Rabona_1
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2022
Wrocław
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@oddychaj
Trochę nie pasuje mi tu „najsilniejszej ligi świata”. Reszta pełna zgoda.
0
@damcio24
Rozumiem, że nie rozumiesz.
0
Gramy swoje, do momentu strzelenia gola wyglądało to dobrze, później tragicznie. Tutaj rola trenera powinna mieć decydujące znaczenie, szkoda, że trenera nie mamy.
6
Tragicznie wyglądamy po przerwie mundialowej. Mimo, że ten pajac z gwizdkiem przeszedł dzisiaj samego siebie to wyniku meczu nie wypaczył. Grający dzisiaj kilkanaście minut lewy obrońca Balde był naszym najlepszym skrzydłowym pomimo tego, że biegało po skrzydłach blisko ćwierć miliarda euro. Lewy ostatnio najlepiej sprawdza się w nagrywaniu tiktoków z żoną, ale przede wszystkim nie mamy trenera z prawdziwego zdarzenia. Casus Pepa nie ma szans się powtórzyć. Obyśmy tylko nie stali się na dłużej hiszpańskim Milanem czy Manchesterem Utd. Mimo wszystko zawsze VeB!
4
U mnie niezmiennie gęsią skórkę wywołuje inny gol Don Andresa:
0
Komentarz usunięty
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
0
Komentarz usunięty
1
@samel
Akurat karny dla Realu moim zdaniem ewidentny.
5
Ponownie potwierdza się teza, że przed Barceloną przeciwnicy „rozkładają nogi” ( Rayo dało nam punkt ) a z białymi grają najlepszy mecz w swojej historii. Arbiter jako dwunasty zawodnik Rayo, a na dodatek podwozie było złe i tory też były złe.
0
@Messi1992
Co do większości pełna zgoda, tylko zastanawiają mnie te kilometry świetlne. Pozdrawiam. VeB
2
@ini_barca
Miścisław Marchewka, Tyberiusz Taboret oraz Zenobia Kociołek
24
Śmiali się jak nie odgwizdano Barcelonie karnych w pierwszym meczu z Bayernem i w Mediolanie z Interem, teraz dokładnie ci sami płaczą najgłośniej z powodu karnego przeciwko ich drużynie.
0
@MeMyselfAndI
Mimo, że jesteś kibicem białych to uważałem, ( po sposobie wypowiadania się ) że jednak masz trochę oleju w głowie. Muszę jednak ten pogląd zweryfikować. Przytoczyłeś mój komentarz o tym jak życzeniowo widziałem udział Barcelony w LM w kontekście wygranego meczu ligowego w doliczonym czasie gry 2 miesiące później. Po pierwsze co wspólnego ma tamten komentarz z tym powyżej, po drugie co dziwnego jest w tym, że życzyłem sobie sukcesów swojej drużyny?
Mike1023
Zostań w swojej budzie szczeniaczku bo nie nadążasz, za to doskonale wpisujesz się właśnie w rzeczoną grupę ćwierćmózgów choć w tym wypadku byłaby to mocna obelga dla ćwierćmózgów.
6
Wczorajsza wygrana w stylu Realu tymczasem niektórzy jego wyznawcy twierdzą, że „znowu fartem”, podczas gdy ich klub w 10 razy bardziej fartowny sposób wygrał kilka ze swoich najważniejszych pucharów o czym przypomniało kilku przytomnych kibiców białych co z kolei daje nadzieję, że nie są to same ćwierćmózgi.
1
@MeMyselfAndI
Młodzież Barcelony też pracuje w cieniu i chyba sami się nie pchają na gale czy okładki gazet tylko są tam umieszczani. Sami sobie nagród również nie wręczają. Kończą drugi sezon z rzędu w LE i to jest fakt tylko co to ma do rzeczy ? Rzuciłeś truizmem niczym polityk. Następnym razem jeśli któryś z młodych zawodników Barcelony zdobędzie jakieś wyróżnienie czy zostanie mu poświęcona okładka dziennika nie zapomnij skomentować, że „ co z tego skoro Real ma 14 pucharów Europy”.
4
@Pustelnik
Ja myślę, że zarówno Mbappe jak i jego partnerce lata wszystko koło chu*a.
2
@Tridente2015
Ja nie twierdzę, że zasłaniał lot piłki tylko wykonał ruch w jej kierunku kiedy już leciała jakby chciał ją przeciąć a był wtedy na spalonym. Bramkarz przecież miał czas żeby się przesunąć w jej kierunku, ale w mojej opinii czekał aż podanie przejmie Rudiger. Również doradzam jeszcze kilka razy obejrzeć powtórkę.
2
W końcu Real traci punkty. Nie wiem jak widzieliście sytuację przy golu na 1:0 ale tam moim zdaniem będący na spalonym Rudiger wykonał ruch w kierunku piłki ( której ostatecznie nie dotknął ) i zmylił tym samym bramkarza Osasuny. VAR to rozstrzygnął bardzo szybko na korzyść białych co mnie mocno zdziwiło. Te przepisy z absorbowaniem uwagi bramkarza czy zagraniem ręka w polu karnym chyba zawsze już będą zostawiać pole do interpretacji. VeB!
29
Świetny artykuł, na własnym przykładzie mogę stwierdzić, że odporność psychiczna to oprócz talentu czy szczęścia to w sporcie najważniejsza sprawa. Od 9 roku wyczynowo grałem w piłkę, jeździłem na zgrupowania reprezentacji młodzieżowych, wygrywałem plebiscyty regionalnych gazet sportowych czy nagrody turniejowe typu najlepszy zawodnik czy strzelec a nigdy nie przeskoczyłem poziomu 4 ligi. Kilku zawodników rywalizujących ze mną o miejsce na boisku np. w juniorskiej reprezentacji dolnego śląska zostało nawet później mistrzami Polski w seniorskiej piłce a ja skończyłem „karierę” w wieku 20 lat. Były również lata boksowania i tu historia jeszcze bardziej dobitnie pokazująca znaczenie psychiki w sporcie. Sparingi w wąskim gronie obserwatorów niekiedy nawet z zawodowcami ( byłymi i aktywnymi ) na bardzo dobrym poziomie, natomiast na zawodach głowa często „nie dojeżdżała” i walki ( mimo często dobrych pojedynków ) przegrane. Postawiłem przed sobą diagnozę , że to głównie lęk przed porażką oraz poddaniem się ocenie/krytyce innych ludzi, niestety w moim przypadku odporność psychiczna w sporcie była słaba. Pozdrawiam. VeB!
10
W mojej opinii najważniejsze przed Mundialem żeby utrzymać kontakt, a może jeśli będziemy mieli odrobinę szczęścia przeskoczyć lidera LL. Fajnie byłoby również ugrać na Interze 4 punkty w LM. VeB !
0
Do sztabu dołącza również widoczny na zdjęciu Zibi Stonoga ?
2
REALny transfer do Barcelony…to dopiero historia
2
Niedługo do szkół wprowadzą zajęcia z rasizmu/antyrasizmu. W mojej opinii idzie to już zdecydowanie za daleko. Oczywiście, że trzeba piętnować złe zachowania kibiców, piłkarzy czy dziennikarzy, ale dlaczego robi się z tego wielką szopkę medialną a także dlaczego tak mocno nagłaśniane są rasistowskie zachowania a wyzywanie piłkarzy oraz ich rodzin na stadionach czy wyzywanie całego klubu/społeczności np. Barcelony na SB ( puta Barca itp. ) przechodzą bez echa. Pewien Jose zapytałby- „por que?”. Szczytem było dla mnie jak w którymś ze spotkań europejskich pucharów jeden ciemnoskóry zawodnik odmówił dalszej gry bo stwierdził, że został obrażony na tle rasistowskim przez innego zawodnika. Ponadto obecnie nazwanie rzeczywistości czyli ciemnoskórego człowieka jako „murzyn” czy „ czarny” już jest rasizmem, ale kogoś o jasnym kolorze skóry „białym” czy „białasem” już rasizmem nie jest i nikt się o to nie obraża ani nie robi afery.
0
@gaucho104
Powiem Ci kolego, że np. takiego Curtois to jednak chętnie bym między słupkami u nas widział.
12
Wielka szkoda, że tak klasowy piłkarz nigdy nie odniesie jakiegoś poważnego sukcesu z reprezentacją swojego kraju ( nad czym jako Polak bardzo ubolewam ). Pozostaje nam mocno emocjonować się pojedynczymi zrywami typu mecz z Walią czy Portugalią na ME. Naprzód Polsko!
4
Real wygląda niestety jakby miał wygrywać wszystko do końca. Mam nadzieję, że dotrzymamy im kroku a mistrzostwo będzie rozstrzygać się do ostatnich kolejek. Vinicius mimo całej swojej klasy piłkarskiej wyrasta na kolejnego „gladiatora” pokroju naszego Busiego, drugi mecz z rzędu pada „nieprzytomny” po muśnięciu go w okolice szyi. Piłkarzy pokroju Davidsa, Gattuso, Kean’a, Cantony czy Vieiry już chyba długo nie zobaczymy. VeB!
0
A Griezmann wychodzi od początku w derbach Madrytu. Albo dogadali się na kwotę mniejszą niż 40 baniek, albo szybko dostanie „wędkę”.
5
Mam przeczucie, że na fotelu lidera zostaniemy po tej kolejce. Oby słowo ( pisane ) ciałem się stało. VeB!
2
Tymczasem Samuel „ Big Sam „ Umtiti skała nie do przejścia w Serie A. Wczoraj znów go nikt nie ograł, kolejny bezbłędny występ. Jak tak dalej pójdzie to ustawi się duża kolejka chętnych do kupna stopera w zimie.