Mazi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kotlin
17 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Czym chcesz się przejmować? Ewentualną sprzedażą Neymara?
0
Nawet jeśli "coś jest na rzeczy"...
Poradziliśmy sobie bez Ronniego (sezon 6 pucharów), bez Messiego (4:0 z Realem na Bernabeu) - poradzimy sobie bez Neymara.
A 222 mln euro... Lemar, Dembele i jeszcze zostanie...
0
Ufff. Dobrze, że nie sięgają 2010 roku. Wyszłoby, że podłożyliśmy się Hiszpanom. Normalnie to byśmy ich pykneli.
0
Piszesz, że takich ludzi trzeba - co kochają klub, zostawiają serce na boisku - by nazywać Turana "szrotem". Arda nigdy nie narzekał na brak minut, nigdy nie gwiazdorzył, zawsze się starał, choć rozrzucany był po każdej stronie boiska. Jest prawdziwym kibicem Barcy (całował herb po strzelonej bramce; po golu Messiego z Realem wleciał pierwszy na boisko), jak każdy z nas.
1
Dyskutujesz z powyższym? Coś jest nie tak w tej "definicji"?
3
Hahahahaha. Partia patrząca na zdanie ludzi? Stary. Jutro wprowadzą dodatkowe opłaty dla stacji paliw, których efektem końcowym i tak będzie podwyżka dla ostatecznego płatnika podatku - Ciebie. Tak właśnie działa PiS - nie wprowadza podatków bezpośrednio na ludzi; wprowadza podatki na pośredników przenoszących ciężar podatku na nas.
8
Jak tak sobie czytam komentarze... "zalety" tego rządu. Pozwolę sobie dodać coś od siebie. "Patriotyzm", "umiejętność zachowania się na scenie międzynarodowej".
Wikipedia mówi, że "patriotyzm oparty jest na poczuciu więzi społecznej, wspólnoty kulturowej oraz solidarności z własnym narodem i społecznością".
Solidarność z własnym narodem, społecznością? Serio? To dlatego solidarnie dzielą naród na lepszych i gorszych? Dlatego "solidarnie" nie obniżają poselskiej kwoty wolnej od podatku (30451 zł dla posłów, 3091 zł dla nas)? Dlatego okradają (bo jak inaczej nazwać tworzenie niepotrzebnych stanowisk dla swoich ludzi) spółki skarbu (nasze) państwa? Dlatego wprowadzają (tak, wprowdzają) kolejne podatki? To jest ten patriotyzm o którym mówicie? Okradanie społeczeństwa z ciężko zarobionych pieniędzy?
Umiejętność zachowania się na scenie międzynarodowej po tym wszystkim to tak jak by mówić "TEN ZŁODZIEJ JEST LEPSZY OD POPRZEDNIEGO, BO GARNITUR ZAŁOŻYŁ!" To jest właśnie nasza kultura. ZAMIAST STARAĆ SIĘ ZADBAĆ O SWOJE GNIAZDO - MYŚLIMY JEDYNIE O TYM, BY DOBRZE WYPAŚĆ PRZED INNYMI.
3
Ja wybieram Andresa. Dla mnie gość jest po prostu fenomenalny. Umiejętność przyspieszenia akcji, szybkiego rozegrania, gry na jeden kontakt, na małej przestrzeni, umiejętność wyjścia spod presji/ataku przeciwnika, czy to jak potrafi utrzymać się przy piłce... Dla mnie wzór.
0
Beatriz Espejel - kolega mówi.
0
Weigl Panie Roberto!
2
Dawid?
https://pbs.twimg.com/media/DEeIgWoXsAA1fy-.jpg:large
nabiera wagi
0
Sprzedać Rakticia, zostawić Gomesa. %) #viscadziecilogic
5
O Cescu też tak mówił? :)
0
http://www.fcbarca.com/la-rambla,dyskusja-5405415.html :)
0
Jeśli chcemy wypożyczyć to wyłącznie z klauzulą - minimum 2500 minut w sezonie. Każda minuta mniej - płacą siano.
1
Fake, czy nie fake. Alves niejednokrotnie pokazał, że jest po prostu głupi.
Każdy chyba pamięta... Kilkanaście godzin po tym, kiedy połowa drużyny była załamana, a kapitan schodził z boiska ze łzami w oczach.
"Chciałam wesprzeć mojego ukochanego, któremu jest bardzo smutno. Kochanie, to tylko mecz. Nic się nie stało, życie toczy się dalej. Kocham cię!".
http://futbolplus.pl/media/k2/items/cache/cf548b0afb8e1b603db2b6feb7beb5a7_XL.jpg
0
Gomes powinien odejść. Jak dla mnie - również Rafinha. W ich miejsce wystarczy jeden - Weigl. Załatwi nam za jednym "zamachem" 2 problemy - 4000 minut Busiego i porządnego ŚP do rotacji z Iniestą, Roberto i Rakiticiem.
10
Ja mam takie mocno nurtujące mnie pytanie. Skierowane do osób, które chcą pozostania Gomesa z Barcelonie i jednocześnie sprzedaży Denisa/Rafinhi...
CZYM UJĄŁ WAS GOMES?
Czy byłoby choćby 1 spotkanie w którym pokazał, że MOŻE wywalczyć miejsce w składzie Barcelony? Ponad 2500 minut a ja nie widziałem u niego choćby minimalnego potencjału. Może Wy coś zauważyliście... ?
1
pierwszy trening z MSN
2
Ja niewiem .
5
Tak. I wtedy (wersje defensywna)
TS
Pique, Umtiti
Gomes
Semedo, Roberto, Iniesta, Neymar
Ibra, Messi, Suarez
może kupimy jeszcze Dembele, wtedy 1-1-4-2-3
TS
Pique
Semedo, Roberto, Iniesta, Neymar
Gomes, Messi
Dembele, Suarez, Ibra
3
Busi w minionym sezonie prawie 4000 minut - za dużo. Weigl jest kreatywny, więc może grać wyżej. To nie jest opcja na ławkę tylko stałej rotacji.
Możemy w środku grać Roberto, Busi, Iniesta + Rakitić i Weigl w rotacji. Dawać też szansę Aleni, Denisowi (również na skrzydle). I mamy TOPOWĄ pomoc.
2
Gomes to mizeria. Bezproduktywny, ociężały i toporny.
3
Dla mnie bombą byłaby sprzedaż Gomesa.
Dalej wystarczy mi solidny, młody ŚO i Julian Weigl.
Semedo (Palencia), Pique (nowy), Umtiti (Masche, Marlon), Alba (Digne)
Busi (Weigl)
Roberto (Rakitić), Iniesta (Denis, Alena)
MSN + Vidal, Deu, Paco, Arda
3
Chyba zapomniałeś już, że Masche ma 33 lata. Już w poprzednim sezonie było widać u niego problemy z koncentracją, złe decyzje. Jak by nie było - druga bramka Dybali obciąża głównie jego konto.
0
Mascherano z Marlonem prezentuje się naprawdę całkiem konkretnie... %)
0
Tak. Mamy wszystko. Na środku obrony Pique, Umtitiego, a rezerwie 33 letniego Mascherano i 22 lettniego Marlona, który jest niewiadomą.
I dalej... nie mamy nikogo do rotacji z Busim. No chyba, że znowu próbujemy "Gomesinho" w środku pola, a kreatywniejszego Roberto cofamy...
0
Grał jako ŚPD, bo nie mieliśmy innej alternatywy. To, że grał Masche było naturalne. A że popełnił błąd...
0
Wolalbym Weigla, który odciazy Busiego. W srodku Iniesta, Roberto, Rakitic, Denis i Alena - byłoby ekstra,
Mere spoko opcja.
0
Chodziło mi głównie o to, że to brak solidnego ŚO i zmiennika dla Busiego przyczyniło się do końcowego rezultatu sezonu. :) i to te pozycje powinniśmy wzmocnić.