2

@Lucassito
Mi chodzi o retorykę jaką stosujesz. Oczywiście , że mnóstwo ruchów zarządu naszego ukochanego klubu jest słabych a nawet żenujących i można a nawet trzeba je krytykować , ale konstruktywnie a nie wypisując w kółko te hasła , którymi odklejeni kibice prześcieradeł się onanizują jak rzeczony „klub-mem” , „8arcelona” „kutalonia” itp. przeboje.

25

@Lucassito
Byłeś „mes que un TROLL” i zostaniesz „mes que un TROLL”.

0

@Zacny
Uderz w stół itd… „zacny” przedstawicielu zakompleksionej na punkcie Barcelony rzeszy białych wyznawców - ja ciebie z kolei oceniłem idealnie mianowicie jako kogoś kto przed napisaniem komentarza powinien przejść testy psycho-medyczne. A pod artykułem o składzie na superpuchar też jest kilka komentarzy zahaczających o Barcelonę co tylko potwierdza moją tezę o kompleksach tobie podobnych „kibiców”. Inna sprawa jest taka , że pytanie było skierowane do kogoś innego ( nie odpisał bo nie chciał lub uznał je za głupie - bez różnicy ) a ty się wtrąciłeś. Obiecuję , że jak będę miał ochotę zapytać o coś kogoś na twoim „poziomie” ( choć na to się nie zanosi ) to zwrócę się bezpośrednio do ciebie.

0

@Zacny
Gdzie jest napisane , że się dziwię ? Zapytałem jego jako kibica drużyny przeciwnej co o tym myśli , zatem kibicu tej samej drużyny jeśli nie nadążasz z rozumieniem tekstu to poświęć dłuższą chwilę na jego analizę. To , że Barcelona odstawia kabaret to akurat fakt co mnie mocno boli. Tym niemniej na wspomnianej stronie czy Barcelona wygrywa, przegrywa czy ma problemy finansowe czy robi cokolwiek innego to jest w komentarzach równie „popularna” co biali.

0

@MeMyselfAndI
Jako kibic białych , co sądzisz na temat tego , że na polskiej stronie tego klubu pod każdym artykułem mnóstwo komentarzy o Barcelonie ? Dzisiejszy przegląd prasy tam przekroczył chyba 95% komentarzy na temat FCB. Czy to jest wynik tego słynnego kompleksu realu u kibiców Barcelony czy właśnie zdecydowanie na odwrót ? I czy nie uważasz , że 80% tam komentujących „kibiców” to nie kibice realu a antykibice Barcelony a strona zamiast realmadryt powinna nazywać się antybarcelona.pl ?

4

@Harnas2
Nicholson by się nie powstydził takiego plakatu do filmu.

4

@DzizuSS
Trochę jak psychol z amerykańskiego dreszczowca :-)

4

Moim zdaniem najbardziej sprawiedliwe i klarowne przepisy dotyczące zagrań ręką w polu karnym to takie przy których każde zagranie ręką ( poza bramkarzem oczywiście ) to jest rzut karny choć mam świadomość , że determinowałoby to większą ilość przypadkowych wyników ale może przy okazji promowałoby bardziej otwarty i ofensywny futbol.

0

@[Oli]
Kounde , Araujo

0

@Mroziu
O czym ty chłopie w ogóle piszesz ??? W jednym się zgadzamy, rozmowa z tobą jest bez sensu, poza tym zbyt mocny w poprawnej pisowni nie jesteś tak samo jak ja w obronie.

0

@Mroziu
Masz rację , słabo ogarniam Twoje rozumowanie „ niesłabego obrońcy” skoro twierdzisz , że był nim Lenglet. Wielka szkoda zatem , że go już u nas nie ma. I pokaż mi Ty gdzie napisałem , że nie pamiętam ( skoro to samo napisałeś do kolegi wyżej ). A to , że grał było tylko wynikiem kontuzji i wąskiej kadry więc kto miał grać na stoperze , może Puig ?

0

@Mroziu
A co to za różnica czy był w pierwszym składzie ( bo nie miał kto grać ) czy wchodził skoro i tak na ogół był bardzo słaby i popełniał masę błędów ?

0

@Mroziu
Szkoda tylko , że dostępny był na ogół jako dwunasty zawodnik drużyny przeciwnej.

3

Pique na prezydenta Barcelony !

1

Oby teraz nie zaczął się cyrk z tymi przedłużeniami umów a jeśli rozkręci się na dobre to oby nie miał wpływu na atmosferę i formę sportową drużyny. W tej sytuacji to ostatnia rzecz jakiej potrzebujemy. Tak czy inaczej życzyłbym sobie nie oglądać żałosnego ryja tego nieudacznika Bartka , chyba że odpowiadającego za wszystko swoim własnym majątkiem. VeB!

1

Mimo , że mecz z bardzo słabym rywalem to cieszyć się trzeba. Rewelacyjny dzisiaj Robert , Franek. Bardzo dobrzy Kessie , Pedri , Gavi , Dembele. Raphinha z przebłyskami. Szczerze mówiąc nigdy nie byłem fanem skali talentu Fatiego , którego wielu uważa za przyszłego lidera. Życzę mu jak najlepiej ale moim zdaniem poziomu światowego topu nie osiągnie. Zobaczcie na zdjęciu jak nawet pierogi chcą już oddawać za koszulkę Roberta. Pozdrawiam. VeB

0

Barcelona zawsze była własnością kibiców co jest tradycją i ewentualny inny stan rzeczy wywołuje u większości oburzenie. Moje osobiste zdanie jest takie , że nie ma nic złego w finansowaniu klubu z pieniędzy prywatnych właścicieli oczywiście pod warunkiem , że jego działalność ogranicza się tylko do rzeczonego finansowania i nie próbuje wpływać na inne aspekty działaności klubu. Pozdrawiam. VeB

1

@Zbyszard
To mi się nie zgadza , że np. w systemie 3-5-2 jest 5 pozycji pomocników a Ty piszesz , że pozycja pomocnika dzieli się na kilkanaście innych pozycji. Kilkanaście pozycji to jest cała jedenastka bo w piłkę nożną gra się po jedenastu zatem pozycja bramkarza też jest podpozycją pomocnika ? I gdzie widziałeś żeby Gavi grał na pozycji defensywnego pomocnika bo moim ( i chyba nie tylko moim ) zdaniem jest to typowy ofensywny pomocnik.

1

@Zbyszard
„pozycja POMOCNIK dzieli się na kilka/kilkanaście innych podpozycji??„

Kolego mam pytanie. Czy Ty aby na pewno oglądasz piłkę nożną wtedy kiedy wydaje Ci się , że ją oglądasz ? Pytam bo tu piszesz , że pomocnik dzieli się na kilkanaście pozycji a kilka komentarzy wyżej piszesz , że Gavi to typowy defensywny pomocnik. Stąd moje wątpliwości. Pozdrawiam. VeB

4

@creativeopinion
Komedią jest to , że udzielasz się na stronie klubu , któremu nie kibicujesz. Rozumiem , że biali najbardziej bali się, boją i będą się bać Barcelony ale nie tłumaczy to tych wszystkich teorii, którymi nas raczysz. Podejrzewam , że jak coś napiszesz na stronie rywala to „rosną” ci jaja ( o ile je w ogóle masz ). Poszukaj może innego hobby.

1

@MeMyselfAndI
Chyba nie złapałeś treści. Postarałeś się poszperać w internecie wyciągając daty i jakieś liczby, kwoty itp. Super. Kompletnie nie jest to do zweryfikowania. Równie dobrze możemy napisać :
1963 - podczas wizyty w restauracji w centrum Madrytu, dyktator spotyka kadrę realu i dogadują strategię osiągnięcia przez klub kolejnych tytułów.
Pomijając fakt, że tu chodzi o to jak pomagano wtedy realowi a nie, o to jak wiwatowała katalońska społeczność na widok dyktatora. To że zatwierdził ( o ile to jest prawda ) jakiś dekret pozwalający Barcelonie zarobek jakiś pieniędzy nie znaczy, że w tym samym czasie nie pozwolił swoimi decyzjami administracyjnymi na zarobienie białemu klubowi 10 razy większej kwoty. Jednym zdaniem: chodzi o to jak pomagano wtedy klubowi z Madrytu. Nazwę tego klubu zawsze pisałem z małej litery, w tym przypadku słownik w moim telefonie nie przepuszcza innej wersji. Dodatkowo nie ma czegoś takiego jak „docinka„ pewnie miałeś na myśli „docinek„ a wtedy to już jest „ten docinek„ a nie „ta docinka”.

1

@MeMyselfAndI
Encyklopedią nie jestem i wszystkie historie z tamtych lat są albo prawdziwe albo nie. Faktem jest natomiast to , że real był klubem wspieranym przez dyktatora, który był antagonistą Barcelony ze względu na niepodległościowe zapędy Katalonii co pozwala wysnuć wniosek , że real miał dużo łatwiej na każdej płaszczyźnie. Nie przytaczam historii jakoby żołnierze mieli przystawiać lufy do głów przeciwnikom realu czy słynny transfer Di Stefano w który zaangażował się sam dyktator a jedynie twierdzę , że jako klub reżimowy real miał dużo większe możliwości sportowe i pozasportowe w osiąganiu sukcesów i zdobywaniu tytułów. Reasumując encyklopedią nie jestem, ale widzę w Twoim poście do kolegi @AxelF , że Ty z kolei nie jesteś słownikiem ortograficznym , ale równy czy „nie równy” kto by się tym przejmował. Czekam aż dasz swój wykład historyczny na ten temat.

0

@kamil_veb
Pożegnać Busiego z jakiej przyczyny ? Było coś o tym, że to jego ostatni sezon czy po prostu uważasz , że odstaje sportowo ?

7

„ma swoje lata i nie jest tak szybki, jak był w przeszłości”- albo nieuważnie śledziłem jego grę albo rzeczywiście był aż tak szybki, że tego nie zauważyłem.

2

@cyron1
Musimy być ostrożni w tych komentarzach bo zaraz wjadą archolos i cwealtiveopinion i pozamiatają wszystko stwierdzeniem „ my dokładamy kolejny puchar do gabloty „ co w tłumaczeniu na normalny język znaczy „ mocno nas boli Barcelona, że żyjemy jej sprawami a nie swojego klubu”.

2

@AxelF
Różnica ogólnie rzeczywiście nie jest duża, ale najważniejsze rozgrywki to liga i puchar Europy a tu nam trochę odskoczyli, inna sprawa w jaki sposób nazbierali tych tytułów w latach 50tych i 60tych o tym akurat pewnie żaden owinięty w prześcieradło gimnazjalista nawet nie wie.

10

Cicho tu u nas. Na białej eksperci z zakresu ekonomii, demony księgowości, poeci finansjery prześcigają się tylko w wieszczeniu upadku Barcelony. Za 5 lat w segunda division, 3 lata bez pucharów, za rok przestaną istnieć… Kibicując najbardziej utytułowanej drużynie klubowej na świecie i mieć takie kompleksy i bojaźń w stosunku do Barcelony to raczej normalne nie jest.

0

@Archolos
Temat jest o porównaniu środka pola jednych i drugich a w ostatnim bezpośrednim meczu o stawkę real został zmiażdżony przez Barcelonę również jeśli chodzi o tridente w pomocy. Zatem to chyba logiczne, że przypomniał ten mecz. „ Faktem jest , że Valverde lepszy….” , „ patrząc obiektywnie” oraz „ wasze teorie poszły w piach” to kwintesencja Twojego odklejenia , zatem idealnie się wpisujesz w grono fanów prześcieradeł udzielających się na tej stronie a jedyne co jest faktem to to , że po ostatniej konfrontacji w klasyku real miał wyraźne znamiona gwałtu zbiorowego na sobie i ten stan rzeczy utrzymywać się będzie przynajmniej do października.

P.S. Gdzie grają piłkarze Petri i Gabi ?

1

@FCBurnley
Też nie jestem zwolennikiem pompowania balonika, ale wyjeżdżając tu z Lewym pokazałeś , że tak jak balonik „ na pompowany” tak ty jesteś prawdopodobnie „ na jebany”.

2

@creativeopinion
Nie nadążasz nawet za treścią chłopie, na swojej stronie masz odklejeńców swojego pokroju niejaki yaco czy odzawszereal coś takiego w każdym razie. Tam możecie się nawzajem zadowalać bluzgami na tych których od zawsze najbardziej się boicie i których macie największy kompleks czyli F.C. Barcelonę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?