0

kapet

Afellay jest kontuzjowany .

0

Z tego co Pep mówi można wywnioskować ,że Alexis wejdzie na boisko około 60 minuty , pewnie za Pedro lub Villę aby rozruszać trochę grę z przodu.Puyol nie zagra Busi pewnie też więc skład najpewniej wyglądał będzie tak :

V.Valdes , Alves , Pique ,Abidal ,Adriano,Mascherano ,Xavi ,Iniesta,Messi ,Villa ,Pedro

0

Death11

Mnie bardziej na tym zdjęciu zastanawia fakt ,że Messi wygląda jakby miał na sobie spódnicę xD

0

Arab89

Barcelona nie ustawiła szpaleru , ponieważ najpierw grali mecz ligowy a później finał CdR.W odwrotnym przypadku Barca najprawdopodobniej ustawiła by szpaler.

0

lukasoon15

Najlepiej nie pierz ;p Oczywiście żartuję , polecam prać ręcznie nie jest to jakaś wielka robota a masz przynajmniej gwarancję niezniszczalności , że tak to ujmę.

0

ula12396

Bardzo fajnie , no i do tego mecz komentował będzie najlepszy polski komentator Dariusz Szpakowski (to nie jest sarkazm;d)

0

I miejmy nadzieje ,że nie zmieni się do 1 września.

0

I miejmy nadzieje ,że nie zmieni się do 1 września.

0

dalej Ukraina i Czarnogóra myślę ,że narazie losowanie extra;p

0

Polska narazie z San marino i Mołdawią jest dobrze!;p

0

Barcelona 92

Różnie może być bo pierwszy mecz jest w niedziele a drugi w środe czyli w środku tygodnia .Ale miejmy nadzieję ,że pokażą bez żadnego opóźnienia.:D

0

Wie ktoś może czy Superpuchar będzie pokazywany w telewizji publicznej w otwartym kanale (oprócz tvp sport)???

0

Pieprzenie o Szopenie , ile już było takich newsów .Radze poczytać co ostatnio Wenger mówił na konferencji prasowej, i nic raczej nie wskazuje na to żeby Cesc był coraz bliżej Barcy.A takie bzdury ze Sportu czy MD nie warto czytać.

0

czekoczekolada

Pomyłką jest to dlaczego 10 letni chłopak jeszcze nie lezy w łóżeczku tylko wypisuje głupoty w internecie.Ucz się ortografii bo ci sie napewno przyda.

0

200;p

0

A co to był za news?

0

"Planowany powrót Leo do Barcelony zaplanowany jest na trzeciego sierpnia." - masło maślane..

0

A propos Henry'ego , ostatnia bramka w MLS :



Thierry nie próżnuje;D

0

"Teraz Real wygrywa w Pucharze Króla i czują się tak jak gdyby zdobyli Mistrzostwo Świata" hah szczera prawda , genialny facet.

0

bodzio 10

I co w związku z tym?

0

Po pierwsze po tym meczu trzeba jak najszybciej pozbyć się Milito , to co on wyprawiał choćby ze Suarezem to porażka.Ogólnie szkoda Argentyny , która zagrała fajne spotkanie , podobała mi sie gra Gago .Asysta Messiego genialna ale jesli drużyna nie umie strzelić bramki grając cała połowę w przewadze to tak to sie musi skończyc .Różnica między obrona Argentyny a jej atakiem kolosalna.Urugwaj ma przede wszytskim świetne stałe fragmenty gry , prawie we wszystkich tych sytuacjach było bardzo groźnie pod bramką Romero.Szkoda Leo bo koledzy zupełnie czasem nie rozumieją jego intencji , no i wczoraj mógł częściej strzelać .Ogólnie warto było nie kłaść się spać;p

PS.Komentatorzy beznadziejni szczególnie pan Tomasz , którego nie dało się w ogóle usłyszeć , jęsli on chce żebyśmy go usłyszeli to niech nie bełkocze pod nosem tylko gada jak człowiek.

0

mam pytanie wiadomo z kim zmierzy sie Argentyna jeśli przejdzie ćwierćfinał z Urugwajem?

0

pete

Wiesz co, ja nie nazwałbym tego polowaniem na rzuty karne.Doskonale pamiętam pierwszy półfinał gdzie Ballack powinien dostać czerwona kartkę ale równie dobrze czerwona kartkę powinien dostać w drugim meczu Pique za rękę w polu karnym.Tych sytuacji było bardzo dużo i choć Chelsea murowała bramkę jak się dało to ona powinna być w finale i trzeba to przyznać .A jesli chodzi o Abidala to nie wiem o czym wgl mówisz bo czerwona zasłuzona , Anelka wychodził na czystą pozycje.

0

Nie zgadzam się ,że my kibice Barcelony jesteśmy tacy sami jak fanatycy Realu .Po pierwsze gdyby trener mojego klubu naopowiadał na konferencji takich głupot to mi byłoby wstyd . Tak samo jak było mi wstyd kiedy Sergio Busquets w tamtym sezonie w półfinale pomylił zawody zamiast być na boisku piłkarzem , był aktorem .I potrafię to przyznać jak większość cules.Potrafię też przyznać ,że w sezonie 08/09 w finale LM powinna być Chelsea bo sędzia meczu był w katastrofalnej formie. Natomiast kibice Realu nie potrafią przyznac ,że Pepe z premedytacją kopnął Alvesa i zgodnie z przepisami został wyrzucony z boiska .Nie wspominając o ich żenujących teoriach spiskowych z udziałem charytatywnego Unicefu .Oczywiście wśród nas , cules tez są bezmyślne dzieciaki , które kibicują Barcelonie tylko dlatego że obecnie to NAJLEPSZA drużyna na świecie . Z całym szacunkiem do prawdziwych kibiców Królewskich , którzy wbrew wszystkiemu co tu napisałem SĄ.

0

Jeżeli to będzie prawda to ja się chyba załamię.45 mln za gracza , który tak naprawdę jeszcze nic w światowej piłce nie osiągnął , fakt był jednym z wyróżniających się jak nie najbardziej wyróżniającym się graczem Serie A , ma nieprzeciętny talent, ale wydawać na niego tyle kasy to chyba spora przesada .Jeżeli na Fabregasa czyli jednego z najlepszych rozgrywających na świecie szczędzimy to jak możemy wydać 45mln za piłkarza , który może podkreślam może siedzieć na ławce bo Pedro tak łatwo skóry nie sprzeda.A Cesc daje nam gwarancje kompletnej pomocy. Naprawdę ja juz nie rozumiem Rosella z jednej strony oszczędamy na drukarce a tutaj taki transfer.Wierzę w umiejętności tego Alexisa , i mam nadzieje ,że jednak odpłaci a raczej opłaci nam sie go kupować .A to wszystko przez takie kluby jak Real czy Chelsea .Florentino zepsuł rynek.Koniec kropka.

0

emeu

Za rok w Monachium a dopiero za 2 na Wembley.

0

Pojawiła się informacja, że Barca i Arsenal porozumiały się co do kwoty transferu za Ceska. Będzie to 39mln euro + zmienne (czyli bonusy w zależności od sukcesów Fabsa w barwach FCB). Agencia news opiera sie na 'Źródłach Angielskiego Stowarzyszenia Piłkarzy Zawodowych". Z tego co pamiętam to Agencia jako pierwsza ogłosiła, że Ibra trafi z Barcy do Milanu, więc ich wiarygodność chyba najgorsza nie jest...To może przypadek, ale akurat dzisiaj Valdes i Busquets ochoczo i wylewnie wypowiadali się dla prasy o transferze Ceska, a rozgłośnie radiowe w Anglii od rana informują o rychłym porozumieniu obu klubów.To ciekawe. Oto link:

twitter.com/#!/AgenciaNews

0

Szkoda że nie ma Puyola , juz w jednym finale go zabrakło i wiemy jak to się skończyło ale mam nadziję ,że tym razem będzie inaczej i około 23 razem będziemy świętowć .Visca el Barca y Visac el Catalonya

0

na 6 zdj. wygląda jakby Pep miał włosy hah ;d

0

Niestety nie będę mógł oglądac meczu , gdyby ktoś mógł wysłac smsa byłbym wdzięczny , nr 886094626 z góry dzięki ;d

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?