0

powinien zostać, przyzwoicie gra . A potrzeba zmiennika dla alvesa

0

mascherano i messi najlepsi z argentyny , a z nigerii oczywiście bramkarz . Szkoda ,że Messi nie strzelił , ale w pierwszej połowie miał naprawdę piękne strzały a w drugiej te 2 setki szkoda ,że zmarnowane. Teraz czekam na Anglia - Usa i liczę na amerykanów .

0

Jak myślicie Francja wygra ? Postawiłem 2:1 na nich

0

Argentyna nigeria 2:1 , tak samo Francja Urugwaj , a wy jak myślicie?

0

Zapuści:D

0

Następca puyola , mówię wam .

0

Rosell nie pasuje mi tylko z jednego powodu , chce z powrotem wprowadzić na stadion chuliganów z Boixos Nois.Reszta jak najbardziej w porządku.

Ferrer to wg mnie najlepsza opcja , ale niestety nie mam prawa głosu;/

0

Oby udało sie go sprowadzić , tak jak mówił jego agent Grzegorz świetnie pasuje do Barcy , Alves musi mieć konkurenta . Kupić za jak najmniejsze pieniądze juz teraz przed mundialem .

0

Fajny pomysł , Di Maria jest świetny , aczkolwiek jeśli Villa ma grać na lewej stronie to po co nam lewoskrzydłowy ?? Przypominam ,że jest jeszcze Pedro , który poziomem od DI Mari wiele nie odtaje .

0

Dokładnie ,nie musimy kupować zawodnika za 15 mln żeby był dobrym zmiennikiem . Maxwell był świetnym zmiennikiem Abidala a kosztował zaledwie 5 mln .

0

No i komu tu kibicować - Hiszpanii , która ma w składzie 8 naszych piłkarzy , Argentynie ,gdzie gra Messi czy Brazylii z powyższego powodu .Nie mam pojęcia , ale chyba raczej Hiszpanii .

0

Super, świetny zawodnik . Aczkolwiek wolałbym aby jak najszybciej podpisano kontrakt z Thiago

0

ma ktoś video z meczu , tzn . barmki . Jak tak to bardzo bym prosił

0

Gdyby nie ibra nie świętowalibyśmy 2 tygodnie temu mistrzostwa . A co do LM mieliśmy pecha ,i napewno nie przez Zlatana . Brakowało tego co w tamtym roku dało nam 3 koronę ,czyli szczęscia .I nie zwalać wszystkiego na Ibre , bo myśle , że w meczu z Interem (pierwszym) zawaliła cała drużyna , i tak naprawde nie Ibra był najwiekszym rozczarowaniem tylko messi , od którego zawsze więcej sie wymaga niż od "zwykłego piłkarza".

0

paulov

A no pamiętam jak kiedyś Villa strzelił valdesowi 2 bardzo dziwne bramki , jedna to jak valdek zamiast wybić piłke to uderzył nią w Ville a ta wpadła do bramki , a druga to kiedy Victor podał -dosłownie Davidowi piłkę , tylko nie pamiętam w którym to roku było tzn. sezonie chyba 2007 / 2008 , lub rok wcześniej . Coż jak wiemy kiedyś Victor popełniał takie błedy , kto by pomyśłam wtedy że na mundial pojedzie.

0

a po Segunda B , jest Segunda A ??

0

predator@

Chodzi mu o wygląd zewnętrzny , że tak się wyraże. Jak coś to świetny , ale nie "piękny"

0

optymistycznie patrząc jest 10% szans ,że zostanie, :D A tak realnie to Toure sam zdecyduje , a nie jego agent . Yaya się jeszcze nie wypowiadał , a przeceiż wiadomo , że ten jego agent to popie*olony za przeproszeniem .

0

To teraz w reprezentacji hiszpanii na mundialu będziemy mieli Ville , Xaviego , Iniesta , Busqets , Puyol , Pique . Do tego dochodzi prawdopodobnie Pedro no i Valdes . Wow !

0

Nie będę oglądał meczu , jak ktoś może niech pisze na nr 886094626. Sorry za kłopot ,ale ważna sprawa wypadła .Z góry dzięki

0

filipek12

No pewnie ,że Real wygra bo kto niby wygrał 2 razy Gran Derby i ma więcej pkt obecnie , prawda że Real??? Może w następnym sezonie po następnych wielomilionowych zakupach Pereza.

0

Barcelona92

Tak podochodziły , nie mogłem ci odpisać więc teraz bardzo dziękuje , choć przyznam ,że jak napisałes ze jest 3:0 to już świętowałem , a pózniej 3:2 to było nerwowo. Pozdro

0

Może mi ktoś powiedzieć kto w następnym sezonie będzie grał w La liga . Tzn. kto ma 1 miejsce w Segunda Division

0

Dokładnie zdanie które wypowiedział Zidane nie jest prawdą . Mistrz jest tylko jeden - ten który ma więcej pkt lub przy tej samej ilości bilans bezpośrednich spotkań.Nie można mówić ,że mamy 2 mistrzów, bo to nieprawda . Ok zgadzam się Real był świetny w lidze ,ale to Barca była lepsza i ma mistrza . Mówienie takich rzeczy obraża Barce , i skończcie z tym .

0

barcelona 92

Wielkie dzięki kolego . Ja już opuszczam dom , mam nadzieję że wygramy . Vamos!

0

Ja też jak koledzy nie moge oglądać meczu , gdyby ktoś mógł niech mi napisze wynik koncowy i strzelców . Będę wdzięczny , 886094626 . Mam konto zablokowane więc nie odpisze , także z góry dzięki .

0

Nie wiem co napisać , bo sprzedanie Zlatana nie było by dobrym posunięciem bo to dopiero 1 sezon . 21 bramek to wynik dobry , w tamtym we Włoszech strzelił 25 ,ale nie miał tylu asyst .Jednak gra jaką prezentuje , i możliwość kupna Villi skłania mnie ku sprzedazy Szweda. 40 mln napewno by się przydało . Trudna decyzja, ale myślę ze to plotka

0

cules100pro

Miłej podrózy życzę , miejmy nadzieję że będziesz miał co śwętowaĆ w czasie wyjazdu .

0

Komentarz (a raczej monolog) Szpaka najlepszy . Niezapomniane chwile , zbudziłem cały dom po tym strzale:D

0

Ramon59

A widziałeś przed chwilą aktorstwo Materazziego ?? Normalnie najwyższa szkoła aktorska , lepiej gra niż moja siostra aktorka. Hehe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?