Mazi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kotlin
17 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
Komentarz składam od 20 minut i sam nie wiem, jak to wszystko streścić... Wina za porażkę leży WYŁĄCZNIE po stronie Valverde.
Dlaczego wyrzucił bym go na zbity?
1. Valverde stawia na Gomesa, a Gomes jest tragiczny. Rozegrał u nas ponad 3500 minut. Teksty, że miał "dobre" (nie dobre, a po prostu nie zrobił większych błędów) 100, 200, czy nawet 500 minut to nie argument by dawać mu kolejne szanse (jego minuty dla młodych).
2. Miał stawiać na młodzież... a Dembele, który ZOSTAŁ MU PODANY na tacy (nie musiał "szukać" w La Masii) siedzi na ławce. Alenia? Cucu? Palencia?
3. To, co mówiłem jeszcze przed sprowadzeniem Miny (tak, te proste wnioski wysunąłem na podstawie kompilacji) - Yerry nie trzyma pozycji i jest słaby taktycznie. To Ernesto powinien zablokować transfer lub poprosić o kogoś innego. To bez sensu kupować zawodnika i nawet na niego nie stawiać.
4. Zmiany - wpuszcza bezproduktywnego i słabego psychicznie Gomesa na 20-30 minut po to by uspokoić grę? Do teraz nie mogę uwierzyć, jak środkowy pomocnik może bać się rozgrywać i zostawiać piłkę ŚO.
5. Jak można doprowadzić do tego, by samym zawodnikom nie chciało się grać w 1/4 LM. Motywator pełną gębą.
6. O 4-4-2, o Roberto na prawej obronie i w ostatnich dwóch spotkaniach na prawej pomocy... nie chce mi się już pisać.
3
Wpuścić Paulinho i Gomes. Ściągnąć Suareza i Messiego. Trzeba bronić wyniku. #valverdelogic
0
Niech gra! Może się w końcu nauczy. ^^
0
Wiadomo, kiedy to nastąpi?
0
Witam serdecznie
z uwagi na to, że do tej pory mecze Barcelony oglądałem w Internecie nie było problemu. Teraz stoję przed wyborem pakietu TV... Oczywiście chciałbym obejrzeć każdy mecz Barcelony. Jakie kanały wybrać? Eleven'y, Canal+ czy ... ?
0
Szansa dla Cucu?
3
Mając na uwadze to, że Roma chciała nas "wycyckać" na Benatii - o żadnej zniżce nie może być mowy.
0
Głównie bezawaryjność i bezpieczeństwo. Ekonomia też istotna. Nie chcę muła, ktorym jazda będzie udręką, ale nie potrzebuje demona prędkości
0
Panowie - zastanawiam się nad zakupem auta. Pod uwagę biorę 6 opcji: cee'd (hatchback i kombi), kia stonic, Hyundai kona, toyota corolla albo 4,5 letni Golf 7. Jeśli mamy tutaj fana motoryzacji który może wypowiedzieć się o powyższych to będę wdzięczny za wszelkie info. Wiem, że Toyota to najlepsza, ale i najkosztowniejsza opcja, stąd więcej typów.
3
Chyba trochę za bardzo ofensywnie chociaż sam nie wiem...
:D
0
xtreme jest dość duży, na pewno nie "do plecaka" - ale w zestawie masz pasek na ramię
co do Charge 3 - jeśli myślisz o nim to zainteresuj się głośnikiem od Xiaomi (kosztuje około 150-200 PLN); Xiaomi wypada świetnie
2
Mając na uwadze plotki o Alabie i doniesienia o chęci sprzedaży Digne - widać myśl maksymalnego uszczuplenia kadry.
Alaba zastąpiłby z powodzeniem 2 pozycje - LO (Digne) i ŚO (Vermaelen). Czy dostałby "za mało" minut? 1054 Digne + 1121 Vermaelena + część z Pique i Umtitiego... Dosyć sporo.
Taki ruch byłby całkiem mądry (wyższa jakość w zespole), a na pewno umożliwiłby testowanie wychowanków (Cucu, Palencia).
Tak w ogóle... Nasz skład może być całkiem fajny.
TS (Cillessen)
Semedo (Palencia), Pique (Mina), Umtiti (Alaba), Alba (Cucu)
Busquets (Artur)
Roberto (Rakitić), Iniesta (Coutinho)
Dembele, Messi, Suarez (Griezmann, Alena, Arnaiz)
6
Messi aż się pali do gry (spodnie).
#śmieszek
0
Dwumecz z Barceloną niczego nie nauczył? ^^
5
Uwaga. Dla użytkowników Windows 10 - ostatnia aktualizacja KB4058043 narobiła sporo dymu w niejednym kompie. Jeśli Wasz komputer działa w tempie żółwim - spróbujcie ja odinstalować. Ja tyg szukałem przyczyny... :O ale finalnie oszczędziłem na serwisie
#somsiadjanusz
1
Rakitić?
0
Mirandę trzeba było brać, jak odchodził Alves, a nie teraz w Barcie B ogrywać.
0
Nie łapię punktów, bo pracę akurat zmieniam... ;)
Chciałem skorzystać na tym, że niejako znam właścicielkę i jej podejście do auta. Poza tym auto straciło już sporo na wartości, co będzie nieuniknione w przypadku nowego zakupu.
Dzięki za info. Poczytam jeszcze i popytam
0
Wdrażając Was w temat - mogę kupić za 49 tys. Biorąc pod uwagę, że byłoby kupione na firmę - wyszłoby mnie ostatecznie koło 38 tys.
Auto biorę pod uwagę, bo pracuje dla jej obecnej użytkowniczki (która przesiadła się do nowego a3) i wiem, jak traktuje auta.
Nie planowałem zakupu - bardziej upatrywałem się by w przyszłym roku upolować wyprzedawane roczniki 2018 Corolli. 80-90 tys.
Nie znam się kompletnie na autach, stąd albo nówka (i duża strata wartości) albo takie "okazje", gdzie znam w jakimś stopniu historię/użytkownika auta.
0
Pytanie dla znawców motoryzacji.
Mam możliwość zakupu VW Golfa 7 z 2013 roku, benzyna 1.4 TSI 122 KM z stosunkowo małym przebiegiem 60 tys.
Chciałbym poznać wasze opinie na temat tego silnika, auta.
6
Pampers Nou - z myślą o przyjezdnych xD
1
Twoje dane są bezużyteczne, jeśli nie podasz, czy użyte przez Ciebie słowo wchodzi w te 76 razy.
1
Wiesz... Komputer sam w sobie się otworzy (po godzinie, dwóch) i prawdopodobnie sam będę mógł usunąć wszelkie dane, czy skopiować je na dysk zewnętrzny. To nie będzie problemem.
Problemem jest to, że zainstalowany mam na kompie program, którego używam w pracy. Skonfigurowany był przez zewnętrzną firmę.
Dlatego za wszelką cenę staram się naprawić "sam".
Pytanie, czy problem leży gdzieś w środku, czy to kwestia 100% wykorzystania dysku przez badziewne aplikacje/ustawienia windowsa, które sam mogę w trybie awaryjnym wyłączyć/zmienić.
0
Myślałem, że uda się jeszcze uratować obecny system bez nowej instalacji. Dzisiaj spróbuję systemu awaryjnego i przejrzeć aplikacje, ustawienia. Wyłączę co się da, usunę co się da, byleby to uratować.
Włączając mogę jeszcze użyć F12 (boot menu). Problem w tym, że jestem laikiem i nie mam pojęcia, czy w ten sposób mogę coś przywrócić/ustawić.
0
Może tutaj znajdę pomoc... Próbuję samodzielnie naprawić komputer (nie chce oddawać do serwisu z uwagi na zawartość dysku - ważne dokumenty). Problem - komputer uruchamia się około 1 godziny (Windows 10), a kiedy już się uruchomi każde kliknięcie powoduje zawieszenie na 10-20 minut, albo kompletny brak posłuszeństwa. Raz udało się zajść do menadżera zadań - w oczy rzuciło się 100% wykorzystania dysku.
Szukałem w googlach - wszystko spoko, ale każda wskazówka dotyczy komputera, który w jakimś stopniu działa... Mój, można powiedzieć, nie działa.
0
202/231... Ale jeszcze byłyby 2 pkt bo nie uznało mi Stoiczkowa ^^
2
Może Semedo na PO, a Roberto plaster dla Hazarda... Albo Paulinho plastrem, Roberto PO... Ciekawe, co wymysli Ernesto.
17
Leganes > PSG
2
Sporo pracy przed Yerrym. Co rzuciło się w oczy to podatność na dalekie podróże poza swoją pozycję (sytuacja, gdzie Roberto na ŚO pokazał Yerremu że to jego miejsce)
26
jak kupił sobie 10.000.000 pączków to ten jeden koleś jest do przodu 4 MLN ZŁ
a Ty siedzisz na kanapie i komentujesz
xD