Co do Rooneya to ja powiem tyle - niech gra , zobaczymy co powie gumożuj jak Roo złapie znów kontuzje , czy jak mu się kontuzja odnowi. Tyle. Liczę dziś na Bayern
No to jak dziś wygramy to półfinał z Interem, czyli wydaje mi się ,że w drodze do finału może nam zaszkodzić teraz tylko jeden klub. Jest nim oczywiście dzisiejszy rywal czyli Arsenal. Wygrać i pewnie zmierzać do finału na Bernabeu. Boże jak sobie wyobrażam piłkarzy Barcelony grających na murawie SB w finale LM to aż mnie ciary przechodza .Choć byśmy nawet nie wygrali i tak będe bardzo dumny. Ale trzeba zejść na ziemie i wygrać z Kanonierami dziś .Trzymamy kciuki ! Vamos Barca!
A co ty już taki pewny awansu Barcy , najpierw trzeba przejść Arsenal. Ale gdybyśmy przeszli ,pierwszy półfinał gramy 21 , czyli w środę .Polsat pewnie będzie transmitował.
Strata Zlatana będzie dużą nieobecnością nie tylko względem wzrostu:D ALe mam nadzieję , że nie będzie w ogóle widoczna , i chłopaki sobie spokojnie poradza tak jak miało to miejsce z Interem , a wtedy tez nie było Messiego . Prosiłbym o taki sam wynik:]
A no tak 3 - rzeczywiście . Cięzko będzie jutro ale damy radę martwię sie jedynie o środek obrony Marquez to nienajlepsza opcja według mnie ale jak Pep tak zrobi to nie ma dyskusji :D Vamos Barca!
Absolutnie się z tobą zgadzam , byłem bardzo ciekawy co Pep powie w sprawie Eto'o a on - klasycznie , spokojnie w swoim najlepszym stylu , nikogo nie uraził i nie potępiał . Świetny trener , nigdy bym nie przypuszczał że tyle osiągnie . Pamiętam jak się dowiedziałem , że to on będzie trenerem Barcelony , pomyślałem cóz będzie trzeba chyba długo czekać na trofea a tu potrójna korona , 6 tytułów w 1 roku . Co by się w tym sezonie nie wydarzyło , on zawsze pozostanie w sercach kibiców . Mam nadzieję , że zostanie w Barcelonie na wiele lat . Dodam jeszcze , że moja mama także często ogląda ze mną mecze Barcy oczywiscie jak oglądam w tv , oczywiście nie całe ale polubiła to chyba , hehe . Zna pare nazwisk z 1 składu , powoli trzeba ją dokształcać w tych sprawach. Pozdrawiam
Dima nareszcie dobrze [przypomnę ze uratował nas od straty bramki, swoim minimalnym wślizgiem] Maxwell niesamowity , Messi robi co może . Jeffren oprócz bramki nic nie pokazał, Bojan trochę lepiej .Yaya chce dobrze i mu wychodzi. Abidal widać że po kontuzji , troszkę słabiej . Puyol strata która mogła się skończyć bramką - ale oprocz tego świetnie . Ogólnie może być lepiej - ale jest nieżle.
Wreszcie czychra bardzo dobrze że gra bo nie kupiliśmy go po to żeby cały czas grzał ławę .Mam nadzieję że zagra świetny mecz , gdyż wiążę wielkie nadzieję z nim .
Ja bym posadził Messiego na ławkę , znając piłkarzy Athletic napewno nie będą oszczędzać Leo. Grają bardzo agresywnie a gdyby nie daj boże Messi dostał kontuzji przed meczami z Arsenalem i Realem to by była masakra:/ Z drugiej jednak strony Leo walczy o pichichi z Higuanem , który może go dogonić , biorąc pod uwagę że Real gra z Racingiem Santander . No i bądż tu trenerem ... Wesołych świąt wszystkim kibicom Barcelony !
Proszę Cię o trochę szacunku do mnie jak i do wszystkich fanów Barcy, masz rację wiele kibiców tu [na tej stronie] są bardzo pewni awansu Barcelony ale wiesz jakby Arsenal wygrał wszystko w tamtym roku to też napewno mielibyście o połowę więcej użytkowników na stronce , którzy widząc wszystkie wygrane nie mieli szacunku dla takiego wielkiego rywala jakim jest Arsenal . Ja nie jestem pewny wygranej lecz bardzo wierzę w zwycięstwo , lecz nie piszę bzdur typu "będzie 3:0 dla nas , śniło mi się" to jest poprostu żenada.. Uwierz nie wszyscy tacy są , a tzn. sezonowców poprosu ignoruj bo oni niestety nie znikną [ chyba że Barca zacznie wszystko przegrywać ] , lecz nie obrażaj WSZYSTKICH KIBICÓW BARCELONY , bo to nie nasza wina że tyle "KiBiCoW" nam przybyło . A co do meczu Arsenalu z Manchesterem - tak chodziło mi o te w lidze nie o te w LM. Własnie o tym chce napisać , że Arsenal może grać dobrze w ataku ale przyznasz sam obrona nie jest już tak świetna a takie kluby jak Barca , Chelsea czy własnie United potrafią to wykorzystać i już po kanonierach.Cóz liczę jutro na świetny mecz OBU drużyn i piękny mecz.
" United, które w tym sezonie niezasłużenie wygrało w lidze" Człowieku czy ty mówisz poważnie? Manchester był o klase[ może nawet 2] lepszy od Arsenalu w tych spotkaniach . Oglądałem te 2 mecze i nie rozumiem co ty piszesz, to United prowadził grę i jak wspomniałem był dużo lepszym zespołem.Już nawet wynik mówi za siebie 3:1 - dla przypomnienia. Ach to zaślepienie własnym klubem , troszkę trzeźwości, proszę.
Boże wy już mówicie że palnął głupotę , doceńcie to że jest taki skromny i potrafiłby tak postąpić a nie już od razu "teraz tak mówi" . Bardzo cenię tego zawodnika i jego niebywałą skromność.Messi jest WiELKI.
Myśle że powinien odpocząc , mamy przecież świetnego Milito , czy też czychryńskiego , który bądż co bądż powinien się ogrywać. Na marqueza bym raczej nie stawiał....z wiadomego względu
0
bayern pod koniec pokazał , że można strzelić bramkę . Myslę ,że mają szanse. A tak nie na temat to chyba własnie napisałem 1000 komentarza . hehe
0
Co do Rooneya to ja powiem tyle - niech gra , zobaczymy co powie gumożuj jak Roo złapie znów kontuzje , czy jak mu się kontuzja odnowi. Tyle. Liczę dziś na Bayern
0
Damy radę !
0
No to jak dziś wygramy to półfinał z Interem, czyli wydaje mi się ,że w drodze do finału może nam zaszkodzić teraz tylko jeden klub. Jest nim oczywiście dzisiejszy rywal czyli Arsenal. Wygrać i pewnie zmierzać do finału na Bernabeu. Boże jak sobie wyobrażam piłkarzy Barcelony grających na murawie SB w finale LM to aż mnie ciary przechodza .Choć byśmy nawet nie wygrali i tak będe bardzo dumny. Ale trzeba zejść na ziemie i wygrać z Kanonierami dziś .Trzymamy kciuki ! Vamos Barca!
0
Kamnowacki
A co ty już taki pewny awansu Barcy , najpierw trzeba przejść Arsenal. Ale gdybyśmy przeszli ,pierwszy półfinał gramy 21 , czyli w środę .Polsat pewnie będzie transmitował.
0
Strata Zlatana będzie dużą nieobecnością nie tylko względem wzrostu:D ALe mam nadzieję , że nie będzie w ogóle widoczna , i chłopaki sobie spokojnie poradza tak jak miało to miejsce z Interem , a wtedy tez nie było Messiego . Prosiłbym o taki sam wynik:]
0
A no tak 3 - rzeczywiście . Cięzko będzie jutro ale damy radę martwię sie jedynie o środek obrony Marquez to nienajlepsza opcja według mnie ale jak Pep tak zrobi to nie ma dyskusji :D Vamos Barca!
0
Bodajże z Tenerife Bojan grał na lewym skrzydle no i wtedy zaliczył 2 asysty do Messiego . Chyba dobrze pamiętam..
0
Spirit
Absolutnie się z tobą zgadzam , byłem bardzo ciekawy co Pep powie w sprawie Eto'o a on - klasycznie , spokojnie w swoim najlepszym stylu , nikogo nie uraził i nie potępiał . Świetny trener , nigdy bym nie przypuszczał że tyle osiągnie . Pamiętam jak się dowiedziałem , że to on będzie trenerem Barcelony , pomyślałem cóz będzie trzeba chyba długo czekać na trofea a tu potrójna korona , 6 tytułów w 1 roku . Co by się w tym sezonie nie wydarzyło , on zawsze pozostanie w sercach kibiców . Mam nadzieję , że zostanie w Barcelonie na wiele lat . Dodam jeszcze , że moja mama także często ogląda ze mną mecze Barcy oczywiscie jak oglądam w tv , oczywiście nie całe ale polubiła to chyba , hehe . Zna pare nazwisk z 1 składu , powoli trzeba ją dokształcać w tych sprawach. Pozdrawiam
0
mateusz1991
Pierwszy mecz gramy na wyjeżdzie w półfinale, ale narazie myślmy o Arsenalu a nie o potencjalnym kolejnym rywalu . Pozdrawiam
0
Dima nareszcie dobrze [przypomnę ze uratował nas od straty bramki, swoim minimalnym wślizgiem] Maxwell niesamowity , Messi robi co może . Jeffren oprócz bramki nic nie pokazał, Bojan trochę lepiej .Yaya chce dobrze i mu wychodzi. Abidal widać że po kontuzji , troszkę słabiej . Puyol strata która mogła się skończyć bramką - ale oprocz tego świetnie . Ogólnie może być lepiej - ale jest nieżle.
0
Wreszcie czychra bardzo dobrze że gra bo nie kupiliśmy go po to żeby cały czas grzał ławę .Mam nadzieję że zagra świetny mecz , gdyż wiążę wielkie nadzieję z nim .
0
Fajny skład dziwi Maxwell w pomocy ale napewno na to zasługuje , no i Messi znów nie odpooczywa - mam nadzieję ze cos ustrzeli.
0
Ja bym posadził Messiego na ławkę , znając piłkarzy Athletic napewno nie będą oszczędzać Leo. Grają bardzo agresywnie a gdyby nie daj boże Messi dostał kontuzji przed meczami z Arsenalem i Realem to by była masakra:/ Z drugiej jednak strony Leo walczy o pichichi z Higuanem , który może go dogonić , biorąc pod uwagę że Real gra z Racingiem Santander . No i bądż tu trenerem ... Wesołych świąt wszystkim kibicom Barcelony !
0
Narazie dobrze 25:14 - 1 kwarta
Ciśniemy ich :D hehe
0
za 15 minut gramy mecz z Realem , jeśli ktoś chce wiedzieć . Trzymać kciuki ! To gran derbi też musimy wygrać.
0
Kanonier333
Proszę Cię o trochę szacunku do mnie jak i do wszystkich fanów Barcy, masz rację wiele kibiców tu [na tej stronie] są bardzo pewni awansu Barcelony ale wiesz jakby Arsenal wygrał wszystko w tamtym roku to też napewno mielibyście o połowę więcej użytkowników na stronce , którzy widząc wszystkie wygrane nie mieli szacunku dla takiego wielkiego rywala jakim jest Arsenal . Ja nie jestem pewny wygranej lecz bardzo wierzę w zwycięstwo , lecz nie piszę bzdur typu "będzie 3:0 dla nas , śniło mi się" to jest poprostu żenada.. Uwierz nie wszyscy tacy są , a tzn. sezonowców poprosu ignoruj bo oni niestety nie znikną [ chyba że Barca zacznie wszystko przegrywać ] , lecz nie obrażaj WSZYSTKICH KIBICÓW BARCELONY , bo to nie nasza wina że tyle "KiBiCoW" nam przybyło . A co do meczu Arsenalu z Manchesterem - tak chodziło mi o te w lidze nie o te w LM. Własnie o tym chce napisać , że Arsenal może grać dobrze w ataku ale przyznasz sam obrona nie jest już tak świetna a takie kluby jak Barca , Chelsea czy własnie United potrafią to wykorzystać i już po kanonierach.Cóz liczę jutro na świetny mecz OBU drużyn i piękny mecz.
0
no nie .. nie pasuje mi za bardzo, ale napewno obejrzę.
0
Kanonier333
" United, które w tym sezonie niezasłużenie wygrało w lidze" Człowieku czy ty mówisz poważnie? Manchester był o klase[ może nawet 2] lepszy od Arsenalu w tych spotkaniach . Oglądałem te 2 mecze i nie rozumiem co ty piszesz, to United prowadził grę i jak wspomniałem był dużo lepszym zespołem.Już nawet wynik mówi za siebie 3:1 - dla przypomnienia. Ach to zaślepienie własnym klubem , troszkę trzeźwości, proszę.
0
Boże wy już mówicie że palnął głupotę , doceńcie to że jest taki skromny i potrafiłby tak postąpić a nie już od razu "teraz tak mówi" . Bardzo cenię tego zawodnika i jego niebywałą skromność.Messi jest WiELKI.
0
obrońcą miało być sorry.
0
no nareszcie . Brakowało nam go . Zwłaszcza Abidala w formie , bo maxwell jest dobrym obrońcom, lecz Eric duzo lepszym. Hura!
0
o której jest mecz z athleticiem ??
0
0 :1 haha Atletico
0
cules_since95
Też słyszałem że o 22 .00 , ale napewno niebawem będzie news kiedy , o której i jaki sędzia i w ogóle .
0
ja narzekam .... niestety
0
No to teraz czas obejrzeć derby madrytu. Modlę się żeby real stracił pkt...
0
Henry na trybunach.. szkoda , pograłby sobie przecież ostatnio wracał do formy, ach ten pep.
0
Leo zrobi swoje:D
Zobaczycie
0
Myśle że powinien odpocząc , mamy przecież świetnego Milito , czy też czychryńskiego , który bądż co bądż powinien się ogrywać. Na marqueza bym raczej nie stawiał....z wiadomego względu