No to trafiliśmy na drużyne najlepszą z rozstawionych , niestety mecz będzie ciężki gdyż Arsenal jest ekipa mocniejszą niż przed rokiem, ale Barca tez jest lepsza niż prezed rokiem także damy radę ;p
o Boże Pinto zagra... pewnie znowu będzie się kiwał z napastnikami , może ten bramkarz wnosi dużo do drużyny w sensie poza piłkarskim ,ale i tak powinniśmy sprowadzic po sezonie jakiegoś solidnego zmiennika Valdesa bo ten człowiek co jak co ale do najlepszego klubu na swiecie sie nie nadaje ...
Nie wiem kiedy i o której odbędzie się ten mecz , ale pewne jest , że jesli dzisiaj to go nie obejrzę dlatego proszę bardzo o wysłanie mi wyniku i strzelców w przerwie i po meczu , albo pisać jak padnie bramka , mój nr to 886094626 ,z góry serdeczne dzięki.
Nie wiem kiedy i o której odbędzie się ten mecz , ale pewne jest , że jesli dzisiaj to go nie obejrzę dlatego proszę bardzo o wysłanie mi wyniku i strzelców w przerwie i po meczu , albo pisać jak padnie bramka , mój nr to 886094626 ,z góry serdeczne dzięki.
No i o to chodziło strzelic bramki w pierwszej fazie meczu . kiedy Real jeszcze nie wie co sie dziejed Piekny mecz , tylko szkoda ze az tak jednostronny
W najlepszszych zdecydowanie powinien być Iniesta , to co grał w drugiej połowie zasługuje na wielkie brawa , z taką grą myślę, że ma większe szansy na Złotą piłkę .Brawo
Co do meczu realu ze sportingiem to myślę , że możemy miec przynajmniej pewność że gospodarze wyjdą na 200 % zmotywowani , już ich trener tego dopilnuje...
Nie jestem pewnien czy ten Bartra to taki super talent , jeżeli daje sie w tak łatwy sposób ograc trzecioligowcowi przy jedynej bramce dla gości .Myślę,że obrona na mecz z Villarealem będzie wyglądać nastepująco: Alves, Puyol, Abidal , Maxwell
3:1 dla Barcy .No i teraz możemy powiedziec ,że nawet druga drużyna barcelony jest lepsza od Realu . Oczywiście żartuję ale Alcorcon to przyzwoita drużyna i ciesze się ,że ją pokonaliśmy ;d
Ja także nie moge oglądać meczu , gdyby ktoś raczył informować mnie o wyniku spotkania na bieżąco byłbym bardzo wdzięczny .Mój nr to 886094626. Serdecznie pozdrawiam i dziękuje
Ja wolę teraz przegrać mecz z beniaminkiem , niż później np. Gran Derbi z Realem , które tak naprawdę decyduje o mistrzostwie. Panowie i panie to jest dopiero początek sezonu , tak jak powiedział Guardiola brakuje płynności .Nie wiem , wy chyba myslicie ,że Barca wygra wszystkie mecze w sezonie a porażka to już w ogóle nie wchodzi w grę .Porażki sa częscią futbolu i fakt barca nas do tego nie przyzwyczaja ,ale trzeba się pogodzić i czekać co będzie dalej.Ja osobiście jestem troszkę zadowolony z potknięcia bo:
1. Ta przegrana zmotywuje chłopaków i trenera do następnych meczy i nabierzemy troche pokory do tych"słabszych " drużyn.
2.Zniknie nam ze strony dużo sezonowców , którzy myśla ,że Barcy nie da sie pokonać.
A po trzecie to dobry znak , gdyż w najlepszym sezonie podobnie się zaczęło;d
Tytuł pasuje do ludzi , którzy dzisiaj pisali ,że będzie 6 :0 .Nie dziwie się innym kibicom,że mówią o nas "zadufani w sobie" albo "nie umieja przegrywać".Większość z was taka własnie jest niestety. Ja obawiałem się tego meczu ale wynik oczywiście zaskoczeniem .Ale przecież najlepszy sezon też dobrze nie zaczęliśmy ...;d Nie ma co sie martwic nastepny mecz będzie dużo lepszy
Thiago zagrał kapitalnie dziś ;d Tak samo Adriano - świetne odbiory i asysta .Król karnych Pinto także poprawnie . Ogólnie ładny mecz naszych przy dobrej skuutecznosci nie doszło by do karnych .
0
Niestety nie będę mógł oglądac meczu , gdyby ktoś mógł wysłac smsa byłbym wdzięczny , nr 886094626 z góry dzięki ;d
0
Niestety nie będę mógł oglądac meczu , gdyby ktoś mógł wysłac smsa byłbym wdzięczny , nr 886094626 z góry dzięki ;d
0
No to trafiliśmy na drużyne najlepszą z rozstawionych , niestety mecz będzie ciężki gdyż Arsenal jest ekipa mocniejszą niż przed rokiem, ale Barca tez jest lepsza niż prezed rokiem także damy radę ;p
0
Tez chce Inter , trzeba się zrewanżować za półfinał.
0
Ile bym dał żeby u nas taka pogoda była , wreszcie normalnie mozna by było pograc w piłke ,bo halówka to nie to samo ..
0
No i po co bylo kupowac Ibre rok temu nie lepiej od razu Ville ,niepotrzebnietraciliśmy kase i nerwy do niego .No ale któż mógł wiedzieć ,...
0
o Boże Pinto zagra... pewnie znowu będzie się kiwał z napastnikami , może ten bramkarz wnosi dużo do drużyny w sensie poza piłkarskim ,ale i tak powinniśmy sprowadzic po sezonie jakiegoś solidnego zmiennika Valdesa bo ten człowiek co jak co ale do najlepszego klubu na swiecie sie nie nadaje ...
0
Nie wiem kiedy i o której odbędzie się ten mecz , ale pewne jest , że jesli dzisiaj to go nie obejrzę dlatego proszę bardzo o wysłanie mi wyniku i strzelców w przerwie i po meczu , albo pisać jak padnie bramka , mój nr to 886094626 ,z góry serdeczne dzięki.
0
Nie wiem kiedy i o której odbędzie się ten mecz , ale pewne jest , że jesli dzisiaj to go nie obejrzę dlatego proszę bardzo o wysłanie mi wyniku i strzelców w przerwie i po meczu , albo pisać jak padnie bramka , mój nr to 886094626 ,z góry serdeczne dzięki.
0
No i o to chodziło strzelic bramki w pierwszej fazie meczu . kiedy Real jeszcze nie wie co sie dziejed Piekny mecz , tylko szkoda ze az tak jednostronny
0
Messi w swoim stylu , no i kto mi powie że bez Xaviego i iniesty nie istnieje? Najlepszy zawodnik meczu ;, powoli nas do tego przyzwyczaja...
0
W najlepszszych zdecydowanie powinien być Iniesta , to co grał w drugiej połowie zasługuje na wielkie brawa , z taką grą myślę, że ma większe szansy na Złotą piłkę .Brawo
0
Co do meczu realu ze sportingiem to myślę , że możemy miec przynajmniej pewność że gospodarze wyjdą na 200 % zmotywowani , już ich trener tego dopilnuje...
0
Nie jestem pewnien czy ten Bartra to taki super talent , jeżeli daje sie w tak łatwy sposób ograc trzecioligowcowi przy jedynej bramce dla gości .Myślę,że obrona na mecz z Villarealem będzie wyglądać nastepująco: Alves, Puyol, Abidal , Maxwell
0
3:1 dla Barcy .No i teraz możemy powiedziec ,że nawet druga drużyna barcelony jest lepsza od Realu . Oczywiście żartuję ale Alcorcon to przyzwoita drużyna i ciesze się ,że ją pokonaliśmy ;d
0
Barca B gra teraz z Alcorconem aktualny wynik to 1:1
0
Barca B gra teraz z Alcorconem aktualny wynik to 1:1
0
I bardzo dobrze . Ten skład jest obecnie najlepszy i z taką drużyną jaką jest Sevilla ci piłkarze powinni grać .
0
Miejmy nadzieje ,że zobaczymy świetne widowisko i jak w poprzednich latach padnie dużo bramek - oczywiście dla Barcy . Miłego oglądania meczu zyczę .
0
gostek15
Mnie więcej- była kontra , 3 na 4 podanie do Nolito na lewe skrzydło , on w swoim stylu schodzi do środka ,uderza w krótki róg i bramka .
0
jak już mówimy o urodzinach to ja mam dzien póżniej ,i tez licze na prezent w postaci zwycięstwa.
0
Jak pierwszej drużynie nie wychodzi to i drugiej ;/ Coś w tym jest
0
Ja myśle,że będzie to Xavi;d
0
Ja także nie moge oglądać meczu , gdyby ktoś raczył informować mnie o wyniku spotkania na bieżąco byłbym bardzo wdzięczny .Mój nr to 886094626. Serdecznie pozdrawiam i dziękuje
0
Ja wolę teraz przegrać mecz z beniaminkiem , niż później np. Gran Derbi z Realem , które tak naprawdę decyduje o mistrzostwie. Panowie i panie to jest dopiero początek sezonu , tak jak powiedział Guardiola brakuje płynności .Nie wiem , wy chyba myslicie ,że Barca wygra wszystkie mecze w sezonie a porażka to już w ogóle nie wchodzi w grę .Porażki sa częscią futbolu i fakt barca nas do tego nie przyzwyczaja ,ale trzeba się pogodzić i czekać co będzie dalej.Ja osobiście jestem troszkę zadowolony z potknięcia bo:
1. Ta przegrana zmotywuje chłopaków i trenera do następnych meczy i nabierzemy troche pokory do tych"słabszych " drużyn.
2.Zniknie nam ze strony dużo sezonowców , którzy myśla ,że Barcy nie da sie pokonać.
A po trzecie to dobry znak , gdyż w najlepszym sezonie podobnie się zaczęło;d
0
Tytuł pasuje do ludzi , którzy dzisiaj pisali ,że będzie 6 :0 .Nie dziwie się innym kibicom,że mówią o nas "zadufani w sobie" albo "nie umieja przegrywać".Większość z was taka własnie jest niestety. Ja obawiałem się tego meczu ale wynik oczywiście zaskoczeniem .Ale przecież najlepszy sezon też dobrze nie zaczęliśmy ...;d Nie ma co sie martwic nastepny mecz będzie dużo lepszy
0
mackowskibarca1
Fajny pomysł.
ja myślę,że skład może być taki : Valdes,Alves,Pique,Millito,Abidal,Mascherano,Xavi,Maxwell,Iniesta ,Villa,Messi
0
Nie na temat - barca borges przegrała z Ciutad Realem 28 do 29 ;/
0
Losowanie dzisiaj o 18 na Eurosporcie .
0
Thiago zagrał kapitalnie dziś ;d Tak samo Adriano - świetne odbiory i asysta .Król karnych Pinto także poprawnie . Ogólnie ładny mecz naszych przy dobrej skuutecznosci nie doszło by do karnych .