Real z majorką straci punkty , jestem tego pewien . Patrząc na nasze spotkanie z nimi Real ze swoją grą nie jest w stanie ich pokonać . Ale jak znów jakimś fuksem wygrają a my stracimy pkt z sevillą to będzie to najmniej zasłuzone zwycięstwo w lidze jakie widziałem .
Ja nie wiem po co Guardiola stawia na Keite , przecież ostatnie mecze pokazały w jakiej jest formie . Dobrze ,że choć Yaya gra . Nad Xavim bym się zastanowił , przecież to nie jest rywal z najwyższej półki a ryzykujemy jego zdrowiem . Po połowie Thiago za Hernandeza. Nad Ibrą się nie wypowiadam .... dobrze że gra Bojan , będzie brakować Pedro ale damy radę . Vamos!
3 mecze 6 bramek i Messi wyrówna rekord Ronaldo , trudne lecz nie niemożliwe. Co tu dużo mówić Messi jest w stanie to uczynić , dla niego nie ma rzeczy niemożliwych . Zresztą jest jeszcze przed nim wiele sezonów .
O nic Cię nie oskarżam tylko jeśli już tu wchodzisz to nie zarzucaj nam ,że cieszymy się z wygranej Barcelony ( i to takiej wygranej ) . Jestem pewny ,że gdybyście to wy wygrali tyle na naszym stadionie to tak samo byś się radował jak my teraz . I co z tego ,że to było rok temu - takiej wygranej się nie zapomina . Jak już ktoś tu wspomniał wam też nikt nie zabrania przypominac i pisać o szpalerze. I jak tu tego nie nazwać inaczej jak frustracja .
Dokładnie zjawił się na stronie zakompleksiony frustrat i " kibic" Realu . Cóż poziom na ich stronie sięga dna więc wpadają tutaj , ale to nie jest dobry pomysł panie FanRealu90 , my tu takich nie potrzebujemy , tutaj piszą o barcelonie i jej meczach.
Fajny mecz , dużo akcji . Było co oglądać . Świetnie Bojan i Keita , Messi zrównał się z żelusiem - 42 bramki i to nie koniec . Ogólnie fajnie i dobranoc
Świetna gra Barcy , dużo podań prostopadłych i tak trzymać . Swoją drogą to Villareal nie gra za dobrze ,spodziewałem się czegoś innego po nich . Cóż przy takiej Barcy można mało powiedzieć.
Co tu dużo mówić Pep leci w kulki z Toure. Jaja najlepszy na biosku od paru spotkań , a tu w jednym z najważniejszychy meczy w perspektywie zdobycia mistrza , Jaja na ławie. Nie rozumiem i chyba nigdy nie zrozumiem. Ale spoko zobaczymy co pokaże Keita.
Niektórzy z was popadają chyba w hurraoptymizm .Ludzie przegraliśmy 1 mecz 3:1 , będąc dużo słabszą drużyną . A niektórzy piszą ,że rozjedziemy ich 5:0 . Możliwe , ze tak będzie ale po pierwszym meczu nic na to nie wskazuje. Rozumiem - wiara w drużynę, ale strach pomyśleć co byscie pisali gdybyśmy wygrali mecz na San siro - 10:0 ??? Barcelona będzie na Camp Nou inną z drużyną , ale od razu 5:0 ? Inter to nie Xerez , tylko ekipa , która pierwszy raz za kadencji Pepa wygrała z nami przewagą dwóch bramek . Bardzo bym chciał żeby było tak jak piszecie , ale trochę szacunku dla Interu za to co pokazali ( z pomocą sędziego ) . Wierzę w awans ale boję się tego meczu. Może niepotrzebnie ale tak jest. Pokory ludzie - pokory . Trzeba sceptycznie podejść do tego meczu a możliwy awans będzie smakował dużo lepiej .Pozdro
Otóz założmy ,że po 1 połowie meczu z Interem wygrywamy 2:0 . Co powinna zrobić Barca - atakowac dalej , nie patrząc na wynik (który daje awans) narażając się na niebezpieczne kontry Interu , czy zamknąc sie na swojej połowie i kontrować (pamietajmy ,że tak też umiemy ) ? Jak myślicie ? Nie mam pojęcia co powinien w takiej sytuacji zdecydować Guardiola .
Oj widać ,że chłopaki nie przestają myśleć o Interze - i dobrze .Mam przeczucie ,że w srodę będzie wielki mecz .Jesteśmy w stanie wygrać z Interem nawet 3:0 , 4:0 . Ba my możemy wygrać z KAŻDYM , pokażmy wszystkim kto jest najlepszą drużyną na Świecie . Boję sie bardzo tego meczu , mam nadzieję że niepotrzebnie .
Spotkanie podobało mi się ze względu na dużą ilość prostopadłych podań ( przynajmniej próbę ) . Xavi , YaYa , Keita - oni najczęściej próbowali tak uruchomić partnerów z ataku . Własnie tak zdobyliśmy 2 bramki we wczorajszym spotkaniu. Tego brakowało nam we wtorek na san siro , co prawda Maxwell świetnie zszedł na skrzydło , póżniej do środka i tak zdobyliśmy bramkę . A poza tym nie próbowaliśmy już tak ani razu . W środę liczę na więcej prostopadłych podań , i własnie skrzydeł - Dani Alves musi sie przebudzić , ostatnio mu nie wychodzi. Z drugiej strony Abidal też przecież wiemy ,że potrafi dośrodkować ze skrzydła. Jak nie on to Maxwell.Mecz z Interem da się wygrać grając własnie tak , przypominam wam mecz w listopadzie . Druga bramka w tamtym wygranym 2 :0 spotkaniu padła po świetnym podaniu Xaviego do Alvesa ten dośrodkowuje i Pedro zdobywa gola . Można - można . Wystarczy włożyć w ten mecz wszystkie siły , ale o to się nie martwię . Pep potrafi zmotywować chlopaków.Wierzę , a wiara czyni cuda . Vamos Barca !
Toure musi zagrać , zagrać i jeszcze raz zagrać w środę . Środek powinien wyglądać następująco : Xavi , Sergio ,Toure . Po wypowiedziach zawodników można odnieść wrażenie ,że w środę dadzą z siebie wszystko i łatwo skóry nie oddadzą . Liczę na was , wierzę że pokazemy Interowi kto jest lepszą drużyną , mimo że bardzo obawiam sie tego meczu .
Nie jest żle panowie , wiecie co mi się podoba w tej grze którą zaprezentowali otóz próba prostopadłych podań przy wykańczaniu akcji . Tego mi zawsze brakuje - dziś jest dobrze , ale może byc lepiej . Messi za Ibre , Pique za Chychre i zacznie się dziać lepiej .Vamos !
2 :0 na CN już w tym sezonie było więc damy radę .Vamos Barca! WIERZYMY W WAS!Dobrej nocki wszystkim choc po takim meczu to cięzko będzie zasnąć . Nie ma co się zamartwiać tylko głowa do góry i za tydzień kibicujemy ! A i ciekawe co Guardiola powie na temat meczu?
Ludzie remis jest bardzo dobrym wynikiem , przypomnę ,że w tamtym historycznym sezonie przegralismy z nimi.Real dzisiaj gra z Valencią ,może straci pkt.
0
Real z majorką straci punkty , jestem tego pewien . Patrząc na nasze spotkanie z nimi Real ze swoją grą nie jest w stanie ich pokonać . Ale jak znów jakimś fuksem wygrają a my stracimy pkt z sevillą to będzie to najmniej zasłuzone zwycięstwo w lidze jakie widziałem .
0
Ja nie wiem po co Guardiola stawia na Keite , przecież ostatnie mecze pokazały w jakiej jest formie . Dobrze ,że choć Yaya gra . Nad Xavim bym się zastanowił , przecież to nie jest rywal z najwyższej półki a ryzykujemy jego zdrowiem . Po połowie Thiago za Hernandeza. Nad Ibrą się nie wypowiadam .... dobrze że gra Bojan , będzie brakować Pedro ale damy radę . Vamos!
0
3 mecze 6 bramek i Messi wyrówna rekord Ronaldo , trudne lecz nie niemożliwe. Co tu dużo mówić Messi jest w stanie to uczynić , dla niego nie ma rzeczy niemożliwych . Zresztą jest jeszcze przed nim wiele sezonów .
0
O nic Cię nie oskarżam tylko jeśli już tu wchodzisz to nie zarzucaj nam ,że cieszymy się z wygranej Barcelony ( i to takiej wygranej ) . Jestem pewny ,że gdybyście to wy wygrali tyle na naszym stadionie to tak samo byś się radował jak my teraz . I co z tego ,że to było rok temu - takiej wygranej się nie zapomina . Jak już ktoś tu wspomniał wam też nikt nie zabrania przypominac i pisać o szpalerze. I jak tu tego nie nazwać inaczej jak frustracja .
0
Dokładnie zjawił się na stronie zakompleksiony frustrat i " kibic" Realu . Cóż poziom na ich stronie sięga dna więc wpadają tutaj , ale to nie jest dobry pomysł panie FanRealu90 , my tu takich nie potrzebujemy , tutaj piszą o barcelonie i jej meczach.
0
Powiem wam że taki mecz jest niezapomniany , i nawet z komentarzem niemieckim ( którego szczerze nie znoszę ) mecz ogląda się wspaniale.
0
Z tą ilością komentarzy bym się wstrzymał :
Po 1 primo : Swiąteczny weekend , nie wszyscy mają czas na oglądanie meczu - wyjeżdzają itp.
Po 2 primo : Późna godzina - po meczu nie wszystkim chce się pisać komentarzy , marzą o łózku zwłaszcza po męczącym dniu ( jak moim) hehe
Ogólnie to i tak bym się cieszył jakby tak było jak mówicie czyli , żę pozbyliśmy się sezonowców ale nie wierzę ,że aż tyle ich było . Dobrej nocki
0
Fajny mecz , dużo akcji . Było co oglądać . Świetnie Bojan i Keita , Messi zrównał się z żelusiem - 42 bramki i to nie koniec . Ogólnie fajnie i dobranoc
0
Świetna gra Barcy , dużo podań prostopadłych i tak trzymać . Swoją drogą to Villareal nie gra za dobrze ,spodziewałem się czegoś innego po nich . Cóż przy takiej Barcy można mało powiedzieć.
0
Co tu dużo mówić Pep leci w kulki z Toure. Jaja najlepszy na biosku od paru spotkań , a tu w jednym z najważniejszychy meczy w perspektywie zdobycia mistrza , Jaja na ławie. Nie rozumiem i chyba nigdy nie zrozumiem. Ale spoko zobaczymy co pokaże Keita.
0
Uderzał wolnego , uderzał i pomylił się nieznacznie .
0
Marquez zagrał przyzwoicie , za to Chychra bez komentarza . Yaya najlepsze na boisku .
0
yaya24fcb
Abidal powinien zagrać już z Interem .
0
lukasoon15
Przed finałem wszystkie kartki bodajże są anulowane od tego sezonu , także żaden piłkarz.
0
Niektórzy z was popadają chyba w hurraoptymizm .Ludzie przegraliśmy 1 mecz 3:1 , będąc dużo słabszą drużyną . A niektórzy piszą ,że rozjedziemy ich 5:0 . Możliwe , ze tak będzie ale po pierwszym meczu nic na to nie wskazuje. Rozumiem - wiara w drużynę, ale strach pomyśleć co byscie pisali gdybyśmy wygrali mecz na San siro - 10:0 ??? Barcelona będzie na Camp Nou inną z drużyną , ale od razu 5:0 ? Inter to nie Xerez , tylko ekipa , która pierwszy raz za kadencji Pepa wygrała z nami przewagą dwóch bramek . Bardzo bym chciał żeby było tak jak piszecie , ale trochę szacunku dla Interu za to co pokazali ( z pomocą sędziego ) . Wierzę w awans ale boję się tego meczu. Może niepotrzebnie ale tak jest. Pokory ludzie - pokory . Trzeba sceptycznie podejść do tego meczu a możliwy awans będzie smakował dużo lepiej .Pozdro
0
Dodam coś jeszcze .
Otóz założmy ,że po 1 połowie meczu z Interem wygrywamy 2:0 . Co powinna zrobić Barca - atakowac dalej , nie patrząc na wynik (który daje awans) narażając się na niebezpieczne kontry Interu , czy zamknąc sie na swojej połowie i kontrować (pamietajmy ,że tak też umiemy ) ? Jak myślicie ? Nie mam pojęcia co powinien w takiej sytuacji zdecydować Guardiola .
0
Oj widać ,że chłopaki nie przestają myśleć o Interze - i dobrze .Mam przeczucie ,że w srodę będzie wielki mecz .Jesteśmy w stanie wygrać z Interem nawet 3:0 , 4:0 . Ba my możemy wygrać z KAŻDYM , pokażmy wszystkim kto jest najlepszą drużyną na Świecie . Boję sie bardzo tego meczu , mam nadzieję że niepotrzebnie .
0
Spotkanie podobało mi się ze względu na dużą ilość prostopadłych podań ( przynajmniej próbę ) . Xavi , YaYa , Keita - oni najczęściej próbowali tak uruchomić partnerów z ataku . Własnie tak zdobyliśmy 2 bramki we wczorajszym spotkaniu. Tego brakowało nam we wtorek na san siro , co prawda Maxwell świetnie zszedł na skrzydło , póżniej do środka i tak zdobyliśmy bramkę . A poza tym nie próbowaliśmy już tak ani razu . W środę liczę na więcej prostopadłych podań , i własnie skrzydeł - Dani Alves musi sie przebudzić , ostatnio mu nie wychodzi. Z drugiej strony Abidal też przecież wiemy ,że potrafi dośrodkować ze skrzydła. Jak nie on to Maxwell.Mecz z Interem da się wygrać grając własnie tak , przypominam wam mecz w listopadzie . Druga bramka w tamtym wygranym 2 :0 spotkaniu padła po świetnym podaniu Xaviego do Alvesa ten dośrodkowuje i Pedro zdobywa gola . Można - można . Wystarczy włożyć w ten mecz wszystkie siły , ale o to się nie martwię . Pep potrafi zmotywować chlopaków.Wierzę , a wiara czyni cuda . Vamos Barca !
0
Toure musi zagrać , zagrać i jeszcze raz zagrać w środę . Środek powinien wyglądać następująco : Xavi , Sergio ,Toure . Po wypowiedziach zawodników można odnieść wrażenie ,że w środę dadzą z siebie wszystko i łatwo skóry nie oddadzą . Liczę na was , wierzę że pokazemy Interowi kto jest lepszą drużyną , mimo że bardzo obawiam sie tego meczu .
0
Wejdzcie na wp.pl tam piszą o tych koszulkach .
0
Hej co było na tych koszulkach bo po meczu od razu wyłączyłem transmisję ???
0
Yaya muszą zagrać z Interem , nie ma innej opcji:P wspaniale grał , te kółeczka i prostopadle podanie do Ibry - idealnie.
0
Yaya muszą zagrać z Interem , nie ma innej opcji:P
0
Nie jest żle panowie , wiecie co mi się podoba w tej grze którą zaprezentowali otóz próba prostopadłych podań przy wykańczaniu akcji . Tego mi zawsze brakuje - dziś jest dobrze , ale może byc lepiej . Messi za Ibre , Pique za Chychre i zacznie się dziać lepiej .Vamos !
0
Vamos barca ! Ibra musi coś strzelić
0
2 :0 na CN już w tym sezonie było więc damy radę .Vamos Barca! WIERZYMY W WAS!Dobrej nocki wszystkim choc po takim meczu to cięzko będzie zasnąć . Nie ma co się zamartwiać tylko głowa do góry i za tydzień kibicujemy ! A i ciekawe co Guardiola powie na temat meczu?
0
Panowie domyślam sie jakimi wy autobusami jechaliście i wspólczuję , ale oni mają autokary 1 klasa także jestem spokojny.
0
focus
Nie oglądam meczu tylko mam wynik na żywo na livesports.pl
Segunda division B gr 3
0
Barca Athletic wygrywa po 1 połowie 1:0 .
0
Ludzie remis jest bardzo dobrym wynikiem , przypomnę ,że w tamtym historycznym sezonie przegralismy z nimi.Real dzisiaj gra z Valencią ,może straci pkt.