Mazi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kotlin
17 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pablo Fornals. 22 lata, mega potencjał i duże doświadczenie. Do wyjęcia z Villarreal. Nie wiem tylko jaka klauzula.
0
A mi się podobał od presezonu Taty Martino. W presezonie był najlepszym ŚP. To, że później przyspawali go do ławki... Chwała Roberto, że wytrzymał ten trudny czas. Było wielu, z podobnym potencjałem, których zniszczyliśmy (Montoya, Bartra, Sandro).
W presezonie, na przestrzeni kilku meczy z ogórkami, pokazał, że ma mega potencjał. Teraz "papiery" widać w Arnaizie. W Aleni jeszcze tego nie zobaczyłem, ale mam nadzieję, że jeszcze mi pokaże.
1
Cieszę się, że Neymar odszedł z Barcelony.
1
Według Ciebie nasza obrona wygląda solidnie?
ŚO - Umtiti, Pique, Vermaelen i Mina. Verma to solidny obrońca, ale wystarczy, że wróci do "normalności" i zostajemy z Miną - zawodnikiem nieogranym, nieprzystosowanym i wielkim "?".
Na PO kisi się ŚP, który co jakiś czas zdaje się nam przypominać, że jest pomocnikiem. Jego zmiennikiem jest Semedo, który jak sądząc po zaufaniu Valverde, ma problemy z przystosowaniem się do zespołu.
Tak naprawdę to potrzebujemy ŚO i PO (Azpilicueta byłby idealnym, ale raczej nierealnym, wzmocnieniem łatającym 2 pozycje).
Pomoc - nadmiar braku jakości - Denis niestety nie odpalił, Gomes to ktoś na styl Oleguera (gra, bo głupio nie dać mu szansy), Rafinha niewiadoma, a Alena... musi poczekać.
W ataku natomiast Suarez, Messi i Dembele... Już to widzę, jak Messi i Suarez przyjmują na klatę "rotacje" z Griezmannem. Poza tym wydać 150 mln na Dembele po to by nie mógł odpalić? Pamiętajmy, że jest jeszcze Arnaiz, który pokazuje się z bdb strony. Jemu też trzeba dać szansę.
Podsumowując - 100 mln na 27 letniego zawodnika, który ma być "opcją" na rezerwie... Wolę 50 mln za 24 letniego Inakiego Williamsa.
0
Na pocieszenie: TO NIE JEST ODNOWIENIE kontuzji. Inny uraz.
30
obroczka na palec u roczki
2
Bo miejsce Roberto jest na środku pomocy.
@tbas - po sposobie poruszania się na boisku, po predyspozycjach fizycznych (prędkość) i głowie.
@PatrykBarca - nie porównuj Munira, który nigdy nic szczególnego nie pokazał do Arnaiza. Różnica klas jest widoczna gołym okiem
3
To ja już wolę Arnaiza. Idealny zmiennik Suareza w taktyce Valverde. Niech zbiera coraz więcej minut, trenuje z najlepszymi. A 100 mln możemy przeznaczyć na wzmocnienie obrony - środka lub prawej strony.
0
Mniej więcej od 0,5 roku dzieją się cuda.
1) Bateria - telefon wyłącza się przy 20%. Uruchamiasz - pokazuje 1%. Podłączysz do ładowarki - ładuje od 20%.
2) Procesor - mimo, iż nie korzystam z obciążających aplikacji... potrafi załapać konkretnego zwiecha (im dłużej go mam tym częściej).
3) Po odblokowaniu klawiatury nie zawsze działa ustawione podświetlenie (czasami daje połowę "mocy").
4) Nie ma możliwości rozłączenia nawiązanych/odebranych połączeń.
@Striker - mimo iż ma wiele alternatyw, widzę jego częste polecenia.
1
Mając na uwadze liczne zapytania typu "jaki telefon kupić" - dla tych, którzy zastanawiali się nad XIAOMI Mi5. Po 1,5 roku użytkowania - zdecydowanie NIE POLECAM.
1
Dokładnie. 4 przyzwoite mecze to i Oriol rozegra. A minuty w 1 zespole dla młodego będą bezcenne.
0
Kilka ciekawych, prostopadłych piłek, nieszablonowych zagrań, kombinacyjnych wymian.
O te kilka więcej od Gomesa.
1
Andre gra już u nas drugi sezon. W poprzednim dostał 2600 minut... Jest słaby, poziom FCB go przerasta. Pokażcie mi zagrania, które mogą świadczyć o tym, że w końcu "odpali". A ma już rocznikowo 25 lat.
0
heeeeeeeeeeeeeeeeee
15
Arnaiz szczególnie fajnie pasuje do taktyki Valverde (pozycja Luisa).
Trzymam za niego szczególnie mocno kciuki. Oby jak najdłużej omijały go kontuzje, bo ma mega potencjał.
Prędkość Arnaiza, czy Dembele... No miażdżą.
0
Arda Turan to w końcu islamista, czy żyd? Bo już mi się pokręciło. hehe
1
czysto piłkarsko gramy podobnie - podobna fantazja, finezja, efektowność xD
5
Nagrał filmik jak Bartomeu wydymał Liverpool ^^
8
When Liverpool FC just manage to keep hold of Philippe Coutinho in the summer but FC Barcelona come back in January...
https://www.facebook.com/SPORTbible/videos/2708547549290760/
9
Wreszcie jakiś normalny Twój wpis, zamiast kopiuj -> wklej i nadzieja że jeszcze tego nie było albo nikt nie bd pisał że już było.
0
coś mi się wydaje, że sam to wymyśliłeś
1
Arnaiz może być fajną alternatywą dla Suareza. Prawonożny, szybki, SKUTECZNY.
Idealny zawodnik do robienia miejsca i przesuwania obrońców.
Ale... świetne opracowanie. Gratuluje. ;)
0
W sumie wcześniej o tym nie myślałem... ale masz rację. Sposobem poruszania się po boisku bardzo przypomina Cou.
3
Peszko "też by podołał", a Gomes od 2 lat nie może... Może wymiana?
Każdy ma prawo do własnego zdania. Czas przyniesie rozstrzygnięcia, choć mając na uwadze nadchodzące info (transfer Coutinho) na miejscu Suareza, czy Gomesa, dla swojego dobra, poszukałbym nowego pracodawcy.
15
Tak sobie czytam falę hejtu na Denisa... no cóż. Taka moda nastała.
Tak tylko przypomnę... Przyznać się śmiało - kto z Was krytykował Roberto, bo (grając raz na kilka miesięcy) prezentował się słabo? Roberto, jak niejednokrotnie powtarzałem, szansę powinien otrzymać znacznie wcześniej - z Martino na ławce. W presezonie z czasów Taty był najlepszym ŚP. Później... siedział, siedział, zagrał, by za chwilę być przez wielu skreślonym bo nie mógł złapać rytmu grając raz na X czasu.
Co do samego Suareza - pokazał niejednokrotnie, że ma umiejętności by grać w Barcelonie (
Ciągnąć dalej temat - teraz to nawet niektórzy stawiają Gomesa (tego samego, który zwalił świetną sytuację w meczu z Realem) nad Denisa. Gościa, który NIGDY nie zaprezentował choćby minimalnych wymagań kreatywności/błyskotliwości/boiskowej mądrości katalońskiego ŚP.
10
Chcemy kupić 27 letniego zawodnika (który obecnie, jak czytałem, nie ma formy) po to by przez rok się "rotował" z Suarezem? Wolę transfery na styl 21-letni Gabriel Jesus za 32 mln w City.
Mamy 2 lata na znalezienie perły, przerycie każdej ligi i wyszukanie nowych Suarezów, Lewandowskich, czy Griezmannów.
0
Nie zapomnij ładowarki do tele! Hehe. A tak serio to nie wiem.
#śmieszek
0
Ja, od pewnego czasu, postanowiłem sobie przejrzeć filmy z TOP100 Filmweb'u.
Lot nad kukułczym gniazdem, Piękny umysł, Milczenie owiec, Wyspa tajemnic, Prestiż... Polecam
1
Tutaj głównie chodziło o Gomesa, ale Semedo w tym samym wieku - po 25 lat.
Mam nadzieję, że jeszcze w tym sezonie w kilku meczach zobaczymy Palencie (22) na PO.
5
Tak mini przegląd kadry...
Ten młody, utalentowany Portugalczyk w naszym składzie ma w tym roku... 25 lat (tyle, co Rafinha/rok młodszy od Roberto, Coutinho).
Inni - Denis (24), Samper (23), Alena (20), Oriol Busquets (19).