Gdybysmy sprzedali Szweda po pierwszym sezonie i nie mówię tu o Realu ale choćby do innego klubu to byłaby chyba najgłupsza rzecz jaka można sobie wyobrazić .Ibra pokazuje w meczach przedsezonowych, że będzie walczył o miejsce w pierwszym składzie , strzela gole i gra na dobrym poziomie . A takich informacji to już naprawdę nie chce się czytać , to niemozliwe żebysmy sprzedali jakiegokolweik piłkarza do Realu.
Co do twojego komentarza o meczu Bayern-Real to masz racje . Tego meczu nie dało się oglądać ,gdyby nie Casillas to pogrom gwarantowany a tak to dzisiaj dowiaduję się że Real wygrał [ do karnych nie dotrwałem ] śmiech na sali , w 1 połowie Real nie przeprowadził ŻADNEJ składnej akcji , ale dla nas to dobra wiadomość ;} Co do dzisiejszego meczu , stawiam bramkowy remis a skład najlepiej taki :
Mino ; Alves ,Milito, Abidal,Maxwell, J. dos Santos ,Keita , Adriano,Messi ,Bojan ,Jeffren lub Zlatan na szipcy
1.Mecz oglądałem ,i według mnie spotkanie stało na przyzwoitym poziomie nie wiem dlaczego tak sądzisz,lecz trzeba przyznać że Valencia to już nie ta sama drużyna, bez dwóch davidów .
2.Toure sam nie chciał by odejść gdyby grał regularnie ,choć na grę zasługiwał.
3.Za błąd przepraszam ,wiesz muszę pisać klawiaturą ekranową a nią nie trudno o błędy, normalna zepsuta chwilowo. Pozdrawiam
Yaya Toure, został uznany ,, Man of the match" we wczorajszym meczu City z valencią ,wykazywał się świetnymi strzałami , czyścił wszystko poprostu najlepszy DM na świecie , czego my go sprzedliśmy , tzn. czego Pep na niego nie stawał no i odrzedł;/
Yaya Toure, został uznany ,, Man of the match" we wczorajszym meczu City z valencią ,wykazywał się świetnymi strzałami , czyścił wszystko poprostu najlepszy DM na świecie , czego my go sprzedliśmy , tzn. czego Pep na niego nie stawał no i odrzedł;/
Ale zauwazcie ze z atletico madryt znowu gramy na początku , a co za tym idzie w zimie , kiedy mamy zawsze lekką zadyszke i przegrywamy.Oby w tym roku bylo inaczej.
No ale real nie gra meczu o stawkę (czyt. Superpuchar Hiszpanii) 3 dni po meczu z Meksykiem więc uważam ,że nasi piłkarze powinni zostać w klubie . Oczywiście real też gra tam jakieś mecze towarzyskie ale nic ważnego .
A ja myslę ,że nagrode może zgarnąc Schweinsteiger za fenomenalne mecze z Anglią i Argentyną . Messi nie ma szans , tak jak Forlan, Gyan, Ozil , niestety. Wszystko roztrzygnie się w tych 2 ostatnich meczach. Osobiście liczę na nagrodę dla Xaviego , miałby większe szanse na upragnioną Złotą piłkę no i byłby najlepszym piłkjarzem Mś i ME .
Dziecko wydż bo jak patrze na twoją pisownie to wydaje mi się ,że wybierasz sie do 2 klasy szkoły podstawowej ( o ile Cie przepuścili) . A do tego takie bzdury wypisujesz , podając się za "kibica" barcy .
Mój ulubiony zespół (jak widać w nicku) to Nickelback a także Creed , Nirvana, Deep purple , a co do Oasis to da się posłuchać , mi osobiście najbardziej "leży" Wonderwall . Messi ma gust
Po co te bluzgi na Ramosa ?? A po to ,że ile razy to ON bluzgał na Barce , i my go mamy teraz kupić ?
Wy chyba wszyscy zgłupieliście, nie chce w Barcelonie cwaniaczka ,który przed meczem mówi ,że wygramy 3 :0 a po meczu siedzi cicho . Po drugie mamy juz Alvesa , i nie potrzeba nam prawego obrońcy (nie mówię ,że ramos to zły piłkarz bo jest świetny ) . Po trzecie watpie zeby on sam chcial do nas przyjsc , na szczescie.
a ja życzę mu poprowadzenia reprezentacji do złota na mistrzostwach , wtedy będzie można nazwać go legenda i najlepszym piłkarzem w histori tego sportu . Poprowadz także Barcelone do wielkich sukcesów Leo;d Wszystkiego najlepszego!
Coś czuje ,że jednak przejdzie . Jeśli tak to świetne posunięcie , młody , utalentowany (lepszy troszkę od Pedro ) , nasteppny barcelonista w reprezentacji . Same plusy
Przyda sie , to dobrze wyszkolony technicznie piłkarz , a przeciez Barca i tak ma krótka ławkę , jak któryś z pomocników dozna kontuzji to co będzie , ktos wtedy musi grac a Hleb jest dobrym zmiennikiem dla Iniesty czy Xaviego .
0
26 w czwartek o 18 losowanie grup LM + rozdanie nagród na Eurosporcie .
0
Mam nadzieje ,że Keita i Bojan zagrają o wiele lepiej niż w pierwszym spotkaniu bo może nie być różowo ;d
Oby Ibra wszedł w 2 połowie
0
Gdybysmy sprzedali Szweda po pierwszym sezonie i nie mówię tu o Realu ale choćby do innego klubu to byłaby chyba najgłupsza rzecz jaka można sobie wyobrazić .Ibra pokazuje w meczach przedsezonowych, że będzie walczył o miejsce w pierwszym składzie , strzela gole i gra na dobrym poziomie . A takich informacji to już naprawdę nie chce się czytać , to niemozliwe żebysmy sprzedali jakiegokolweik piłkarza do Realu.
0
A skład Sevilli ?
0
szkoda że nie ma Thiago ale i tak powinno być dobrze;d VAMOS!!!
0
ja tak nie mogę jak wy ;d
obejrzę na internecie
0
kavulo
Co do twojego komentarza o meczu Bayern-Real to masz racje . Tego meczu nie dało się oglądać ,gdyby nie Casillas to pogrom gwarantowany a tak to dzisiaj dowiaduję się że Real wygrał [ do karnych nie dotrwałem ] śmiech na sali , w 1 połowie Real nie przeprowadził ŻADNEJ składnej akcji , ale dla nas to dobra wiadomość ;} Co do dzisiejszego meczu , stawiam bramkowy remis a skład najlepiej taki :
Mino ; Alves ,Milito, Abidal,Maxwell, J. dos Santos ,Keita , Adriano,Messi ,Bojan ,Jeffren lub Zlatan na szipcy
0
adan23
Pisze się "stąd " a nie "z tad "
0
fanthomas
1.Mecz oglądałem ,i według mnie spotkanie stało na przyzwoitym poziomie nie wiem dlaczego tak sądzisz,lecz trzeba przyznać że Valencia to już nie ta sama drużyna, bez dwóch davidów .
2.Toure sam nie chciał by odejść gdyby grał regularnie ,choć na grę zasługiwał.
3.Za błąd przepraszam ,wiesz muszę pisać klawiaturą ekranową a nią nie trudno o błędy, normalna zepsuta chwilowo. Pozdrawiam
0
przepraszam za 2 kom.
0
Yaya Toure, został uznany ,, Man of the match" we wczorajszym meczu City z valencią ,wykazywał się świetnymi strzałami , czyścił wszystko poprostu najlepszy DM na świecie , czego my go sprzedliśmy , tzn. czego Pep na niego nie stawał no i odrzedł;/
Tak offtop
0
Yaya Toure, został uznany ,, Man of the match" we wczorajszym meczu City z valencią ,wykazywał się świetnymi strzałami , czyścił wszystko poprostu najlepszy DM na świecie , czego my go sprzedliśmy , tzn. czego Pep na niego nie stawał no i odrzedł;/
Tak offtop
0
http://www.iraqgoals.net/10503-spain-u19-vs-england-u19.html
1:0 narazie
0
Ale zauwazcie ze z atletico madryt znowu gramy na początku , a co za tym idzie w zimie , kiedy mamy zawsze lekką zadyszke i przegrywamy.Oby w tym roku bylo inaczej.
0
Super wiadomość , Pep to świetny trener.
0
No ale real nie gra meczu o stawkę (czyt. Superpuchar Hiszpanii) 3 dni po meczu z Meksykiem więc uważam ,że nasi piłkarze powinni zostać w klubie . Oczywiście real też gra tam jakieś mecze towarzyskie ale nic ważnego .
0
http://www.sportfan.pl/artykul/18783/fabregas-jak-al-bundy-piwko-reka-w-zobacz/3
Fabregas co ty robisz ? hehe
0
Będzie i granatowy , oby tylko wygrali
0
A ja myslę ,że nagrode może zgarnąc Schweinsteiger za fenomenalne mecze z Anglią i Argentyną . Messi nie ma szans , tak jak Forlan, Gyan, Ozil , niestety. Wszystko roztrzygnie się w tych 2 ostatnich meczach. Osobiście liczę na nagrodę dla Xaviego , miałby większe szanse na upragnioną Złotą piłkę no i byłby najlepszym piłkjarzem Mś i ME .
0
Loew chyba , nie Low
0
piqe15
A ty człowieku "szczel" sobie w głowę pistoletem .
0
piqe15
Dziecko wydż bo jak patrze na twoją pisownie to wydaje mi się ,że wybierasz sie do 2 klasy szkoły podstawowej ( o ile Cie przepuścili) . A do tego takie bzdury wypisujesz , podając się za "kibica" barcy .
Go out !!!!
0
Mój ulubiony zespół (jak widać w nicku) to Nickelback a także Creed , Nirvana, Deep purple , a co do Oasis to da się posłuchać , mi osobiście najbardziej "leży" Wonderwall . Messi ma gust
0
Po co te bluzgi na Ramosa ?? A po to ,że ile razy to ON bluzgał na Barce , i my go mamy teraz kupić ?
Wy chyba wszyscy zgłupieliście, nie chce w Barcelonie cwaniaczka ,który przed meczem mówi ,że wygramy 3 :0 a po meczu siedzi cicho . Po drugie mamy juz Alvesa , i nie potrzeba nam prawego obrońcy (nie mówię ,że ramos to zły piłkarz bo jest świetny ) . Po trzecie watpie zeby on sam chcial do nas przyjsc , na szczescie.
0
No nareszcie ktos zmądrzał i nie dał casillasa , jak w tamtym roku .
0
Spokojnie lukasoon15 , panowie piszą to z ironią .
take it easy :d
0
a ja życzę mu poprowadzenia reprezentacji do złota na mistrzostwach , wtedy będzie można nazwać go legenda i najlepszym piłkarzem w histori tego sportu . Poprowadz także Barcelone do wielkich sukcesów Leo;d Wszystkiego najlepszego!
0
Coś czuje ,że jednak przejdzie . Jeśli tak to świetne posunięcie , młody , utalentowany (lepszy troszkę od Pedro ) , nasteppny barcelonista w reprezentacji . Same plusy
0
Przyda sie , to dobrze wyszkolony technicznie piłkarz , a przeciez Barca i tak ma krótka ławkę , jak któryś z pomocników dozna kontuzji to co będzie , ktos wtedy musi grac a Hleb jest dobrym zmiennikiem dla Iniesty czy Xaviego .
0
jak by ktoś maił dobrego linka na Barce atletic to dawać