0

pytanko... mam abonament, dostałem propozycję przedłużenia:
- darmowe sms, połączenia, 10GB w telefonie, 100GB dodatkowego Internetu "do biura" - 40 zł/msc
znajdę gdzieś lepsze warunki "współpracy"?
najlepszy mobilny Internet wg Was?

11

Real znowu gubi punkty... ale dla mnie ważniejszą informacją jest to, że OFICJALNIE: Barcelona znowu tworzy jedność. Bez grupek (chłopaszek z Brazylii + jego świta). Nie ma gwiazd, nie ma głupich min na boisku. Messi... zaczął na dobre być "opiekunem", kapitanem - zobaczcie jego reakcje po swojej bramce z karnego (Semedo klepnął piątkę i odchodził - Messi go przyciągnął i podziękował po swojemu), czy po bramce Paulinho.

1

Musisz mieć cel - jak we wszystkim. Znajdź sylwetkę, która Ciebie "zadowoli" i lecisz do celu... Nie mierz wysoko - jeśli wybierzesz sylwetkę kulturysty, czy nawet fejsbukowych motywatorów (ala Majewski) - szybko się zniechęcisz.
Efekty przyjdą... Po roku, dwóch, pięciu.
Siłownia to długa walka ze sobą i "rzeźbienie".
Ale jak już pokochasz ten rodzaj zmęczenia... Na treningu będziesz "odpoczywał" od wszystkich problemów. ;)

2

Semedo, Dembele, Inigo Martinez, Pablo Fornals i Joaquín Correa... I skład byłby pięknie obsadzony.

Roberto Fernández i inni odpowiedzialni powinni oddać wynagrodzenie, jakie pobierali przez ostatnie miesiące...

0

30 mln i byłby u nas. Villarreal zadowolony z szybkiego zarobku - my z JUŻ świetnego młodzika.

0

Nie mogę znaleźć klauzuli jaką wpisało w kontrakt Villarreal.

Chyba, że działamy jak z Dembele - teraz olewamy temat, za rok płacimy 100 mln.

8

Nie Seri, a Pablo Fornals. Zapłacić klauzule Villarreal i ściągnąć go do nas.



Typek ma 21 lat, świetnie się prezentował w barwach Malagi (w meczach z nami czyścił Messiego, Neymara). Kosztował Villarreal 12 mln.

0

Zakladajac sklad z: Iniesta, Roberto, Busquets, Paulinho, Coutinho (?)...
Rakitic, Gomes, Turan, Rafinha - co z nimi?

1

Roberto już w presezonie u Taty Martino pokazał, że ma genialny timing i papiery na świetnego ŚP. To, że go później przyspawaliśmy do ławki i nie miał okazji do pokazania potencjału... Zdarza nam się często.
W Gomesu nie ma nic. Jedynym argumentem żeby pozostał jest to, że "jest młody". Pamiętam, jak swego czasu było grono broniących Pedro - bo "biega".

0

Ta. A na myśl o Pedro, czy Pique przychodzącym z ławki Manchesteru to drżała cała Europa... Nazwiska nie grają.
Fornals czyścił Messiego, Neymara. Inaki, czy Correa robią sporo dobrego w ataku. Wystarczy obejrzeć kilka spotkań.

1

Tak - ale to Hiszpania, ma klauzule. Wpłacić i nie myśleć, bo inny gigant ściągnie go nam sprzed nosa.

0

Na skrzydło wybrać 2kę z: Inaki Williams, Iker Muniain, Mikel Oyarzabal, Joaquín Correa...
Dla mnie Inaki + Correa i mamy konkretną obsadę skrzydeł.

Dodać do tego Pablo Fornalsa z Villarreal i mamy konkretne wzmocnienia.
Bez dojenia - wpłacać klauzule i nara.

3 transfery i wyjdzie nas to taniej, ciekawiej.

4

Przyjacielu... Za 40 mln to my powinniśmy sprowadzić Tielemansa i Fornalsa. Tielemans + Fornals = 37 mln.

8

Typek ma 21 lat, a w meczach z nami czyścił Neymara, Messiego. Takich potrzebujemy. Nie Paulinhów, Gomesów, czy Rakiticów.

8

Tak na marginesie - jeśli ktoś chce się powkurzać na noc...



Villarreal wykupiła Pablo Fornalsa z Malagi za 12 mln euro... Poświęćcie 10 minut na kompilacje.

12 mln euro.
12 mln.
12.

1

Kupiliśmy Paulinho... a spójrz na Pablo Fornalsa - 21 lat, w tym okienku przeszedł za 12 mln do Villarreal.



Dalej - Tielemans do Monaco za 25 mln...

Mając 222 mln mogliśmy kupić Inakiego, Inigo Martineza, Pablo Fornalsa, Tielemansa i Joaquína Correa.

8

Tak się tylko głośno zastanawiam. Jeśli mamy około 180 mln na transfery, dlaczego nie poszukamy na rynku hiszpańskim... Tutaj są klauzule - zawodnik ma potencjał - nie negocjować, kupować.
LN - Inaki Williams, Iker Muniain, Mikel Oyarzabal, Joaquín Correa... Wybrać dwóch, zapłacić klauzule i mamy solidnych zawodników z mega potencjałem.

Wiadomo, że żaden z nich nie załata dziurę po Neymarze, ale to nie jednostki wygrywają puchary, a drużyna. Świeża krew , czyli zaangażowanie + umiejętności + wsparcie Messiego, Suareza, Iniesty to to czego potrzebujemy.

Atletico nigdy nie miało "nazwisk". Tworzyli drużynę. My też powinniśmy na tym bazować. Pamiętajcie, że Dani Ceballos, czy Asensio to nie jedyne perły w La Liga. Tylko no właśnie... trzeba poszukać.

9

Spójrz na Tielemansa - 25 mln i w Monaco.
Spójrz na Dembele - 15 mln i w Borussi.
My - zamiast inwestować w takie perły, które prędzej czy później eksplodują - wolimy dać 40 mln za kolejne drewno.

1

Wczorajsze spotkanie dobitnie pokazało, co nas czeka z Gomesem i Rakiticiem w wyjściowym składzie... Taka "pomoc" miałaby problemy z Leganes.
Zero kreatywności, zero dynamiki, zero przebojowości.

Jak sobie pomyślę, że za 25 mln Monaco wyjęło Tielemansa... a my kolejnego kopacza bez polotu za 40 mln...

Gdzie te czasy środka pola... Deco, Xavi, Iniesta. Gomes to jest słabszy od van Bommela, którego wpuszczenie na boiska świątyni Camp Nou (mając na uwadze magię środka pola) było wręcz grzechem śmiertelnym.

2

Myślisz, że gdyby Guardiola nie dał szansy Busquetsowi to gdzie byśmy go teraz widywali? ;)

27

Pamiętacie te składy przed okienkiem? Pojawiały się Belleriny, potem Azpilicueta, Verratti, MSN w napadzie...
A tutaj... Semedo na ławkę, bo Vidal podstawa, Paulinho i adios Neymar.
Polecieli grubo...

37

kwestia godzin

5

Ja tam wierzę w Paulinho. Grzegorz Piechna też odpalił w wieku 28 lat. xD

1

A może by tak Jacka Krzynówka za 60 mln na lewe skrzydło?

EDIT: Ewentualnie Kamil Kosowski.

0

Coutinho i Roberto - to powinna być podstawa. Iniesta + Paulinho/Rakitić rezerwa. Tak to powinno wyglądać.

0

Można straszyć... xD
Cillessen
Vidal, Mascherano, Marlon, Digne
Paulinho
Rakitić, Gomes
Suarez, Paco, Deulofeu

1

Kogokolwiek dziwi chęć odejścia Roberto? Mówi się, że przyjdzie Paulinho, być może Coutinho... Już teraz przed nim u Valverde jest Iniesta i Rakitić. Sergi wiecznie czekać nie będzie - ma 25 lat, oferty z innych klubów.
Jeśli w rewanżu nie zagra od pierwszych minut razem - odejdzie. I dla mnie to całkiem zrozumiałe.
I nawet jeśli odejdzie - to będę wdzięczny za asystę z Realem (do Suareza pod nieobecność Messiego, w ostatnim El Clasico poprzedniego sezonu), za "dotyk" przy 6-1 z PSG.

0

Nie do końca. Nie wiem, czy zauważyłeś ale Valverde starał się stosować wymienność pozycji między ŚP, a skrzydłowymi. Wyglądało to tak, że Messi schodził do środka - bardziej "do boku" schodził ŚP.
I moim zdaniem to najlepsze - a mając na uwadze umiejętność gry na małej przestrzeni Leo, Suareza i wcześniej Neya - byłoby to zabójcze.
Jak będzie teraz, jaka koncepcja - to się okaże.

0

Bale 100 mln. ;) nie zawsze inwestycja w 1 się sprawdza

0

Ale tego należy oczekiwać od Bartomeu - to on przydziela stanowiska.
Były piłkarz jest osobą odpowiedzialną za negocjacje... Taki Jorge Mendes czy Mino Raiola zjedliby go zanim w ogóle przedstawiłby ofertę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?