0

no uzębienia to on nie ma pięknrgo , no ale cóz najważneijsze zeby dobrze grał.

0

3:2

0

Mówiłem że będzie hat-trick messiego , ja to mam szczęscie , muszę stawiać u buka:D

0

Valdes raz wyszedł dobrze z bramki a więcej nie pamiętam..

0

no własnie jak padla bramka bo nie oglądałem 1 dziesięć minut?

0

Prowadzimy 1:0 gol messiego

0

Ja też mam paru kolegów fanów Man Unted , świetnie byłoby znów pokazać im kto jest lepszy. Ale bardziej chciałbym finał Barcelona i jakiś francuski zespół tak dla odmiany , albo Barca -Bayern.

0

Sory za literówki .

0

pawil1

Losowanie LM bardo fajne według mnie . Arsenal to drużyna mocna i jeśli marrzymy o obronie tytułu to musimy się zebrać na wyżyny umiejętności . Inter trafił na cska więc tu według mnie nie będzie niespodzianki. Inter awansuje. W pojedynku francuskim według mnie nie ma faworyta - wyra lepiej dysponowany zespól w dany dzię . A co do meczu Bayern - Man United , myśle ze Czerwone diabły wygraję. Patrząc na wczorajsze spotkanie ligowe bawarczyków jestem tego pewien w 80 % , no ale nigdy nic nie wiadom . Tyle z mojej strony . Pozdrawiam

0

a tak nie na temat świetne zdjęcie . Idealne

0

Messi hat trick

Zobaczycie hehe

0

Skład dobry Iniesta odpocznie :D

No i wreszcie Keita , mam nadzieję na mecz jak ten w którym strzelił hat-tricka saragossie .

Ciekawe co z Puyolem , ale to chyba rotacja . Miejmy nadzieję . Vamos!

0

Cięzki mecz się zapowiada ale Barca sobie poradzi....

Chciałbym aby zagrał Keita, Jeffren no i Bojan .

ale zapewne skład będzie wyglądał następująco:

Valdes Alves Pique Puyol Maxwell Keita Toure Iniesta henry Ibra Pedro

0

bajdinho84

Może i arsenal gra najpiękniejszą piłkę ale spójrz na ich obronę , w tych najważniejszych meczach w tym sezonie nie grali pięknie i niesamowicie jak mówisz , ale poprostu przeciętnie . Barcelona jest drużyną która najlepiej wykorzystuje błedy w obronie a arsenal popełnie ich mnóstwo , oczywiscie patrząc na mecze z chelsea czy MU .jJesteśmy faworytem

0

ZIBRA bez przesady Messi jest świetnym piłkarzem ale do Maradony brakuje mu już tylko jednego - zwycięstwa i poprowadzenia drużyny na MŚ , jeśli to uczyni [a mam taką nadzieję] będzie legenda w Argentynie jak Diego. Przed Messim wielkie wyzwanie. Myślę że tegoroczne MŚ są tymi na których messi bedzie miał wielką szanse , jeśli nie w tym roku to nigdy .Trzymam kciuki za Argentynę , choć według mnie faworytami nie są .

0

Uważam że stać nas teraz na strzelenie tych 5 bramek , jeśli Messi zagra to jestem spokojny o wynik. Ale nie bramki się liczą tylko 3 pkt które są najważniejsze , a na potknicie Realu nie czekajmy tylko grajmy swoje. A do meczu z blancos zostało już tylko 20 dni, już sie nie mogę doczekać~Vamos!

0

czas przestawiamy w ostatnią niedzielę marca , także nie dzisiaj.

0

Człowieku nie porównuj mi tu meczu Barcelony i Valenci, nie wiem czy oglądasz mecz ale w TyM meczu sporting gra z realem jak równy z równym , co prawda zgadzam się że sytuacje a bramka to 2 rózne rzeczy , ale w meczu z Valencią w 2 połowie byliśmy drużyną lepszą a Valencia stworzyła sobie 1 czy 2 sytuacje w 2 połowie a sporting miał ich już pare..

0

Chodzi mi oto że gdyby Sporting wykorzystał wszystkie sytuacje to nie było by teraz takiego wyniku , a bramiki Realu jak najbardziej prawidłowe,

0

Potknie się napewno w meczu z nami , z taką gra to my ich rozjedziemy tak jak w tamtym sezonie , o to się nie martwcie.

0

No ku*a 3:1 a mogło być 2:2 , ten Real to ma fuksa ...

0

Sam na sam z casillasem i nic... nie mogę , z taka gra to Real nie zdobędzie mistrzostwa.

0

no nie , ale ja jeszcze wierze choćby w remis....

Sporting do boju!!!

0

Real przegrywa z Gijonem 0;1 , oby tak pozostało. Vamos!

0

Arsenal ma bardzo słaba obronę , wystarczy popatrzeć choćby na 1 mecz z Porto czy mecz ligowy z chelsea czy MU, gra otwartą piłkę a my umiemy to wykorzystać , także jestem spokojny o ten dwumecz . Oczywiście łatwo nie będzie ale damy radę .

0

Losowanie świetne, będzie piękny i trudny mecz. Myślę że jak pokonamy arsenal to będzie już bardzo blisko obrony tytułu.

0

Zlatan na ławce . Swietne posunięcie Pepa , zlatan bez formy tylko by nam przeszkadzał a nie pomagał. Brawo , Vamos

0

Damy radę , choć brak Puyola może być widoczny , ale Villi też nie ma więc będzie ok!

0

Liczę na poprawę formy i zwycięstwo . Vamos Barca!

0

Adios champions , adios Pellegrini !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?