Rabona_1
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2022
Wrocław
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Pół żartem, pół serio to mam wrażenie , że póki co rejestracja Kounde może poczekać nawet do przyszłego sezonu.
0
@The_Man
A dwie z nich doświadczyły niestety największych życiowych tragedii jakie mogą spotkać człowieka.
16
Ależ szybko potrafi człowieka sprowadzić na ziemię coś takiego jak choroba. Codzienne ścieranie się o każdy tysiąc złotych, wkurwienie , że mechanik walczy z wałkiem rozrządu 2 dni za długo czy skaczące ciśnienie ze względu na prędkość domowego internetu, który miał być bardzo szybki. Czym jest to wszystko w obliczu jakiejkolwiek ciężkiej choroby? Życzę wszystkim bardzo dużo zdrowia. VeB!
2
Auba wartościowy zmiennik, ale w obecnej sytuacji finansowej uważam , że powinien zostać sprzedany. VeB
9
@SenoX
Za Aube chcą zapłacić bardzo dobre pieniądze, Memphis o ile się nie mylę pobiera netto 5 milionów ojro. Takiego Belottiego czy Cavaniego można mieć za darmo i z kontraktem podejrzewam na poziomie np 2-3 miliony zatem jednak nie jest to takie popier…ne.
2
Piszemy , że nie potrzeba nam kolejnego napastnika nawet w razie odejścia Auby i Memphisa bo jest Torres, Fati, Dembele, Raphinha tylko żaden z nich nie jest typowym środkowym napastnikiem o czym zapominamy. Moim zdaniem taki Belotti czy Edinson za darmo i z niewielkim kontraktem jako typowy środkowy napastnik by się przydał do odciążenia Roberta. VeB!
2
@Zorrocule
Zupełnie się nie zgadzam kolego, nazywasz to „wałkiem” a to jedynie jeden z punktów umowy podpisanej przez obie strony. Wałkiem, hańbą, żenadą i kompletnie nieudolną postawą wykazał się ten nieudacznik Bartomeu wraz ze swoim zarządem. Koncertowo rozpierdolił coś co było materiałem na ogólnoświatowe przedsiębiorstwo marketingowo-sportowe na najwyższym poziomie. Pluję na niego i jego popleczników. VeB!!!
8
Xavi trafił ze zmianami Ansu i Raphinhi . Moim zdaniem marnowany jest potencjał Araujo na prawej obronie a FdJ zagrał dzisiaj na obniżenie kwoty ewentualnego transferu. Dwa najważniejsze słowa po dzisiejszym meczu to - Robert Lewandowski. VeB!
0
@theOneAndOnlyKing
„oj swieżbi dupsko!” - to twój cytat , idąc jego tropem dowalam ci tęczę. Poza tym widzę , że to tobie zaczyna pękać żyłka a dodatkowo wspominasz o matce i narkotykach. Chyba doświadczyłeś w życiu przykrych rzeczy czego ci analfabeto współczuję. Życzę ci żebyś znalazł spokój ducha i się więcej nie ośmieszał :)
0
@theOneAndOnlyKing
Każdym kolejnym komentarzem się pogrążasz. „Sam pieczę” ? Moja propozycja jest taka , żebyś najpierw skończył szkołę w której uczą poprawnej składni , stylistyki oraz ortografii ( w tym przypadku jest to szkoła podstawowa ) a dopiero później cokolwiek komentował i komukolwiek odpowiadał bo jak na razie to okazujesz się tylko nienapiętym, tęczowym analfabetą.
0
Baskijskie nazwisko zaczynające się na „Zubi” w Barcelonie ma dość solidną historię. Może kolejny Zubi zostanie legendą klubu. VeB
0
@Awtameok_Klana
Moim zdaniem odejście zupełnie innych byłoby takowym wzmocnieniem. Tak czy inaczej zawsze lepiej patrzeć na siebie i swój skład. VeB
1
@Chudini123
Blade wieczny łowca ? Za machanie tym mieczem może czerwone kartki zbierać i będziemy grać w osłabieniu liczebnym.
4
@Piotr97
Dobrze , zatem kupujemy.
1
@Coutinho007
I po prostu strzela mniej goli co u napastnika powinno być chyba decydujące.
1
Jestem dziwnie spokojny zarówno o wynik na naszą korzyść jak i efektowną grę w niedzielę. Oby maszyna ruszyła i rozpędziła się na dobre. VeB!
0
@theOneAndOnlyKing
Jak cię świerzbi dupsko królu ortografii to poproś o pomoc swojego partnera , może coś na to poradzi. „Zluzuj gumkę” - kolejny kapitalny tekst z internetu. Używasz go też wtedy gdy pani w piekarni podliczy twój rachunek za bułki ? Dzięki za radę co do dystansu , myślę , że teraz już sobie z tym poradzę.
3
@Kidd
Prawdopodobnie nic to do dyskusji nie wniesie ale np. ja to serdecznie wszystko pierdolę panie prezesie. Pozdrawiam wszystkich.
1
Porównanie Realu i Barcelony kojarzy mi się z porównaniem Messiego i CR7, jakościowo i czysto piłkarsko jako Barcelona nie odstajemy ( tu Messi według mnie ponad Ronaldo ) ale mentalnie Real jest poziom wyżej i tym wygrywają kolejne tytuły. Tam wiara w zwycięstwo i walka jest zawsze do ostatniego gwizdka , dołożyć do tego najlepszego bramkarza na świecie , napastnika top 3 ( mniejsza o kolejność ) na świecie i jest maszyna do wygrywania.
0
Wie , że rywalizacja z kapitalnie wczoraj dysponowanym Roberto o miejsce na PO jest z góry przegrana , woli rywalizować o miejsce na innej pozycji.
0
@theOneAndOnlyKing
Akurat nie o te trofea chodzi ale żart na kapitalnym poziomie , musisz być duszą towarzystwa na imprezach. Jako kibic realu rozumiemy , że nie masz pojęcia co to jest tryplet zatem - shut up clown! :D
2
Jeśli uda się zdobyć największa liczbę punktów pośród drużyn LaLiga to powinno wystarczyć to do mistrzostwa Hiszpanii. Dodatkowo przy założeniu , że wychodzimy z grupy ligi mistrzów a następnie eliminujemy każdego w fazie pucharowej to widzę szansę na wygranie pucharu Europy po latach przerwy. Jeśli przy tym wszystkim uda się wygrać rozgrywki CdR to jest szansa na tryplet.
12
Polak w koszulce ukochanej Barcy na każdej okładce najważniejszych dzienników hiszpańskich w zapowiedzi nowego rozdziału klubu- coś pięknego. Szpileczka od madryckiego asa delikatnie musiała być za to tytuł Marci piękny. VeB
0
@creativeopinion
To ten sam kawałek , który leciał na prezentacji Mbappe w Madrycie ?
3
@Kibic3000
Ja z kolei uważam , że nie jest tu potrzebny , ale ci co są „ na miejscu „ będą chyba lepiej zorientowani kogo nam trzeba a kogo nie i nie pozostaje nic innego jak im zaufać.
1
@Barrsa8989
Jaki toxic ? Zwykły żart , jednym się może podobać innym nie ale dzięki za ostrzeżenie przed sobotą szefie , zaczynam się martwić.
0
@JarekS
Z tego co się orientuję to Bayern miał podobną ilość sparingów w presezonie a zobacz co zrobił z Eintrachtem w pierwszej kolejce. Tam było „rozjechanie” , a wczoraj sytuacje mieli też bardzo dobre Niemcy żeby wyjść na prowadzenie, tradycyjnie robotę zrobił najlepszy bramkarz świata Curtois. Reasumując na chwilę obecną uważam , że Bayern jest silniejszy od białych.
20
Mbappe niewidoczny wczoraj , jeszcze się nie wkomponował chyba w zespół.
0
@kinioo
Ja wciąż próbuje zrozumieć jak można było to wszystko po latach sukcesów i w mojej opinii najlepszej drużynie w najświeższej historii tego sportu tak koncertowo to wszystko rozpierdolić i na 3 dni przed startem ligi debatować o tym czy uda się zarejestrować do gry kupionych piłkarzy. A na dodatek mam zakupione bilety na 9.10 na mecz z Celtą do tego przeloty i kilka dni na miejscu i zaczęła kiełkować we mnie nuta niepewności o to w jakim Barcelona będzie wtedy stanie marketingowo , wizerunkowo i sportowo. Tak czy inaczej zawsze VeB!
0
@kinioo
Trochę boli ale dość zabawna ironia.