PJ777
Dołączył/a: sierpień 2014
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
3-4? Będzie miał 22-23 lata, jeśli naprawdę ma być z niego światowej klasy pomocnik (na co ma papiery), to w tym wieku powinien już być podstawowym zawodnikiem od co najmniej roku. Jeśli faktycznie 3-4 zajęłoby wprowadzanie go do pierwszej jedenastki, to zmarnowalibyśmy chłopaka, taki mi się wydaje.
0
Serca z kamienia to jedna z najlepszych historii w grach komputerowych, w jakie osobiście grałem. Ciężko to przebić, Krew i wino jest super, ale warto podejść do tego dodatku jako do dlc bazującego na gameplayu bardziej niż na historii, moim zdaniem.
0
Hehe, dobry komentarz :D Ja dodam tylko, że zawsze jest Cristiano Ronaldo w Juvev, więc mają o czym mówić.
0
BO TO PERSPEKTYWA JEST! xD
0
Też bym chciał zobaczyć taki skład w tym meczu, w razie czego kogoś się wpuści w przerwie.
0
Nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi. Moje magiczne wytłumaczenie jest takie, że gra co mecz od początku sezonu, z Villareal zagrał 73 minuty, a z Atletico 90. Więc tak, nie był wypoczęty.
1
Jestem szczerze dumny z naszej drużyny. Wygraliśmy na trudnym terenie z bardzo niewygodnym i WYPOCZĘTYM rywalem. Podczas gdy gracze United regenerowali siły i myśleli wyłącznie o spotkaniu z nami, myśmy walczyli z głównym kandydatem do tytułu. Do tego to United grało u siebie. Dzisiaj widać było po nas duże zmęczenie - proste błędy w przyjęciu piłki, utraty koncentracji, niewytrzymywanie pressingu rywala - klasyczne przykłady zmęczenia. Na szczęście przewaga w lidze w końcu pozwala nam oszczędzać kluczowych zawodników na mecze LM.
1
Skład AS-a 4-4-2 dość defensywny, ale - choć sam się dziwię, że to mówię - jest chyba najlepszym wariantem na Old Trafford. Bo pozwala jednocześnie powstrzymać boki, jak i zagęścić środek pola. W tym sezonie Valverde ma nosa do taktyk z niewygodnymi rywalami i bardzo możliwe, że to wyczekiwanie United okaże się owocne. Nie ukrywam, takie zachowawcze podejście od razu nasuwa skojarzenia z feralną Romą, ale tam jednak przede wszystkim zadecydowała zbytnia pewność siebie i totalne rozluźnienie zawodników. Nie wierzę, że w tym sezonie pozwolą sobie na coś takiego. Nie po zeszłorocznym blamażu i nie przeciwko United.
0
Bez Kane'a to Totki mają małą szansę na przejście City.
0
Dla dobra tegoż użytkownika mam nadzieję, że polonistka się jednak nie wysypie.
0
Wszystko zależy od intensywności tego spotkania. Dobrze, jakby wszedł chociaż na parę minut, ale jeśli będzie ostro to lepiej niech przesiedzi ten mecz i złapie minuy z Huescą.
4
To prawda! Przecież on nigdy nie zdejmuje koszulki. Geniusz :D
0
Gdyby po prostu przedłużył kontrakt to spoko. Normalka. Ale ten filmik to był taki akt w stylu "Książę Griezmann pokazuje Światu swoje rozterki." A że taki film nie powstaje w jeden dzień, to znaczy, że bardziej zależało mu na wyreżyserowanym cyrku niż podjęciu zdrowej dla siebie decyzji. I luz, że tak wybrał - nic złego w tym nie ma, ale mamy prawo nie chcieć takiego pajaca w Barcelonie. A już na pewno mamy prawo kręcić z gościa bekę.
1
Może nagra sequel do swojego filmu?
0
7 kolejek do końca, a przewaga 11,5 punktowa, więc 3 zwycięstwa i remis zapewniają nam mistrza oficjalnie (10 punktów).
2
https://www.fullmatchesandshows.com/ Bardzo dobra strona, bo szybko wrzucają pełne zapisy spotkań nie podając przy tym wyniku (chyba, że rozwiniesz odpowiednią zakładkę), więc można sobie obejrzeć spotkanie po jego zakończeniu i nie mieć spojlerów :D
0
I teraz naprawdę możemy skupić główne siły na LM. Zobaczymy, czy wyciągnięto wnioski z zeszłego sezonu. Do pierwszego meczu podejdziemy bardziej zmęczeni, niż rywale, ale na szczęście gramy na wyjeździe. Trzeba będzie przede wszystkim strzelić jakąś bramkę i na pełnym wigorze ograć ich u siebie. Jak najbardziej możemy to zrobić, VeB!
39
Ale się cieszę, że dowaliliśmy Los Colchoneros! Naprawdę mam nadzieję, że Simeone niedługo odejdzie, oglądanie ich gry to cierpienie, a przez ich wyrachowanie i chamską grę zawsze trzeba się z nimi męczyć. Wyjątkowo smakuje to zwycięstwo (prawdopodobnie!).
3
Mówiłeś i miałeś całkowitą rację :D
4
Hahahahaha, nie no nie mogę xD Jak ja go uwielbiam!
0
Oni zostali mentalnie na początku XXI wieku angielskiej piłki mam wrażenie, :P I nie za bardzo chcą pójść z duchem czasu.
0
Eksperci z brytyjskiego Eleven rozpaczają nad czerwoną dla Costy. "Rozumiem i nie mam pretensji do sędziego, ale odnoszę wrażenie, że nie wziął pod uwagę wszystkich zmiennych. Mecz miał świetne tempo i dobry rytm, a Costa dawał temu spotkaniu to co najlepsze i niestety czerwona kartka zachwiała nam ten cudowny mecz. Będzie nam brakowało Costy, który nęka Francuza (Lengleta)." Z tego co pamiętam to jedyne czym wyróżnił się Diego Costa to chamskie wejście w naszego obrońcę i czerwona. No, faktycznie - jest za czym tęsknić. Co za głupki xD
0
Wiesz jak jest - "bo za Guardioli to by już było 4:0, a Atletico to by nie powąchało piłki, EV niszczy Barcelonę, nic nie ugramy z United tak grając, sezon do d*** bo nie mamy szans na tryplet." Standard w wykonaniu trenerów z fcbarca.com :P Dlatego chyba lepiej posłuchać kibiców, którzy piszą, że gramy naprawdę spoko i trzeba to podtrzymać w 2 połowie.
0
Jak dobrze, że u rywali gra taki Costa i zawsze może coś odwalić :P
16
A na ManU pewnie wróci Dembele i tyle z gry Malcoma w pierwszym składzie. Lubię Valverde z wielu powodów, natomiast tego jak traktuje Malcoma nie jestem w stanie zrozumieć i pojąć żadną miarą.
0
Zwłaszcza w LM.
0
Siemanko :D
0
A, no to ewidentnie się zgadzamy. To prawda, sobie wyrządza w tym momencie największą szkodę, kto wie - może zdecyduje się na operację.
2
Jego długa przerwa nie ma nic do rzeczy? Uważam, że tylko i wyłącznie przez to brakuje mu wybiegania, wyczucia, ogrania i pewności siebie. Gdyby nie ten uraz, mielibyśmy Sama-tanka, a tak mamy wciąż genialnego obrońcę, który jednak potrzebuje spokojnie przepracować okres przygotowawczy i rozegrać się powoli krok po kroku. Tutaj największym problemem faktycznie była decyzja Umtitiego, który nie chciał się poddać operacji. Bo sezon i tak ma z głowy (w tej formie EV nie ma prawa na niego stawiać), a ryzyko odnowienia się kontuzji jest spore.
1
Messi ma taką sinusoidę w rzutach wolnych, jak normalni świetni napastnicy mają w wykańczaniu akcji :P W wykańczaniu akcji natomiast jedyna sinusoida Messiego to między 85% a 100% :D