5

Ależ to może być piękny sezon... Jeśli uda się sprowadzić Dembele, jeśli rzeczywiście bierzemy Inigo Martineza... Jeśli będzie Coutinho...
Nie widzę słabych punktów. Każda pozycja świetnie obsadzona.
B - TS, Cillessen
ŚO - Pique, Umtiti, Inigo + Mascherano
PO - Semedo (Vidal)
LO - Alba (Digne)
DEF - Busquets (Samper)
ŚP - Roberto (Rakitić), Coutinho (Iniesta)
N - Messi (Denis), Suarez (Paco), Dembele (Deulofeu)

Pytanie co z Vermaelenem, Gomesem, Rafinha, Ardą.

13

Mając na uwadze komentarze, które pojawiają się pod tematem Neymara...
Przypominam, że Coutinho również jest Brazylijczykiem.

Jeszcze w temacie kwoty transferu... 222 mln euro. Masakracja. Możemy zbudować dowolną 11 zawodników za 20 mln. :O

Jeśli rynek transferowy pójdzie za ciosem (Mbappe, Dembele, Coutinho za ponad 100 mln) to już chyba lepiej inwestować w szkółki/wychowanków/w budowę "zespołu córki" w którym ogrywać się będzie przyszłe talenty.

2

@FanAtleticoiBacy napisał już do Ousmane. Info niżej

2

jeśli ściągniemy... Liverpool nie jest chętny do negocjacji.

Ostatni raz bez Brazylijczyków w składzie to sezon 95/96, czyli sporej grupy użytkowników fcbarca.com nie było na świecie.

0

Biorąc pod uwagę, że:
- Neymar odszedł
- Rafinha prawdopodobnie na wylocie
- prosimy by ktoś wziął Douglasa
- a Marlon raczej nie znajduje się w planach Ernesto...
Brak Brazylijczyków w Barcelonie po raz pierwszy od?

5

Roberto za Rakietę i git.

3

Mina to nie jest obrońca dla Barcelony. On jest prawdopodobnie wolniejszy od Busiego.

4

Środek powinien przejść ogólne przemeblowanie. Zawodników sporo, gorzej z jakością. Busquets, Samper, Iniesta, Roberto, Rakitić, Alena, Rafinha, Gomes + Denis, Arda... 7 pomocników + 2 pomocniko-skrzydłowych. Trzeba podziękować przynajmniej 3 by zrobić miejsce 1 konkretnemu.

13

Mascherano 33 lata - coraz częściej popełnia szkolne błędy (np. w presezonie w meczu z Manchesterem - akcja z 2 minuty

), Marlon 22 lata, wielka niewiadoma, Vermaelen 32 lata - człowiek który po 1 meczu może przesiedzieć kilka meczy na ławce.
Obrona to podstawowa formacja - zaraz za LS, którą powinniśmy wzmocnić.

0

ja. Śledziłem go na instagramie z uwagi na to, że często wrzucał coś związanego z klubem. Teraz nie mam potrzeby.

0


Tymczasem źródła UEFA poinformowały Sky Sports News, że klauzula o zwolnieniu Neymara nie może zostać zablokowana przez La Liga, ponieważ jest to kwestia pomiędzy dwoma klubami.

Czy to jest oszczędny ruch La Liga, na skraju utraty jednego ze swoich gwiazdorskich graczy, czy może to stało się bezprecedensowym wyzwaniem prawnym? (Niebo)

3

Już to widzę, jak BVB pozwala sobie olać ofertę na np. 100 mln eurasów... BVB to nie PSG, którzy są w stanie odrzucić każdą propozycję.
A plany Dembele... Właśnie jedzie pociąg do Barcelony, który może już nigdy więcej nie nadjechać.

4

Coutinho + Dembele to byłoby coś...! Nie mogę się doczekać info.

4

I wiesz co - i nie miałbyś ręki.

Jeśli Neymar chce siano - proszę bardzo, droga wolna. Dzięki za wspólnie spędzone lata i do widzenia.

Gniew jest konsekwencją jego zachowania - milczenia, głupich zagrywek (zdjęć), braku szacunku dla starych (Iniesta), nowych zawodników (Semedo), kibiców.

Dorośnijcie kieruj w stronę Neymara i jego ojca - nie kibiców.

0

Pierwsze, co przyszło do głowy - Marco Materazzi.

3

No niestety. Wielkie osłabienie. Ciekawy jestem szczegółów zawartych w kontrakcie. I wynagrodzenie dla ojca Neymanji.

5

No i mamy oficjalkę!

0

Autor felietonu dość konkretnie odpłynął.
Cillessen - prezentował się dobrze w Ajaxie. Jego dyspozycja nie jest żadnym zaskoczeniem. Może jedynie gra nogami - nad wyraz dobra. Jak dla mnie to Holender jest obecnie nr 1 w naszej bramce. Gra pewnie i spokojnie.
Umtiti - w strefie środkowej daje za mało? To on jest tym grającym na wyprzedzenie, czyszczącym - i w tym aspekcie nie zawodzi. Tekst "musi nauczyć się grać agresywniej i sprytniej, bo w styczniu ustąpi miejsca w składzie Yerry’emu Minie" rozkłada na łopatki. Yerry jest wolny - poziom Busquetsa, Gomesa. Mając na uwadze wysoko grającą obronę Barcelony... no resztę każdy sam sobie dopowie.
Denis - otrzymał wystarczająco szans by dostrzec, że na Barcelone jest za słaby? No cóż... każdy ma prawo do swojej opinii.
Co do Gomesa - ubaw po pachy. Może i atakuje w strefie środkowej - jak przeciwnik wkręci go w ziemie i "nie ma wyjścia". Co do innych jego "ataków" - nie pamiętam już w którym to spotkaniu - zostawiał tyle przestrzeni, tyle miejsca do oddania strzału, że aż wstyd (nawet na sparingu coś takiego nie wypada)...

2

zdjęcia wyglądają ładnie... a jak to wyglądało w rzeczywistości:


inicjatywa Semedo...

0

Moim zdaniem Valverde powinien posadzić go na ławce. Piłka nożna to gra zespołowa. Jeśli Neymar stawia kolegów w niepewności, jeśli nie potrafi się określić, co do swojej przyszłości - niech usiądzie na ławce/trybunach i przemyśli, co dalej ze swoją karierą.
Przy okazji dostanie jasny sygnał, że liczy się dobro klubu - nie jego.

17

profesjonalista vs dzieciak

0

Dosłownie - de spa cito ;p

0

0

Arda też do odstrzału.

1

Każdy wiedział, że chodzi o 100 mln, ale pojawiło się 6 komentarzy. %) śmieszki.

3

Ależ bym docenił Bartomeu, gdyby po cichu negocjował transfer Dembele...
Scenariusz idealny:
- Neymar w PSG za 222 mln,
- Dembele w FCB za 100 mln,
- Coutinho w FCB za 60 mln + Rafinha
- sprzedajemy Gomesa,
- 50-60 mln przeznaczamy na ŚO.

Im szybciej tym lepiej.

0

0

Gaucho biznesmen. To nie lepiej dla PSG - sprzedać nam Verrattiego za 100 mln, a później odkupić za 220 Neya? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?