe=5974E3CB
36
Jak dla mnie te 45 minut meczu towarzyskiego Sampera było lepsze od 2500 Gomesa...
33
Kiedy następny mecz? Dawać mi szybko. xD
4
Nie powiem. Zaimponował mi Samper swoim opanowaniem i zaangażowaniem. Wybierał proste rozwiązania, ale błędów nie zauważyłem.
Mój błąd - źle oceniłem chłopaka. Wygląda na to, że Busquets ma zmiennika!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
Vidal Pique Masche Digne - Douglas, Marlon, Umtiti, Alba
Samper, Iniesta, Rakitić - Busquets, Roberto, Alena
Messi, Paco, Neymar - Denis, Suarez, Arda
nie powiem... Pięknie to wymieszał Valverde. 2 dobre ekipy.
0
i widać różnice w jakości... Takie piłki jakie Weigl posyła w tej kompilacji Samper prawdopodobnie przez całe życie nie próbował
0
Jeśli mają jakość - pełna zgoda. Samper nie ma. A Weigl...
0
Pique/Umtiti zbierze kartki, bądź odpukać - kontuzja i wystawisz Marlona? Czy 33 letniego Masche, po którym niestety widać lata...
nitey... Porównujesz Sampera do Weigla? xD
0
Pytanie pod obiadek...
Neymar czy Dembele + Weigl + około 60 mln na ŚO z prawdziwego zdarzenia
0
Jeśli Neymar przejdzie to albo wyciągniemy Dembele teraz - rzucając około 100 mln albo za sezon, dwa - rzucając 150 albo i więcej.
0
A gdyby tak spróbować:
Semedo, Pique, Umtiti, Alba
Roberto, Weigl
Dembele, Messi, Lemar
Suarez
albo zostać przy:
Busquets
Roberto, Iniesta
Messi, Suarez, Lemar/Dembele
4
Dembele + Lemar + Weigl = 222 mln + sprzedaż Gomesa powinna pokryć tych 3 zawodników
0
Lemar + Dembele i coś z 222 mln powinno zostać. W zamian mamy 22 i 20 latka - jeden lewe skrzydło, drugi prawe. I Messi miałby następcę.
0
Ja bym wziął Lemara, Dembele i Weigla. Sprzedaż Gomesa i 222 mln pokryłoby zakup. I myślę, że nikt nie narzekałby na brak Neymara.
0
To Ty mi powiedz jak Juventus... z Mandžukicem, Higuainem i młodym Dybalą pyknęli w dwumeczu 3-0 Barcelonę. Przecież u nas gra Neymar. Tyle sportowej jakości nie do zastąpienia.
0
Martwi Was odejście Neymara? Jeśli gość "leci na kasę" - niech idzie.
Poradziliśmy sobie bez Ronniego, bez Messiego (z Realem na Bernabeu), ale bez Neymara to będzie upadek klubu, tak?
11
Gorąca prośba - SKOŃCZCIE JUŻ W KOŃCU Z TYM VERRATTIM.
Ile razy można wałkować jego temat. Co Nasser al-Khelaifi ma powiedzieć, żebyście zrozumieli, że on nie jest na sprzedaż? Nie ma klauzuli - nikt go nie zmusi do sprzedaży. Proste, logiczne. Po jaki **** dalej drążyć jego temat?
0
Lemar + Dembele
0
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2380250208787164&id=338233632988842
Coś o Neyu. W sumie nawet śmieszne.
0
Jest jeszcze Arda, który najlepiej prezentuje się właśnie na skrzydle. A 222 mln... Lemar + Dembele... Można kombinowac
0
Tak. A jak odejdzie Ronnie to Barcelona zginie. A bez Messiego nie wygramy żadnego meczu (na pewno nie 4-0 z Realem na Bernabeu).