2

Czego oczekujesz od Roberto? To Zarząd zatrudnia i obsadza stanowiska. Zatrudnianie "byłych zawodników" na stanowiska dyrektorskie to głupota największa z możliwych.

0

Panowie, czytajcie uważnie. CIEKAWE

0

Słuchajcie. Nowa zabawa. By uświadomić głupotę transferów w granicach 150 mln euro (a tyle prawdopodobnie chcą za Cou/Dembele) - wpisujcie Wasze kompozycje ciekawych transferów w tej kwocie.

Zacznę:
Inaki Williams - 50 mln + Inigo - 36 mln + Seri - 40 mln = 126 mln...

1

Dobra opcja. Iniaki jest młody + to typ zawodnika którego potrzebujemy. Szybki, wszechstronny.
Inigo brać, nawet się nie zastanawiać.
Co do Seriego - też jestem za. Tyle, że musimy też w końcu zacząć sprzedawać...

0

Tylko kiedy my się weźmiemy za sprzedaż... Bo gdzie upchniemy:
Busiego, Sampera, Inieste, Roberto, Rakticia, Gomesa, Rafinhe, Alene, Seriego?
9 zawodników na 3 pozycje...

1

Inigo powinien zostać sfinansowany ze sprzedaży Gomesa, Rafinhi, Munira, Vermaelena, Douglasa i Turana.

2

Transfer ŚO to priorytet - zaraz po skrzydłowym. Mamy Pique, Umtitiego, a dalej?
33-letniego Masche popełniającego szkolne błędy, Marlona - chłopak ma 22 lata, a praktycznie 0 doświadczenia w grze na przynajmniej wymagającym poziomie i Vermaelena (człowiek szklanka).
Jeśli rezygnujemy z Inigo... to ja już nie powiem co należy zrobić z Zarządem.

6

Wolę 222 mln i zawodników grających "po coś", niż Neymara co rok płaczącego "za mało".

0

Coutinho + 40 mln i oddajemy im Andre. :D jak negocjować to na pełnej

0

tak!!! :D dzięki ziom

0

Kofeina w tabletkach.

0

była inna wersja... Ale ten styl.

0

Szukam mema... Gdzieś krąży po Internecie, a wiem że w La Rambli siła...
"Dziewczyna która Ci się podoba: jakaś patola
Jej ojciec: jej ojciec
Jej brat: jej brat
Jej były chłopak: jej brat
Chłopak o którym marzy: jej brat
Ty: jej ojciec"

7

Talizman.

0

Jeśli nie będą was przeszukiwać to wniesiesz, jeśli będą to może być różnie. xD mam nadzieję, że pomogłem

52

Jeśli transfer Paulinho jest wymogiem Douglasa, by ten został w naszej ekipie to nie ma co szczędzić. Sprowadzić za wszelką cenę. Szczęśliwy Douglas to gwarancja sukcesu.

0

Wtedy kluby będą bić się o zawodników proponując jeszcze większe kontrakty. Zamiast 222 mln dla klubu + 30 mln co sezon dla zawodnika = 100 mln klub + 55 mln zawodnik.

1

Powiedz zwykłemu = rodzinnemu o co chodzi - powinien skierować Cię dalej. :)

0

Przed wszystkim zrób badania. Przyczyny mogą być różne...
Co do problemu - spróbuj skarpetki bambusowe.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

20

Watzke. A 8 mln euro za Bartre Ty pamiętasz?

0

Takie luźne pytanka:
1. Hazard + Seri vs Dembele + Coutinho ?
2. Nie boicie się, że Cou pójdzie drogą "typowych Brazylijczyków"?

2

Uwielbiam taka pilke... Kilka podan na szybkosci daje wiecej pozytku niz dryblingi jednego zawodnika (chyba, ze jest to Messi).

13

Można im napomnieć, że nie robiliśmy problemów przy oddaniu Bartry... typowe niemcy

22

na youtube czyści lepiej niż domestos

5

wiadomo. Każdy zawodnik - zaraz po zdobyciu Mistrzostwa Świata z reprą, marzy o Pucharze Ligue 1.

0

O te burasy. Nie pamiętają już, jak Bartre oddaliśmy im za 8 mln... ?

5

nic oficjalnego. Składamy ofertę. Porozumienie z zawodnikiem. Teraz trzeba z BVB się dogadać...

0

Zauważ jaką koncepcję miał Ernesto - tak naprawdę momentami wyglądało to:
---------Pique------Umtiti---------
Semedo------Busi---------Digne
-Roberto--M10--N11--Iniesta-
----------------Suarez----------------

W presezonie widać było zejście ŚP na skrzydła - Messi i Ney bezpośrednio za Suarezem, co przy ich technice, grze na jeden kontakt i na małej przestrzeni mogło być czymś miażdżącym. Gra ŚP wyglądała inaczej niż do tej pory - byli odpowiedzialni za inne strefy niż wcześniej. Kiedy wcześniej graliśmy z Busim wyprowadzającym piłkę z obrony, ŚP grali bliżej środka. Było to typowa gra ŚP. Inaczej też funkcjonują boki obrony.

1

Trener zawsze powie, że liczy na zawodnika. A biorąc pod uwagę to, że Samper zaprezentował się w presezonie lepiej niż Gomes w całym minionym... Elo Andre.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?