4

Mógł pojechać z zespołem na tourne. Okres aklimatyzacji już by rozpoczął. A i może ojro na dolary wymienił.

2

@Magicc89PL
Carletto. Carlito to zdrobnienie od Carlosa.

0

Rzadko z tamtej strony płyną słowa szacunku , tym bardziej brawa dla Carlo.

9

„Ekonomista: Barcelona nie będzie miała problemu z rejestracją piłkarzy” - chyba, że na polskim forum strony realu madryt eksperci zadecydują inaczej.

0

@Pawci023x
Wydaje mi się , że dopiero po walce ma lecieć. Podobno do Polski.

1

@Pawlak1992
Oczywiście, Samuel Umtiti i Dmytro Czychrynski to legendarni stoperzy tego klubu i zapisali się w jego historii złotymi zgłoskami. Uważasz inaczej ?

2

@Malibu
Zobacz gdzie gra dzisiaj Bernardo. Poza tym tam gdzie on „ kręci się” na boisku u nas oprócz Pedriego i Gaviego ( który zaraz będzie poziom wyżej niż Silva ) grywa jeszcze taki piłkarz jak Ansu Fati. Nie wiem gdzie miałby grać Bernardo.

0

@Bulos11
Chyba nie zrozumiałeś

3

Big Sam kocha Barcelonę i chce wypełnić kontrakt. Malo który obrońca dał tyle temu klubowi co on.

3

Na pozycji Bernardo mamy już piłkarzy klasowych zatem jestem zdania , że nie jest potrzebny. Pierwsza połowa City- LFC utwierdza mnie w tym przekonaniu. Poza tym zdecydowanie bym wolał Fodena.

0

No to witamy „Żula” na pokładzie. VeB!

17

@creativeopinion
Idź może lepiej do lekarza specjalisty. Kibic prześcieradeł siedzi na stronie Barcelony i onanizuje się jej problemami.

11

Takiego Dembele nam potrzeba. Zdrowy i skupiony a forma przy tych umiejętnościach sama przyjdzie. VeB

2

@Michal1975
Drodzy kibice, widać jak bardzo boli „kibiców” białych F.C. Barcelona. Dowodzi tego co drugi komentarz dotyczący naszego ukochanego klubu i wieczne pieprzenie „ barca ma puchar za zwycięstwo z realem a my puchar LL i LM” , „ barca z realem gra zawsze jak o życie „ i te górnolotne epitety typu 8arcelona, varcelona i tym podobne bzdury. Prawda jednak jest taka , że Barcelony boją się najbardziej i to oni mają jej największy kompleks. Pewnie jest też wielu normalnych wśród kibiców białych ale uwypuklają się zawsze ci najbardziej odklejeni i zakompleksieni. Tak czy inaczej na zawsze VeB.

9

@Pustelnik
Możliwe , że masz trochę racji , ale uważam , że nazywanie go pajacem jest mocno nietaktowne. Ja oczywiście jestem zdania , że Messi ponad CR7 ale i tak to był jedyny gość dotrzymujący kroku najlepszemu piłkarzowi w historii do tego niezliczone akcje charytatywne itp. Można go nie lubić bo pewność siebie, wielkie ego, diamentowe kolczyki itd ale jednak piłkarzem jest wielkim. Pozdrawiam. VeB

3

@creativeopinion
Kapitalne porównanie, widać , że mamy do czynienia z człowiekiem orkiestrą. Socjolog, psycholog, finansista , księgowy i co najważniejsze wróżbita. Jego nick mówi wszystko. Prowadź nas nauczycielu.

4

Ja raczej byłem na nie jeśli chodzi o Kounde, chciałbym żeby w 96 minucie finału LM przy naszym prowadzeniu 1:0 wślizgiem wybił piłkę z naszej linii bramkowej i przyłożył palec do ust w geście uciszenia mnie i mi podobnych ( których chyba nie ma zbyt wielu ). Pozdrawiam. VeB

0

@Lucassito
W nocy jak pisałem , że obaj w formie to w dojrzałym stylu wyśmiałeś to cytat- „LOL I milion xD”, a teraz piszesz, że jak tak będą grać to żal ich nie trzymać razem. Poza tym chyba nie zauważyłeś , że akurat razem w nocy nie grali. Masz rozdwojenie jaźni czy po prostu przerasta Cię piłka nożna ?

3

Widać chyba to o czym wielu mówiło, bez Araujo największe problemy będziemy mieli w obronie.

9

Busquets ciągle ma ten balans, przegląd pola i technikę użytkową. Przyjemnie się na to patrzy. Nico jednak sporo odstaje.

16

@Lucassito
Zainwestuj w telefon z lepszym słownikiem, bo oczy bolą. Poza tym widać , że jesteś na bieżąco z ilością sparingów. Prośba- nie odpisuj już.

54

Odpowiedź Dembele na formę Raphinhi :) o taką rywalizację chodzi. VeB

0

@Lucassito
Przepraszam , że wchodzę w nieswoją wymianę zdań , ale odnośnie tego co napisałeś to uważasz , że transfer Auby był chybiony bo on się dobrze wkomponował ale niczego nie wygraliśmy ? Czy po roku pobytu Ronaldinho Gaucho w Barcelonie gdzie niczego nie wygraliśmy a on został najlepszym zawodnikiem LaLiga też uważałeś ten transfer za niepotrzebny ? Miarą udanego transferu są wyniki zespołu ? Jeśli tak to chyba potwierdzasz , że transfer Dmytro Czyhrynskiego na Camp Nou był udany bo zdobyliśmy wtedy mistrzostwo Hiszpanii.

0

@Lucassito
Kolega @Mroziu nie napisał, że zdobyliśmy jakieś trofea. Chyba chodziło o to, że przy transferze Auby również było sporo przeciwników, których jednak trochę uciszył ładując w pół roku 13 czy 14 bramek w tym dwie kapitalne na naszym boisku treningowym z prześcieradłami. Pozdrawiam wszystkich. VeB

1

@Takitaki
Trochę nie rozumiem tego, że będziesz miał „pożywkę” w końcu wszyscy jesteśmy fanami Barcelony i gramy do tej samej bramki. Jedni są za transferem Roberta inni nie i każdy ma prawo do swojego zdania. Są transfery, które wypalają i są te, które nie wypalają. Oczywiście może też się okazać, że Robert strzeli 5 goli w dwa lata i wtedy zwolennicy ( w tym także ja ) się srogo pomylą, ale radość z tego transferu i możliwość kupienia „meczówki” z nazwiskiem rodaka i tak wprawia mnie w euforię.

1

@Rarenzio
Nic nie zrobią, nadal będą dumni, że najlepszy polski piłkarz w historii gra w ich ukochanym klubie. Jeśli nazywasz to ogólnonarodową sraczką to szkoda mi Ciebie. Widać nie jesteś w stanie odczuwać tak fajnych emocji jak ja i wielu mi tutaj podobnych.

6

Oby Robert zamknął usta wszystkim tym malkontentom, których nawet na tej stronie jest wielu. Chciałbym zobaczyć ich komentarze jak Robert się wkomponuje i zacznie trafiać. Są dwie opcje: albo będą siedzieć cicho albo będą umniejszać. VeB

1

Komentarz usunięty

0

@MrCental
Największą komedią są Twoje komentarze przesiąknięte malkontenctwem.

0

@Mezocyklon87
Nosisz prześcieradło, że powielasz te gadki ? Może posiedź sobie na swojej białej stronce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?