Rabona_1
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2022
Wrocław
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ToJa79
No to jest pan ekonomista uważający wszystkich o odmiennym zdaniu za dzieci. Co do Neymara to chyba wystarczy fakt, że od kilku sezonów już „ nie gra „ w piłkę. Panie ekonomisto, droga do stołka dyrektora sportowego FCB przed panem otwarta choć trochę szkoda Alemanego. Dużo zdrowia. VeB
0
@SenoX
Oczywiście, że mam nieźle w głowie bo dzięki temu mam całkiem fajne życie i nie boli mnie nic jeśli ktoś przytacza fakty nawet w przypadku gdy są w opozycji z moim zdaniem. Dlatego trochę mi ciebie po prostu szkoda. Tak czy inaczej żyj w zdrowiu i spokoju.
0
@SenoX
Chyba musiałeś być mocno krzywdzony skoro odpowiedziałeś agresją na komentarz, który jest faktem i zupełnie nie miał na celu zdyskredytować ciebie. Poza tym ja opinii swojej nie wyraziłem a ty piszesz, że cię ona nie rusza. Czytanie ze zrozumieniem to chyba też nie jest twoja najlepsza strona.
0
@S_E_B_A
No tak jeśli już doszło do tego że „musisz stwierdzić” to rzeczywiście muszę przyznać rację panu ekspertowi ( i tu cytat z ciebie- „ dobre sobie haha” ).
1
@SenoX
Całe szczęście od Twojego zdania nic nie zależy w tej sprawie. Pozdrawiam. VeB
0
@Edoss
Skoro bronisz obecnego już Ferrana, który póki co nie odpalił to czemu zakładasz, że nieobecnego jeszcze Roberta Lewandowskiego najlepszego napastnika na świecie kupienie w kwocie około tej co Ferrana będzie żenujące? Doczytaj też metrykę Roberta bo piszesz bzdury o jego wieku ( bo chyba w swoim komentarzu o Ferranie właśnie do tego nawiązałeś ).VeB
2
Mundo swoje, Sky swoje, Bild swoje… może Działkowiec napisze jaka jest sytuacja.
1
@Pinokio
Oby zaczął grać jak na kwotę jego transferu przystało. Masz kapitalny avatar kolego, już nie mogę się doczekać oficjalnej informacji w tej sprawie. VeB
1
Kiedy w końcu „Lewandowski Fichado” panie Żoanie ?
0
@GCBW
Oby nie, Dembele jest zdecydowanie lepszy na prawym skrzydle. Też jestem zwolennikiem ich rywalizacji o miejsce na prawej stronie. VeB
0
@HypeR
Bayern zgadzam się. Co do Kounde niestety mam wrażenie, że ewentualny transfer może być chybiony. Poza tym aktualnie mamy 4 stoperów bo Umtitiego już nawet nie liczę. Pozdrawiam. VeB
0
@SantinoFortelos
Bardzo przypomina mi Di Marie oczywiście tego sprzed kilku lat jak był w wysokiej formie.
1
@Pinokio
Dembele na lewym to raczej nie lata niestety i tu się pojawia mały problem bo Raphinha to typowy lewonożny prawoskrzydłowy a i Dembele widać czuje się zdecydowanie lepiej na prawej stronie.
3
Dembele czy Raphinha na prawym skrzydle ? Jak to widzicie ? Oczywiście okres przygotowawczy, sparingi itd oby Xavi miał ból głowy bo obaj będą w świetnej formie i zdrowiu. Raphinhe widziałem tylko w kilku meczach PL bardzo przypomina mi Di Marie sprzed kilku lat. Dembele w formie to również kozak, oby zdrowie mu dopisywało a da myśle z 15 asyst i dołoży 8 bramek w samej LL. Pozdrawiam. VeB
1
@antymadrista1
Mateusz Borek jest zadeklarowanym kibicem „białych”, ale żeby mu z tego powodu ubliżać to tego nie rozumiem. Można go lubić lub nie ale ogromnej wiedzy, analitycznego myślenia i znajomości piłkarskich realiów odmówić mu nie można. Ja mam pod drzwiami wycieraczkę zrobioną z koszulki białych ale mam też i znam ludzi im kibicujących natomiast z tego powodu im nie ubliżam. Pozdrawiam. VeB
0
@siara10
Wyjeżdżasz z jakimiś teoriami o wyzysku ludzi w firmach, które Robert reklamuje a sam pewnie chodzisz w butach z łyżwą które szyją dzieciaki za miskę ryżu… Jak już w tym temacie jesteśmy to powiedz jak skomentujesz zerwanie kontraktu z firmą od elektroniki przez Roberta. I rzeczywiście emeryt ładujący w ostatnim sezonie kilkadziesiąt bramek.
0
@Harnas2
Oczywiście, że nie jest. I również widzę jak Bayern podbija co chwilę stawkę, natomiast ja się odniosłem tylko do epitetów jakimi określił Roberta ktoś powyżej. W mojej opinii te 50 mln jest aktualnie wart.
0
@bernardFCB
Podpowiedz zatem jak wygląda skuteczność Roberta w lidze mistrzów gdzie właśnie gra na innych obrońców niż w Bundeslidze. Oczywiscie, że nic nie jest pewne i może okazać się, że strzeli 7 goli w dwa sezony ale na to raczej się nie zanosi. Wspomniałeś hiszpańskich obrońców i ich pojedynki z Robertem i od razu przypomniał mi się pewien mecz w LM na Signal Iduna park w Dortmundzie gdzie padł wynik 4:1 czy np ostatnimi czasy na Camp Nou gdzie z kolei było 0:3. Pozdrawiam. VeB
5
@siara10
O najlepszym piłkarzu w historii polskiej piłki nożnej, najlepszej 9tce obecnie świata, multimilionerze wspierającym akcje charytatywne oraz porządnym i skromnym ( jak to się wydaje z przekazów publicznych ) swoim rodaku piszesz emeryt i „dziadek do orzechów” ? Prawdopodobnie masz dużo większe osiągnięcia od Roberta ale może oszczędź takich epitetów. Pozdrawiam. VeB
2
@pacior95
Ale jak będzie wkręcał w ziemię Nacho, Mendyego czy Carvajala to może mu troszkę odpuścisz ?
21
Ja jestem wielkim zwolennikiem transferu Roberta. Najlepsza 9tka świata na chwilę obecną, gwarancja conajmniej 30 goli na sezon, z kwestią „zwrócenia się” transferu moim zdaniem też problemu nie będzie a do tego to nasz rodak i jakże pięknie by było zakupić trykot ukochanej Barcelony z nazwiskiem Polaka na plecach i oglądać go jak ładuje prześcieradłom bramki. Pozdrawiam. VeB
0
@El dominatore
Z dietą oczywiście się zgadzam, chodzi mi o to, że gdyby źle się odżywiał, miał nadwagę z tym związaną czy np podczas badań ( które zapewne są na porządku dziennym ) wykazywał niedobory np z powodu słabej regeneracji to ktoś w klubie by to zauważył i wtedy narracja by była jasna, taka jak właśnie w przypadku Adriano gdzie każdy wiedział, że on po prostu jest „ słodyczowym zakapiorem „ jak nazywa mnie mój syn. Tu jako nieodpowiednie prowadzenie się było podawane wieczne granie na konsoli czy spóźnianie się na treningi.
1
@johny11
Ok, przepraszam za „chłopa”. Jak licytacja na wyjazdy na FCB to byłem 11 razy. Pryzmat pojedynczych zrywów to jest wlasnie to zrobienie różnicy w meczu. Chciałeś jeden przykład dużego meczu gdzie robi różnice a gdy go od razu podałem ( choć dobrych meczów miał wiele więcej moim zdaniem ) to twierdzisz, że akurat tam to wszyscy robili różnicę a przeciwnik miał słaby moment. Piszesz, że nie oglądam meczów ze zrozumieniem a nie znasz wyniku jednego z głośniejszych w ostatnich latach. Jak Xavi chce go zatrzymać to podajesz w wątpliwość czy to rzeczywiście prawda. Ja Cię do swojego zdania nie przekonuję tylko podaję fakty. Ty z kolei twierdzisz, że wszyscy co uznają przydatność i umiejętności Dembele za wysokie to dzieciaki nieznające się na piłce.
2
@johny11
Chłopie po pierwsze to mów za siebie a nie podpinasz się pod środowisko wszystkich, którzy znają się na piłce gdzie z Twoich wypowiedzi wynika moim zdaniem, że jednak masz problem z rozumieniem tejże piłki. Po drugie nie robię z niego cracka tylko dobrego piłkarza na skrzydle, który pojedynczymi zrywami taką różnice jest w stanie robić ( skoro tak wszystko oglądasz i analizujesz to przypomnij sobie co robił z Nacho na skrzydle w ostatnim klasyku, kto przy dwóch pierwszych golach asystował a przy trzeciej bodaj Ferrana też uczestniczył w tej koronkowej akcji ). Po trzecie i chyba najważniejsze Xavi chciał go koniecznie zatrzymać a wydaje mi się , że ma trochę większe pojęcie niż „eksperci” Twojego pokroju. Co do oglądania piłki tak na marginesie na meczu z którego masz piękny skądinąd avatar byłem osobiście choć niestety na sektorze gospodarzy. VeB
4
@slayer
Trzeba podesłać tą opinię Xaviemu, może chłop się ogarnie i zmieni jednak zdanie bo co on może mieć za pojęcie kiedy na codzień przebywa z piłkarzem a my kibice mamy informacje prasowe i opinie innych kibiców. Pozdrawiam. VeB
2
@El dominatore
Zatem jeśli twierdzimy, że zaczęły go omijać kontuzje bo zaczął się odpowiednio prowadzić i grał na „nowy kontrakt „ czy nową ofertę z innego miejsca to informacja o krótkiej umówię do 2024 jest dla nas idealna bo tutaj czasu na kontuzje nie ma. A do tego jest Katar w grudniu. Dodatkowo nie rozumiem w jaki sposób można się źle prowadzić żeby doprowadzać do kontuzji mięśniowych, nie jestem fizjoterapeutą ale różne sporty ( przez długi czas wyczynowo ) uprawiam od 27 lat i wiem, że prowadzenie się odpowiednie to ma wpływ na wydolność, koncentrację czy motywację a z kontuzjami stricte mięśniowymi ( tym bardziej na poziomie Barcelony gdzie wszystkie „ćwiczenia” zapobiegające kontuzjom i wzmacniające prowadzą trenerzy i nie zostawiają zawodnikom „zadań domowych” ). Tak czy inaczej skoro Xavi ma Dembele na codzień i był zwolennikiem jego pozostania to chyba ma pojęcie co robi. Pozdrawiam. VeB
5
@johny11
Pojawił się znawca, chłopie widać Twoje ograniczenie w pojmowaniu piłki nożnej. Jeden przykład gdzie robi różnicę ? Ostatni klasyk w którym obok Auby był najlepszy na boisku. Wykup pakiet z eleven, viaplay i canal + i zacznij oglądać piłkę zamiast o linki prosić. Poza tym jeśli masz inne zdanie to je wyraź i nie ubliżaj nikomu od dzieciaków bo inaczej widzi tą sprawę niż Ty. Skompromitowałeś się dodatkowo tym, że z Liverpoolem to owszem miał setkę ale na 4:0 a nie na 4:1 i piszesz o oglądaniu meczów ze zrozumieniem ? Pozamiatałeś sam siebie tym komentarzem „ ekspercie „
0
@fenix1983
Może już kibicuje dlatego nie życzy sobie najlepszej 9tki świata w Barcelonie. Zdecydowanie również dorzucę coś do klubu i zakupię nowy trykot.
4
@mateusz19191010
Zgadzam się w 100%. Choć zaraz pojawią się odpowiedzi, że w formie ( a szczególnie w zdrowiu ) to jest kilka razy na sezon.
4
@Kismeth
Ale jak gra w piłkę to robi różnicę na boisku a tego właśnie się od piłkarzy wymaga.