1

@Varezq
Być może co do „L’Esportiu” masz trochę racji. Jednak co do „Sportu” z kolei ja się z Tobą zupełnie nie zgadzam. Nieistotnym jest z jakich powodów pomijają szerszą informację na temat najważniejszego sportowego wydarzenia weekendowego w Hiszpanii, ale sam fakt, że jako główny temat podają plotki transferowe odnośnie Raphinhi w zestawieniu z finałem krajowego pucharu uważam za bardzo słabe i „słabe” to mocny eufemizm w tym wypadku. Sam jestem zdecydowanym antimadridistą, ale patrząc obiektywnie i trochę gdybając to zakładam, że okładki mogłyby być inne w przypadku zwycięstwa Osasuny.

1

Dwie na trzy katalońskie gazety w mojej opinii tymi okładkami kolejny raz się skompromitowały.

3

@talizmo
Chyba sporo cię ominęło po ostatnim ligowym klasyku i wątpliwościach Carlo co do spalonego Asensio. W sumie po pierwszym pucharowym klasyku również twierdził, że Barcelona zwyciężyła niezasłużenie.

0

@AmigoBlancos
Ja również, z drużyn madryckich ich najbardziej toleruję:)

0

@AmigoBlancos
Masz rację, nie doczytałem tego. Przyznaję się do błędu a jednocześnie winszuję „jakiemuś Rayo”, ogrywającemu w jednym sezonie jednych i drugich.

0

@AmigoBlancos
„Jakieś Rayo” ? Przypomnij jaki to wynik osiągnęli twoi bohaterowie w meczu z „jakimś Rayo”…

0

@ini_barca
Ja również uważam, że katalońska prasa często przesadza ale jednak wydaje mi się, że poruszyłeś temat wczorajszych i dzisiejszych okładek, a nie tych sprzed prawie 3 tygodni. Również pozdrawiam, choć kawy nie piję w ogóle. TEAM GREEN TEA :)

2

@ini_barca
Chyba masz na myśli tylko Sport, który pisał o upokorzeniu i na okładkę wrzucił piłkarzy Madrytu. Reszta gazet raczej podkreślała wyczyn Castellansoa niż znęcała się nad Madrytem. Dodatkowo Girona to miejscowość w Katalonii, zatem nie dziwi, że ich zwycięstwo było głównym wydarzeniem katalońskich gazet. Mam wrażenie, że na siłę próbujesz się do czegoś przyczepić. Miłego dnia!

0

@sokot
Uważam, że MATS to o klasę słabszy bramkarz. Rekordy rekordami, ale akurat tak świetny wynik to wypadkowa bardzo solidnej gry obrońców, szczęścia ( bo przecież mieliśmy go mnóstwo jak rywale miewali „setki” ) i oczywiście również samego MATSA, choć tak spektakularnych obron jakich Belg miał już wiele w tym sezonie u Marca było zdecydowanie mniej. Reasumując, moim zdaniem Courtois ma zdecydowanie większy wpływ na wyniki Realu niż MATS na wyniki Barcy. Pozdrawiam

0

Widać ile znaczy mieć najlepszego bramkarza na świecie u siebie. I jaka jest różnica w osiąganiu wyników z nim i bez niego. Curtois to 50% sukcesów Madrytu. Podczas naszego blamażu na Camp Nou sekundy przed pierwszą bramką wyciąga Lewemu pewnego gola, z Chelsea przy 0:0 też broni niesamowicie. Gość jest półkę wyżej niż cała reszta.

2

@Rivaldinho11
Przecież lider tabeli ligi hiszpańskiej z kilkunastoma punktami przewagi nad klubowymi mistrzami świata i Europy to żadna topowa drużyna tylko outsider.

6

Dziękuję Generale, że zamknąłeś mi ryja ( choć nadal uważam, że to jeszcze nie top ), gdyż nawet na tym forum wyrażałem swoją opinię, że się nie nadajesz a Barca nie ma trenera. Mea culpa. VeB!!!

0

Jako piłkarz władował chyba dwie bramki prześcieradłom na Bernabeu i eksponował trybunom koszulkę Barcy, wciąż pamietam jego cieszynkę. Kawał piłkarza z niego był.

1

Ta zielona Kappy to moja pierwsza oryginalna „meczówka” zakupiona w 1996 roku w Tarragonie. Mimo, że barwy mało barcelońskie mam ogromny sentyment do tamtej wyjazdowej koszulki i jej kolorystyki. VeB!!!

0

@Pustelnik
Być może Ansu zamknie mi mordę świetną formą w końcówce sezonu, czego mu życzę, natomiast ja jestem zwolennikiem poszukania opcji jego sprzedaży jeśli trafi się oferta na poziomie kilkudziesięciu milionów ( choć wątpię żeby ktoś takie pieniądze wyłożył ).

6

@Borneo
Chwilę mi zajęło rozszyfrowanie tego „bąć” :) Pozdrawiam. VeB

1

@SmoothCriminal
Tą mentalność nazwałbym nawet kur*wską.

15

Pozy i miny Jurka po obronie dobitki Shevy w finale w Stambule nie zapomnę nigdy. Szkoda, że chłop się teraz tak kompromituje.

1

@Freek_Tom
Kolego chyba nie podejrzewasz Roberto o bycie imbecylem i to , że gdyby miał kartkę to zdecydowałby się na faul taktyczny 80 metrów od bramki Ter Stegena.

0

@mich_l
Od czasu do czasu czytam komentarze na ich śmiesznej stronce i odnoszę wrażenie, że rzeczone „umysłowe bankructwo” jest tam po prostu standardem, choć pojawiają się również zdroworozsądkowe opinie, są jednak w zdecydowanej mniejszości.

12

Roberto dzisiaj owszem bardzo solidnie, jednak moim zdaniem najlepszy na placu Raphinha.

2

@korn234
Moim zdaniem jeśli uważasz, że to było jedyne dobre zagranie Roberta w tym meczu to prawdopodobnie nie oglądałeś zbyt uważnie.

9

Dziękuję Barcelono! Visca el Barca para siempre!!! Dolary przeciwko orzechom, że narracja prześcieradłopodobnych będzie taka, że Roberto powinien przedwcześnie mecz zakończyć ( bo mając kartkę, która mu się jednak należała, oczywistym jest, że łapałby Modrica taktycznie za koszulkę )

14

@Compadre
Dokładnie tak, po golu głową od razu ją ściągnął i ucałował. Jeden z piękniejszych sportowych dni w moim życiu. VeB!

4

@Santodomingo1234
Nie do końca znam znaczenie „odrabiania startów” oraz „remantad”, ale tak- te 3 remontady ( o ile o to chodziło ) w których były np. kiksy bramkarskie na korzyść Realu zdarzające się raz na 50 meczów czy stuprocentowe sytuacje jak np. Grealish’a na „ zabicie” sprawy awansu na Bernabeu uważam za rzeczone wyżej „giga szczęście”.

1

@Linghunter88
Giga szczęście jak pokonywanie tej drabinki w zeszłym roku.

1

@Remi1899
Ja jednak na tym kadrze widzę jak trafia nogę Pereza. Pozdrawiam

2

Barcelony wygrywającej w tak defensywnym stylu dawno nie widziałem, tu się jednak styl nie liczył. Standardowo na białej stronie po meczu przeciążenie. Wychwyciłem mimo to jeden jakże przytomny i oddający rzeczywistość komentarz, cytat: „Wystarczy solidna obrona i nie istniejemy. C#uj nam w dupę i na imię „ koniec cytatu:). VeB!!!

0

@Linghunter88
Myślę, że znalazłoby się wiele kryteriów jak np. wartość rynkowa piłkarzy, wyniki w europejskich rozgrywkach czy choćby oglądalność natomiast ja tu kierowałem się innym, mianowicie subiektywną opinią kolegi @oddychaj oraz moją ( stąd stwierdzenie, że nie pasuje mi… ).

3

„Nie lubię wygrywać przy oszustwach, mówiłem to wiele razy.” Dość niefortunnie skonstruowane zdanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?