PJ777
Dołączył/a: sierpień 2014
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
VeB!!! Po zwycięstwo! :D
3
U nich brakuje Alexandra-Arnolda, Hendersona i Firmino. To dobry znak. Keita jest oczywiście bardzo kreatywny, ale bywa nierówny.
2
Vidal za Arthura? Wow! Zaskoczenie dla nas, ale pewnie i dla Kloppa. To dobrze, Valverde musi mieć jakąś koncepcję i nie zdziwię się, jeśli chce zaskoczyć Liverpool lekkim nastawieniem na kontry. Zobaczymy, teraz pozostaje po prostu wierzyć w naszych gladiatorów :D
0
No czekam, czekam :D To będzie coś. Obyśmy wygrali i nie stracili bramki!
0
No i pięknie :D
0
Oczywiście jutro pierwsza część dwumeczu z Live, po którym może nas nawet nie być w finale, ale zakładając, że nam się uda i awansuje też Ajax, to naprawdę można się tych chłopaków obawiać.
0
Myślę, że Liverpool będzie w stanie wyłączyć Leo z gry przez większość meczu - są świetnie zorganizowani, a Van Dijk jest absolutnym światowym topem. Na pewno jednak odbędzie się to dużym kosztem, co będą musieli wykorzystać Coutinho, Dembele, Suarez i pomocnicy. Najważniejsze to i tak nie dać sobie wbić bramki na Camp Nou.
0
Uwielbiam Rakitica, myślę, że jeszcze jeden sezon byłby idealny, choć może już z większymi rotacjami na jego pozycji - naprawdę żal nie ogrywać Alenii, De Jonga i Puiga. Ciekawe, jak nasza kadra będzie się prezentować po wakacjach. Swoją drogą pamiętacie sezon 16/17, kiedy możliwości kadrowe na środku pola to była załamka? Szybko się w tej piłce wszystko zmienia, wtedy myślałem, że nigdy nie dogonimy Realu pod kątem głebi składu i talentów.
4
JESTEŚMY MISTRZAMI !!!! Piękne :D Ale za ostatnie 30 minut to należy im się srogi op******* od Valverde. Jeśli zdobędziemy gola na Camp Nou z Liverpoolem i tak na niego zareagujemy, to możemy się pożegnać z LM.
0
Szkoda chyba nerwów na to, po prostu trzeba przyjąć, że narzekanie poprawia nam humor i tyle. Nie ma co traktować tych komentarzy w stylu "sprzedać, Valverde do zwolnienia" na poważnie.
4
Może by tak do Dembele więcej podawali? Co jest okazja, żeby podać Francuzowi, to Suarez lub Messi idą w drybling jak przedszkolaki.
0
Na serio się wściekniesz? Nie lepiej tych nerwów zachować na naprawdę ważne rzeczy? Poza tym chyba Messiemu najbardziej powinno zależeć na Złotym Bucie, a jakoś woli odpocząć przed LM.
0
No Neymar pewnie nie :P Ale to już problem Paryżan.
0
Moim zdaniem nic. To jest Barcelona, na tym poziomie i ma tym etapie nie mogą sobje pozwolić nawet na jedno.
5
Można narzekać na styl, ale nie jest w porządku umniejszać przez jego brak wyniki. A u wielu widać właśnie taką tendencję.
0
Czołem Ramblowicze. Wczoraj w Misji Futbol Rudzki powiedział, że piłka jest nieprzewidywalna, bo błędy w LM popełnił Laporte, który do tego spotkania grał bardzo dobrze. Zacząłem się zastanawiać, kto jest takim najmniej pewnym ogniwem u nas i u Kloppa, tj. po kim najbardziej możnaby się spodziewać jakiejś wtopy. Jestem ciekaw Waszych typów :D
17
Gdyby tak Valencia się spięła i pokonała Atleti, to byłby wprost idealny scenariusz. Rotacje na Levante i z Liverpoolem w pełni sił oraz z głowami wolnymi od ligi.
3
Kurcze no, gdyby tylko Valverde miał Ciebie w zespole! Toż to skarb - ktoś, kto bez żadnej wiedzy o medycynie, bez doświadczenia w trenowaniu piłki na najwyższym poziomie i bez znajomości piłkarzy wie tyle o taktyce, ich stanie fizycznym i potrzebach na ten mecz. Ale byś miażdżył, gdybyś miał wgląd w ich statystyki i wyniki treningowe.
Dopiszę tylko, że to mocno żartobliwy komentarz i proszę nie brać do siebie ;) Oczywiście, że każdy ma prawo do wyrażenia opinii, ale niewiarygodne jest to, jak ostro skrytykowałeś każdą decyzję jaką dzisiaj podjął, mimo że z pozoru to bardzo rozsądny skład. Z Twojej wypowiedzi po prostu bije pogarda dla trenera, który osiąga fenomenalne wyniki z Barceloną i ma szanse na tryplet w tym sezonie.
1
Abelardo to legenda naszego klubu i życzę mu jak najlepiej, ale nie dziś - dziś musimy wykonać kolejny krok w stronę Mistrzostwa! VeB :D
1
Nic mnie tak nie ucieszyło jak wiadomość, że Ivan odpocznie :P Uwielbiam go, a w tym sezonie jest absolutnie kluczowy dla naszej gry. Niezwykły jest jego brak kontuzji przy tak ogromnym obciążeniu z roku na rok. Musi naprawdę o siebie dbać.
0
Dobrw pytanie, ale to już typowo kwestia zarządu i dyrekcji sportowej.
Wg mnie dobry trener nie patrzy na to kto ile kosztował, a kto ile daje drużynie. W tym sezonie Coutinho daje mniej niż jakikolwiek zawodnik na jego pozycjach (Dembele, Arthur, Rakitic, a nawet Malcom). Poza tym ja naprawdę nie widzę sensu w tym argumencie "tyle kosztował,to...". Więszość zawodników nie ma wpływu na swoją cenę, wielu nawet specjalnie o nią nie zabiega. Zarobki to co innego, ale cena? Dla mnie czepianie się zawodnika ze względu na kwotę transferu jest po prostu nie fair wobec większości piłkarzy.
8
Jeśli dojdzie do formy, to Dembele zdecydowanie. Z drugiej strony taki wypoczęty Francuz na ostatnie 30 minut może być zabójczy, bo wejście Coutinho z ławki nic nie daje w tym sezonie.
12
Jestem jak najbardziej za! Niech Alba odpoczywa, nie ma co ryzykować w tej fazie sezonu. A dla Malcoma zawsze dodatkowe minuty.
0
No właśnie też się zdziwiłem, że nie ma :D
0
Strasznie się czepiasz, Pax. Wygrywamy? Wygrywamy. Czemu np. nie czepiasz się, że asyst brakuje Busquetsowi? To, że Semedo gra na tej samej pozycji co Alves, albo na lustrzanym odbiciu pozycji Alby to nie znaczy (i w żadnym wypadku nie powinno oznaczać), że jego zadania musza być takie same. Jeśli trener nakazuje mu przede wszystkim myśleć o zabezpieczaniu tyłów i pomaganiu w rozegraniu to Nelsinho tak właśnie będzie grał. Można by się w tym układzie czepić Valverde, tylko - ponownie - po co? Wygrywamy, gramy solidnie i ewidentnie asysty od Semedo nie są w tym momencie niezbędne.
0
Idealnie, gdyby Atletico zremisowało z Valencią, wtedy z Levante można spokojnie wystawić skład jak na Huescę. Z resztą i tak warto to zrobić, żeby podejść na świeżości do meczu z Liverpoolem u siebie.
0
Z De Ligtem też jest tak, że jeśli nie my, to ktoś inny go zgarnie, a nie pamiętam takiego talentu na obronie odkąd się interesuję piłką. Był Varane, ale on miał ten rok, dwa lata więcej.
0
No i super. Polski aktor w tym filmie to dobra rzecz, a Musiał ma dobry warsztat. Przy dobrym reżyserze i pomyśle na serial może być naprawdę dobry. Ja trzymam za niego kciuki.
0
Ma rację, często tracimy piłkę na własnej połowie, nie jesteśmy tak nieomylni jak kiedyś. Natomiast są to typowe przykłady braku koncentracji, nasz trzon w postaci wychowanków Guardioli umie udźwignąć ciężar półfinału LM. Zagadką jest np. Arthur. Ale czuję, że da chłopak radę ;)
0
Kiedy Gotze był zaklepany przez Bayern, a ten grał z Borussią w finale, to Niemiec przesiedział mecz na trybunach. Chyba na własną prośbę. Ciekawe, jak zachowałby się De Jong. I pytanie, czy gdyby grał, to naprawdę grałby na 100%. Nie mówię, że byłby sabotażystą - chodzi mi raczej o czysto podświadome podejście.