Ja też mam paru kolegów fanów Man Unted , świetnie byłoby znów pokazać im kto jest lepszy. Ale bardziej chciałbym finał Barcelona i jakiś francuski zespół tak dla odmiany , albo Barca -Bayern.
Losowanie LM bardo fajne według mnie . Arsenal to drużyna mocna i jeśli marrzymy o obronie tytułu to musimy się zebrać na wyżyny umiejętności . Inter trafił na cska więc tu według mnie nie będzie niespodzianki. Inter awansuje. W pojedynku francuskim według mnie nie ma faworyta - wyra lepiej dysponowany zespól w dany dzię . A co do meczu Bayern - Man United , myśle ze Czerwone diabły wygraję. Patrząc na wczorajsze spotkanie ligowe bawarczyków jestem tego pewien w 80 % , no ale nigdy nic nie wiadom . Tyle z mojej strony . Pozdrawiam
Może i arsenal gra najpiękniejszą piłkę ale spójrz na ich obronę , w tych najważniejszych meczach w tym sezonie nie grali pięknie i niesamowicie jak mówisz , ale poprostu przeciętnie . Barcelona jest drużyną która najlepiej wykorzystuje błedy w obronie a arsenal popełnie ich mnóstwo , oczywiscie patrząc na mecze z chelsea czy MU .jJesteśmy faworytem
ZIBRA bez przesady Messi jest świetnym piłkarzem ale do Maradony brakuje mu już tylko jednego - zwycięstwa i poprowadzenia drużyny na MŚ , jeśli to uczyni [a mam taką nadzieję] będzie legenda w Argentynie jak Diego. Przed Messim wielkie wyzwanie. Myślę że tegoroczne MŚ są tymi na których messi bedzie miał wielką szanse , jeśli nie w tym roku to nigdy .Trzymam kciuki za Argentynę , choć według mnie faworytami nie są .
Uważam że stać nas teraz na strzelenie tych 5 bramek , jeśli Messi zagra to jestem spokojny o wynik. Ale nie bramki się liczą tylko 3 pkt które są najważniejsze , a na potknicie Realu nie czekajmy tylko grajmy swoje. A do meczu z blancos zostało już tylko 20 dni, już sie nie mogę doczekać~Vamos!
Człowieku nie porównuj mi tu meczu Barcelony i Valenci, nie wiem czy oglądasz mecz ale w TyM meczu sporting gra z realem jak równy z równym , co prawda zgadzam się że sytuacje a bramka to 2 rózne rzeczy , ale w meczu z Valencią w 2 połowie byliśmy drużyną lepszą a Valencia stworzyła sobie 1 czy 2 sytuacje w 2 połowie a sporting miał ich już pare..
Arsenal ma bardzo słaba obronę , wystarczy popatrzeć choćby na 1 mecz z Porto czy mecz ligowy z chelsea czy MU, gra otwartą piłkę a my umiemy to wykorzystać , także jestem spokojny o ten dwumecz . Oczywiście łatwo nie będzie ale damy radę .
0
no uzębienia to on nie ma pięknrgo , no ale cóz najważneijsze zeby dobrze grał.
0
3:2
0
Mówiłem że będzie hat-trick messiego , ja to mam szczęscie , muszę stawiać u buka:D
0
Valdes raz wyszedł dobrze z bramki a więcej nie pamiętam..
0
no własnie jak padla bramka bo nie oglądałem 1 dziesięć minut?
0
Prowadzimy 1:0 gol messiego
0
Ja też mam paru kolegów fanów Man Unted , świetnie byłoby znów pokazać im kto jest lepszy. Ale bardziej chciałbym finał Barcelona i jakiś francuski zespół tak dla odmiany , albo Barca -Bayern.
0
Sory za literówki .
0
pawil1
Losowanie LM bardo fajne według mnie . Arsenal to drużyna mocna i jeśli marrzymy o obronie tytułu to musimy się zebrać na wyżyny umiejętności . Inter trafił na cska więc tu według mnie nie będzie niespodzianki. Inter awansuje. W pojedynku francuskim według mnie nie ma faworyta - wyra lepiej dysponowany zespól w dany dzię . A co do meczu Bayern - Man United , myśle ze Czerwone diabły wygraję. Patrząc na wczorajsze spotkanie ligowe bawarczyków jestem tego pewien w 80 % , no ale nigdy nic nie wiadom . Tyle z mojej strony . Pozdrawiam
0
a tak nie na temat świetne zdjęcie . Idealne
0
Messi hat trick
Zobaczycie hehe
0
Skład dobry Iniesta odpocznie :D
No i wreszcie Keita , mam nadzieję na mecz jak ten w którym strzelił hat-tricka saragossie .
Ciekawe co z Puyolem , ale to chyba rotacja . Miejmy nadzieję . Vamos!
0
Cięzki mecz się zapowiada ale Barca sobie poradzi....
Chciałbym aby zagrał Keita, Jeffren no i Bojan .
ale zapewne skład będzie wyglądał następująco:
Valdes Alves Pique Puyol Maxwell Keita Toure Iniesta henry Ibra Pedro
0
bajdinho84
Może i arsenal gra najpiękniejszą piłkę ale spójrz na ich obronę , w tych najważniejszych meczach w tym sezonie nie grali pięknie i niesamowicie jak mówisz , ale poprostu przeciętnie . Barcelona jest drużyną która najlepiej wykorzystuje błedy w obronie a arsenal popełnie ich mnóstwo , oczywiscie patrząc na mecze z chelsea czy MU .jJesteśmy faworytem
0
ZIBRA bez przesady Messi jest świetnym piłkarzem ale do Maradony brakuje mu już tylko jednego - zwycięstwa i poprowadzenia drużyny na MŚ , jeśli to uczyni [a mam taką nadzieję] będzie legenda w Argentynie jak Diego. Przed Messim wielkie wyzwanie. Myślę że tegoroczne MŚ są tymi na których messi bedzie miał wielką szanse , jeśli nie w tym roku to nigdy .Trzymam kciuki za Argentynę , choć według mnie faworytami nie są .
0
Uważam że stać nas teraz na strzelenie tych 5 bramek , jeśli Messi zagra to jestem spokojny o wynik. Ale nie bramki się liczą tylko 3 pkt które są najważniejsze , a na potknicie Realu nie czekajmy tylko grajmy swoje. A do meczu z blancos zostało już tylko 20 dni, już sie nie mogę doczekać~Vamos!
0
czas przestawiamy w ostatnią niedzielę marca , także nie dzisiaj.
0
Człowieku nie porównuj mi tu meczu Barcelony i Valenci, nie wiem czy oglądasz mecz ale w TyM meczu sporting gra z realem jak równy z równym , co prawda zgadzam się że sytuacje a bramka to 2 rózne rzeczy , ale w meczu z Valencią w 2 połowie byliśmy drużyną lepszą a Valencia stworzyła sobie 1 czy 2 sytuacje w 2 połowie a sporting miał ich już pare..
0
Chodzi mi oto że gdyby Sporting wykorzystał wszystkie sytuacje to nie było by teraz takiego wyniku , a bramiki Realu jak najbardziej prawidłowe,
0
Potknie się napewno w meczu z nami , z taką gra to my ich rozjedziemy tak jak w tamtym sezonie , o to się nie martwcie.
0
No ku*a 3:1 a mogło być 2:2 , ten Real to ma fuksa ...
0
Sam na sam z casillasem i nic... nie mogę , z taka gra to Real nie zdobędzie mistrzostwa.
0
no nie , ale ja jeszcze wierze choćby w remis....
Sporting do boju!!!
0
Real przegrywa z Gijonem 0;1 , oby tak pozostało. Vamos!
0
Arsenal ma bardzo słaba obronę , wystarczy popatrzeć choćby na 1 mecz z Porto czy mecz ligowy z chelsea czy MU, gra otwartą piłkę a my umiemy to wykorzystać , także jestem spokojny o ten dwumecz . Oczywiście łatwo nie będzie ale damy radę .
0
Losowanie świetne, będzie piękny i trudny mecz. Myślę że jak pokonamy arsenal to będzie już bardzo blisko obrony tytułu.
0
Zlatan na ławce . Swietne posunięcie Pepa , zlatan bez formy tylko by nam przeszkadzał a nie pomagał. Brawo , Vamos
0
Damy radę , choć brak Puyola może być widoczny , ale Villi też nie ma więc będzie ok!
0
Liczę na poprawę formy i zwycięstwo . Vamos Barca!
0
Adios champions , adios Pellegrini !