Mazi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kotlin
17 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
23
Darude - Sandstorm
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Pan adam34689 nie płaci za wykonane usługi! Radzę uważać na tego typka.
#KRDproszęprzyjechaćnalaramblę
2
To już 1000. Najpierw spłać poprzedni dług.
28
Walcie w pyski naszą whisky.
Za hasło biorę 500 zł (dane do przelewu na priv, odezwij się potem).
1
Budowanie zespołu w okół jednej megagwiazdy z wybujałym ego nie przynosi fajnych skutków.
Atmosfera w zespole ma bardzo duży wpływ na końcowy efekt.
Spójrzmy na Real - w ciągu 9 lat zdobył jedynie 2 LL, a pośród 3 LM - 2 wygrane "rzutem na taśmę" (Ramos w 93 minucie, czy gol ze spalonego w finale).
14
Widać, że leży mu gra na pozycji Iniesty. Wystawiony na prawą stronę nie umie znaleźć sobie miejsca (często dubluje inne pozycje).
Co do samych umiejętności - jak dla mnie świetny strzał z dystansu i w końcu zawodnik, który bierze grę na swoje barki.
3
Miałeś spalić listy, nie osoby!!! Usuń szybko post - dla swojego bezpieczeństwa
1
3 ŚO (w miejscu Vermaelena) + do rotacji z Albą
ale wtedy Digne musiałby odejść i Cucu miałby utrudnione zadanie żeby wbić do 1 składu
9
http://www.freeprintablepdf.eu/files/pl-kalendarz-2018-02-luty-czysty.png
1
U mnie identycznie - w 2000 roku dostałem tanią podróbkę koszulki Rivaldo (choć w tym okresie popularne było kibicowanie Man Utd - Dwight Yorke, czy Andy Cole).
Dostałem koszulkę, poźniej TVP1 strona 238 i większe zainteresowanie. Później kilka spotkań w TV i miłość... Tamte lata jak przez mgłę (internet dopiero od 2004/2005 roku pozwolił na oglądanie praktycznie każdego meczu), ale jako 11 letni dzieciak pamiętam ćwierćfinał z Juventusem przegrany w dogrywce.
0
Dajesz jutro wypowiedzenie - musisz pracować do końca marca.
Najkorzystniej dla Ciebie byłoby dostać L4 na okres 2 miesięcy - dostaniesz co prawda 80% wynagrodzenia, ale też ekwiwalent za niewykorzystany urlop (z tych 2 miesięcy).
Oczywiście nie możesz w tym czasie podjąć innej pracy, także rozważ za i przeciw.
3
Po co Barcelonie prawnicy skoro na forum mamy takiego eksperta.
#bartomeuprzyjezdzajnafcbarcacom
53
Pojedynek, jak np. Messi z Alvaro (przypominam:
- Jesteś mały - rzekł Alvaro
- A ty słaby - odpowiedział Messi)
no i tu masz wygraną Messiego
1
Aleź to może wyglądać za 2-3 lata wyglądać... Coutinho, Roberto, Arthur, Dembele
1
W sumie - przyznaję CI rację.
Dembele mogliśmy sprowadzić wcześniej, Coutinho też...
2
Kacperoo5 - nigdzie nie napisałem, że "nie". ;) po prostu uważam, że warto go jednak docenić
Dembele wypali. Ma mega potencjał i w taktyce Valverde odnajdzie się idealnie.
2
A ja tutaj chciałbym szczególnie pochwalić Bartomeu, który prowadzi (moim zdaniem) mądrą politykę transferową. Sprowadza zawodników pod Pana Trenera, nie "medialne", czy "topowe" w danym momencie nazwiska.
I co najlepsze - to, za co praktycznie wszyscy chcieli "wywozić na taczce" Bartomeu - on po prostu zrobił (40 mln na Paulinho). Tak buduje się sukces - słuchając mądrzejszych od siebie.
1
ŚO z dobrą grą na PO (jak Azpilicueta), ŚP (Artur/Fornals)... +sprawdzić do końca sezonu co z Arnaizem (ma predyspozycje by grać na pozycji Suareza w koncepcji Valverde)
0
Atl. Madryt - Las Palmas 1
FC Barcelona - Alaves 1
Bayern M. - Hoffenheim 1
Man. City - West Bromwich 1
Man. Utd - Huddersfield 1
Mówię Ci stary, same pewniaczki.
Rzucisz 1000, 500 zł do przodu.
1
Pacouje się i szuka nowego klubu
#śmieszek
1
Spójrz przyjacielu na lekkość prowadzenia piłki (1:47)... na umiejętność utrzymywania się przy piłce (2:25)
gdyby tak za 2-3 lata naszą pomoc tworzyli Dembele, Roberto, Arthur, Coutinho... Ależ by się to oglądało
3
Zagrał niezły mecz... Po ponad 3000 minutach w barwach Barcelony. Nie wiem, czy zrozumiałeś o co mi chodzi.
Sam fakt "podkreślania że zagrał niezły mecz" jest dla mnie dziwny. Jak Pax trafnie napisał - nie ma za co hejtować, nie ma za wychwalać. To trochę za mało.
Co do Arthura - dokładnie masz racje. Choć sama kompilacja na YT może sporo powiedzieć, czy ktoś ma "papiery". Wiadomo - to, czy zagrałby lepiej od Gomesa jest znakiem zapytania...
Podsumowując: dla mnie 3000 minut to wystarczająco by stwierdzić że Gomes do nas nie pasuje.
1
Szkoda tylko 35 mln na zawodnika, którego "nie ma za co wychwalać". A już ponad 3000 minut za nim w naszych barwach... I może 1 dobre (nie-przeciętne) spotkanie?
17
Gomes ma rocznikowo 25 lat, gra u nas drugi sezon. W tym sezonie rozegrał już 805 minut, w poprzednim 2650... Rozumiem, że gra lepiej niż nas do tego przyzwyczaił (grał tragicznie), ale żeby chwalić go za to co teraz wyczynia na murawie... ?! Kluczowe podania? Asysty? Ciekawe i dobre rozwiązania, czy dobre wymiany?!
Nie wiem. Ja tego nie widzę. Zdecydowanie wolałbym Arthura, czy Fornalsa. Niemniej... Ufam Ernesto
0
Tak, jak mówiłem... Verma kontuzja i zostaniemy z Miną na rezerwie... Obrona do wzmocnienia w pierwszej kolejności.
1
A 100 mln to 2-3 obiecujących, młodych pomocników....
0
Hej, szukam małego laptopa z dobrą baterią - około 11 cali. Skazany na codzienne noszenie w plecaku, stąd preferowana mała wielkość/waga. Głównie na potrzeby Word, PowerPoint, ew. Internet. Możecie jakiegoś polecić?
7
Ploty donoszą, że Oblak nadal zastanawia się, który róg bramki wybrać przy rzutach karnych Realu.
1
Bartre oddaliśmy za 8 mln. W ramach wdzięczności Dembele opchnęli za 150...