0

Niestety nie mogę dalej oglądać meczu mógłby ktoś pissać wynik w przerwie i po meczu na nr 886094626 . Będe wdzięczny!

0

Mogłby ktoś pisać wynik meczu na nr 886094626 , niestety nie będę oglądał meczu . Będę wdzięczny

0

Real przegrywa 0:1 po 15 minutach gry.

0

0 przewinień Pique i Puyola - to nieprawdopodobne . Obrońcy i zero fauli .

0

Może ktoś napisać jakie było posiadanie piłki??>?>?

0

Pep i te jego eksperymety ze składem . Mam nadzieję , że kiedys się nie przejedziemy na tym .Idealny trener w idealnym klubie .

0

Katiusza

To był chyba mecz z Saragossą .

0

Messi wczoraj strzelił swojego 40 gola w tym sezonie , jeszcze TYLKO 5 i wyrówna rekord Ronaldo [ tego prawdziwego]

0

Hej coś nie tak upokorzony pisze się własnie tak :D

0

ogryzek

Ręka? Zacznij okulary nosić bo nie dobrze z twoim wzrokiem .

0

Podanie xaviego do Messiego cud . Messi i Xavi najlepsi na boisku , Busquets też dobrze gra .

0

Jeszcze pół godziny.. Boże jak ten czas powoli biegnie.

0

Po tym meczu pobijamy rekord ilości komentarzy , oczywiście mam nadzieję tych pozytywnych . A swoją drogą ciekawe jaki jest ten rekord??????

0



Maxwell na skrzydle to bardzo dobry pomysł, napewno jest lepszy w ostatnich tygodniach , noi nie będzie musiał się wracać do za nim Puyol. Pep to ma łeb , hehe

0

Kurde skład niekonwencjonalny , damy radę

0

Jedynej rzeczy , której się obawiam ze strony realu tu rzuty wolne wykonywane przez Ronaldo , nasi muszą pamiętać aby nie faulować w okolicach 30 metra . Jesli powstrzymamy Ronaldo to mamy duże szanse na zwycięstwo . Vamos Barca ! Tots units fem forca!

0

A ja myśle, że to będzie mecz Pedro . 2 bramki strzeli nasz wychowanek , tak mi się wydaje.

0

kid a

Oczywiście ,że to zauwazylem , i jestem naprawdę mile zaskoczony.

0

No i serdecznie dziękujemy za wsparcie od litewskich kibiców Barcelony :D Mam nadzieję ,że dziś bedziemy się razem z nimi cieszyć z wygranej Barcy . Napewno nie tak samo ale jakoś będziemy

0

O niespodziwałem się tego ... Piękny gest w stosunku do nas Polaków

0

TycheE5

Nie ma sprawy .

0

Kosmo

Też nie mogę przestać o tym myśleć ,ale ziemia katyńska chyba zawsze będzie dla nas przeklęta . Wielka szkoda mi osób , które zginęły w tej katastrofie , ale zamiast wstawiać takiego typu zniczy[*] , lepiej wszyscy pomódlmy się o dusze tych osób.

0

FanOd99

Nie jest dla mnie najważniejszy mecz , ale jeśli wchodzę na stronę poświęconą Barcelonie to chciałbym porozmawiać o meczu . Dyskutować o tej niewyobrażalnej tragedii można na onecie, wp i innych stronach . Nie zabraniam nikomu pisać o tym ale ,i tak już dużo było mówione o tej sprawie na tej stronie.Nie krytykuję osób , które poruszyła ta tragedia bo mnie tak samo to dotyczy . Dzis będę oglądał mecz , ale nie będe świętował potencjalnej wygranej Barcy tak jak zawsze.

0

Myślę ,że nie będzie żadnej minuty ciszy .

No i skończmy już pisać o tragedii , tylko myślmy o Gran derbi czyli najważniejszym meczu sezonu.

0

No , to Bojan wychodzi w 1 składzie i znowu wygraywamy 4:1 . Panie , spraw żeby tak było!

0

Myślę ,że wybiegniemy w składzie : VV , Dani, Puyol ., Pique, Maxwell, Sergi/Yaya Xavi, Keita ,Messi Pedro i Iniesta . A wy?

0

minuta ciszy na Bernabeu ?? nie sądzę , to tak jakby w Polsce była żałoba po śmierci prezydenta Hiszpanii , trudno wielka tragedia , ale oni [ piłkarze] nie będę o tym myśleli . Muszą być skupieni inaczej nie wygramy .Bez przesady

0

No więc Rooney napewno nie wygra Złotej piłki , jesli wygramy LM to Messi 2 raz z rzędu zabierze to trofeum do siebie.

0

A nie ktoś mnie uprzedził , hehe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?