Z tego co Pep mówi można wywnioskować ,że Alexis wejdzie na boisko około 60 minuty , pewnie za Pedro lub Villę aby rozruszać trochę grę z przodu.Puyol nie zagra Busi pewnie też więc skład najpewniej wyglądał będzie tak :
Barcelona nie ustawiła szpaleru , ponieważ najpierw grali mecz ligowy a później finał CdR.W odwrotnym przypadku Barca najprawdopodobniej ustawiła by szpaler.
Najlepiej nie pierz ;p Oczywiście żartuję , polecam prać ręcznie nie jest to jakaś wielka robota a masz przynajmniej gwarancję niezniszczalności , że tak to ujmę.
Pieprzenie o Szopenie , ile już było takich newsów .Radze poczytać co ostatnio Wenger mówił na konferencji prasowej, i nic raczej nie wskazuje na to żeby Cesc był coraz bliżej Barcy.A takie bzdury ze Sportu czy MD nie warto czytać.
Po pierwsze po tym meczu trzeba jak najszybciej pozbyć się Milito , to co on wyprawiał choćby ze Suarezem to porażka.Ogólnie szkoda Argentyny , która zagrała fajne spotkanie , podobała mi sie gra Gago .Asysta Messiego genialna ale jesli drużyna nie umie strzelić bramki grając cała połowę w przewadze to tak to sie musi skończyc .Różnica między obrona Argentyny a jej atakiem kolosalna.Urugwaj ma przede wszytskim świetne stałe fragmenty gry , prawie we wszystkich tych sytuacjach było bardzo groźnie pod bramką Romero.Szkoda Leo bo koledzy zupełnie czasem nie rozumieją jego intencji , no i wczoraj mógł częściej strzelać .Ogólnie warto było nie kłaść się spać;p
PS.Komentatorzy beznadziejni szczególnie pan Tomasz , którego nie dało się w ogóle usłyszeć , jęsli on chce żebyśmy go usłyszeli to niech nie bełkocze pod nosem tylko gada jak człowiek.
Wiesz co, ja nie nazwałbym tego polowaniem na rzuty karne.Doskonale pamiętam pierwszy półfinał gdzie Ballack powinien dostać czerwona kartkę ale równie dobrze czerwona kartkę powinien dostać w drugim meczu Pique za rękę w polu karnym.Tych sytuacji było bardzo dużo i choć Chelsea murowała bramkę jak się dało to ona powinna być w finale i trzeba to przyznać .A jesli chodzi o Abidala to nie wiem o czym wgl mówisz bo czerwona zasłuzona , Anelka wychodził na czystą pozycje.
Nie zgadzam się ,że my kibice Barcelony jesteśmy tacy sami jak fanatycy Realu .Po pierwsze gdyby trener mojego klubu naopowiadał na konferencji takich głupot to mi byłoby wstyd . Tak samo jak było mi wstyd kiedy Sergio Busquets w tamtym sezonie w półfinale pomylił zawody zamiast być na boisku piłkarzem , był aktorem .I potrafię to przyznać jak większość cules.Potrafię też przyznać ,że w sezonie 08/09 w finale LM powinna być Chelsea bo sędzia meczu był w katastrofalnej formie. Natomiast kibice Realu nie potrafią przyznac ,że Pepe z premedytacją kopnął Alvesa i zgodnie z przepisami został wyrzucony z boiska .Nie wspominając o ich żenujących teoriach spiskowych z udziałem charytatywnego Unicefu .Oczywiście wśród nas , cules tez są bezmyślne dzieciaki , które kibicują Barcelonie tylko dlatego że obecnie to NAJLEPSZA drużyna na świecie . Z całym szacunkiem do prawdziwych kibiców Królewskich , którzy wbrew wszystkiemu co tu napisałem SĄ.
Jeżeli to będzie prawda to ja się chyba załamię.45 mln za gracza , który tak naprawdę jeszcze nic w światowej piłce nie osiągnął , fakt był jednym z wyróżniających się jak nie najbardziej wyróżniającym się graczem Serie A , ma nieprzeciętny talent, ale wydawać na niego tyle kasy to chyba spora przesada .Jeżeli na Fabregasa czyli jednego z najlepszych rozgrywających na świecie szczędzimy to jak możemy wydać 45mln za piłkarza , który może podkreślam może siedzieć na ławce bo Pedro tak łatwo skóry nie sprzeda.A Cesc daje nam gwarancje kompletnej pomocy. Naprawdę ja juz nie rozumiem Rosella z jednej strony oszczędamy na drukarce a tutaj taki transfer.Wierzę w umiejętności tego Alexisa , i mam nadzieje ,że jednak odpłaci a raczej opłaci nam sie go kupować .A to wszystko przez takie kluby jak Real czy Chelsea .Florentino zepsuł rynek.Koniec kropka.
Pojawiła się informacja, że Barca i Arsenal porozumiały się co do kwoty transferu za Ceska. Będzie to 39mln euro + zmienne (czyli bonusy w zależności od sukcesów Fabsa w barwach FCB). Agencia news opiera sie na 'Źródłach Angielskiego Stowarzyszenia Piłkarzy Zawodowych". Z tego co pamiętam to Agencia jako pierwsza ogłosiła, że Ibra trafi z Barcy do Milanu, więc ich wiarygodność chyba najgorsza nie jest...To może przypadek, ale akurat dzisiaj Valdes i Busquets ochoczo i wylewnie wypowiadali się dla prasy o transferze Ceska, a rozgłośnie radiowe w Anglii od rana informują o rychłym porozumieniu obu klubów.To ciekawe. Oto link:
Szkoda że nie ma Puyola , juz w jednym finale go zabrakło i wiemy jak to się skończyło ale mam nadziję ,że tym razem będzie inaczej i około 23 razem będziemy świętowć .Visca el Barca y Visac el Catalonya
0
kapet
Afellay jest kontuzjowany .
0
Z tego co Pep mówi można wywnioskować ,że Alexis wejdzie na boisko około 60 minuty , pewnie za Pedro lub Villę aby rozruszać trochę grę z przodu.Puyol nie zagra Busi pewnie też więc skład najpewniej wyglądał będzie tak :
V.Valdes , Alves , Pique ,Abidal ,Adriano,Mascherano ,Xavi ,Iniesta,Messi ,Villa ,Pedro
0
Death11
Mnie bardziej na tym zdjęciu zastanawia fakt ,że Messi wygląda jakby miał na sobie spódnicę xD
0
Arab89
Barcelona nie ustawiła szpaleru , ponieważ najpierw grali mecz ligowy a później finał CdR.W odwrotnym przypadku Barca najprawdopodobniej ustawiła by szpaler.
0
lukasoon15
Najlepiej nie pierz ;p Oczywiście żartuję , polecam prać ręcznie nie jest to jakaś wielka robota a masz przynajmniej gwarancję niezniszczalności , że tak to ujmę.
0
ula12396
Bardzo fajnie , no i do tego mecz komentował będzie najlepszy polski komentator Dariusz Szpakowski (to nie jest sarkazm;d)
0
I miejmy nadzieje ,że nie zmieni się do 1 września.
0
I miejmy nadzieje ,że nie zmieni się do 1 września.
0
dalej Ukraina i Czarnogóra myślę ,że narazie losowanie extra;p
0
Polska narazie z San marino i Mołdawią jest dobrze!;p
0
Barcelona 92
Różnie może być bo pierwszy mecz jest w niedziele a drugi w środe czyli w środku tygodnia .Ale miejmy nadzieję ,że pokażą bez żadnego opóźnienia.:D
0
Wie ktoś może czy Superpuchar będzie pokazywany w telewizji publicznej w otwartym kanale (oprócz tvp sport)???
0
Pieprzenie o Szopenie , ile już było takich newsów .Radze poczytać co ostatnio Wenger mówił na konferencji prasowej, i nic raczej nie wskazuje na to żeby Cesc był coraz bliżej Barcy.A takie bzdury ze Sportu czy MD nie warto czytać.
0
czekoczekolada
Pomyłką jest to dlaczego 10 letni chłopak jeszcze nie lezy w łóżeczku tylko wypisuje głupoty w internecie.Ucz się ortografii bo ci sie napewno przyda.
0
200;p
0
A co to był za news?
0
"Planowany powrót Leo do Barcelony zaplanowany jest na trzeciego sierpnia." - masło maślane..
0
A propos Henry'ego , ostatnia bramka w MLS :
Thierry nie próżnuje;D
0
"Teraz Real wygrywa w Pucharze Króla i czują się tak jak gdyby zdobyli Mistrzostwo Świata" hah szczera prawda , genialny facet.
0
bodzio 10
I co w związku z tym?
0
Po pierwsze po tym meczu trzeba jak najszybciej pozbyć się Milito , to co on wyprawiał choćby ze Suarezem to porażka.Ogólnie szkoda Argentyny , która zagrała fajne spotkanie , podobała mi sie gra Gago .Asysta Messiego genialna ale jesli drużyna nie umie strzelić bramki grając cała połowę w przewadze to tak to sie musi skończyc .Różnica między obrona Argentyny a jej atakiem kolosalna.Urugwaj ma przede wszytskim świetne stałe fragmenty gry , prawie we wszystkich tych sytuacjach było bardzo groźnie pod bramką Romero.Szkoda Leo bo koledzy zupełnie czasem nie rozumieją jego intencji , no i wczoraj mógł częściej strzelać .Ogólnie warto było nie kłaść się spać;p
PS.Komentatorzy beznadziejni szczególnie pan Tomasz , którego nie dało się w ogóle usłyszeć , jęsli on chce żebyśmy go usłyszeli to niech nie bełkocze pod nosem tylko gada jak człowiek.
0
mam pytanie wiadomo z kim zmierzy sie Argentyna jeśli przejdzie ćwierćfinał z Urugwajem?
0
pete
Wiesz co, ja nie nazwałbym tego polowaniem na rzuty karne.Doskonale pamiętam pierwszy półfinał gdzie Ballack powinien dostać czerwona kartkę ale równie dobrze czerwona kartkę powinien dostać w drugim meczu Pique za rękę w polu karnym.Tych sytuacji było bardzo dużo i choć Chelsea murowała bramkę jak się dało to ona powinna być w finale i trzeba to przyznać .A jesli chodzi o Abidala to nie wiem o czym wgl mówisz bo czerwona zasłuzona , Anelka wychodził na czystą pozycje.
0
Nie zgadzam się ,że my kibice Barcelony jesteśmy tacy sami jak fanatycy Realu .Po pierwsze gdyby trener mojego klubu naopowiadał na konferencji takich głupot to mi byłoby wstyd . Tak samo jak było mi wstyd kiedy Sergio Busquets w tamtym sezonie w półfinale pomylił zawody zamiast być na boisku piłkarzem , był aktorem .I potrafię to przyznać jak większość cules.Potrafię też przyznać ,że w sezonie 08/09 w finale LM powinna być Chelsea bo sędzia meczu był w katastrofalnej formie. Natomiast kibice Realu nie potrafią przyznac ,że Pepe z premedytacją kopnął Alvesa i zgodnie z przepisami został wyrzucony z boiska .Nie wspominając o ich żenujących teoriach spiskowych z udziałem charytatywnego Unicefu .Oczywiście wśród nas , cules tez są bezmyślne dzieciaki , które kibicują Barcelonie tylko dlatego że obecnie to NAJLEPSZA drużyna na świecie . Z całym szacunkiem do prawdziwych kibiców Królewskich , którzy wbrew wszystkiemu co tu napisałem SĄ.
0
Jeżeli to będzie prawda to ja się chyba załamię.45 mln za gracza , który tak naprawdę jeszcze nic w światowej piłce nie osiągnął , fakt był jednym z wyróżniających się jak nie najbardziej wyróżniającym się graczem Serie A , ma nieprzeciętny talent, ale wydawać na niego tyle kasy to chyba spora przesada .Jeżeli na Fabregasa czyli jednego z najlepszych rozgrywających na świecie szczędzimy to jak możemy wydać 45mln za piłkarza , który może podkreślam może siedzieć na ławce bo Pedro tak łatwo skóry nie sprzeda.A Cesc daje nam gwarancje kompletnej pomocy. Naprawdę ja juz nie rozumiem Rosella z jednej strony oszczędamy na drukarce a tutaj taki transfer.Wierzę w umiejętności tego Alexisa , i mam nadzieje ,że jednak odpłaci a raczej opłaci nam sie go kupować .A to wszystko przez takie kluby jak Real czy Chelsea .Florentino zepsuł rynek.Koniec kropka.
0
emeu
Za rok w Monachium a dopiero za 2 na Wembley.
0
Pojawiła się informacja, że Barca i Arsenal porozumiały się co do kwoty transferu za Ceska. Będzie to 39mln euro + zmienne (czyli bonusy w zależności od sukcesów Fabsa w barwach FCB). Agencia news opiera sie na 'Źródłach Angielskiego Stowarzyszenia Piłkarzy Zawodowych". Z tego co pamiętam to Agencia jako pierwsza ogłosiła, że Ibra trafi z Barcy do Milanu, więc ich wiarygodność chyba najgorsza nie jest...To może przypadek, ale akurat dzisiaj Valdes i Busquets ochoczo i wylewnie wypowiadali się dla prasy o transferze Ceska, a rozgłośnie radiowe w Anglii od rana informują o rychłym porozumieniu obu klubów.To ciekawe. Oto link:
twitter.com/#!/AgenciaNews
0
Szkoda że nie ma Puyola , juz w jednym finale go zabrakło i wiemy jak to się skończyło ale mam nadziję ,że tym razem będzie inaczej i około 23 razem będziemy świętowć .Visca el Barca y Visac el Catalonya
0
na 6 zdj. wygląda jakby Pep miał włosy hah ;d
0
Niestety nie będę mógł oglądac meczu , gdyby ktoś mógł wysłac smsa byłbym wdzięczny , nr 886094626 z góry dzięki ;d