Rabona_1
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2022
Wrocław
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@SzymonBZ
Oni twierdzą, że kibice Barcelony mają kompleks realu podczas gdy jest dokładnie odwrotnie. Artykuły choć w 1% ocierające się o Barcelonę po kilkaset komentarzy na tym śmiesznym białym kurwidołku. Tendencyjne pisanie artykułów, komponowanie nagłówków oraz sama treść newsów tam to właśnie nakręcanie tej całej zaślepionej hołoty. Oczywiście jest również wiele głosów rozsądnych i merytorycznych, którym należy się szacunek. VeB
2
@QuentinTarantino
Choć ze względów finansowych jestem również zwolennikiem sprzedaży de Jonga to dywagacje na temat tego w czym jest lepszy od Roberto są chyba bez sensu bo uważam, że we wszystkim oprócz względów ekonomicznych dla klubu. Pozdrawiam. VeB
1
@wacha19
Lewandowska spisała ? Kontrowersyjnie jak na gimnazjalistkę napisałaś.
48
Niestety przescieradla mają obecnie najlepszego bramkarza na świecie.
3
Nie spodziewałem się, że rodrygo urośnie do miana tego, któremu chętnie bym złamał ryja ale mu się udało.
2
@JaCules1211
Robert owszem aktywny i szukający gry ale póki co raczej bez błysku, gra tyłem do bramki z przeciwnikiem na plecach za to klasa.
3
Wiadomo sparing, presezon itd ale wygląda to niezle po pół godziny. Christensen póki co bardzo pewny.
3
Gdzie Dembele ? Już kontuzjowany ? Sport nie widzi go nawet na ławce
0
@EsteBlanco
Ok w takim razie Barcelona też się nie kompromitowała w ostatnich latach w LM poza ostatnim odpadnięciem w fazie grupowej. Bo 2018, 2019 i 2020 się już nie liczą, to było dawno. Retoryka dostosowana do własnych poglądów przez Ciebie przemawia i nie widzisz tego a „ ostatnie lata” można zatem interpretować jak się chce, w Twoim przypadku są to 3 lata bo akurat w ich ciągu nastąpił „tylko” jeden gwałt na Twojej drużynie. Z mojej perspektywy są to wszystkie te mecze o których już wyżej wspominałeś łącznie z manitą, zatem o nich dobrze pamiętasz i słusznie, że pamiętasz.
1
@EsteBlanco
Rozumiem, że wtedy intensywność krochmalenia prześcieradeł była mniejsza i dlatego tylko na 3 ostatnie ? Ochłonięcie raczej zalecam tym, którzy na stronie klubu, któremu nie kibicują pokazują swój ból dupy z powodu zabawnej akcji marketingowej najbliższych przeciwników lub z powodu krzywd jakie im ci przeciwnicy wyrządzają, oczywiście poza 3 ostatnimi latami ( tylko ostatni klasyk też nie powinien być brany pod uwagę bo przecież i tak puchary do gabloty itd ).
0
@EsteBlanco
Nikomu nie trzeba przypominać bo każdy pamięta i to są właśnie ostatnie lata. Zatem idź zaginać rzeczywistość do białej norki. Dokładnie tak jak czytasz real jest gwałcony i to zbiorowo a bardzo często dzieje się to w jego domu. Oczywiście ciężko jest to przegryźć „kibicom” prześcieradeł dlatego zaraz wyjeżdżają z 14 pucharami Europy itp.
0
@creativeopinion
real nie ma innego wyjścia jak milczeć w tej kwestii w końcu to on jest gwałcony przez Barcelonę ostatnimi laty brutalnie. A podpowiedz czy te słynne hasła, że Modric czy któryś inny biały chłopiec ma tyle samo zwycięstw lidze mistrzów co cała Barcelona nie są hasłami prowokującymi? Rzeczywiście klasa sama w sobie. Te bzdury idź pisać na białą stronę los petos.
1
@Edoss
Opcji może być wiele, tylko przypomnij mi kiedy Barcelona ostatnio grała 3-5-2. Poza tym w układzie 3 obrońców widzę wtedy jednego stopera i dwóch bocznych ( np Alba-Dest ), bo chyba nie powiesz mi że programy 3 stoperami a nominalni boczni obrońcy będą grać jako skrzydłowi choć tych mamy bardzo dobrych ( Raphinha , Dembele ) bo jeśli by tak było to gdzie zagrają właśnie nominalni skrzydłowi.
0
@kinioo
Przecież jego nawet nie policzyłem. Czterech stoperów to Eric, Pique, Araujo i Christensen.
1
Ciekawi mnie czy ewentualny transfer Kounde sprawi, że Barcelona będzie chciała sprzedać któregoś ze ŚO. Moim zdaniem na tej pozycji jesteśmy w miarę zabezpieczeni, mamy 4 stoperów.
0
@korn234
Jak jest kibicem Lewandowskiego to aktualnie jest tez kibicem Barcelony.
0
@hazo428
Poniosło bo co? Bo wyraził swoje zdanie? Takie podejście mi się podoba, pewny siebie, wierzący we własne umiejętności. CR7 czy Ibra też zawsze mówili, że są najlepsi. Takie nakręcanie samego siebie przy odpowiednim charakterze stymuluje do progresu i ciągłego rozwoju. Tu oczywiście miało to na celu wykupienie się w łaski kibiców i choć sam jestem wyznawcą hasła, że pycha kroczy przed upadkiem to akurat uważam, że w sporcie takie podejście jest odpowiednie. VeB
4
@jacob345
Najśmieszniejsze jest to, że oni usilnie twierdzą, że to kibice Barcelony mają kompleks realu tymczasem tam 70% komentarzy odnosi się do Barcelony podczas gdy u nas jest tego jakiś niewielki ułamek . Prawdopodobnie jest to wynik tego, że regularnie Barcelona robi sobie z realu podnóżek, szczególnie na SB. Lost blantos jak wygrywają to minimalnie i bez fajerwerków. Osobiście uważam ( przez ich historię i tą wszechobecną niechęć katalońsko-madrycką ) że ich biały trykot najbardziej nadaje się na wycieraczkę do butów i taką też rolę pełni pod moimi drzwiami a sportowo zawsze życzę im wszystkiego co najgorsze. VeB
11
Podoba mi się, że pani redaktor pisząc nazwę klubu ze stolicy Hiszpanii napisała ją z małej litery ( oczywiście przez nieuwagę ).
0
@mientusek1407
Moim zdaniem najlepszy skrzydłowy LL. Do tego ma chyba 21 lat a wierząc relacjom prasowym był na wakacjach wraz ze swoim trenerem przygotowania fizycznego i codziennie zasuwał co pozwala przewidywać dalszy jego rozwój. Ponadto był jednym z dwóch najbardziej decydujących w zeszlosezonowych sukcesach prześcieradeł. Choć go nie lubię ( głównie jako piłkarza los blantos ) to jednak na boisku jest kozakiem a i kiedyś zapytany „ Messi or Ronaldo” odparł bez zawahania „ Messi, Messi „
0
@lukasz222
Ale wtedy z 7 grał Raul czyli ich legenda, Memphis taką legendą już u nas nie jest.
3
@lukkobe
Obawiam się, że Umtiti już przebił golfistę, który bądź co bądź jednak miał kilka ważnych momentów przywdziewając prześcieradło.
0
A o FdJ cisza? Piłkarzem jest bardzo dobrym ale niestety ze względów finansowych dobrze by się stało moim zdaniem gdyby za te 85 mln odszedł. VeB
0
@dominik1987r
Langlet już odszedł przecież.
1
Tylko czekać aż wypuszczą oficjalne koszulki z numerem i nazwiskiem. RL9 VeB!
2
@kosol11
To może idź ją świętować na białą stronę.
0
@MrCental
Nie mierz Roberta swoją miarą. Pohejtować też lepiej chyba gdzie indziej. Być może będzie to najgorszy transfer w historii klubu ( choć uważam, że Robert w ciągu pobytu na CN przekroczy granicę 100 strzelonych goli ) ale to jest nasz rodak i najlepszy piłkarz w naszej historii a do tego będzie reprezentował nasz ukochany klub zatem daj się tym pocieszyć innym. VeB
1
@Asthylath
Super! Ja jednak celuję w okolice września października, żeby połączyć to z tygodniowym odpoczynkiem a wtedy w Barcelonie jest pogoda idealnie mi pasująca. VeB
5
Najlepsza dla mnie informacja dnia dzisiejszego. Czekać tylko na fichado i można zamawiać koszulkę Roberta i bukować wyjazd do Barcelony. Pozdrawiam. VeB
5
@KarlosikCuler
Zdanie swoje co do transferów możesz mieć, ale obrażając ludzi dajesz przykład kim jesteś, a wydaje mi się, że zakompleksionym i skrzywdzonym przez życie frustratem. Za tekst „Lewaka” powinieneś po pysku dostać, najlepiej idź hejtować wszystko na białą stronę ale po tym co napisałeś to chyba nawet tam się nie nadajesz.