0

26 w czwartek o 18 losowanie grup LM + rozdanie nagród na Eurosporcie .

0

Mam nadzieje ,że Keita i Bojan zagrają o wiele lepiej niż w pierwszym spotkaniu bo może nie być różowo ;d

Oby Ibra wszedł w 2 połowie

0

Gdybysmy sprzedali Szweda po pierwszym sezonie i nie mówię tu o Realu ale choćby do innego klubu to byłaby chyba najgłupsza rzecz jaka można sobie wyobrazić .Ibra pokazuje w meczach przedsezonowych, że będzie walczył o miejsce w pierwszym składzie , strzela gole i gra na dobrym poziomie . A takich informacji to już naprawdę nie chce się czytać , to niemozliwe żebysmy sprzedali jakiegokolweik piłkarza do Realu.

0

A skład Sevilli ?

0

szkoda że nie ma Thiago ale i tak powinno być dobrze;d VAMOS!!!

0

ja tak nie mogę jak wy ;d

obejrzę na internecie

0

kavulo

Co do twojego komentarza o meczu Bayern-Real to masz racje . Tego meczu nie dało się oglądać ,gdyby nie Casillas to pogrom gwarantowany a tak to dzisiaj dowiaduję się że Real wygrał [ do karnych nie dotrwałem ] śmiech na sali , w 1 połowie Real nie przeprowadził ŻADNEJ składnej akcji , ale dla nas to dobra wiadomość ;} Co do dzisiejszego meczu , stawiam bramkowy remis a skład najlepiej taki :

Mino ; Alves ,Milito, Abidal,Maxwell, J. dos Santos ,Keita , Adriano,Messi ,Bojan ,Jeffren lub Zlatan na szipcy

0

adan23

Pisze się "stąd " a nie "z tad "

0

fanthomas

1.Mecz oglądałem ,i według mnie spotkanie stało na przyzwoitym poziomie nie wiem dlaczego tak sądzisz,lecz trzeba przyznać że Valencia to już nie ta sama drużyna, bez dwóch davidów .

2.Toure sam nie chciał by odejść gdyby grał regularnie ,choć na grę zasługiwał.

3.Za błąd przepraszam ,wiesz muszę pisać klawiaturą ekranową a nią nie trudno o błędy, normalna zepsuta chwilowo. Pozdrawiam

0

przepraszam za 2 kom.

0

Yaya Toure, został uznany ,, Man of the match" we wczorajszym meczu City z valencią ,wykazywał się świetnymi strzałami , czyścił wszystko poprostu najlepszy DM na świecie , czego my go sprzedliśmy , tzn. czego Pep na niego nie stawał no i odrzedł;/

Tak offtop

0

Yaya Toure, został uznany ,, Man of the match" we wczorajszym meczu City z valencią ,wykazywał się świetnymi strzałami , czyścił wszystko poprostu najlepszy DM na świecie , czego my go sprzedliśmy , tzn. czego Pep na niego nie stawał no i odrzedł;/

Tak offtop

0

Ale zauwazcie ze z atletico madryt znowu gramy na początku , a co za tym idzie w zimie , kiedy mamy zawsze lekką zadyszke i przegrywamy.Oby w tym roku bylo inaczej.

0

Super wiadomość , Pep to świetny trener.

0

No ale real nie gra meczu o stawkę (czyt. Superpuchar Hiszpanii) 3 dni po meczu z Meksykiem więc uważam ,że nasi piłkarze powinni zostać w klubie . Oczywiście real też gra tam jakieś mecze towarzyskie ale nic ważnego .

0

Będzie i granatowy , oby tylko wygrali

0

A ja myslę ,że nagrode może zgarnąc Schweinsteiger za fenomenalne mecze z Anglią i Argentyną . Messi nie ma szans , tak jak Forlan, Gyan, Ozil , niestety. Wszystko roztrzygnie się w tych 2 ostatnich meczach. Osobiście liczę na nagrodę dla Xaviego , miałby większe szanse na upragnioną Złotą piłkę no i byłby najlepszym piłkjarzem Mś i ME .

0

Loew chyba , nie Low

0

piqe15

A ty człowieku "szczel" sobie w głowę pistoletem .

0

piqe15

Dziecko wydż bo jak patrze na twoją pisownie to wydaje mi się ,że wybierasz sie do 2 klasy szkoły podstawowej ( o ile Cie przepuścili) . A do tego takie bzdury wypisujesz , podając się za "kibica" barcy .

Go out !!!!

0

Mój ulubiony zespół (jak widać w nicku) to Nickelback a także Creed , Nirvana, Deep purple , a co do Oasis to da się posłuchać , mi osobiście najbardziej "leży" Wonderwall . Messi ma gust

0

Po co te bluzgi na Ramosa ?? A po to ,że ile razy to ON bluzgał na Barce , i my go mamy teraz kupić ?

Wy chyba wszyscy zgłupieliście, nie chce w Barcelonie cwaniaczka ,który przed meczem mówi ,że wygramy 3 :0 a po meczu siedzi cicho . Po drugie mamy juz Alvesa , i nie potrzeba nam prawego obrońcy (nie mówię ,że ramos to zły piłkarz bo jest świetny ) . Po trzecie watpie zeby on sam chcial do nas przyjsc , na szczescie.

0

No nareszcie ktos zmądrzał i nie dał casillasa , jak w tamtym roku .

0

Spokojnie lukasoon15 , panowie piszą to z ironią .

take it easy :d

0

a ja życzę mu poprowadzenia reprezentacji do złota na mistrzostwach , wtedy będzie można nazwać go legenda i najlepszym piłkarzem w histori tego sportu . Poprowadz także Barcelone do wielkich sukcesów Leo;d Wszystkiego najlepszego!

0

Coś czuje ,że jednak przejdzie . Jeśli tak to świetne posunięcie , młody , utalentowany (lepszy troszkę od Pedro ) , nasteppny barcelonista w reprezentacji . Same plusy

0

Przyda sie , to dobrze wyszkolony technicznie piłkarz , a przeciez Barca i tak ma krótka ławkę , jak któryś z pomocników dozna kontuzji to co będzie , ktos wtedy musi grac a Hleb jest dobrym zmiennikiem dla Iniesty czy Xaviego .

0

jak by ktoś maił dobrego linka na Barce atletic to dawać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?