0

czyli de facto Denis, Rafinha i Gomes mogą spokojnie odejść... Mając na 3 pozycje: Busquetsa, Inieste, Roberto, Rakiticia, Paulinho, Coutinho + perspektywicznego Alene... nadmiar pomocników

9

Podsumowując... ależ to może pięknie wyglądać
Ter Stegen (26)
Semedo (25), Pique (31), Umtiti (25), Alba (29)
Roberto (26), Busquets (30)
Dembele (21), Messi (31), Coutinho (26)
Suarez (31)

dalej... Cillessen, Digne, Vermaelen, Rakitić, Paulinho, Iniesta - świetna ławka

Vidal, Mascherano, Denis Suarez, Rafinha, Gomes, Deulofeu, Paco - tutaj mniejsze/większe wątpliwości, co do ich przyszłości w klubie

Ktoś wie, jak radzi sobie młodzież - Palencia, Cucurella, Arnaiz, Oriol, Alena - w Barcie B?

5

tam poleciał Bartomeu, bo myślał że Liverpool to nazwa londyńskiego klubu ^^

10

a może by tak spróbować wcisnąć Liverpoolowi nasz wielki, portugalski talent... #marzyciel

73

Ależ kluczowy ostatnimi czasy zrobił się Sergi Roberto... Gol w ostatniej doliczonej z PSG, ostatnia akcja z Realem w wygranym na Bernabeu 3-2 spotkaniu, asysta do Suareza na 1-0 (w wygranym 4-0 spotkaniu), dzisiaj ponownie asysta na 1-0 (też Suarez).

0

tak! stracił w starciu z Marcelo

0

Suarez od początku sezonu grał padakę. O wiele skuteczniejszy Paco siedział na ławie.

7

Podsumowując... różnica między Ernesto a Enrique jest taka, że ten pierwszy ma Paulinho, drugi miał Neymara.
Błędy te same - Roberto na prawej obronie, a dobrze prezentujący się na początku sezonu Semedo grzeje ławe. Wyżej bez różnicy. Wszystko opiera się na przebłyskach Messiego, ewentualnie Iniesty.

0

Poratuje ktoś transmisja na tablet?

1

Jak dla mnie - Mina jest za wolny jak na europejskie wymagania.

10

Wczoraj pisałem po meczu (zapewne nie wszyscy widzieli)...
Wpiszcie w wyszukiwarce google: DELFIN. Wejdźcie w grafikę. Pierwszy wynik...

Mam nadzieję, że uśmiech zagości na Waszych twarzach w ten piękny poniedziałek. ^^

0

Podsumowując...
15 spotkań - 12 zwycięstw, 3 remisy
3 remisy - Atletico (3 drużyna), Valencia (2), Celta (10)
Mając na uwadze ewidentne błędy sędziowskie w meczu z Valencią i Celtą - prawdopodobnie spotkania te zakończyłyby się zwycięstwem. Wtedy 14 z 15 spotkań wygranych. 1 remis.

Mimo dość topornej gry idziemy po La Ligę...

37

Wpiszcie w wyszukiwarce google: DELFIN. Wejdźcie w grafikę. Pierwszy wynik...
xD

13

dlatego właśnie nie zostałem piłkarzem FC Barcelony...

4

Iniesta 33, Busi 29, Paulinho 29, Rakitić 29... Gomes nie ta półka, Rafinha wiecznie kontuzjowany, Denis dostaje zbyt mało szans żeby ocenić jego umiejętności, zostaje Roberto 25...

1

Ponad 1300.
1 komentarz: 2 sierpnia 2008, 21:51

37

Wiadomo. Trzeba się szanować. xD

8

Rzeczywiście. Moja głupota. Zwracam honor. Spokojny byłem, ale Verma ma moje duże uszanowanko, stąd komentarz.

0

Ciężkie? Verma to kozak na swojej pozycji. Gość po tylu kontuzjach, tylu przerwach w grze... a gdy gra to ZAWSZE prezentuje równy i solidny poziom.
Posunę się nawet do stwierdzenia, że gdyby nie kontuzje to byłby jednym z najlepszych ŚO.

5

Tegoroczna La Liga ciekawsza niż kiedykolwiek...
Wyścig o fotel lidera Barcelony z odbudowaną Valencią.
A dalej... bój o miejsce w lidze mistrzów Realu z Sevillą.
Zapowiada się ciekawie!

0

Jeśli są problemy z finansowaniem - zrobić praktycznie bezkosztowy ranking sędziów. Po każdym spotkaniu sędzia oceniany obiektywnie (trenerzy Valencii bez problemu przyznali, że bramka była) przez delegata gospodarzy, gości i bezstronnego obserwatora.
Za spotkanie i błąd typu nieuznana bramka, nieodgwizdany faul na czerwo taki sędzia otrzymałby maks 2-4/10. Wtedy w rankingu leci w dół i dostaje gorsze spotkania/drugiej ligi "żeby się nauczył".
Przecież to proste.

0

sprawdź, czy nie ma kota pod maską

1

tutaj możesz cokolwiek zrobić :) w chmurze, za darmo i legalnie
dysk google -> nowy dokument -> prezentacja

1

W 200% popieram. U nas gra jest prosta, statyczna, bez magii, bez ruchu, wymienności pozycji. Tiki-Taki dawno u nas nie było...

0

nie wiedziałem

dzięki za info

9

Myślę, że warto podać link do biegającego i strzelającego Luisa Suareza.

0

Link do meczu do odtworzenia na tablecie - poratujecie??

1

To zwykła golarka. Ogoli Cię na 0.
Osobiście nigdy nie lubiłem golenia z uwagi na mega wrażliwą skórę. Od lat używam trymera. Polecam!

0

Horror na wieczór? Coś bliżej Obecności, niż Dziecko Rosemary.

0

To jest właśnie oferta Play... Mam drugi nr w Plusie i w Poznaniu gubi zasięg. Także Plus na pewno odpada. Z Playa jestem jak dotąd zadowolony, chociaż nie używałem jeszcze mobilnego...

@bartekvisca - oferta jakiej sieci?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?