Mnie też się taki finał marzy , ale po 1 nie jestem pewien czy Real przejdzie lyon , a jeśli już przejdzie go jakimś cudem to trafią napewno na jeszcze lepszy zespół a po 2 nie jestem pewnien też czy Barca podkreślam z taką grą jaką teraz prezentujemy ., bedziemy wstanie wygrać z drużyną pokroju MU czu chelsea . Mam nadzieję że odbudujemy formę i wygramy finał na SB , ośmieszając real , lecz może nawet nie przez wynik a o to iż wygraliśmy LM na ich stadionie, i opierając zespół na wychowankach a nie na forsie . A barcafarsa @ jeśli mówisz nam żebyśmy nie wspominali wyników z przeszłości to dlaczego sam piszesz o wyniku 11:1 który miał miejsce lata świetlne temu. sam sobie chłopcze zaprzeczasz. A co do tego że real to nowy , całkiem inny zespół mogę się zgodzić , lecz prawdziwą okazję na wykazanie się będą mieli w środę , jeśli wygrają w ładnym stylu i awansują to będę mógł powiedzieć że to team na tym poziomie co my . Tyle ode mnie.
Wydaje mi się że nie wygraliśmy tego meczu , ponieważ Almeria bardzo dobrze grała pressingiem , myślę że własnie tak można mierzyć się z Barcą , pokazał to także Real w ostatnim spotkaniu na Camp Nou .
Nie możemy tak tracić pkt . Teraz mamy takie same szanse na mistrzostwo jak real , tyle że oni nas goszczą na benabeu,i mają naprawdę lepszy terminarz . Musimy się ogarnąc bo może się to żle skończyć a real strzelając bramki na wagę zwycięstwa w ostatnich minutach może zdobyć mistrzostwo, a tego by nikt nie chciał . Boję się także o LM bo stuggart napewno zacznie szybko atakować , strzeli bramkę i co wtedy musimy strzelić 2 , jeśli ich porządnie Pep nie opieprzy , i nie wezmą się w garść sezon możemy zakończyć z niczym. Ale nie dramatyzujmy za bardzo , jest jeszcze dużo meczy a Madryt napewno wszystkich pkt do końca sezonu nie zdobędzie . Myślę że mecz na SB będzie tym najważniejszym w sezonie, jeśli go wygramy będziemy mieć przewagę nie tylko punktową ale też psychiczną , i będziemy bliżej od nich mistrzostwa . Visca el Barca!
Oczywiście, pózniej oglądam mecz ,ale wiesz jakoś chyba bym nie mógł czekać jak ty prawie cały tydzień nie znając wyniku. Wolę wiedzieć na bieżąco co się dzieje , bo tak jak w dzisiejszym meczu bardzo ważny jest dla mnie wynik [oczywiscie mam nadzieje wygrana] a styl gry to druga sprawa , ponieważ real może stracić pkt .
Nie będzie decydujący ale napewno najważnejszy w sezonie , jeśli nie daj boże pprzegramy to będzie ciążko, jeśli wygramy to napewno nam to pomoże w końcowym rozrachunku.
0
1:1 , jeszcze tylko 14 minut , haha lyon jest najlepszy.
0
Ja dzisiaj kibicuję lyonowi , oby zagrali tak jak w 1 meczu .Choć jednak w takiej formie real ma większe szanse
0
Bardzo dobrze Bojan to perspektywiczny gracz ,przed którym mam nadzieję wielka przyszłość w barwach Blaugrana.
0
Mnie też się taki finał marzy , ale po 1 nie jestem pewien czy Real przejdzie lyon , a jeśli już przejdzie go jakimś cudem to trafią napewno na jeszcze lepszy zespół a po 2 nie jestem pewnien też czy Barca podkreślam z taką grą jaką teraz prezentujemy ., bedziemy wstanie wygrać z drużyną pokroju MU czu chelsea . Mam nadzieję że odbudujemy formę i wygramy finał na SB , ośmieszając real , lecz może nawet nie przez wynik a o to iż wygraliśmy LM na ich stadionie, i opierając zespół na wychowankach a nie na forsie . A barcafarsa @ jeśli mówisz nam żebyśmy nie wspominali wyników z przeszłości to dlaczego sam piszesz o wyniku 11:1 który miał miejsce lata świetlne temu. sam sobie chłopcze zaprzeczasz. A co do tego że real to nowy , całkiem inny zespół mogę się zgodzić , lecz prawdziwą okazję na wykazanie się będą mieli w środę , jeśli wygrają w ładnym stylu i awansują to będę mógł powiedzieć że to team na tym poziomie co my . Tyle ode mnie.
0
Wydaje mi się że nie wygraliśmy tego meczu , ponieważ Almeria bardzo dobrze grała pressingiem , myślę że własnie tak można mierzyć się z Barcą , pokazał to także Real w ostatnim spotkaniu na Camp Nou .
0
Nie możemy tak tracić pkt . Teraz mamy takie same szanse na mistrzostwo jak real , tyle że oni nas goszczą na benabeu,i mają naprawdę lepszy terminarz . Musimy się ogarnąc bo może się to żle skończyć a real strzelając bramki na wagę zwycięstwa w ostatnich minutach może zdobyć mistrzostwo, a tego by nikt nie chciał . Boję się także o LM bo stuggart napewno zacznie szybko atakować , strzeli bramkę i co wtedy musimy strzelić 2 , jeśli ich porządnie Pep nie opieprzy , i nie wezmą się w garść sezon możemy zakończyć z niczym. Ale nie dramatyzujmy za bardzo , jest jeszcze dużo meczy a Madryt napewno wszystkich pkt do końca sezonu nie zdobędzie . Myślę że mecz na SB będzie tym najważniejszym w sezonie, jeśli go wygramy będziemy mieć przewagę nie tylko punktową ale też psychiczną , i będziemy bliżej od nich mistrzostwa . Visca el Barca!
wierzymy do końca !
0
A skład świetny , mam nadzieję że wygramy spokojnie.
0
sphinks
Oczywiście, pózniej oglądam mecz ,ale wiesz jakoś chyba bym nie mógł czekać jak ty prawie cały tydzień nie znając wyniku. Wolę wiedzieć na bieżąco co się dzieje , bo tak jak w dzisiejszym meczu bardzo ważny jest dla mnie wynik [oczywiscie mam nadzieje wygrana] a styl gry to druga sprawa , ponieważ real może stracić pkt .
0
By to sz..ag trafił, znowu nie obejrzę meczu. Bardzo bym prosił o wynik w przerwie i po meczu Barcy na nr 886094626 , z góry wielkie dzięki.
0
Nie będzie decydujący ale napewno najważnejszy w sezonie , jeśli nie daj boże pprzegramy to będzie ciążko, jeśli wygramy to napewno nam to pomoże w końcowym rozrachunku.
0
Ja oglądam Hiszpania -Francja i Iniesta ładną asyste miał.
0
prawie połowa reprezentacji Hiszpanii to piłkarze Barcy, a reszta to Real i valencia. Tylko 3 kluby , dziwne
0
nie mogę niestety obejrzeć meczu i prosiłbym o smsa na nr 886094626 w przerwie i po meczu , z góry dziękuje.
0
Ja też nie mogę niestety obejrzeć meczu i jak kolega prosiłbym o smsa na nr 886094626 w przerwie i po meczu , z góry dziękuje.
0
Biorąc pod uwagę formę naszych piłkarzy myślę że nie będzie łatwo. Obstawiam 2:1
0
Matko,jakie zdjęcie:D Co ten Iniesta chce zrobić Gabiemu?
0
tyle ludzi oglądało a barca wspaniale się nie zaprezentowała . Szkoda
0
Real -Sevilla liczę ,że sevilla urwie punkty realowi na SB
0
Oglądacie mecz chelsea - inter ? Trzymam kciuki za Eto'o , niech strzeli jakąs brameczkę .