23

Zdrowy i w formie Dembele warty kwot podanych w artykule. VeB

1

Klemą Lengle niech trafi gdziekolwiek byle z dala od Camp Nou.

0

@Firestone
Nie pisz, że odmienne zdanie kogoś innego to bzdury to po pierwsze. Po drugie moim zdaniem jednak FdJ absolutnie nie można nazwać niewypałem, a to że odchodzi jest dobre tylko ze względów finansowych. Jest to kawał piłkarza i obstawiam, że w United w towarzystwie mniej doborowym niż u nas będzie w środku pola dzielił i rządził. VeB

0

@FioletoweOczy
Moim zdaniem bardzo chybiona opinia. VeB

0

Obym się mylił, ale coraz bardziej realny mi się wydaje scenariusz w którym nie pozyskamy Roberta, nie pozyskamy Raphinii, Dembele odejdzie za większymi pieniędzmi, Di Maria ( który uważam, że by się przydał ) w końcu pójdzie do Juventusu, Bernardo Silva to i tak mrzonka zatem zostanie w City, przyjdzie któryś z dwójki z Chelsea Cezar lub Alonso i koniec końców z klubu zbędnego „szrotu” się nie pozbędziemy. VeB

1

@AdamaTraore
Myśle, że gwarantuje conajmniej 35 goli na sezon, przez następne 3 lata, a co za tym idzie pieniądze z rozgrywek od UEFA czy LaLiga do tego część praw do wizerunku, koszulki itp. Moim zdaniem finansowo taki transfer zdecydowanie się zepnie. Choć równie dużo co entuzjastów jest tutaj również przeciwników takiego transferu. VeB

0

@frostiman90
Dokładnie, do tego 85 mln za Puiga i 60 mln za Martina B.

1

@Gandalf55
Wspomniałeś Kessiego, mam wrażenie, że na pewno nie da mniej niż FdJ, mimo że Franek ma większe umiejętności moim zdaniem. Jeśli kwota transferu to +80 mln euro to również jestem za. VeB

1

Bardzo kiepska wiadomość, Roberto pamiętam tylko z dwóch udanych momentów, bramka na 6:1 z PSG oraz rajd po naszym boisku treningowym ( bernabeu ) przy bramce Messiego na 3:2 kiedy to GOAT wywiesił pranie w ich białej świątyni.

0

Ja z kolei czuję niezdrową nienawiść do tego białego kibla i ogromnie mi to pasuje . Życzę im zawsze pod względem sportowym wszystkiego co najgorsze. Pozdrawiam. VeB

0

@meg23
Z niektórymi argumentami się zgadzam bo są logiczne i trzeźwo opisują rzeczywistość ale…
FdJ jako docelowy rezerwowy? Mimo wszystko na swojej pozycji jeden z lepszych na świecie.

Odpuścić sezon i grać młodzieżą? Nie do końca moim zdaniem można „ odpuścić „ bo okaże się, ze nawet do LM nie awansujemy.

Pedro jako ofensywny zawodnik ? Chodziło pewnie o Pedriego.

Ugadać się z Robertem ? Robert z Bayernu już musi odejść teraz zatem szans na pozyskanie go w 2023 r nie widzę .

Pozdrawiam. VeB

0

@Barcafan2020
Przepraszam ale powinieneś zakupić słownik ortograficzny, co do treści to oczywiście nigdy nic nie wiadomo ale moim zdaniem prawdopodobieństwo tego, że Robert będzie tłukł po 30 goli na sezon jest bardzo duże.

0

Pięknie by było oglądać Roberta ładującego bramki dla Barcelony na naszym boisku treningowym ( bernabeu ). Spokojnie jest w stanie zaliczać 30 bramek na sezon przez kolejne 3 kampanie. VeB

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

1

@Lucassito
Chłopie nie ośmieszaj się z niesłusznie nieuznaną bramką Benzemy. Valverde pierwszy trącił piłkę w kierunku bramki a w tym momencie benzema był na spalonym. Doszlifuj rozumienie przepisów.

0

@MarioVeB!
Dzięki za opinię nauczycielu, rzeczywiście Arthur godny następca Xaviego.

1

@MarioVeB!
Widzę, że uważnie przeczytałeś za co dziękuje, zatem tak…i Dembele i Arthur moim zdaniem duży zjazd sportowy i wartości rynkowej.

0

@Nazio87
Apropos tego bohatera, najnowsza odsłona według mojej opinii bardzo dobra, zaraz po trylogii Nolana wręcz najlepsza.

4

Niestety ostatnimi laty Barcelona jest chyba liderem wśród drużyn w których piłkarze zaliczają największe „zjazdy” zarówno pod kątem piłkarskim jak i wartości transferowych. Umtiti, Coutinho, Griezzman, Dembele, Arthur to tak z pierwszego rzędu, najbardziej kroku stara się nam dotrzymywać Man Utd z Rashfordem i Varanem na czele.

0

@KrychaFCB
Póki nie są znane szczegóły ciężko osądzać czy oczekuje „wygórowanej pensji”. Powtórki z Moriby owszem nie trzeba, natomiast pilkarsko Gavi to 2 półki wyżej niż Ilaix, który moim zdaniem na najwyższy poziom pomimo wieku nie dotrze.

0

@KrychaFCB
Jakiej pensji oczekuje agent Gaviego ?

1

Jak Salah mógł dopuścić się aż takiej zniewagi świętego i niepokalanego herbu? Tam mają naprawdę ogromne kompleksy na własnym punkcie. Wczoraj na ich stronie życzyli w komentarzach Mbappe ciężkich kontuzji, połamania obu nóg a „decydenci” zamykali dla niego drzwi do klubu na zawsze. Trzeba mieć nadzieję, że LFC ich powiezie w finale.

0

@Mik123us
O czym Ty chłopie piszesz? Atmosfera w Hiszpanii jest owszem daleka od wrogiej na wzór naszej rodzimej ale tam kibic Barcelony cieszy się niepowodzeniem realu i na odwrót. I jest to zupełnie normalne, że na stronie Barcelony jest ubaw bardziej z kibiców realu, którzy już mieli zaklepanego Mbappe niż z samego klubu. Najemnicy grający za wielkie pieniądze zawsze byli i zawsze będą, tymczasem odkąd w city i psg są grube miliardy to niczego w skali europejskiej nie wygrali. Ty nauczycielu tymczasem nazywasz się rozumnym kibicem i wyzywasz innych od dzieciaków, to jest dopiero tragedia.

2

@mrlogic90
Nie myślę , że płaczą tylko czytam aktualne komentarze i porównuję z tymi sprzed kilku dni, tygodni czy miesięcy i stwierdzam fakt ( „ mamy zaklepanego Mbappe a katalońskie psy 1,5 miliarda długu”). I nie pilkarzyną tylko jednym z top 3 na świecie ( mimo, że go nie lubię ).
@Mik123us
Oczywiście , że każda porażka realu biznesowa czy sportowa mnie śmieszy i cieszy, właśnie tacy kibice są w Hiszpanii o czym przekonałem się wielokrotnie będąc na meczach FCB, których mam na koncie 9. Tam niechęć do drugiej strony jest zakorzeniona i może międzyinnymi dlatego ta rywalizacja jest jedną z największych na świecie. Podróżuj trochę dalej niż do pobliskiego Lidla, żeby wypowiadać się gdzie jacy są kibice.

8

Na śmiesznej białej stronie słychać trzask pękanych dup tych, którzy już szykowali prezentację Mbappe na naszym ogródku (bernabeu).

0

@DaPidejpi
CR 7 nigdy nie strzelił 3 bramek Barcelonie w jednym meczu. Do tych, którzy to zrobili i zostali wymienieni trzeba dodać Andrij Szewczenko na camp nou w 1997 roku.

1

@soczeq11
Być może właśnie na to liczy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?